15 Ocak 2007 Pazartesi Günü Haberleri

15 Ocak 2007 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
CHP'den 29 Bin Üye Çıkarıldı CHP, Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı"nın Talebi Doğrultusunda 29 Bin 537 Kişiyi Üyelikten Çıkardı. CHP"nin 11 Ocak 2007 İtibariyle Toplam Üye Sayısı 554 Bin 861 ..
Bakanlar Kurulu'nda Irak Değerlendirmesi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan"ın Irak"la İlgili Açıklamalarının Ardından Bakanlar Kurulu, Meclis"te Konunun Bir Genel Görüşmeyle Tartışılmasını Kararl..
Emekli Başmüfettiş 'Osmanlı Belgelerinde Çorum' Sergisine Hayran Kaldı Çorum Gazeteciler Cemiyeti Tarafından Önceki Gün Açılan 'Osmanlı Belgelerinde Çorum' Sergisi Yoğun İlgi Görüyor.
Seks Sırlarını Açıklayacak Ünlü Aktris Angelına Jolıe ile Ünlü Şarkıcı Madonna'nın Lezbiyen Sevgilisi Japon Model Jenny Shımızu, Sevgilileriyle Yaşadıklarını Anlattığı Bir Kitap Yazmaya Hazır..
Bakanlar Kurulu Açıklaması (1) Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullatif Şener, AK Parti Grubu'nun TBMM'de Irak Konusunda Genel Görüşme Yapılması İçin Önerge Vereceğini İfade Ederek, Bu..
Bakanlar Kurulu Açıklaması (2) Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullatif Şener, Bu Hafta İçinde TBMM'de Irak Konusunda Yapılacak Genel Görüşmede, Konuyla İlgili Ortaya Çıkacak Tüm Eğili..
Beklenen İlik İspanya'da Bulundu Milyonda Bir Görülen Ald Hastalığına Yakalanan 6.5 Yaşındaki Engin İçin Aranan Uygun Kordan Kanı Madrid Kordon Kan Bankası'nda Bulundu. Akdeniz Üniversitesi T..
Ukrayna Başbakanı Yanukoviç Türkiye'yi Ziyaret Edecek Ukrayna Başbakanı Viktor Yanukoviç, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Davetlisi Olarak 17-18 Ocak 2007 Tarihlerinde Türkiye'ye Resmi Bir Z..
Çorum'da "Otomobil Gaspı" İddiası Çorum'da Bir Kişinin Aracının 5 Kişi Tarafından Gasp Edildiği İddia Edildi.
Sinyora'nın Yeni Ekonomi Programına Tepkiler Sürüyor Lübnan Hükümeti'nin, 25 Ocak Tarihinde Paris'te Yapılacak "Uluslararası Lübnan'a Destek Konferansı" İçin Benimsediği Ekonomik Programa, Mu..
Hükümetin Gündemi Irak Gül Meclis'e Bilgi Verecek Bakanlar Kurulu'nda Irak'taki Gelişmeler Değerlendirildi. CHP'nin Ardından AKP Grubunun da Irak'la İlgi Bir Genel Görüşme Yapılması İçin Öner..
Jandarmadan Kumar Oynanan Kahvehaneye Baskın Çorum'un Bir Köyünde Kumar Oynayan 5 Kişi Jandarma Tarafından Suçüstü Yakalandı.
Avcılar'da Nefes Kesen Kovalamaca (3) Avcılar'da İçinde 27 Bin YTL Bulunan Çantayı 2 Kişiden Kapkaç Yoluyla Çaldıkları Öne Sürülen Şahıslarla Polis Arasında Uzun Süre Kovalamaca Yaşandı. Kar ..
Şener: "Genel Görüşme Önergesi Verilecek" Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdüllatif Şener, Irak'taki Gelişmelerle İlgili Olarak AK Parti TBMM Grup Yönetimince Genel Görüşme Önergesi Ve..
DYP İl Genel Meclis Üyesi Öztekin Partisinden İstifa Etti Aydın İl Genel Meclisi'nin DYP'li Üyesi Yaşar Öztekin Yaptığı Basın Açıklamasıyla Partisinden İstifa Ettiğini Duyurdu.
Karaman'da Trafik Kazası: 2 Yaralı Karaman'da Meydana Gelen Trafik Kazasında 2 Kişi Yaralandı.
Thk Çorlu'da 5 Bin 780 Deri Topladı Türk Hava Kurumu (Thk) Çorlu'da, Kurban Bayramı Süresince Makbuz Karşılığında 5 Bin 780 Daet Deri Bağışı Aldı.
'En Ucuz Su Kayseri'de' Kayseri Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (Kaski) Genel Müdürü Ender Batukan, '16 Büyükşehir Belediyesi İçinde En Ucuz İçme Suyu, Konya'yla Birlikte Kay..
THK, 19 Öğrenciyi Çeşitli Ülkelere Gönderecek Ankara - Türk Hava Kurumu (THK), Uluslararası Hava Öğrenci Değişim Programı Kapsamında Çeşitli Ülkelere 19 Öğrenci Gönderecek. thk'dan Yapılan Ya..
Didim'de Mülteci Operasyonu Aydın'ın Didim İlçesi'nde Bir İhbarı Değerlendiren Jandarma Ekipleri, Yasadışı Yollarla Ülkeye Giriş Yapan Afganistan Uyruklu 16 Kaçağı Yakaladı.
Türkiye ve Yunanistan, Meriç Nehri'nde Taşkınları Önlemek için Birlikte Çalışıyor Edirne - Meriç Nehri'nden Kaynaklanan Taşkınların Önüne Geçilmesi Amacıyla, Türk ve Yunan Heyetleri Edirne'de..
Görevli Polislere Mukavemet Eden 6 Kişi Tutuklandı Erzurum'da Görevli Polislere Mukavemette Bulunan 6 Kişi Tutuklandı.
İstanbul'da Elektrik Kesintisi İstanbul - Sarıyer'de Bazı Yerlere, Şebeke Düzenleme Çalışmaları Nedeniyle 18-19 Ocak Günlerinde 5 Saat Elektrik Verilemeyecek. boğaziçi Elektrik Dağıtım A.ş..
Yeni Kurulacak 'İletişim Güvenliği Başkanlığı', İnternette İşlenen Suçlarla Mücadele Edecek Ankara - Elektronik Ortamda İşlenen Suçlarla Mücadele için 'İletişim Güvenliği Başkanlığı' Kurulaca..
Dolar 1,4280 YTL'ye Geriledi İstanbul Serbest Piyasada Kapanış Saatlerinde Doların Satış Fiyatı 1,4280 YTL, Avronun Satış Fiyatı 1,8480 YTL Oldu. Piyasanın Kapanışı İtibarıyla Kapalıçarşı"da ..
TMSF, Derby Lastik'i Yarın Satışa Çıkaracak/ Muhammen Bedel 1.4 Milyon Dolar İstanbul - TMSF, 1 Milyon 400 Bin Doları Muhammen Bedele Sahip Derby Lastik Ticari ve İktisadi Bütünlüğü'nü Yarın ..
Yapı Kredi ve Koç Yatırım Birleşti Yapı Kredi ve Koçbank, Faktoring, Leasing ve Portföy Yönetiminden Sonra Yatırım Şirketlerini de Birleştirdi. Yapı Kredi"den Yapılan Yazılı Açıklamada, Yapı ..
Yapı Kredi Yatırım ve Koç Yatırım Birleşti İstanbul - Yapı Kredi ve Koçbank, Faktoring, Leasing ve Portföy Yönetiminden Sonra Yatırım Şirketlerini de Birleştirdi. yapı Kredi'den Yapılan Y..
İsmail Cem Hastanede Eski Dışişleri Bakanı İsmail Cem"in, İstanbul Cerrahi Hastanesi"nde Akciğer Enfeksiyonu Teşhisiyle Tedavi Gördüğü Bildirildi. ""cem Ailesi"" İmzasıyla Yapılan Yazılı Açık..
Karabük Valisi Can Direkçi, İzmir Gezisini Değerlendirdi Karabük Valisi Can Direkçi, Düzenlediği Basın Toplantısında İzmir Ziyaretini Değerlendirerek, "İzmik ile Dostluk Köprüsü Kurduk" Dedi.
AK Parti'li Boyraz'dan Kıbrıs Değerlendirmesi AK Parti İl Başkanı Mustafa Boyraz, "Kıbrıs Meselesini Adil, Kalıcı ve Kapsamlı Bir Çözüme Kavuşturmak İçin Ülkemiz, Uzun Yıllardır Diploması Zem..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10