18 Ocak 2007 Perşembe Günü Haberleri

18 Ocak 2007 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Kırıkkale'de Şehiriçi Minibüsleri Süresiz Kontak Kapattı Kırıkkale'de Şehir İçinde Çalışan 530 Minibüsçü, Belediyenin Yaptığı Yer Değişikliğini Beğenmediklerini Belirterek Eylem Yaptı.
İzmir İl Başkanlarından Tayland Gezisi Değerlendirmesi AK Parti, CHP ve Anavatan İzmir İl Başkanları, İzmir Büyükşehir Belediyesinin Tayland Gezisini Değerlendirdi. CHP İzmir İl Başkanı Selçu..
Bulgaristan, Ercan Raşid'e Tazminat Ödemeye Mahkum Edildi Strasburg'taki Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi (AİHM), Kırcaalili Ercan Raşid Davasında Bulgaristan'ı, Raşid'e 6 Bin Euro Tazminat Öde..
İstanbul Film Festivali Ferzan Özpetek'in Son Filmi ile Açılacak 26. Uluslararası İstanbul Film Festivali, Yönetmen Ferzan Özpetek"in Son Filmiyle Açılacak. İstanbul Kültür ve Sanat Vakfından..
Fenerbahçe'de Fortis Türkiye Kupası Maçı Hazırlıkları Sürüyor Fortis Türkiye Kupası'nda 20 Ocak Cumartesi Günü İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile Karşılaşacak Fenerbahçe, Bu Maçın Hazırlıkl..
TBMM'de Irak ile İlgili Gizli Oturum Salı Günü Yapılacak TBMM Genel Kurulu'nda Irak ile İlgili Gizli Oturum Yapılması Yönündeki Görüşmeler Tamamlanarak Oylamaya Geçildi ve Oylamada Salı Günü ..
Eskişehir'den Kısa Kısa Eskişehir'de, Trafik Ekiplerinin Yaptığı Denetimlerde 28 Araç Trafikten Men Edilirken, 114 Sürücüye de 15 Bin 924 YTL Para Cezası Verildiği Bildirildi.
Irak Konusunda Genel Görüşme Önergesi Kabul Edildi TBMM Genel Kurulu'nda, Irak'taki Gelişmelerle İlgili Genel Görüşme Açılması Kabul Edildi.
Mumcu: "Irak Bölünürse, Türkiye de Bölünecektir" Anavatan Genel Başkanı Erkan Mumcu, Irak Bölünürse, Türkiye'nin de Bölüneceğini İleri Sürerek, "Irak'ın Toprak Bütünlüğü, Türkiye'nin Toprak ..
AB'den İstatistik Faslında Müzakerelere Yeşil Işık AB Daimi Temsilciler Komitesi (Coreper) 18"inci Fasıl Olan İstatistikte Müzakerelerin Başlamasına Yeşil Işık Yaktı. Coreper Toplantısında Gü..
Fenerbahçe Kupa Hazırlıkları Sürdürüyor Fenerbahçe, Fortis Türkiye Kupası"nda İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile Yapacağı Maçın Hazırlıklarını, Bugün Yaptığı Tek Antrenmanla Sürdürdü. Tekni..
Açıklamalar Diyetisyeninin Deniz Berdan, Detoksun Zararlarının Anlatıldığı Basın Toplantısını Düzenlediğine Pişman Oldu!
Yeni Popstar Geliyor Almanya'da Yayınlanan 'Popstar' ve 'Dancestar' Adlı Yarışmalarda Türklerin Başarısından Sonra Bu Sefer de Muhammed Adlı Bir Türk İsviçre'de 'Popstar' Olma Yolunda.
Van İl Özel İdaresi'nden Ruhsat Uyarısı Van İl Özel İdaresi, Kum Ocakları, Kum Yıkama ve Elek Tesislerini Gerekli Ruhsatları Alma Konusunda Uyardı.
6. Avrupa Futsal Şampiyonası Ön Eleme Turu A Grubu Maçı 6. Avrupa Futsal Şampiyonası Ön Eleme Turu A Grubu'nda Türkiye, Gruptaki İlk Maçında Arnavutluk'u 6-3 Yendi.
Gizli Oturum Salı Günü TBMM Genel Kurulu'nda Yapılan Oylama Sonucu Irak'la İlgili Genel Görüşme Açılması Kabul Edilirken, Danışma Kurulu Genel Görüşme Tarihini Belirleyecek.
Burns: "PKK'nın Şubelerini Kapatmak İçin Uğraşıyoruz" ABD Dışişleri Bakanı Siyasi İşlerden Sorumlu Müsteşar Yardımcısı Burns, PKK Konusunda Türkiye'nin Yanında Olduklarını, PKK Şubelerini Kap..
Mumcu: "Önemli Olan Tarihe Not Düşmekti" Dışişleri Bakanı Abdullah Gül Hakkında Verilen Gensoru Önergesinin Reddedilmesinin Önemli Olmadığını Belirten Mumcu, Hükümeti Bir Dış Politika Oluştur..
Tekirdağ'da Yerel Yönetimler Tekirdağ Belediyesi Tarafından 14 Şubat 2007 Tarihinde Düzenlenecek Üçüncü Toplu Nikah Şöleni İçin Kayıtlar Başladı.
Yıldırım: Etiyopya ile En Kısa Zamanda Serbest Ticaret Anlaşması İmzalamak İstiyoruz Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Türkiye ile Etiyopya Arasında Ticaretin Gelişmesi için İki Ülke Arasında..
SPK, 5 Kişi Hakkında Suç Duyurusunda Bulunmayı Kararlaştırdı Sermaye Piyasası Kurulu (SPK), Meges Boya Sanayi ve Ticaret A.ş. Hisse Senetlerindeki İşlemleri Nedeniyle 5 Kişi Hakkında Suç Duyu..
Başbakan Erdoğan'ın ABD Dışişleri Bakanlığı Müsteşarı Burns'u Kabulü Başbakan Erdoğan, Sözde Ermeni Soykırımı Tasarısının ABD Temsilciler Meclisi'nden Geçmesinin İki Ülke İlişkilerine Büyük Z..
Talabani: Irak'ın Petrol Gelirleri, Merkezi Bütçenin Bir Parçası Olarak Kalmalı Irak Cumhurbaşkanı Celal Talabani, Ülkenin Petrol Gelirlerinin Her Zaman Merkezi Hükümete Gittiğini ve Bu Gelir..
Flaş..flaş..genel Görüşme Önerisi Kabul Edildi TBMM Genel Kurulu Irak ve Kerkük'le İlgili Olarak 23 Ocak Salı Günü Gizli Oturum Kararı Aldı.(anka)
AKP'li Erdem: Kuzey Irak'taki PKK Varlığı Türkiye'yi Rahatsız Ediyor AKP ve CHP'nin Irak'taki Gelişmelerle İlgili Olarak Ayrı Ayrı Verdiği TBMM Genel Kurulu'nda Genel Görüşme Açılmasına İlişk..
Öymen: "Hükümet, Kuzey Irak'a Asker Geçirmek İçin Yetki Alsın" CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Onur Öymen, Hükümete, Kuzey Irak'a Asker Geçirmek İçin TBMM'den Yetki Alma..
Türk Telekom Lig A Türk Telekom Lig A'nın İddialı Takımlarından Malatyaspor, Antalya'da Katıldığı Bilyoner Cup Futbol Turnuvası'nda Finale Yükseldi.
MEB'den Kamu Görevlerine İlk Defa Atanacaklarla İlgili Açıklama Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), Kamu Görevlerine İlk Defa Atanacaklar İçin Yapılacak Sınavlar Hakkında Genel Yönetmelik Çerçevesi..
İsrail, Filistin'in Gümrük Vergisinin Bir Kısmını 1 Gün İçinde Vereceğini Açıkladı İsrail, Gümrük Vergileri Çerçevesinde Filistin'in Hakkı Olan 660 Milyon Dolardan 100 Milyon Doların 24 Saat ..
Çin Uydu Düşüren Füze Test Etti Çin"in Uydu Düşüren Bir Füzeyi Test Ettiği, Bu Gelişmeyle İlgili Olarak ABD ve Diğer Bazı Ülkelerin Pekin"e Kaygılarını İlettikleri Bildirildi. ABD İstihbarat ..
Sosyalist Aday Royal, Kocasıyla Dalga Geçen Sözcüsünün Görevini Askıya Aldı Fransa"da Sosyalist Parti"nin Cumhurbaşkanı Adayı Segolene Royal, Kocası ve Aynı Zamanda Partinin Genel Sekreteri O..
AB'den İstatistik Faslında Müzakerelere Yeşil Işık AB Daimi Temsilciler Komitesi (Coreper), İstatistik Faslında Müzakerelerin Başlamasına Yeşil Işık Yaktı.
Gül: "Fiilen Bölünmüş Irak, Yeniden Birleştirilmeye Çalışılıyor" Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül, Irak'ta Etnik Çatışmaların Başlamasından Endişe Duyduklarını Belirterek,..
Dünyada Her Yıl 450 Bin Bebek ve 40 Bin Anne Tetanosdan Ölüyor Eskişehir İl Sağlık Müdürü Seraceddin Çom, Dünya Sağlık Örgütü Verilerine Göre, Dünyada Her Yıl 450 Bin Bebeğin Hayatlarının İlk..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10