18 Ocak 2007 Perşembe Günü Haberleri

18 Ocak 2007 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
AB'nin Kalbini Türk Sanatçılar Aydınlattı Avrupa Birliği'nin (AB) Başkenti Brüksel'de Kurulan Işık Çemberi, Şehrin 'Nabzını Tutacak'.
Yerli Angelına Geliyor Survıvor Yarışmasında Güzelliği ve Düzgün Fiziğiyle Dikkat Çeken Manken Fulya Keskin'e Dizi Teklifi Yağıyor.
Türk Ekonomi Bankası Yabancı Menkul Fonu Kurmaktan Vazgeçti Sermaye Piyasası Kurulu (SPK), Türk Ekonomi Bankası'nın B Tipi Yabancı Menkul Kıymetler Fonu'nun Kuruluşuna İzin Verilmesine İlişki..
SPK'dan, Meges Hisseleri İçin 5 Kişiye Suç Duyurusu Sermaye Piyasası Kurulu (SPK), Meges Boya Sanayi ve Ticaret Hisse Senetlerinde Birlikte Hareket Ederek Yapay Piyasa ve Fiyat Oluşturduğunu ..
Türkiye-etiyopya Arasında Ticaret Hacmi Geliştirilecek Ulaştırma Bakanı Yıldırım, Türkiye ve Etiyopya Arasındaki Ticaret Hacminin 2006 Yılında Yüzde 13 Azaldığını Belirterek, İki Ülke Arasınd..
Sivil Havacılıkta 61.6 Milyon Yolcu ile Rekor Kırıldı Türkiye, 2006 Yılında Havacılık Alanında İç ve Dış Hat Yolcu Sayısını 61.6 Milyona Çıkararak Rekor Kırdı. 2005 Yolcu Sayısını Yaklaşık Yü..
9. Cumhurbaşkanı Demirel: 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel, Cumhurbaşkanını Halkın Seçmesi Gerektiğini Savundu.
İnsan Suratlı Taş Karnında 'Allah' Yazan Kuzu, İnsana Benzeyen Balıktan Sonra Bu Kez de İnsan Suratlı Taş Olarak Ortaya Çıktı. Islatıldığında, İnsan Suratını Andıran Taş Parçası, Şekilden Şek..
9. Cumhurbaşkanı Demirel'den Irak Politikasıyla İlgili Yorum 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel, Türkiye'nin Irak'a Müdahalesinin Bir Yararı Olmayacağını Belirterek, "1 Mart Tezkeresi Kabul Ol..
Çamaşır Suyu İçen Çocuk Zehirlendi Eskişehir'in Sivrihisar İlçesi'nde, Çamaşır Suyu İçen Bir Çocuk Zehirlendi.
Giresun Valisi ve Emniyet Müdürü Trafik Kazası Geçirdi Giresun Valisi Şükrü Kocatepe ve Emniyet Müdürü Ahmet Tekin Akın'ın İçinde Bulundukları Makam Aracı, Şebinkarahisar- Dereli Karayolu'nda..
Donmak Üzerken Bulunan Çocuk Okuluna Teslim Edildi Konya'nın Beyşehir İlçesi'nde Yatılı Olarak Öğrenim Gördüğü İlköğretim Okulundan Kaçtıktan Sonra Seydişehir İlçesi'nde Donmak Üzereyken Bulu..
Bakan Gül Hakkındaki Gensoru Önergesinin Gündeme Alınması Meclis'te Reddedildi Ankara - Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül Hakkındaki Gensoru Önergesinin Gündeme Alınması TB..
İp Başkanı Perinçek: ABD, Ortadoğu Planında Türkiye'yi 'Piyon' Olarak Kullanacak İstanbul - İşçi Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, ABD'nin Orta Doğu'yu Şekillendirirken Türkiye'yi Bir "Piy..
DYP Lideri Ağar: Türkiye, Irak Konusunda Birlik İçinde Tavır Sergilemeli Ankara - Irak ve Kerkük'te Yaşanan Olumsuz Gelişmeler Karşısında Türkiye'nin Birlik ve Beraberlik İçinde Müşterek Bir ..
Kredi Kartında Limit Tuzağı (Video) Bankalar, Kredi Kartlarından Limit Aşım Ücreti ve Her Gün için Uyguladığı Gecikme Faizi ile Yeni Bir Mağdur Kitle Ortaya Çıkardı. Bankaları Hukuk Dışı Davr..
Dakar'da Torunlar 57, Merkit 60. Sıraya Yükseldi Lizbon-Dakar Arasında Gerçekleştirilen 29. Dakar Rallisi'nde 12. Etap Sonunda, Genel Klasmanda Jim Beam Türk Takımı'ndan Kutlu Torunlar 57, Ke..
Okulun Bayrağını Çaldılar Balıkesir'in Havran İlçesi'nde Bir Liseye Ait Bayrak Direğindeki Bayrak Çalındı.
Bbc, İran'ın 2003'te ABD'ye Yaptığı Öneriyi Açıkladı Bbc Televizyonunda, İran'ın 2003'te, Irak'ın İşgal Edilmesinden Kısa Bir Süre Sonra ABD'ye, "Hamas ve Hizbullah'ı Desteklememesi Karşılığı..
Kars-Ahılkelek-Tiflis-Bakü Demiryolu Projesine Ermenistan da Katılmak İstiyor Erivan - Türkiye ile Azerbaycan Arasındaki Ulaşım Yollarının Gelişmesine Önemli Katkı Sağlaması Beklenen Kars-Ahı..
Abdullah:irak Tehlikeli Ürdün Kralı Abdullah, Irak"ta Güvenlik Şartlarının Kötüleştiğini ve ""tehlikeli Hale Geldiğini"" Söyledi. Kral Abdullah"ın Irak Devlet Başkan Yardımcısı Tarık El Haşim..
İstanbul'da Anadolu Yakasının Bazı Semtlerinde Elektrik Kesintisi İstanbul - İstanbul'un Anadolu Yakasında Enerji Nakil Hatları ve Trafo Merkezlerindeki Çalışmalar Nedeniyle Ümraniye Dudullu,..
BM ile Ny Arasında Park Cezası Krizi ABD'nin New York Kentinde Bulunan Birleşmiş Milletler Merkezinde Görevli Diplomatların, Kent Yönetimine 18 Milyon Dolarlık Ödenmemiş Park Cezası Borcu Old..
Türkiye-İtalya Arasında Vize Kolaylıklarına Dair 'Mutabakat Muhtırası' İmzalandı Ankara - Türkiye ile İtalya Arasında, Her İki Ülkenin Umuma Mahsus Pasaport Hamillerinin Vize İşlemlerinin Ko..
Başkan Topbaş: İstanbul'da Plakayı Sınırlandırmak Farklı Sonuçlara Yol Açabilir İstanbul - İstanbul'da Plaka Sayısının Sınırlandırılmasının Belki Kısmi Bir Çözüm Getirebileceğini Belirten Büy..
Türk Kardiyoloji Derneği'nden Gazetecilere Sağlık Uyarısı İstanbul - Gazeteci Yener Süsoy'un Kalp Krizi Sonucu Hayatını Kaybetmesinin Ardından, Türk Kardiyoloji Derneği Bir Mesaj Yayınlayarak..
Schwarzenegger: ABD Askerleri Bu Yıl Sonuna Dek Geri Çekilmeli ABD'nin Kaliforniya Eyaletinin Cumhuriyetçi Valisi Ünlü Aktör Arnold Schwarzenegger (Terminatör), Irak'taki ABD Askerlerinin Bu ..
Rehn: AB ve Türkiye Kamuoyu Arasında Çok Fazla Yanlış Anlama Var Brüksel - AB Komisyonu'nun Genişlemeden Sorumlu Üyesi Olli Rehn, AB ve Türkiye Kamuoyunun Birbirini Yeterince Tanımadığını ve ..
ABD'de Bush-Senato Çatışmasına Doğru ABD Başkanı George W. Bush'un Irak'a İlave 20 Binden Fazla Asker Gönderilmesi Kararına Karşı Çıkan Bir Tasarı, Kongrenin Üst Kanadı Senato'ya Sunuldu.
Irak Hükümeti BM Raporunu Reddetti Irak Hükümeti, BM'nin Can Kaybıyla İlgili Raporunu Reddetti.
Benzin ve Motorinin Rafineri Çıkış Fiyatında İndirim/ Pompaya Yansıma Benzinde Yüzde 2.2, Motorinde Yüzde 2 Olacak İzmit - 95 Oktan Kurşunsuz Benzin, Motorin, Fuel Oil-6 ve Kalorifer Yakıtı O..
ABD de KKTC'ye Doğrudan Uçuşa Hayır Dedi İngiltere'den Sonra ABD de KKTC'ye Direkt Uçuş Yapılamayacağı Kararına Vardı.
Oyakbank'tan "Standard Chartered ile Anlaşma" Haberine Yalanlama İstanbul - Oyakbank Londra Kaynaklı Standard Chartered Plc'nin Oyakbank'ı Satın Alamaya Yaklaştığı Haberlerini Yalanladı. kon..
Benzin ve Motorinde İndirim 95 Oktan Kurşunsuz Benzin, Motorin, Fuel Oil-6 ve Kalorifer Yakıtı Olarak Bilinen 4 Numaralı Fuel-Oilin Rafineri Çıkış Fiyatlarında İndirim Yapıldı. Yarından Geçer..
Toyota, Türkiye'de Geçen Yıl 177 Bin Araç Üretti, 160 Binini İhraç Etti Sakarya - Toyota Türkiye'nin Genel Müdür ve Üst Yöneticisi (Ceo) Kazuhiro Kobayashi, 2006'da 177 Bine Yakın Araç Üretip..
İstanbul, Bursa ve Ankara'da Elektrik Kesintisi İstanbul"un Anadolu Yakasında Enerji Nakil Hatları ve Trafo Merkezlerindeki Çalışmalar Nedeniyle Ümraniye Dudullu, Kartal Samandıra ve Pendik K..
Gül Hakkındaki Gensoru Reddedildi TBMM Genel Kurulu, Anavatan Partisi"nin "Mevcut Dış Politika Sonucunda Türkiye"nin Milli Bütünlüğünü Tehdit Noktasına Taşıyıp, Görev ve Sorumluluğunu Yerine ..
Kurşunsuz Benzin ve Motorinde İndirim 95 Oktan Kurşunsuz Benzin, Motorin, Fuel Oil-6 ve Kalorifer Yakıtı Olarak Bilinen 4 Numaralı Fuel-Oilin Rafineri Çıkış Fiyatlarında İndirim Yapıldı. Yarı..
Meclis'te Gündem Irak AK Parti ile CHP"nin, Irak"taki Gelişmelerle İlgili Genel Görüşme Açılmasına İlişkin Verdikleri Önergenin Öngörüşmesi Başladı. AK Parti Ankara Milletvekili Faruk Koca ve..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10