16 Ocak 2007 Salı Günü Haberleri

16 Ocak 2007 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Lippi: İsim Verirsem Şımarırlar İtalyan Teknik Direktör Marcello Lippi, Milli Takımın İtalya ile Oynadığı Son Hazırlık Maçında Bazı Türk Futbolcularının Dikkatini Çektiğini, Ancak Şımarmamala..
Tüsiad'ın Göç Tartışmaları Raporu Açıklandı Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneğinin (Tüsiad) Raporunda, Türkiye'nin AB Üyeliği Perspektifinin Ortadan Kalkması Halinde AB'nin, Daha Yoğun G..
Boşluğa Açılan Kapılar Tokat'ın Yeşilırmak Mahallesi'ndeki 5 Katlı Menekşe Apartmanı'nın, Dış Cephe Duvarlarında Yer Alan ve Boşluğa Açılan Kapılar Görenleri Şaşırtıyor. Menderes Apartmanı'na..
Ali Kulaksızoğlu, Beşiktaş Kulübü Başkan Adaylığını Resmen Açıkladı Beşiktaş'ta Kongre Öncesi, Muhammed Ali Kulaksızoğlu Başkan Adaylığını Açıkladı.
Bulgar Vizesi Sorunun Çözümü İçin Taraflar Arası Görüşmeler Sürüyor Alman Milletvekili Sevim Dağdelen'in, Almanya'da Yaşayan T.c. Vatandaşı Türkler'in Vize Sorunlarıyla İlgili Olarak Bulgaris..
Borsada Rayici Olmayan Yabancı Paraların Kurları Belirlendi Ankara - Borsada Rayici Olmayan Yabancı Paraların ve Bu Paralarla Olan Senetli ve Senetsiz Alacak ve Borçların Değerlemesinde 2006 ..
Avea'dan Yeni Dağıtım Stratejisi İstanbul - Avea, Satış ve Dağıtım Stratejisini Yeniden Yapılandırarak Geniş Kapsamlı Distribütörlük Dönemini Başlattı. avea Tarafından Yapılan Yazılı Açıklam..
S&t Ag, Img Danışmanlık Firmasını Alacak İstanbul - Orta ve Doğu Avrupa?nın Lider Bilgi Teknolojileri (Bt) Firması S&t Ag, Img Danışmanlık Firmasını Satın Almaya Hazırlanıyor. şirketten Yapı..
Bakiyev, Yeni Anayasayı İmzaladı Kırgızistan'da 30 Aralık Tarihinde Parlamento Tarafından Onaylanan Yeni Anayasa Taslağı, Cumhurbaşkanı Kurmanbek Bakiyev Tarafından İmzalandı.
Logo Yazılım, Yurtdışında Büyümeyi Hedefliyor/ Dubai'de Şirket Kuracak İstanbul - Logo Yazılım Sanayi ve Ticaret A.ş, Dış Pazarda Büyümeyi Planlıyor. Şirket, Bu Çerçevede Dubai Merkezli Bir ..
Doany: "İmtiyaz Sözleşmesi Kararı Bizi Engellemez" Türk Telekom Genel Müdürü Paul Doany, Danıştay'ın, Oger'nin Telekom İmtiyaz Sözleşmesine Koyduğu Muhalefet Şerhini İptal Kararını Değerlendi..
Livni, İran ve Kuzey Kore'yle İlgili Endişeli İsrail Dışişleri Bakanı Tzipi Livni, İran ve Kuzey Kore Arasında Kitle İmha Silahlarını Geliştirme Konusunda Bağlantıyla İlgili Endişelerini Dil..
Sivassporlu Anderson Rize'de Çaykur Rizespor'un 14 Günlük Antalya Kampı Bugün Sona Erdi. Yeşil Mavililer Kampın Son Gününde Sivasspor' Un Brezilyalı Santrforu Anderson Ricardo Dos Santos ile ..
Mumcu: "Kürdün Kürtten Başka Tek Dostu Türk" Anavatan Partisi Genel Başkanı Erkan Mumcu, Başbakan Erdoğan'a Vize Önerisi Nedeniyle "Türkleri İstanbul'dan Kovun" Diye Eleştirdi. Irak Konusunda..
Bakan Gül, Itc Başkanı Ergeç'i Kabul Etti Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül, Irak Türkmen Cephesi (Itc) Başkanı Saaddettin Ergeç'i Kabul Ederek, Yaklaşık 2 Saat Süren Bir G..
CHP'den, Irak'la İlgili Genel Görüşme Önergesi CHP Genel Başkanı Deniz Baykal ve Grup Başkanvekilleri, Irak'ta Yaşanan Son Gelişmelerle İlgili Olarak Meclis'te Bir Genel Görüşme Yapılması İst..
Sanayi ve Ticaret Bakanı Coşkun'dan Tüketicilere 'İndirim' Uyarısı Sanayi ve Ticaret Bakanı Ali Coşkun, Tüketicileri İndirim Dönemlerinde Aldıkları Malın Kalitesine Dikkat Etmeleri Konusunda ..
Talihsiz Kızın Okulunda Hıv Toplantısı İzmir'de, Anne Karnındayken Hıv Virüsü Kapan 10 Yaşındaki S.ş.'nin Okulunda Virüs Hakkında Velilere Yönelik Bilgilendirme Toplantısı Düzenlendi.
Tarım Kredi Kooperatiflerine Kredi Borcu Olan Çiftçi Af Bekliyor Tokat'ta, Tarım Kredi Borcu Nedeniyle Sıkıntı İçerisinde Olduklarını Belirten Çiftçiler, Kredi Faizlerine Af Bekliyor.
O Gazeteyi Saklayacağım Bir Günlüğüne Genel Yayın Yönetmeni Olup, Pazar Günü Piyasaya Çıkan Radikal Gazetesi'ni Hazırlayan Sezen Aksu'ya, Gülben Ergen'den Övgü Geldi.
Okullardaki Şiddet Olayları Kayseri Emniyet Müdürü Orhan Özdemir, Kayseri'nin, Okullardaki Şiddette Türkiye Genelinde 3. Sırada Olduğu Yönünde Basında Yer Alan Haberleri Yalanladı.
Sanko Holding Zeugma Mozaiklerinin Kitabını Çıkardı Fırat Nehri Kıyısında İnşa Edilen Birecik Barajı'nda Su Tutulmasının Başlamasıyla Birlikte, Ülke ve Dünya Gündeminde Geniş Yer Bulan Zeugma..
Sokakta Çalışan Çocuklar İçin Hazırlanan Proje Onaylandı Kayseri Büyükşehir Belediyesi ve Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü ile Ortaklaşa Yürütülecek Olan 'Sokakta Çalışan Çocukların Sosyal Hay..
Sivas Devlet Hastanesi'nde Bir İlk Yaşandı Sivas Devlet Hastanesi'nde, Kaldırımda Yürürken 7 Katlı Binanın Sarkacındaki Beton Parçasının Kafasına Düşmesiyle Ağır Yaralanan Muhammed Ekşi'nin K..
Gaziantep'te Trafik Kazası: 1 Yaralı Gaziantep'te Meydana Gelen Trafik Kazasında Bir Çocuk Ağır Yaralandı.
Gaziantep'te İşyeri Kurşunlaması İddiası Gaziantep'te Bir Barı Kurşunladıkları İddia Edilen 4 Kişi Yakalandı.
Gaziantep'te Hırsızlık İddiası Gaziantep'te Bir İşyerinden 8 Bin YTL Değerinde Boya ve Boya Malzemesi Çalındığı İddia Edildi.
Samsun'da, 17 Ülkeden 480 Firma İkili Görüşme Yapacak Samsun'da, AB Destekli 70 Bin Euro'luk "Samsun İhracat Günleri 07" Organizasyonuna Katılabilmek İçin Balkanlar, Kafkaslar ve Ortadoğu'dan..
Hazine'nin İki İhalesinde Toplam Satış 3 Milyar 437,5 Milyon YTL Ne'nin İki İhalesinde Toplam Satış 3 Milyar 437,5 Milyon YTL
Fabrikada Yangın Paniği: 7 İşçi Dumandan Zehirlendi Antalya Havalimanı Yolu Üzerindeki Bir Sebze- Meyve Fabrikasında Belirlenemeyen Bir Nedenle Çıkan Yangında, Burada Çalışan 200 Kişi Tahliye..
Kayseri'de Endüstriyel Tasarım Okulu Kayseri Genç Sanayici ve İşadamları Derneği (Gesiad) Tarafından 2007 Yılı Kayseri'de İnovasyon Yılı İlan Edildi
Tüsiad: Türkiye'den AB'ye 400 Bin Kişi Göç Edecek Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği'nin (Tüsiad) "Türkiye-Avrupa Birliği İlişkileri Bağlamında Uluslararası Göç Tartışmaları" Raporuna Gö..
Belçika'da Başörtüsü Protestosu Belçika'nın Anvers Belediyesi'nin Gişe Çalışanlarına Başörtüsü Yasağı Getirmesi, Tepkilere Neden Oldu.
Arzuhan Doğan Yalçındağ Tüsiad Başkanlığı'na Aday Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (Tüsiad) Yönetim Kurulu Üyesi ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı Arzuhan Doğan Yalçındağ, Başkanlar Ko..
Almanya'da Hasta Olmak Cesaret İstiyor Vergi Zammı ve Akaryakıt Fiyat Artışıyla Başlayan Yeni Yılda, Almanya'da Merkel Hükümetinin Vatandaşı Başka Bir Sürprizi de Sağlık Reformu Uzlaşması Old..
Ayman ve Risp Trabzonspor'da Trabzonspor, Mısırlı Oyuncu Ayman Abdelaziz ve İsveçli Fredrick Risp'in Transferi Konusunda Gençlerbirliği Kulübü ile Anlaşma Sağladı.
Beşiktaş'ta, Kulaksızoğlu Adaylığını Açıkladı Beşiktaş'ta Yaklaşan Kongre Öncesi, Muhammed Ali Kulaksızoğlu Başkan Adaylığını Açıkladı. Servet Değil Yürek Sahibi Olmak Gerektiğini Savunan Kul..
Türkiye'nin AB Süreci Zorlu Geçecek Avupa Parlamentosu'nda Türkiye Üyeliği Karşıtı Hıristiyan Demokrat Bir Başkan Seçildi. Türkiye Düşmanı Aşırı Sağ İlk Kez AP'de Grup Kurdu. Fransa'da İse, T..
TMSF, Derby Lastik İçin Pazarlığa Hazırlanıyor Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu'nun (TMSF), Bugün Satışa Çıkardığı, 1.4 Milyon Dolar Muhammen Bedele Sahip, Derby Lastik Ticari ve İktisadi Bütün..
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10