18 Ocak 2007 Perşembe Günü Haberleri

18 Ocak 2007 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
ABD'de Tüfe Beklentiler Dahilinde Geldi: Yüzde 0.5 Artış Washington - ABD'de Aralık Ayında Tüketici Fiyatları Endeksi(tüfe), Beklentiler Seviyesinde Gelerek Yüzde 0.5 Artış Kaydetti. Analistl..
Polislere Rüşvetten 22 Yıl Hapis İstemi Rüşvet Aldıkları Öne Sürülen İzmir Bölge Trafik Müdürlüğünde Görevli 1 Emniyet Amiri ve 9 Polis Memuru ile Rüşvet Verdikleri İleri Sürülen 4 Kişinin, 1..
AKP'li Vekilin Boşanma Oyunu Geçen Ağustosta Eşinden Boşanır Boşanmaz TBMM'den Bir Sekreterle Evlenen 4 Çocuk Sahibi AKP Gümüşhane Milletvekili Sabri Varan, Eski Eşini Boşanmaya Razı Etmek iç..
Öğretmenler Rahatsız Atama Bekleyen 120 Bin Öğretmen, Bakan Çelik'in Açıklamalarından Rahatsız.
Tuzla Belediyesi Üç Kalite Belgesi Birden Aldı Tuzla Belediyesi, Veksil Bps Firması Aracılığıyla Yapılan Denetimlerde Iso 14001:2004 Çevre Yönetim Sistemi, Ohsas 18001:1999 İş Sağlığı ve Güve..
Polisi Yaralayan Hırsız Serbest Bırakıldı Hırsızlık Yaptıktan Sonra Suçüstü Yakalanacağını Anlayınca Kendisini Takip Eden Komiseri Bıçaklayan Bir Kişi, Mahkemede Serbest Kaldı.
Zirve Yarışı Sürüyor Aşağıdaki İsimlerden Hangisi Sunduğu Yarışma Programı Formatına Daha Uygun? Konulu Anketimizde Heyecan Dorukta.
Eker: "Kuraklık Eylem Planı Hazırlandı" Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehmet Mehdi Eker, Orta ve Uzun Vadede Yaşanabilecek Küresel Isınma ve Kuraklık Sorununa Karşı 'Kuraklık Eylem Planı' Hazırl..
Abbas'la Meşal Cumartesi Günü Bir Araya Gelecek Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas ile Hamas'ın Suriye'deki Siyasi Lideri Halid Meşal'in Cumartesi Günü Şam'da Bir Araya Geleceği Bildirildi..
Özcan Aradığını Buldu Özcan Deniz Şubatta Çekimleirne Başlanacak Yeni Dizisi İçin 'Oryantal Star'ın Favorisi Büşra Yılmaz'da Karar Kıldı.
Ağar: "Türkiye Her Türlü Gelişmeye Hazırlıklı Olmalı" DYP Genel Başkanı Mehmet Ağar, Irak ve Kerkük'te Yaşanan Olumsuz Gelişmeler Karşısında Türkiye'nin Birlik ve Beraberlik İçinde Müşterek ..
Tüketicilerin Bankalara Borcu 103.1 Milyon YTL Geriledi Bankaların Tüketicilerden Olan Tüketici Kredisi ve Kredi Alacakları 12 Ocak İtibariyle Bir Haftalık Dönemde 103.1 Milyon YTL Gerileyere..
Kredi Stoku Bir Haftada 994.1 Milyon YTL Küçüldü Bankaların Yurtiçi Kredileri Yılın İlk Haftasında 994.1 Milyon YTL Azalarak 176.3 Milyar YTL'ye Düştü.
Tskb Koordinatörleri Bursa'da Buluştu Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin Başkanlığını Yaptığı Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği'nin 2007 Yılının İlk Eğitim Toplantısı Bursa'da Yapıldı.
Isparta'da Deprem: 4.2 Flash Dha: Bugün Saat 15. 06'da Merkez Üssü Iüüısparta İli Atabey İlçesi Olan 4,2 Büyüklügünde Bir Deprem Yaşandı....
Etso Hizmet Alanlarını Genişletti Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası Bünyesinde Hakem ve Bilirkişi Heyetlerini Kurarak, Eksper Ekibini Genişletti.
Muğla'da Yerel Yönetimler Bodrum'un Arıtma Sorunu Kangren Haline Geldi. Yarımadada İkinci Konutların Devreye Girmesi ve Yatak Sayısındaki Artış ile Arıtma Sorunu 1993 Yılında Dönemin Turizm B..
Beşevler Caddesi'nin Bir Şeridi Trafiğe Kapatılacak Bursa Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi'nin (Buski) Yapacağı Altyapı Çalışması Sebebiyle Beşevler Caddesi'nin Küçük Sanayi'd..
Eskişehir'de İş Kazası: 1 Yaralı Eskişehir'de Meydana Gelen İş Kazasında, Bir Kişi Yaralandı.
Karaman'da Sarraftan Altın Hırsızlığı Karaman'da Sarraftan Bilezik Çalan Bir Kadın İşyeri Sahibinin Olayı Erken Farketmesi Üzerine Yakalandı
Trabzonspor'un Yeni Transferleri Birer İlke İmza Attı Trabzonspor ile 2.5 Yıllık Sözleşme İmzalayan Ayman Abdelaziz ve Fredrik Risp, Bordo-mavili Takımda Forma Giyecek İlk Mısırlı ve İsveçli ..
Balıkesir-Ankara Uçak Seferlerine Erteleme Balıkesir Belediye Başkanı Sabri Uğur, 15 Ocakta Başlayacağı Açıklanan Balıkesir-Ankara Uçak Seferlerinin Ay Sonuna Ertelendiğini Bildirdi.
Ce'nin Kapsamı Genişletiliyor Sanayi ve Ticaret Bakanı Ali Coşkun, Türk Ürünlerinin Avrupa Birliği (AB) Pazarlarında Serbest Dolaşıma Girebilmesi Yönünde Son 3 Yılda Yapılan Yoğun Çalışmaları..
Sakaryaspor Teknik Direktörünü Arıyor Bulak'ın Görevine Son Veren Yeşil Siyahlı Takımda En Yakın Adaylar, Sevim, Demirbakan ve Yıldırım
Topbaş'tan Plaka Sınırlamasına İtiraz İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İstanbul'da Plaka Sayısının Sınırlandırılmasının Belki Kısmi Bir Çözüm Getirebileceğini Belirterek, "A..
Başbakan Erdoğan, MİT Müsteşarı Taner'i Kabul Etti Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Milli İstihbarat Teşkilatı (MİT) Müsteşarı Emre Taner'i Kabul Etti.
Gaziantep'te Hava Kirliliği Sempozyumu Gaziantep Üniversitesi Çevre Araştırma Merkezi (Güçamer) Tarafından Düzenlenen "Sanayi Kenti Gaziantep'te Hava Kirliliği" Sempozyumunda, Kentte Yaşanan ..
Sezer-erdoğan Haftalık Görüşmesi İptal Edildi Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer'in Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile Yapacağı Haftalık Görüşme İptal Edildi.
Sağlık Bakanlığı'ndan Başhekimlere 'İhale' Uyarısı Sağlık Bakanlığı, Başhekimlere, Hastaneler Tarafından Yapılacak İlaç, Sarf Malzemesi ve Tıbbi Malzeme Alımlarında İhaleye Çıkılmadan Önce, B..
İl Milli Eğitim Müdürleri ve İl Teftiş Kurulu Başkanları Toplantısı...(1) Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, Yatılı İlköğretim Bölge Okullarında Birçok Düzenleme Yapılması Gerektiğini Belirte..
2011 Kış Olimpiyatlarının Doğu Anadolu Bölgesi'nde Yapılması Vangölü Havzası Turizmi Geliştirme Derneği (Vantuder) Başkanı Tahir Abi, 2011 Dünya Üniversiteler Arası Kış Spor Oyunları'na, Erzu..
Bankalardaki Toplam Mevduat 4.2 Milyar YTL Düştü Ankara - Bankalardaki Toplam Mevduat, Bir Haftada 4 Milyar 174,2 Milyon YTL Azalarak 5 Ocak İtibariyle 279 Milyar 615,0 Milyon YTL Oldu. merke..
MB Haftalık Bülteni'nde Bazı Değişiklikler Yapıldı Ankara - Merkez Bankası, Bugünden Başlamak Üzere Haftalık Yayınladığı Bültende Bazı Düzenlemeler Yaptı. merkez Bankası'ndan Konu ile İlgili..
Kredi Kartı Kullanımı 282.7 Milyon YTL Azaldı Ankara - Mevduat Bankaları Tarafından Sağlanan Kredi Kartlarının Kullanım Tutarı Bir Haftada Yaklaşık 282 Milyon 653 Bin YTL Düşüş Gösterdi. merk..
Bankaların Toplam Döviz Mevduat Hesapları 94.9 Milyar Dolara Geriledi Ankara - Bankalardaki Toplam Döviz Mevduat Hesapları, 29 Aralık-5 Ocak Arasında 966 Milyon Dolar Azalarak 94 Milyar 933 M..
Döviz Hesapları 966 Milyon Dolar Azaldı Bankalar ve Merkez Bankası'ndaki Döviz Hesapları Bu Yılın İlk Haftasında Geçen Yılın Sonuna Göre 966 Milyon Dolar Gerileyerek 95.8 Milyar Dolardan 95 M..
Çorlu'da Korsan Cd Operasyonu Tekirdağ'ın Çorlu İlçesi'nde, Bandrolsüz Cd Satmak Suçundan 56 Gün Hapis Cezasına Çarptırılan ve 20 Gün Önce Cezaevinden Tahliye Edilen Yaşar P., Banrrolsüz Bin ..
Kamu 17 Günde 823.5 Milyon Dolar Dış Borç Ödedi Kamu Kesimi Bu Yılın İlk 17 Günlük Döneminde Toplam 823.5 Milyon Dolarlık Dış Borç Ödemesi Gerçekleştirdi.
Hamburg Okullarını Tanıtma ve Bilgilendirme Günü Hamburg Eğitim ve Spor Bakanlıklarının Ortak Organizesiyle Gerçekleşen, Hamburg Okullarını Tanıtma ve Bilgilendirme Günü'nde Bir Araya Gelen U..
Bakan Gül Hakkındaki Gensoru Önergesi Görüşülmeye Başlandı Ankara - TBMM Genel Kurulunda, Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül Hakkında, Anavatan Partisi'nin Verdiği Gensoru Ö..
Ayman ve Risp Trabzonspor'da Trabzonspor Ayman ve Risp' Le 2.5 Yıllık Sözleşme İmzaladı
...
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10