21 Ocak 2007 Pazar Günü Haberleri

21 Ocak 2007 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Cep Telin %57'si Vergi Türkiye, Yüzde 57"ye Varan İletişim Vergisiyle En Pahalı Gsm Hizmeti Veren Ülkeler Arasında Başı Çekiyor. Gelişmiş Ülkelerde Faturalara Sadece Kdv Yansıtılırken, Türkiy..
Ardahan-Posof ve Şarkışla-Pınarbaşı Yolları, Kar ve Tipi Nedeniyle Ulaşıma Kapandı Ankara - Ardahan-Posof ve Şarkışla-Pınarbaşı Yolları, Kar ve Tipi Nedeniyle Ulaşıma Kapandı. karayolları Gen..
Malatya'da 289 Köy Yolu Ulaşıma Kapalı Malatya'da Kar Nedeniyle Toplam 289 Köy Yolunun Ulaşıma Kapalı Olduğu Belirtildi.
Kamu, 2006'nın İlk 11 Ayında İlaca 9 Milyar YTL Harcadı Ankara - Sağlık Bakanı Recep Akdağ, 2006 Yılı Ocak-Kasım Döneminde, İlaç Harcamaları için 9 Milyar YTL Ödeme Yapıldığını Bildirdi. chp..
Hrant Dink'in Öldürülmesi Hrant Dink'in Öldürülmesinin Ardından Ermeni Vatandaşlar, Yakalarında Dink'in Fotoğraflarıyla Pazar Ayinine Katıldı. Gözyaşları İçinde Dua Eden Vatandaşlar, Dink Anı..
Nakliye Uçakları Daha Uzağa Uçacak Savunma Sanayii Müsteşarlığı Tarafından, Kısaca 'Erciyes' Olarak Tanımlanan Program Kapsamında, C-130 Nakliye Uçaklarının Aviyonik Modernizasyonu İçin Düğm..
Karaman'da Soba Zehirlenmesi Karaman'da Sobadan Sızan Gazdan Zehirlenen 3 Kişilik Aile Kaldırıldıkları Hastanede Tedavi Altına Alındı.
Yazıcıoğlu: "Saldırganın Alperen Ocakları'yla İlgisi Yok" Bbp Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu, Hrant Dink'in Katil Zanlısı Ogün Samast'ın Alperen Ocakları ile "Uzaktan Yakından Hiçbir İlgisi"..
Yerel Akademisyenler Kütahya'da Toplanıyor Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı (Tepav) Tarafından Ortaklaşa Yürütülen 'Yerel Kalkınma İç..
Pop Sanatçısı Hakan Peker'den Başkan Gökçek'e Ziyaret Pop Sanatçısı Hakan Peker, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'i Yarın Makamında Ziyaret Edecek.
26 Milyon 774 Bin Kişi İşgücüne Katılmıyor Türkiye, Gelişmiş Ülkeler Seviyesine Yükselmeye Çabalarken, Değişik Sebeplerle Çalışma Çağındaki Nüfusun Yarısı İşgücüne Katılmıyor. İş Gücüne Katı..
Yazıcıoğlu'dan Bazı Yayın Kuruluşlarına Eleştiri Büyük Birlik Partisi (Bbp) Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu, Hrant Dink'in Öldürülmesi Üzerine Bazı Kesimleri Hedef Göstermek İsteyenler Bulun..
Bağdat'ta Kum Fırtınası Irak'ın Başkenti Bağdat'ı Etkisi Altına Alan Kum Fırtınası Hayatı Olumsuz Etkiledi.
Ahmedinejad: "Nükleer Tren Hareket Ediyor" İran Cumhurbaşkanı Mahmud Ahmedinejad, Ülkesinin Sürdürdüğü Nükleer Programı Trene Benzeterek, "Nükleer Tren Hareket Ediyor, Bu Treni Hiç Kimse Dur..
ABD'de Pilot Uçuş Sırasında Öldü ABD'de Continental Hava Yolları'na Ait Yolcu Uçağının Kaptan Pilotunun, Uçuş Sırasında Öldüğü Bildirildi.
AK Parti İl Gençlik Kolları'ndan Açıklama Balıkesir AK Parti İl Gençlik Kolları Tarafından, Sındırgı İlçesi'ne Bağlı Yüreğil Beldesi'nde Bugüne Kadar Hiç Gençlik Kolları Belde Teşkilatı Atama..
Taşıtı Olana Anında "Temiz Kağıdı" Gelir İdaresi Başkanlığı, Motorlu Taşıtlar Vergisi ve Trafik Cezalarında On-line Tahsilat ile Birlikte Araç Sahiplerine Anında 'Borcu Yoktur' Yazısı ile Fe..
Televizyon Programları Geçmişimizi Unutturuyor Aydın Valisi Mustafa Malay, Çocuklara Öğretilmesi Gereken İlk Şeyin Ülkenin Geçmişi Olduğunu Belirterek "Büyük Bir Unutkanlık İçerisindeyiz. Tel..
Beyoğlu'nda Uyuşturucu Operasyonu Beyoğlu Araştırma Ekipleri Uyuşturucu Tacirlerine Yönelik Yaptığı Operasyonda Belirlenen Bazı Evlere Şok Baskın Düzenledi.
Erdem Başçı 2007 Genç Küresel Lider Adayı Dünya Ekonomi Forumu, İsviçre'nin Davos Kasabasında Yapılan Davos Zirvesi'nde Türkiye'den Merkez Bankası Başkan Yardımcısı Erdem Başçı ve Yaşar Hold..
Terör Örgütü ile Bilgi Veren Herkes Koruma Kapsamına Alınacak Terör Örgütü ve Terör Olaylarında Etkin Mücadele İçin Tanık Koruma Kanunu Tasarısı'nın Kapsamında Değişikliğe Gidildi. TBMM Adale..
Bes'den Uyuşturucu ve Şiddete Karşı Afiş Yarışması Bağımsız Eğitimciler Sendikası (Bes) Genel Başkanı Gürkan Avcı, Uyuşturucu Kullanımı ve Okullarda Artan Şiddet Olaylarına Karşı Afiş Yarışma..
Gül ve Babacan'ın Davos Zirvesi'ne Katılması Bekleniyor Dünya Ekonomi Forumunun, İsviçre'nin Davos Kasabasında Yapılacak Olan Zirvesine, Türkiye'den Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı A..
Bağdat'ta Düşen ABD Askeri Helikopteri Irak'ın Başkenti Bağdat'ın Kuzeydoğusunda Dün Bir ABD Helikopterinin Düşmesi Sonucu Ölenlerin Sayısının 12 Olduğu Bildirildi.
İşte Özgü'nün Videosu Özgü Namal, Haluk Bilginer'le Rol Aldığı "Polis" Filminde Yeni Bir Yeteneğini Sergiliyor.
Ağrı'da 5.0 Büyüklüğünde Deprem Ağrı'da Merkez Üssü Tutak İlçesi Olan 5.0 Büyüklüğünde Deprem Meydana Geldi.
Türkiye'nin "İstatistik Portalı' Geliyor Türkiye'de Kamu Kuruluşları Tarafından Yayınlanacak ve Yayınlanmış İstatistiklere Tek Merkezden Ulaşım Sağlanacak ve Bir Anlamda Yeni Bir 'İstatistik..
Ağrı'nın Tutak İlçesinde Deprem: 5.0 Flash Dha: Bu Sabah 09:38'de Merkez Üssü Ağrı'nın Tutak İlçesi Olan 5.0 Büyüklüğünde Bir Deprem Meydana Geldi
Kemal Derviş Küba'da: "Yoksullukla Mücadele Orta Gelirli Ülkeleri de Kapsamalı" Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı Başkanı Kemal Derviş, Orta Amerika ve Karayip Ülkelerini Kapsayan Ziyaret..
Irak'ta 5 ABD Askeri Öldü Irak'ın Güneyinde, ABD Askerlerini Hedef Alan Saldırı Sonucu 5 ABD Askerinin Öldüğü, 3 Askerin de Yaralandığı Bildirildi.
Sıcak Para 65 Milyar Dolara Ulaştı Türkiye'deki Yabancı Kaynaklı Sıcak Para Stoku 2006 Yılında 6.9 Milyar Dolar Artarak 65 Milyar Dolara Kadar Yükseldi.
301 Kurşun 301 3 Yüz 1 3 Surat 1
Johnny Depp 'Zehirlenecek' Johnny Depp, Kgb Ajanı Alexander Litvinenko"nun Gizemli Bir Şekilde Zehirlenerek Ölmesini Konu Alan Bir Film Çekmek için Kolları Sıvadı.
Dillerde Hep O Tezahürat: Vur, Kır, Parçala... "futbol, Fena Halde Hayata Benzer." Serdar Akar"ın Hem Oyunun, Hem de Türkiye"nin Dinamiklerinin Değiştiğine Dair İnce Mesajla..
Vakıflar, 27 Bin Kayıp Gayrimenkulünü Buldu Vakıflar Genel Müdürü Yusuf Beyazıt, Bugüne Kadar Tespit Edilemeyen Vakıflara Ait Gayrimenkullerin Tümünün Belirlendiğini Söyledi. Beyazıt, 27 Bin ..
« » 1 2 3 4 5 6