20 Ocak 2007 Cumartesi Günü Haberleri

20 Ocak 2007 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Hrant Dink'in Öldürülmesi Kayseri Pir Sultan Abdal Kültür ve Dayanışma Derneği, Gazeteci Hrant Dink'e Yapılan Saldırıyı Kınayarak, Saldırının Demokrasiye ve Türkiye'ye Yapıldığını Belirtti.
Liverpool: 2 - Chelsea: 0 Premier Lig'de Zirveden Kopmak İstemeyen Liverpool, Sahasında Son Haftaların Formsuz Takımı Chelsea'yi Karşılaşmanın Başında Bulduğu Gollerle 2-0 Yendi.
Agos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink'in Öldürülmesi Agos Gazetesi'nin Önünde Toplanan Yüzlerce Kişi Hrant Dink'in Öldürülmesini Protesto Etti.
Berlin'de "Yeşil Hafta" Başladı Almanya'nın Başkenti Berlin Bu Yıl da Dünyanın En Büyük Tarım Fuarı "Yeşil Hafta"ya Ev Sahipliği Yapıyor.
İnternet Kafelere Şok Baskın Samsun Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğü Ekipleri ile Zabıta Ekipleri, Geçtiğimiz Günlerde Türkiye'nin Gündemini Meşgul Eden Çocuk Pornosu ile İlgili Şehir İ..
Mardin'de İmam ve Hatiplere Yönelik Eğitim Kursu Mardin'de, Ataması Yapılan İmam ve Hatiplere Yönelik Hizmet İçi Eğitim Kursu Veriliyor.
Steınmeıer: "AB Müzakerelerin Sürdürülmesi Konusunda İstekli" Almanya Dışişleri Bakanı Frank-walter Steinmeier, AB'nin, Türkiye'yle Üyelik Müzakerelerinin Sürdürülmesine İstekli Olduğunu Göst..
Bask, Okullarda Yaşanan Sorunlara 'Afiş'le Dikkat Çekecek Bağımsız Eğitimciler Sendikası (Bask) Genel Başkanı Gürkan Avcı, İlköğretim Okullarının Kapısına Kadar Dayanmış Bulunan Uyuşturucu Ku..
Diyabetlilere Ayak Sağlığı İçin İlginç Öneriler Diyabet Hastaları İçin Ayak Sağlığının Hayati Önem Taşıdığı ve Ayakta Sivilce Kadar Gözüken Bir Yaranın Kemiğe Kadar Ulaşıp Kangrene Yol Açabil..
Hrant Dink'in Öldürülmesine Tepkiler İnsan Hakları ve Mazlumlar İçin Dayanışma Derneği (Mazlumder) Van Şube Başkanı Abdülbasit Bildirici, Suikast Sonucu Hayatını Kaybeden Hrant Dink'e Yapılan..
Hıllary Clınton Resmen Başkanlık Yarışında ABD Eski Başkanı Bill Clinton'ın Eşi ve New York Senatörü Hillary Clinton, 2008 Başkanlık Seçimlerinde Yarışacağını Resmen Açıkladı.
Gaziantepspor: 1 - Sivasspor: 0 (İlk Yarı) Fortis Türkiye Kupası (C) Grubu'nda Gaziantepspor-sivasspor Maçının İlk Yarısı, Ev Sahibi Takımın 1-0 Üstünlüğüyle Sona Erdi.
Litvinenko'nun Katil Zanlısının Görüntüleri Saptandı İngiliz Polisi, 23 Kasım'da Polonyumla Zehirlenerek Ölen Eski Rus İstihbaratçısı Alexandre Litvinenko'nun Katil Zanlısının Görüntülerini ..
"2006 Yılı Medyada Etik Davranışları Teşvik Ödülleri" Sahiplerini Buldu Ankara - Toplumsal Etik Derneği'nin "2006 Yılı Medyada Etik Davranışları Teşvik Ödülleri" Düzenlenen Törenle Sahiplerin..
'AB'de İşgücü Açığını Türkiye Çözebilir' Avrupa Birliği"nin (AB) İşgücü Açısından 2050"ye Kadar 79 Milyon Göçmene İhtiyaç Olacağı Belirtilirken Bu Sorunun Çözümünde En Önemli Kaynağın Türkiye..
'Türkiye'ye 22.5 Milyar Dolar Yatırım Gelecek' Uluslararası Finans Enstitüsü (Iif), Türkiye"ye Dönük 2006"da 22 Milyar Dolar Olarak Kaydedilen Net Doğrudan Yabancı Yatırım Toplamının, Bu Yıl ..
Sümerbank Arazisinin Devrine Yargı Engeli Danıştay, Özelleştirme İdaresi Başkanlığı"nın Kepez Belediyesi"ne Devrettiği 480 Bin Metrekarelik Arazinin Alışveriş Merkezi Yapılması için Multi Tur..
Euromoney: Yapı Kredi En İyi Özel Banka Euromoney, Yapı Kredi Bankası"nı Hem Türkiye"nin Hem de Orta ve Doğu Avrupa Bölgesi"nin En İyi Özel Bankacılık Hizmeti Veren Kurumu Seçti.
'Değişmek Zorunda Kalmadan Değişmek, İki Adım Önde Olabilmek Önem Kazandı' Doğan Yayın Holding"in (Dyh) Her Yıl Düzenlediği Buluşma Toplantıları"nda Bu Yıl "Değişimi Çözmek" Teması Konuşuldu...
Sadr için Düğmeye Basıldı Askeri Takviye ile Irak Cephesini Güçlendirmeye Çalışan Bush Yönetimi, Potansiyel Tehdit Gördüğü Radikal Şii Lider Mukteda Sadr ve Mehdi Ordusu"na Karşı Düğmeye Bast..
Suçlu Çevirmen Washington ve Bağdat, Irak Başbakanı Nuri Maliki"nin İtalyan Gazetesi Corriere Delle Sera"ya Demecinde, "abd Başkanı George W. Bush"un Zayıfladığını Bu Denli Hissetmem..
Iraklı Çocuklar için Doktorlar Seferber Irak"ta Şiddetin Durulması Ümidi Tükenirken, İşgalin Baş Müttefiki Britanya"da Önde Gelen Doktorlar, Çocukları Kurtarma Savaşına Soyundu.
'İran'a Saldırı için Kongre Onayı Alınsın' Amerikan Kongresi"nde Başkan George W. Bush"un İran"ı Tek Başına Karar Verip Vurmasını Engellemek için Kollar Sıvandı. Cumhuriyetçi Carolina Vekili..
Yıldız Savaşlarına Çin'den 'Füze Katkısı' ABD Yönetiminin Ulusal Strateji Belgesinde 21. Yüzyılın En Büyük Askeri Tehdidi Olarak Sunulan Asya"nın Yükselen Gücü Çin"in, 11 Ocak"ta Uzaydaki Fen..
Latinlerin Sambacı Keyfi Güney Amerikalı Liderler Dün, Bölgedeki Yoksul Kitlelerin İhtiyaçlarını Tartışacakları Mercosur Ticaret Bloku Zirvesi için Brezilya"da Buluştu.
Sarkozy'ye 'Baba Evi' Macaristan'dan Destek Fransa"da Nisandaki Cumhurbaşkanlığı Seçiminde İktidardaki Halk Hareketi Birliği Partisi"nin Adayı Olan İçişleri Bakanı Nicolas Sarkozy, Göçmen Geç..
'Türkiye Hayati Önemde' Ankara Temaslarını Dışişleri Bakanı Abdullah Gül, Dışişleri Müsteşarı Ertuğrul Apakan, Milli Güvenlik Kurulu Sekreteri Yiğit Alpogan ve Genelkurmay İkinci Başkanı İlke..
Hrant Dink'in Öldürülmesi Ermeni Gazeteleri, Türk Makamlarını, Agos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink'i Korumakta Gerekeni Yapmamakla Suçladı.
Ermenistan'ın Sınır Talebi Ermenistan, 1993"ten Beri Kapalı Olan Türkiye Sınırının Açılması Talebini Yineledi. Savunma Bakanı Serzh Sarkisyan Dünkü Basın Toplantısında İkili İlişkilere Dair S..
Papa'dan Türkiye'ye Övgü Papa 16. Benediktus Dün Yeni Vatikan Büyükelçisi Muammer Doğan Akdur"u Kabulünde Türkiye"nin "Barışa Bağlılığını" Övüp "farklı Dinlerin İnananları...
İsrail Abbas için Çalışıyor ABD Dışişleri Bakanı Condoleezza Rice, İsrail-Filistin Barış Sürecini Canlandırmak için Tarafları 15 Şubat"ta Buluşturmayı Amaçlarken, İsrail Hamas"a Karşı Filisti..
Brown'ın Esin Kaynağı Gandhi Britanya"da İşçi Partili Başbakan Tony Blair"in Bu Yıl İçinde Görevini Devretmesi Umut Edilen Maliye Bakanı Gordon Brown, Ülkeyi Yönetirken Esinleneceklerine Dair..
İverpool: 2 - Chelsea: 0 Premier Lig'de Zirveden Kopmak İstemeyen Liverpool, Sahasında Son Haftaların Formsuz Takımı Chelsea'yi Karşılaşmanın Başında Bulduğu Gollerle 2-0 Yendi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10