15 Ocak 2007 Pazartesi Günü Haberleri

15 Ocak 2007 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İsmail Cem'e Antibiyotik Tedavisi Eski Dışişleri Bakanı ve CHP ile Birleşene Yeni Türkiye Partisi Genel Başkanı İsmail Cem'in, İstanbul Cerrahi Hastanesi'nde "Antibiyotik" Tedavisi Gördüğü Aç..
"Tatlıya Bağlayalım" ile Bir Haftada 2.9 Milyon YTL Gelir Türk Telekom'un Borçları Yüzünden Telefonları Kapanan Aboneleri İçin 8 Ocak'ta Başlattığı "Tatlıya Bağlayalım" Kampanyasıyla Bugüne K..
Vestel Manisaspor'da Kupa Alarmı Vestel Manisaspor'un Antalya Kampı Yoğun Bir Tempoda Devam Ederken, Siyah Beyazlı Ekipte Gözler Pazar Günü Deplasmanda Ankaraspor ile Oynanacak Fortis Türkiye..
Doğan Teleshoppıng AB'ye Yayılmayı Hedefliyor Doğan Tv Holding ve Fransız Televizyon Kanalı Television Francaise 1'in (Tf1) Birlikte Evden Alışveriş Alanında Kurduğu Doğan Teleshopping Faaliy..
Altılı Ganyan 669,40 YTL İkramiye Verdi Adana'da Bugün Koşulan At Yarışları Sonucunda Altılı Ganyan 669,40 YTL İkramiye Verdi.
Gates: "ABD, Bu Stratejik Bölgede Uzun Süre Kalacak" ABD'nin Yeni Savunma Bakanı Robert Gates, İran'ı, Irak Konusunda "Olumsuz Tavırlarını Sürdürmek" ve "Yapıcı Olmamakla" Suçlarken, "ABD'ni..
BDDK, "Anadolu Yaklaşımı"na İlişkin Yönetmelik Taslağı Hazırladı Ankara - Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu(bddk), "Anadolu Yaklaşımı" ile İlgili Yönetmelik Taslağının Hazırlandığını B..
Karsu Tekstil, Büyükçekmece'deki Fabrika Binasını Satıyor İtanbul - Karsu Tekstil Sanayi ve Ticaret A.ş, Büyükçekmece'deki İhtiyaç Fazlası Fabrika Binasını Satma Kararı Aldı. şirketin Borsay..
Karsan, 60 Milyon YTL Bedelli Sermaye Artıracak İstanbul - Karsan Otomotiv Sanayii ve Ticaret A.ş, Çıkarılmış Sermayesini 40 Milyon YTL'den, Kayıtlı Sermaye Tavanı Olan 100 Milyon YTL'ye Çıka..
Türk-İtalyan Ortaklığıyla Aydın'a Zeytinyağı Rafinerisi Kuruluyor Aydin - Aydın Ortak Girişimciler A.ş. Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Kutluca, İtalyan Bernardini Firmasıyla Ortaklaşa Kuracakla..
Doğan Tv-Fransız Tf1 Ortaklığıyla Kurulan "Doğan Teleshopping" Faaliyete Başladı İstanbul - Doğan Tv'nin Television Francaise 1 (Tf1) ile Birlikte Home Shopping Alanında Faaliyet Göstermek Üz..
Salı Günü (16 Ocak 2007) için Geçerli MB Döviz Kurları Ankara - Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası 16 Ocak 2007 Tarihi için Gösterge Niteliğindeki Döviz Kurlarını Açıkladı. Buna Göre, Dolar Al..
Tüsiad, Göç Raporunu Yarın Açıklıyor İstanbul - Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (Tüsiad), Türkiye-Avrupa Birliği (AB) İlişkilerindeki En Önemli Tartışma Alanlarından Biri Olan Göç Kon..
Tiyatro Sanatçısı Oraloğlu Öldü Yeni Tiyarto ve Sinema Sanatçısı Lale Oraloğlu, İstanbul'da Vefat Etti.oraloğlu, 26 Aralık 2006 Tarihinden Beri Tutulduğu Hastanenin Yoğun Bakım Ünitesinde Saa..
Bankacılıkta Bilanço İçi Yabancı Para Pozisyonu Açığı 6.4 Milyar Dolara Dayandı Ankara - Bankacılık Sektörü Bilanço İçi Yabancı Para Pozisyonu Açığı 29 Aralık-5 Ocak Haftasında 725 Milyon Dol..
Sayder'in İlk Olağan Genel Kurulu Yapıldı Ankara - Sayıştay Denetçileri Derneği'nin (Sayder), İlk Olağan Genel Kurulu Yapıldı. ankara Ticaret Odası (ATO) Toplantı Salonu'nda, Dün, 505 Üyenin..
Andrea Bocelli İstanbul'a Geliyor Ünü Son Yıllarda Neredeyse Domingo-Pavarotti-Carreras Üçlüsünü Geride Bırakmaya Başlayan Bir Tenor Andrea Bocelli. Hatta Operayı Popülerize Ettiği için Pavar..
'Engel' Hiç Bir Şeye Engel Değil Tempo Dergisi ve Serdar Bilgili İşbirliğiyle Engelleri Kaldıralım Kampanyası Kapsamında Gerçekleştirilen Sergi, 15 ile 30 Ocak Tarihleri Arasında Dolmabahçe S..
Davul Zurna Eşliğinde Yıkım Hatay"ın İskenderun İlçesinde Şehir Merkezindeki Büfe Davul Zurna Eşliğinde Yıkıldı. 13 Yıldır Süren Bürokratik Engeli Aşan İskenderun Belediyesi 250 Bin YTL İstim..
İkiz Kardeşlere İkiz Koca Bursa"nın Gemlik İlçesinde, Tek Yumurta İkizi Kız Kardeşler, Kendileri Gibi İkiz Olan Damatlarla Evlendi. Tek Yumurta İkizi Olan Ayşe ve Fatma Çorlu"nun (19), Yine İ..
Fuhuş Batağında Bir Genç Kız! Malatya"da 17 Yaşında Fuhuş Batağına Düşen Genç Kız, Başından Geçenleri Polise Anlatınca, Babasının da İçinde Bulunduğu 5 Kişi Tutuklanarak Cezaevine Gönderildi...
Kuru Soğan, Aralık Ayında İhracata Damgasını Vurdu Samsun'dan 2006 Aralık Ayında Bir Ülkeye 368 Ton Kuru Soğan, 4 Ülkeye de 200 Ton İç Fındık İhracatı Yapıldı.
İran, ABD ile "Adil" Görüşmelere Hazır İran Hükümet Sözcüsü Gulam Hüseyin İlham, "İran, ABD ile Adil Olmak Şartıyla Doğrudan Görüşebilir" Dedi.
Casey, Yeni Stratejinin Başarı Garantisi Vermediğini Belirtti ABD'li General George Casey, Irak'taki Güçlere Takviye Yapma ve Bağdat'ın Güvenliğini Sağlamayı Öngören Yeni ABD Planının "Başarı..
İsrail Askerlerinin Açtığı Ateş Sonucu 2 Filistinli Öldü İsrail Askerlerinin Gazze Şeridi'nde, İsrail Tarafından İnşa Edilen Güvenlik Duvarı Yakınında Açtıkları Ateş Sonucu 2 Filistinlinin Öl..
Blair Yılda 50 Bin Sterlin Maaşla Kahya Arıyor İngiltere Başbakanı Tony Blair'in Yılda 50 Bin Sterlin (Yaklaşık 140 Bin YTL) Maaşla Evine Kahya Aradığının Ortaya Çıkması, Ülkede Tartışma Konu..
Japonya'da Nükleer Santralde Sızıntı Japonya'nın Batısında Geçen Kasımdan Bu Yana Kapalı Olan Bir Nükleer Santralde Sızıntı Meydana Geldiği Bildirildi.
İran: 10 Nükleer Santrale İhtiyacımız Var İran Hükümet Sözcüsü Gulamhüseyin İlham, Ülkenin Enerji İhtiyacının Karşılanması için 10 Adet Nükleer Santrale İhtiyaçları Olduğunu, Bu Amaçla 3 Bin ..
ABD Irak'taki 'Ajan Ağının' Peşinde ABD'nin Bağdat Büyükelçisi Zalmay Halilzad, Irak'taki "İran ve Suriye Ajan Ağının" Peşini Bırakmayacaklarını Söyledi. Ayrıca Bush'un Yeni Planı Çerçevesind..
Euro Doların Yerini Aldı! Avrupa Birliği"nin Ortak Para Birimi Euro, Uluslararası Tahvil Piyasalarında Başlıca Para Birimi Olarak Doların Yerini Aldı. Financial Times Gazetesi, Küresel Piyasa..
Saddam'ın Ekibinden İki Kişi Daha İdam Edildi Irak'ın İdam Edilen Devrik Lideri Saddam Hüseyin'in Üvey Kardeşi, Eski Irak İstihbarat Teşkilatı Şefi Barzan İbrahim El Tikriti ile Eski Irak Dev..
Saddam'ın Yardımcılarının İnfaz Görüntüleri Irak'ta Devrik Lider Saddam Hüseyin'den Sonra Bu Sabah İdam Edilen Yardımcılarının İnfaz Görüntüleri Gazetecilere Gösterildi.
Türkiye Kamu-sen Genel Başkanı Akyıldız, Bartın'da Bartın'da Türkiye Taşkömürü Kurumu (Ttk) Amasra Müessesesi'nde İncelemelerde Bulunan Türkiye Kamu Çalışanları Sendikaları Konfederasyonu (Ka..
Göztepe'de Çözüm Yok Göztepe 1925 Derneği ile Göztepe Spor Kulübü Derneği Arasındaki Söz Düellosu Devam Ederken, Yönetim Sorunu Yine Çözülemedi
Tüpsüz Dalış ve Kendini Şarj Eden Piller Geliyor Deloitte'un "Teknoloji, Medya ve Telekomünikasyon Trendleri 2007" İsimli Raporuna Göre, Bu Yıl Teknolojik Gelişmeler Sayesinde Suyun Altında T..
Vestel Manisaspor'da Kupa Alarmı Vestel Manisaspor'un Antalya Kampı Yoğun Bir Tempoda Devam Ederken, Siyah Beyazlı Ekipte Gözler Pazar Günü Deplasmanda Ankaraspor ile Oynanacak Fortis Türkiye..
Başkan Topbaş, İstanbul'a Üçüncü Köprü Yapılması Gerektiğini Söyledi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, "İstanbul'a Üçüncü Köprü Yapılması Gerekiyor" Dedi.
Sağlık-iş: "Başörtüsü Cumhurbaşkanlığı Seçimleri İçin Koz Olarak Kullanılmamalıdır" Türkiye Sağlık İşçileri Sendikası (Sağlık-iş) Genel Başkanı Mustafa Başoğlu, Başörtüsünün Cumhurbaşkanılğı..
Orgeneral Kiriçenko, Genelkurmay Karargahı'nda Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt, Ukrayna Genelkurmay Başkanı Orgeneral Sergiy Kiriçenko ile Bir Araya Geldi.
İspanya'yı Karıştıran İşaret Çalkantılı Günler Geçiren Real Madrid'de Bu Sefer Maç Sonrası Orta Parmağını Havaya Kaldırarak, Kendisini İstemeyen 2 Taraftara İşaret Yapan Teknik Direktörü Fabi..
Mağazadan İguanalı Satış Samsun'da Bir Mağaza, Müşteri Çekmek İçin Güney Afrika'dan Getirttiği İguanalarla Satış Yapmaya Başladı.
Balıkesir'de Silahlı Kavga: 3 Yaralı Balıkesir'de, Bir Birahanede Hesap Ödeme Yüzünden Çıkan Kavgada Silahlar Konuştu. 3 Kişinin Yaralandığı Olayla İlgili Silahla Yakalanan 1 Şahıs Gözaltına ..
Eskişehir'de Kaçak Mazot Operasyonu: 3 Gözaltı Eskişehir'de, Polisin Gerçekleştirdiği Kaçak Akaryakıt Operasyonunda 5 Bin Litre Mazot Ele Geçirilirken, Olayla İlgili 3 Kişi Gözaltına Alındı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10