2 Ocak 2007 Salı Günü Haberleri

2 Ocak 2007 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Piyango Milyonerleri Ortaya Çıkmadı 20 Milyon YTL'lik Büyük İkramiyeyi Paylaşan Talihliler Ortaya Çıkmadı
'Kaşar'lı Polemik Başbakan Erdoğan, Partilileriyle Bayramlaşırken Chp?ye Verdi Veriştirdi. ?kadrolaşma Varsa, En Kaşarlısını Onlar Yapmıştır? Dedi ve Ekledi: Cumhuriyeti Biz Kurduk Diyorlar, ..
Köprülerden 1 Milyon 54 Bin Araç Kaçak Geçiş Yaptı Boğaziçi ve Fatih Sultan Mehmet (Fsm) Köprülerindeki Otomatik Geçiş Sistemi (Ogs) ve Kartlı Geçiş Sistemi (Kgs) Gişelerinden, Geçen Yılın 1..
Çifte Bayram Yapan Türkiye Batı'yı Şaşırttı İngiliz The İndependent Gazetesi, Türkiye'de Bayramın ve Yılbaşı Tatillerinin Denk Düştüğüne, Bu Sadece 64 Yılda Bir Olduğuna Dikkat Çekerken Türki..
Şimdi de Kedi-köpek Kürkü İçin Öldürülüyor Kürke Hayır Platformu, Son Dönemde Özellikle Uzakdoğu Kökenli Hediyelik Eşyalarda Kedi-köpek Kürkünün Kullanıldığına Dikkat Çekerek, "Korkunç Boyutl..
Sincan'a 134 Bin Ton Asfalt Sincan Belediyesi, Son Üç Yılda İlçeye 134 Bin Tonluk Asfalt Dökerken, 118 Bin Metre Kare de Yeni Kaldırım Yaptı. Sincan Belediye Başkanı Hasan Altın, Asfalt ve Ka..
Ahmedinecad: "İran, Nükleer Planlarına Devam Edecek" İran Cumhurbaşkanı Mahmud Ahmedinejad, İran'ın Nükleer Planlarına Devam Edeceğini Söyledi. Ahmedinejad, "İran'a Yaptırım Uygulamayı Öngöre..
Mumla Parlatılan Meyvelere Dikkat Çevre ve Tüketici Haklarını Koruma Derneği Genel Başkanı Mustafa Göktaş, Büyük Mağazalarda Satılan Meyvelerin "Mumla" Parlatıldığını Öne Sürerek Vatandaşları..
Lodos ile Birlikte Yağış Geliyor Yurdun Bazı Bölgelerinde Bu Geceden İtibaren Kuvvetli Lodos ile Birlikte Etkili Yağış Bekleniyor.
Maliye'den TOKİ'ye Arsa Ambargosu Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, Toplu Konut İdaresi'ni (TOKİ), "Arsa Üretimi veya Toplu Konut Yapımı Amacıyla Devredilen Hazine Arazilerinin Üçüncü Şahıslara ..
Mikrokrediden Makro Gelire Diyarbakır"da 4 Yıl Önce Yoksul Kadınların Kendi İşlerini Kurarak Aile Bütçesine Katkıda Bulunmaları Amacıyla 6 Kadına Verilen Krediyle Başlayan Mikrokredi Projesi ..
Sitesinde Süprizler Var Mirkelam Beşinci Stüdyo Albümü 'Mutlu Olmak İstiyorum'la Kısa Süre Önce Hayranlarının Karşısına Çıktı.
Bulgaristan AB Üyesi Oldu, Kapıkule'de Kuyruk Başladı/ Transit Geçişe de Vize İsteniyor Edirne- Türkiye-Bulgaristan Sınırında Türk Vatandaşlarının Bulgaristan'a Girişlerinde Ortaya Çıkan Soru..
2007 Kaçak Akaryakıtla Mücadele Yılı Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (Epdk) Başkanı Yusuf Günay, 2007"yi, Standart Dışı ve Kaçak Akaryakıtla Mücadele Yılı Olarak Gördüklerini Bildirdi. Günay..
İbb, 43 Atm Yeri için Kiracı Arıyor İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İbb), Kent Genelinde 43 Atm Yerini İhale ile Kiralayacak.
Ziraat Vakfı 172 Odalı Turistik Tesis Satacak Ziraat Bankası Personeli Vakfı Muhammen Bedeli Toplamda 20 Milyon YTL'yi Aşan 3 Adet Gayrimenkulunu Satışa Çıkardı
Talep Arttı, Kiptaş Satış Süresini Uzattı Kiptaş'ın Silivri'de Satışa Çıkardığı 126 Metrekarelik Konutların Başvuru Süresi 22 Aralık'ta Bitmişti
Sahil Yolu 8 Şeritli Oluyor Belediye, Yenikapı'dan Ataköy'e Kadar Sahil Yolunu 2 Şerit Genişletilerek 8 Şeride Çıkaracak. Ayamama Deresi'nin 2 Yönüne de 2'şer Şeritli Yol Yapılarak Sahil Yolu..
Erdoğan C.başkanlığı Hak Etmiyor Anavatan Partisi Genel Başkanı Erkan Mumcu, ""bence Erdoğan Cumhurbaşkanlığı Hak Etmiyor. Ben Erdoğan"ın Cumhurbaşkanlığı için Oyumu Vermem Ama Bu (Aday Olama..
Haliç'te Metro Köprüsünün Yapımı Başlıyor İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İstanbul Metrosu'nun Taksim-yenikapı Geçişi İçin Haliç Üzerinde Öngörülen Köprünün Yapımına 2007'..
Günay: "Bu Yıl Kaçak Akaryakıtla Mücadele Yılı" Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (Epdk) Başkanı Yusuf Günay, 2007'yi, Standart Dışı ve Kaçak Akaryakıtla Mücadele Yılı Olarak Gördüklerini Bil..
ABD'liler 2007'de Felaket Bekliyor ABD"de Yapılan Bir Kamuoyu Araştırmasına Göre, Amerikalılar Bu Yıl Birçok Felaketle Karşılaşmayı Bekliyor.yeni Yıldan Beklentileri Sorulan Amerikalıların Ço..
Saddam'ın Bayramda İnfazına Tepkiler Büyüyor Irak'ın Devrik Lideri Saddam Hüseyin'in, İslam Dininin En Kutsal Günlerinden Biri Olan Bayram Sabahı Asılmasına Karşı Tepkiler Sürüyor. Irak'ta ve..
İnternet Aracılığıyla Şantaja 3 Gözaltı İzmir'de, Kurdukları İnternet Sitesine Kadınları Kullanarak Üye Yaptıkları Aralarında Astsubay, Doktor ve Avukatların da Bulunduğu Erkeklerin Çıplak G..
İht: "AB Kendi Çıkarlarını Göremiyor" İnternational Herald Tribune Gazetesi, AB'nin Kıbrıs Sorununu Çarptırdığını, Bu Sorun Esasen Hukuki Değil, Siyasi Bir Sorun Olduğunu Belirterek "Avrupalı..
AB Üyesi Olan Bulgaristan'a Geçiş Sorunu Türkiye-bulgaristan Sınırında Türk Vatandaşlarının Bulgaristan'a Girişlerinde Ortaya Çıkan Sorunlar Yüzünden, Kapıkule Gümrük Kapısında Yüzlerce Araç..
SSK'dan Ayrılan Eczacıya 3 Yıl Yasağı SSK, Birlikte Çalıştığı Ancak Daha Sonra Emekli Olan ya da Çeşitli Nedenlerle İstifa Ederek Kendi Eczanesini Açan Eczacılarla 3 Yıl Boyunca Sözleşme İmza..
Mumcu: "Erdoğan Cumhurbaşkanlığını Hak Etmiyor" Anavatan Partisi Genel Başkanı Erkan Mumcu, "Bence, Erdoğan Cumhurbaşkanlığını Hak Etmiyor. Ben Erdoğan'ın Cumhurbaşkanlığı İçin Oyumu Vermem ..
Garsonlar da Şaşırdı Paris Hilton, Sydney'de Gittiği Bir Kafeden Hesabı Ödemeden Ayrıldı.
Her Türlü Yardıma Hazırım Britney Spears, Tüm Ailesini Kaybeden Wang Adlı Bir Çocuğu Evlat Edinmek İstediğini Açıkladı.
İşime Bakıyorum Best Model Of The World'un Birincisi Julia Lescova Gözünü Avrupa'ya Dikti.
Karayollarında Durum Karayollarının Bazı Kesimlerinde Sürdürülen Yol Yapım Çalışmaları Nedeniyle Ulaşım Kontrollü Sağlanıyor.
Ahmedinejad: "BM Kararı Geçersiz" İran Cumhurbaşkanı Mahmud Ahmedinejad, Ülkesinin Nükleer Planlarına Devam Edeceğini Belirterek, İran'a Yaptırım Uygulamayı Öngören BM Kararının 'Geçersiz' O..
Sri Lanka'da Tamil Üssü Bombalandı: 15 Sivil Öldü Sri Lanka'da Tamil Gerillaları, Ordunun Hava Saldırısında 15 Sivilin Öldüğünü İddia Etti.
İhracatta Hedef Aşıldı 85.8 Milyar Dolar Türkiye 2006 İhracatını 2005"e Göre Yüzde 16.77 Artırarak 85 Milyar 761 Milyon Dolara Ulaştı. Her Gün 235 Milyon Dolarlık İhracat Yapan Türkiye Böyle..
Gazprom Gaza, Belarus da Hat Kirasına Zam Yaptı, Kriz Çözüldü Rus Doğalgaz Şirketi Gazprom ile Belarus Arasında Yürütülen ve Avrupa"nın Doğalgaz İhtiyacını da Riske Sokan, Yeni Doğalgaz Fiyat..
Geçim İndirimine Yüzde 6'lık Artış Yeni Asgari Ücretle Birlikte 2007"de, Henüz Kanunu Çıkmamakla Birlikte, Vergi İadesinin Yerine Uygulamaya Konulması Planlanan Asgari Geçim İndiriminde de Yü..
Devlet 'Et-Balık' İşini Hızlandırıyor Hükümet, Et ve Balık Kurumu"nun Özelleştirilmesindeki Fiyaskonun Ardından Devreye Sokulan, Kamunun Yeniden "Et-Balık" İşine Girmesi Anlamına da Gelen Söz..
Türkiye'nin 'Havası' İyi Havalimanları Büyüdü 2005 Verilerine Göre Atatürk Havalimanı Yolcu Yoğunluğunda 20"ncilikten 14"üncülüğe Yükselerek Avrupa"nın En Hızlı Büyüyen Havalimanı Oldu. Anta..
İşsizlere Yüzde 150 Zam Yasa Değişiyor İşsizlik Sigortası Fonu"ndan İşsizlere Ödenen Maaşa Zam Geliyor. Eskiden İşsizlik Maaşı Aylık Net Asgari Ücreti Geçemiyorken Yeni Yasaya Göre Ödenek As..
Yeni Asgari Ücret Yürürlükte Net 403 YTL Olarak Belirlenen Yeni Asgari Ücret, Uygulamaya Girdi. Asgari Ücret 16 Yaşından Büyükler için Brüt 562 YTL 50 Ykr, Net 403 YTL 3 Ykr Olarak Uygulanaca..
Yabancılar, Türkiye'de Mortgage'la Mülk Alıyor Türkiye"de Mortgage (İpoteğe Dayalı Konut Finansmanı Sistemi) Uygulaması, Tüm Taleplere Karşı Henüz Hayata Geçirilmemesine Karşın Yabancılar, Tü..
Darısı Başımıza Bükreş"teki Kutlamalar Sabaha Kadar Sürdü. Eski Doğu Bloku Ülkeleri Romanya ile Bulgaristan Sabaha Kadar Süren Kutlamalar Eşliğinde Dün Resmen AB Üyesi Oldu. Bükreş ve Sofya"..
Çift Kaşarlı Polemik! Atamaları İptal Eden Danıştay"ı Suçlayan Başbakan Erdoğan, CHP"ye de Yüklendi: "bu Ülkede Eğer Bir Kadrolaşma Olmuşsa, Bilesiniz Ki Bunun En Kaşarlısını CHP Yap..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10