19 Ocak 2007 Cuma Günü Haberleri

19 Ocak 2007 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Bağdat'ta Bugün 10 Kişi Çeşitli Saldırılarda Hayatını Kaybetti Irak'ın Başkenti Bağdat'ta Bugün Düzenlenen Saldırılarda 10 Iraklı Hayatını Kaybederken, Kentin Çeşitli Yerlerinde de 17 Kişinin..
Ermeni Gazeteci Dink'in Öldürülmesi ABD Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Tom Casey, Ermeni Asıllı Gazeteci Hrant Dink'in Suikast Sonucu Yaşamını
Genç Parti Saldırıyı Kınadı Genç Parti Hrant Dink'e Yönelik Saldırıyı Kınadı.
Hrant Dink'in Öldürülmesi Mazlumder Şanlıurfa Şube Başkanı Mustafa Ürısüt, Yaptığı Basın Açıklamasında Agos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink'in Ölümüne Neden Olan Saldırıyı Kınadı.
Erdoğan: Milletimiz Gereken Cevabı Verecektir Tüsiad"ın, AB Komisyonu Başkan Yardımcısı Günter Verheugen"e, Başbakan Tayyip Erdoğan Eliyle Ödül Verdiği Törene Hrant Dink Suikasti Damgasını Vu..
Tüsiad'ın Ödül Töreninde Hrant Dink Damgası Tüsiad'ın, AB Komisyonu Başkan Yardımcısı Verheugen'e, Başbakan Erdoğan Eliyle Ödül Verdiği Törene Hrant Dink Suikasti Damgasını Vurdu.
Giresun Tarım İl Müdürlüğü'nün 2006 Yılında Aşılama Çalışmaları Giresun Tarım İl Müdürlüğü Tarafından Geçen Yıl Hayvan Hastalıklarına Karşı Koruyucu Aşılama Çalışmaları Gerçekleştirildiği Bil..
Tüsiad Boğaziçi Dış Politika Ödül Töreni (2) Tüsiad Başkanı Ömer Sabancı, Ermeni Gazeteci-yazar Hrant Dink'in Öldürülmesinin Demokratik Sürecin Gelişmesini Tehdit Ettiğini Belirterek, "Türkiy..
Hrant Dink'in Öldürülmesi Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt, Gazeteci-yazar Hrant Dink'in Öldürülmesini Nefretle Kınadı.
Hrant Dink'in Öldürülmesi Malatyalı İş Adamları Derneği, Ermeni Asıllı Türk Gazeteci Hrant Dink'in Öldürülmesini Kınadı.
Hrant Dink'in Öldürülmesi Avrupa Birliği (AB) Sosyal Demokratlar Grup Başkan Yardımcısı Jan Marinus Wiersma, Ermeni Asıllı Türk Gazeteci Hrant Dink'in Öldürülmesini, Türkiye Medyasına Yapılan..
Hrant Dink'in Öldürülmesi Fransa Dışişleri Bakanı Philippe Douste Blazy, Ermeni Asıllı Türk Gazeteci Hrant Dink'in Silahlı Suikasta Kurban Gitmesini 'İğrenç ve Bir O Kadar da Kalleşçe' Bulduğ..
'O'na Hayatımı Borçluyum' Ünlü Hollywood Yıldızı Salma Hayek "Eğer Köpeğim Olmasaydı Şu An Hayatta Olmayabilirdim" Dedi.
Hollanda Dışişleri Bakanı Bot, Brezilya Gazetesinde Yayımlanan Sözlerini Yalanladı Hollanda Dışişleri Bakanı Bernard Bot, Bir Brezilya Gazetesinde Yayımlanan ve Türk Basınına da Yansıyan İfad..
Giresun'da 2006 Yılında 13 Bin Nüfus İşlemi Gerçekleştirdi Giresun Nüfus Müdürlüğü'nde Geçen Yıl, Doğum, Ölüm, Evlenme ve Boşanma Olmak Üzere Toplam 13 Bin 628 İşlem Gerçekleştiği Bildirildi.
UEFA, Feyenoord'u UEFA Kupası'ndan İhraç Etti Uefa; Hollanda'nın Ünlü Kulübü Feyenoord'u, Taraftarının Nancy Maçında Çıkardığı Olaylar Nedeniyle UEFA Kupası'ndan İhraç Etti ve Kulübe 200 Bin ..
Orgeneral Büyükanıt: "Kurşunlar Türkiye'ye Sıkıldı" Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt, Hrant Dink'e Sıkılan Kurşunların Aynı Zamanda Türkiye'ye Sıkıldığı Anlayışı İçinde Olduklar..
Ankara'da Dink Eylemi Gazeteci Hrant Dink'in Öldürülmesini Protesto Etmek Amacıyla Ankara'da Bir Eylem Düzenlendi. Kamu Emekçileri Sendikaları Konfederasyonu, Türkiye Mimarlar ve Mühendisler ..
Hrant Dink'in Öldürülmesi ABD'nin Ankara Büyükelçiliği, Gazeteci-yazar Hrant Dink'in Ölümüne Neden Olan Silahlı Saldırıyı "İğrenç" Olarak Niteledi.
Oskanyan: "Suikast Haberi Bizim İçin Büyük Bir Şok" Ermenistan Dışişleri Bakanı Vartan Oskanyan, Agos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink'in Öldürülmesini Kınadığını Belirterek, 'Türk ..
Tüsiad Boğaziçi Dış Politika Ödül Töreni (1) Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Agos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink'i Hedef Alan Kanlı Ellerin, Özgür Düşünceye ve Demokratik Hayata da ..
Hrant Dink'in Öldürülmesi Bursa'da Ermeni Asıllı Gazeteci Hrant Dink'in Öldürülmesini Protesto Etmek Amacıyla Yürüyüş Düzenlendi.
Hrant Dink'in Öldürülmesi Devlet Bakanı Beşir Atalay, Ermeni Asıllı Türk Gazeteci Hrant Dink'in Menfur Bir Suikaste Kurban Gittiğini Belirterek, "Bu Saldırı; Özgür Düşünceye, Basın Özgürlüğün..
Şanlıurfa'da "Baba Beni Okula Gönder" Kampanyası Iurfa'da "Baba Beni Okula Gönder" Kampanyası
Agos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink'in Öldürülmesi Sahibi Olduğu Gazetenin Önünde Öldürülen Agos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink'in Resmi Gazetenin Balkonundan Sarkıtıldı..
Ülkü Ocakları'ndan Hrant Dink'in Öldürülmesine Kınama Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Merkezi, Agos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink'in Silahlı Bir Saldırı Sonucu Öldürülm..
Grekoromen Güreş Birinciliği Müsabakaları Devam Ediyor İzmit"teki Türkiye Büyükler Grekoromen Güreş Birinciliği"nin 2. Gününde 60, 74 ve 120 Kilolarda Müsabakalar Gerçekleştirildi. Hasan Gemi..
Podyumlardan Bir Transfer Daha Podyumlardan Ekranlara Transfer Olan Mankenlere Bir Yenisi Daha Eklendi. Podyumların Tecrübeli Mankeni Ebru Güzel de Bir Çok Manken Arkadaşı Gibi Şansını Televi..
Hrant Dink'in Öldürülmesi Agos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink'in Öldürülmesi Olayıyla İlgili Olarak 2'si Şüpheli, 5'i Görgü Tanığı Toplam 7 Kişinin Emniyetteki İfade Verme İşlemler..
Bakan Gül, ABD'li Müsteşar Burns ile Görüştü ABD Dışişleri Bakanlığı Siyasi İşlerden Sorumlu Müsteşarı Nicholas Burns, Ermeni Asıllı Türk Gazeteci Hrant Dink'in Öldürülmesinin Kendileri Kadar..
Hrant Dink'in Öldürülmesi Avrupa Birliği (AB) Genişlemeden Sorumlu Komiseri Olli Rehn, Gazeteci-yazar Hrant Dink'in Öldürülmesinin Kendisini Şok Ettiğini ve Türk Hükümeti'nin Olayın Faillerin..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10