17 Ocak 2007 Çarşamba Günü Haberleri

17 Ocak 2007 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
120.000 Kişiye 1 Ambulans İstanbul İl Ambulans Servisi Başhekimi Türkay Esin, İstanbul"da Yaklaşık 120 Bin Kişiye Bir Ambulans Düştüğünü ve Bu Oranın Türkiye Ortalamasının Altında Olduğunu Bi..
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği İki Yeni Sektör Kurulu Oluşturdu Takil Sanayici ve İşadamları Derneği İki Yeni Sektör Kurulu Oluşturdu
Bahçeli: "Erdoğan Suya Yazı Yazıyor" MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'ın Irak Konusunda Liderler Zirvesi Toplanmasına Destek Verirken, Konuya İlişkin 6 Öneride..
Irak'taki Filistinli Mülteciler Yardım Bekliyor Filistin Özgürlükler Örgütü Mülteciler Bölümü Şefi Zekeriya Aga, "Mülteci Konumundaki Bütün Filistinlilerin Filistin'e Dönmesini İstiyoruz, Fak..
Bulgasristan'ın Vize Uygulaması Görüşmelerinde Son Aşamaya Gelindi Ankara - Bulgaristan'ın 1 Ocak 2007'de AB'ye Üye Olmasından Sonra Başlattığı Vize Uygulamasıyla İlgili, Bulgar Makamlarıyla ..
Erdoğan: Ukrayna'yla Müşterek Çalışmaların Geliştirilmesinde Kararlıyız Ankara - Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye ile Ukrayna Arasındaki Yatırımların, Müteahhitlik Hizmetleri ve Enerji ..
Cinsel Hayatımı Konuşamıyorum "Artık Büyüdüm Ama Hálá Cinsel Hayatımı Konuşacak Kadar Özgür Değilim"
Adıyamanlı Doktorlardan Basın Açıklaması Malatya İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi'nde Görevli Bir Gurup Adıyamanlı Doktor, Yazılı Basın Açıklaması Yaparak İnönü Üniversitesi Rektör..
Toruna Erol Adı Kondu İki Yıl Önce Evlenip İngiltere'ye Yerleşen Erol Evgin'in Kızı Elvan Evgin Sheehan, Londra Chelsea - Westminster Hastanesi'nde Bir Erkek Çocuk Dünyaya Getirdi
Marmaris'te Kent Konseyi Kuruluyor... Marmarislilerin Uzun Süredir Dört Gözle Bekledikleri "Kent Konseyi" Nihayet Hayata Geçiyor. Milletvekillerinin de Olacağı Konseyin İlk Toplantısının Mart..
Blackburn ve Bolton Davıd Dunn'ın Transferi İçin Kapışıyor Blackburn Rovers ve Bolton Wanderers, İngiltere 21 Yaş Altı Milli Takımı'nın Eski Oyuncularından David Dunn'ın Transferi İçin Yoğun ..
Çorlu'da Gerçeğini Aratmayan Deprem Tatbikatı Çorlu Kaymakamlığı, 5. Kolordu ve Garnizon Komutanlığı, Çorlu Belediye Başkanlığı ve Ulusal Medikal Kurtarma Ekipleri (Umke) ile Özel Firmaların ..
Verheugen, 20 Ocak'ta Bursa'ya Geliyor Bursa - Avrupa Birliği (AB) Komisyonu Başkan Yardımcısı Günter Verheugen, Merkez Osmangazi Belediyesince Yaptırılan "Sokak Hayvanları Doğal Yaşam Merkez..
Otomobilde Paspas Altında Tabanca Talatpaşa Mahallesinde Polisin Şüphe Üzerine Durdurduğu Otomobilin Paspasının Altında Bir Tabanca ile Bıçak Ele Geçirildi, 4 Kişi Gözaltına Alındı.
Ankara 4. İdare Mahkemesi Çukurova-alfa Hisse Satışında Çağrı Muafiyetini İptal Etti Ra 4. İdare Mahkemesi Çukurova-alfa Hisse Satışında Çağrı Muafiyetini İptal Etti
Okuldan Çaldıkları Cihazları Satmak İsterken Yakalandılar Polatlı İlçesi'nde Girdikleri Okuldan Çaldıkları Elektronik Cihazları Satmak Üzere Olan 3 Kişi, Polis Tarafından Yakalandı.
AB'de Yabancılara En Hoşgörülü Bakan Ülke İsveç Avrupa Birliği (AB) Kamuoyu Araştırma Kuruluşu Eurobarometre Tarafından Yapılan Bir Araştırma, Göçmen ve Mültecilere Karşı En Az Muhalefetin İs..
İsrailli Hahambaşından İran'a "Hitler" Benzetmesi İsrail Aşkenazi Hahambaşı Yona Metzger, İran'ın İsrail'i Tehdit Ederek Nazi Diktatörü Adolf Hitler'i Taklit Etmeye Çalıştığını Söyledi.
Unılever Türkiye'den Çocuklar İçin "Beyin Kokteyli" Unilever Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Karaca, Türkiye'nin Proje Yönetimini Üstlendiği "Amaze" Ürününün İçerdiği Özel Formül ile, Öz..
Beşiktaş Masörü Haluk Ülker'in Kulüple İlşkisi Kesildi Beşiktaş Sağlık Ekibinde Görev Yapan Masör Haluk Ülker, Dubai'den Getirdiği 52 Adet Cep Telefonunu Kaçak Olarak Ülkeye Soktuğu İddiasıyl..
Dünya Üniversite Kış Spor Oyunları Başladı İtalya'nın Torino Kentinde Düzenlenen 23. Dünya Üniversite Kış Spor Oyunları, Başladı.
2. Lig Ekiplerinden Altay Kampı Bedavaya Getirdi Antalya'da Düzenlenen Turnuvalardan Biri Olan Bilyoner Cup'tan Elenen Altay, İddaa'ya Giren Turnuvadan Kazandığı 210 Bin YTL'nin 80 Bin YTL'li..
Kadınlar Yalçındağ'ın Adaylığından Mutlu İş Kadınları, Siyasetçiler, Kadın Örgütleri Temsilcileri, Tüsiad Başkanlığına Aday Olduğunu Açıklayan Arzuhan Yalçındağ'a Destek Verdiklerini Belirter..
'2007 Faizlerin Yüksek Kalacağı Bir Yıl Olacak' Devlet Bakanı Ali Babacan, 2007'nin, İç ve Dış Siyasi Gelişmeler Açısından, Faizlerin Bir Miktar Yüksek Kalmasını Gerektiren Bir Yıl Olduğunu ..
ABD, Afganistan'a Asker Gönderilmesini Değerlendirecek Afganistan'ı Ziyaret Eden ABD Savunma Bakanı Robert Gates, Bu Ülkeye Daha Fazla Asker Gönderme Konusunu Değerlendireceklerini Açıkladı.
İMKB 2. Seansa Durgun Başladı İMKB Ulusal 100 Endeksi İkinci Seansa, Önceki Kapanışa Göre 32,11 Puan Artarak 39.144,17 Puandan Başladı.
Nba'da Haftanın Oyuncuları Belli Oldu ABD Profesyonel Basketbol Ligi'nde (Nba), Haftanın Oyuncuları Belli Oldu.
"Amaze" Dünyada İlk Kez Türkiye'de Piyasa Sunuldu Unilever'in, 4 Yılda 40 Milyon Avroluk Ar-ge Yatırımları Sonucunda Özellikle Okul Çağındaki Çocukların Zihinsel Gelişimi İçin Geliştirdiği F..
Kenan Doğulu'ya Kızgın Protesto Eurovision Şarkı Yarışmasında İngilizce Eserle Türkiye"yi Temsil Edecek Olan Şarkıcı Kenan Doğulu Nevşehir"de Protesto Edildi. Kamu-Sen Nevşehir Temsilciliği T..
Adanalı Sanayicilere Bilgisayar Kursu Adana Sanayi Odası (Adaso) Sanayicilerin Bilgisayarı Daha Etkin Kullanmaları ve Gelişen Bilgi İşlem Teknolojilerinden Yararlanmaları Amacıyla "Bilgisayar..
İnsan Hakları Derneği Malatya Şubesi'nden Cezaevleri Eylemi İnsan Hakları Derneği (İhd) Malatya Şubesi, Adalet Bakanı'na Mektup Gönderdi.
Taşınma, Çocukların Ruh Sağlığını Olumsuz Etkiliyor... Herhangi Bir Nedenle Bir Ailenin Bir Yerden Başka Bir Yere Taşınması Özellikle Ailedeki Çocukların Psikolojilerini Olumsuz Etkileyebiliy..
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10