20 Ocak 2007 Cumartesi Günü Haberleri

20 Ocak 2007 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Azerbaycan, 20 Ocak Şehitlerini Anıyor Azerbaycan Bağımsızlığının 17. Yılında 20 Ocak Şehitlerini Anıyor.
Türkiye'de Her 100 Kişiden 25'i Obez Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Endokrinoloji ve Metabolizma Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Candeğer Yılmaz, Günümüzde, Yetersiz Beslenme Sorununun, Ye..
Yenilenmiş Trabzon Karşınızda! Ligin İlk Yarısında Tarihinin En Kötü Performanslarından Birini Sergileyen Trabzonspor, Yarın Yenilenmiş Kadrosuyla Taraftarının Huzuruna Çıkacak.
Talabani: Petrol Gelirleri Merkezi Hükümete Gitmeli Irak Devlet Başkanı Celal Talabani, Ülkesindeki Petrol Gelirlerinin Her Zaman Merkezi Hükümete Gittiğini ve Merkezi Bütçenin Bir Parçası Ol..
Bankadan Hırsızlık Girişimi Denizli'de Hırsızlık Amacıyla Banka Şubesine Giren 3 Kişiden Biri, Polis Tarafından Yakalandı.
Kayseri'de Trafik Kazası Kayseri-malatya Kara Yolunda Aşırı Sis ve Kaygan Zemin Nedeniyle Bir Kamyon ve Yolcu Otobüsü, Kafa Kafaya Çarpıştı.
Agos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink'in Öldürülmesi İçişleri Bakanı Abdülkadir Aksu, Hrant Dink Cinayetiyle İlgili Gözaltına Alınan 3 Kişinin Olayla İlgilerinin Bulunmaması Nedeniyl..
Bingöl'de 263 Köy ve 460 Mezra Yolu Ulaşıma Kapandı Bingöl'de Kar Yağışı Sonucu, 263 Köy ve 460 Mezra Yolu Ulaşıma Kapandı.
Türkiye 2. Futbol Ligi B Kategorisi Türkiye 2. Futbol Ligi B Kategorisi Takımlarından Şanlıurfa Belediyespor, Siirtspor'dan Burhan, Darıca Gençlerbirliği'nden Ercan'ı Renklerine Bağladı.
Candan'a İlgi Büyük Candan Erçetin, Yeni Yıla Girdiği Günay'da Bu Akşam Yine Sahne Alacak.
Gaffur'un Sözleri Zirvede Televizyon Dizileri Kahramanları Replikleriyle de Gündelik Hayatımızın Bir Parçası Oldu.
Başoğlu: "Hrant Dink Cinayetini İşleyenler Türk Olamaz" Türkiye Sağlık İşçileri Sendikası (Sağlık-iş) Genel Başkanı Mustafa Başoğlu, Hrant Dink Cinayetini İşleyenin Türk Olamayacağını Belirt..
Bardakoğlu'ndan Mutafyan'a Baş Sağlığı Telefonu Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Bardakoğlu, Agos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink'in Öldürülmesiyle İlgili Olarak Ermeni Patriği..
"Su Kıtlığı ile Mücadele" Afiş Yarışması Türkiye Cumhuriyeti Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü Tarafından Ülkedeki Bütün Kurum ve Kuruluşlara, "Su Kıtlığı i..
Hrant Dink'in Öldürülmesine Tepkiler Hrant Dink'in Avukatı Erdal Doğan, Dink'in Veli Küçük'ten Tedirgin Olduğunu Belirterek,"dink'in Cenaze Töreni Salı Günü Saat 14:00'te Kumkapı Meryemana Ki..
Ağrı'da 5 Hırsızlık Olayı Aydınlatıldı Ağrı Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Ekiplerince Yapılan Çalışmalar Neticesinde Geçtiğimiz Ay İçinde Gerçekleşen 5 Ayrı Hırsızlık Olayının Aydınlatıldığ..
Agos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink'in Öldürülmesi Mehmet Müezzinoğlu ve Kadir Topbaş, Hrant Dink'in Öldürülmesi ile İlgili Olarak Türkiye Ermeniler Patriği Mesrop Mutafyan'a Taziy..
Ses: "Sağlıkta Dönüşüm Yıkım Olacak" Sağlık ve Sosyal Hizmet Emekçileri Sendikası (Ses), "Sağlıkta Dönüşüm" Denilen Programın Tam Bir Yıkımla Sonuçlanacağını Savundu.
İspanyol Gazete El Pais: Dink'in Ölümü, Ankara'nın AB'ye Yakınlaşmasını Sabote Etti Madrid - İspanyol El Pais Gazetesi, Agos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink Cinayeti ile İlgili Olar..
Görüntü Banka Kamerasından Çıktı Hrant Dink'in Katiline Yönelik Yapılan Soruşturmada En Net Görüntü Öldürüldüğü Yerin Çok Yakınında Bulunan Akbank'ın Güvenlik Kamerasında Çıktı. Dink'i Öldüre..
"Yeni Telefon Tarifesi Faturaları Kabartacak" Telefon Tarifeleri Vatandaşın Kafasını Karıştırdı. Türk Telekomünikasyon İşletmecileri Derneği, Yeni Tarife ile 10 YTL'lik Şehir İçi Görüşme Yapa..
Senirkent'teki Kazada 17 Kişi Yaralandı Isparta'nın Senirkent İlçesinde 7 Kişinin Hayatını Kaybettiği Trafik Kazasında 17 Kişi de Yaralandı. Kazada, Ölen ve Yaralananların Kimlikleri Belirle..
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10