14 Ocak 2007 Pazar Günü Haberleri

14 Ocak 2007 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Hıllary Clınton, Karzai ile Görüşecek ABD Senatörü Hillary Clinton, Afganistan Devlet Başkanı Hamid Karzai ile Bugün Bir Araya Gelecek.
Folat Alzheimer Riskini Azaltıyor ABD"de Yapılan Bir Araştırmanın, Yüksek Folat (Folik Asit) Alımının Alzheimer Riskini Azalttığını Ortaya Çıkardığı Bildirildi. İstanbul Teknik Üniversitesi G..
Mezarları Tekrar Açıldı Bağdat"ta Düşen Uçakta Hayatını Kaybeden Yolcuların Mezarları Dna Testi için Tekrar Açıldı. Önceden Doku ve Kemik Örnekleri Alınan 7 Kişi Hariç Bütün Mezarların Açıldı..
Vedat Türkali: "Türk'ü Kürt'ten Ayırmak Mümkün Değil" Yazar Vedat Türkali, "Bu Memlekette Türk'ü Kürt'ten Ayırmak Mümkün Değil. Tek Yol Diyalog Yolu. Daha Yapılacak Çok İş Var Bu Memlekette"..
Kırıkkale'de Boş Yük Treninin Bir Vagonu Yan Yattı Ankara'dan Kayseri'ye Giden Boş Yük Treninin Bir Vagonu Kırıkkale'nin Balışeyh İlçesi Yakınlarında Yan Yattı. Olayda Ölen ya da Yaralanan O..
Özak: "2007'nin Öncelikli Projesi 3. Boğaz Köprüsü" Bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Nafiz Özak, 2007'de Gerçekleştirilecek Projeler Arasında Önceliğin İstanbul'da 3. Boğaz Köprüsüne Verile..
Bağdat'ta Düşen Uçakta Hayatını Kaybeden İşçilerin Mezarı Açıldı Adana - Bağdat Yakınlarında Düşen Uçakta Hayatını Kaybeden İşçilerden Henüz Kimliği Belirlenmeyen Bir Kişiyi Tespit Etmek için..
Fenerbahçe, Antalya Kampı'nda Çalışmalarını Sürdürüyor Fenerbahçe, İkinci Yarı Hazırlıklarını, Bugün Yaptığı Tek Antrenmanla Sürdürdü. Belek Kampı'nda Teknik Direktör Zico Yönetiminde Gerçekl..
Antalya Cup Futbol Turnuvası: Fc Dınamo Mınsk: 1 - Ado Den Haag: 2 Antalyaspor Kulübü'nün Düzenlediği Antalya Cup Futbol Turnuvası'nın Üçüncülük Maçında, Hollanda Ekibi Ado Den Haag, Belarus ..
Meclis'te Kerkük için Oturum Çağrısı AK Parti Balıkesir Milletvekili Turhan Çömez, ""türkiye"nin Kerkük Konusunda Derli Toplu Bir Politik Açılım Ortaya Koyması Gerektiğini"" Belirterek, TBMM"..
Anketlere "Baba" Anekdot Önde Çıkanların "Oylarımız Daha Yüksek", Geride Kalanların da "Olduğundan Düşük Gösterildik" Dediği, Hiçbir Partiyi Memnun Etmeyen Kamuoyu Araştırmalarına İlişkin İlg..
Şanlıurfa'da Otomobilin Çarptığı Köpek Acılar İçinde Kıvrandı Şanlıurfa-gaziantep Kara Yolu Üzerinde Otomobilin Çarptığı Bir Köpek Saatlerce Yardım Bekledi.
Kolombiya'da Uçak Düştü: 14 Ölü Venezuela"ya Ait, Panama-Caracas Seferini Yapan Uçağın Kolombiya"nın Kuzey Doğusunda Düşmesi Sonucu 14 Kişinin Öldüğü Bildirildi. Kolombiyalı Yetkili Carlos Hi..
Pamuk Tarımında Çalışan Çocuk İşçiler İçin Süre Uzatıldı Milli Eğitim Bakanlığının, Uluslararası Çalışma Örgütü (Ilo) Desteğiyle Türkiye'de İlk Kez 'Pamuk Kadar Beyaz Bir Gelecek İçin' Sloga..
Kolombiya'da Uçak Düştü: 14 Ölü Venezuela'ya Ait, Panama-caracas Seferini Yapan Uçağın Kolombiya'nın Kuzey Doğusunda Düşmesi Sonucu 14 Kişinin Öldüğü Bildirildi.
Hüseyni: "Gözaltına Alınan İranlılar Diplomat" İran Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Muhammed Ali Hüseyni, Irak'ın Erbil Kentinde ABD Askerlerince Gözaltına Alınan 5 İranlının Devrim Muhafızı Değ..
Irak Savaşının Maliyeti Tüm Rekorlar Kırmak Üzere Los Angeles Times Gazetesi, Irak Savaşı ve Terörle Küresel Savaşın ABD İçin Toplam Maliyetinin Gelecek Yıl, Yükü 600 Milyar Doları Aşan Vietn..
Petrol Piyasası Kanunu'nun Görüşmeleri Devam Edecek Meclis, Sakin Bir Haftaya Giriyor. Genel Kurul'da 16 Ocak Salı Günü, Geçen Hafta "Temel Yasa" Olarak Ele Alınmaya Başlayan Petrol Piyasası..
Arınç, Yarın Sudan'a Gidiyor TBMM Başkanı Bülent Arınç, Sudan Ulusal Meclisi Başkanı Ahmed İbrahim El Tahir'in Resmi Davetlisi Olarak Yarın Bu Ülkeye Gidecek.
Çömez, TBMM'nin Acilen Toplanmasını İstedi AK Parti Balıkesir Milletvekili Turhan Çömez, 'Türkiye'nin Kerkük Konusunda Derli Toplu Bir Politik Açılım Ortaya Koyması Gerektiğini' Belirterek, ..
İran, Nükleer Programına Devam Ediyor İran, Natanz'daki Tesislerinde Uranyum Zenginleştirme Faaliyetlerinin Yavaşladığı, Hatta Durma Noktasına Geldiği İddialarını Reddetti.
İzleyin Karar Verin İnternette Striptiz Yaparak Ünlenen 'Maskeli Aylin' Erkek Olduğu İddialarına Web Sitesinden Yanıt Verdi
Adana'dan Havalanan Uçağın Bağdat'ta Düşmesi Adana'dan Havalandıktan Sonra Irak'ın Başkenti Bağdat Yakınlarında Düşen Uçakta 6 Ay Önce Evlendiği Eşi ile Birlikte Hayatını Kaybeden Serkan Geyi..
İran, ABD'nin Suçlamalarını Reddetti İran, Irak'ın Erbil Kentinde ABD Askerleri Tarafından Tutuklanan 5 İranlı'nın Devrim Muhafızları Ajanı Oldukları İddialarını Reddetti.
Bakan Çelik: KPSS, Öğretmen Atamaları için Uygun Değil Ankara - - Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, "KPSS, Öğretmen Alımları için Uygun Değil" Dedi. bakan Çelik, Basın Mensuplarının Kamu Pe..
Sanal Dolandırıcılığa Dikkat Konya Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Anadolu Atayün, Kredi Kartı ve İnternet Bankacılığında Kullanılacak Şifrenin, Kesinlikle Kişiyle İlgili..
Tarihte Yarın Tarihte 15 Ocak'ta Meydana Gelen ve Önemli Sayılan Olayların Kronolojik Sıralaması Şöyle:
Tayland'da Tren Kazası: 3 Ölü Tayland"ın Başkenti Bangkok"un Güneyinde İki Yolcu Treninin Çarpışması Sonucu Meydana Gelen Tren Kazasında 3 Kişinin Öldüğü, 70"den Fazla Kişinin Yaralandığı Bil..
Bush'tan Irak İtirafı ABD Başkanı George W. Bush, Vermiş Olduğu Kararların Irak"a Daha Fazla İstikrarsızlık Getirdiğini İlk Defa Açıkça Kabul Etti. Amerikan Cbs Televizyonundan Gazeteci Scott..
Coşkun: İhracatımızın Yüzde 92'sini Sanayi Oluşturuyor Sinop - Sanayi ve Ticaret Bakanı Ali Coşkun, Türkiye'nin Hak Etmediği Krizli Yılları Geride Bıraktığını ve İhracatın 85 Milyar Doları ..
Kia, 2006'da Hedeflerini Tutturdu/ Altan: Daralan Pazara Rağmen Satışlarımız Yüzde 1.8 Arttı İstanbul - 2006 Yılında Yüzde 13.9 Oranında Daralan Pazara Rağmen Pazar Payını Yüzde 2.4'ten, Yüzd..
Unakıtan: 2003-2006 Yılları Arasında Özelleştirme Uygulamalarından 17.8 Milyar YTL Gelir Sağlandı Ankara - Maliye Bakanlığı, 2003-2006 Yılları Arasında Özelleştirme Uygulamalarından 17 Milya..
Bakan Özak: Cumhuriyet Tarihinin Yol Yapma Rekorunu Kırdık Giresun - Bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Nafiz Özak, Cumhuriyet Tarihinin Yol Yapma Rekorunu Kırdıklarını, Bundan Son Derece Mutl..
Tuzmen: Türkiye Artık Ofansif Oynuyor/ "Ekonomi Savaşları Dünyasında Hücum Oynamak Zorundayız" İstanbul - Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen, Türkiye'nin Artık Defansif Değil Ofansif Oynadığını Beli..
İşçi Emeklileri, Enflasyon Farkı Talep Etti Ankara - Tüm İşçi Emeklileri Derneği Genel Başkanı Satılmış Çalışkan, Hedeflenen Enflasyona Göre Yapılan Zam ile Gerçekleşen Enflasyon Arasındaki Y..
Efes Sınai, Borsa Kotundan ve Pazarlarından Sürekli Olarak Çıkarılıyor İstanbul - Efes Sınai Yatırım Holding A.ş. (Efes Sınai), Borsa Kotundan ve Borsa Pazarlarından Sürekli Olarak Çıkarılm..
Eczacıbaşı Yapı, Kartal'daki Üretim Tesislerini Taşıyor/ Seramik Sağlık Gereçleri Tesisleri Kapatılacak İstanbul - Eczacıbaşı Yapı Gereçleri Sanayi ve Ticaret A.ş, Kartal'daki Mevcut Üretim ..
Vakıfbank, Egs Gyo'daki Hisselerini Satacak İstanbul - Türkiye Vakıflar Bankası T.a.o. Egs Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Sermayesi İçinde Sahip Olduğu Hisse Senetlerinin İMKB'de Satışı için G..
Vestel: Collar Holding'in Hisselerinin Devrine İlişkin Çalışmalar Sürüyor İstanbul - Vestel, Collar Holding'in Vestel Elektronik'teki Yüzde 51,6'lık Hissesinin Zorlu Holding'e Devri ile İlgi..
Bakan Şener: Devlet Gelip Bizi Kurtarsın Dönemi Bitti İzmir - Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdüllatif Şener, "Yardımı Devlet Yapar ve En Az Kalkınmış Yere Destek Olur" Mantığının Orta..
Tariş Üzüm Birliği, 66 Oyla Ali Rıza Türker'e Emanet İzmir - İzmir'de Tariş Üzüm Birliği Olağan Genel Kurulunda Ali Rıza Türker 66 Oyla Başkan Seçildi. çiğli İplik Fabrikası'nda Yapılan 2005-..
Bakan Koç: Ülkemiz için Güzel Rüyalar Görüyoruz, Ama Hayal Görmüyoruz Gaziantep - Kültür ve Turizm Bakanı Atilla Koç, Fırsatları Kullanarak Bir Şeyler Yapmaya Çalıştıklarını Belirterek, "Ülke..
Gül: ABD ve AB'yi Hiçbir Zaman Birbirine Alternatif Olarak Görmedik/ "Irak'ta Çıkan Ateş, Çevresini de Yakacak" İstanbul - Dışişleri Bakanı Abdullah Gül, Avrupa Birliği (AB) Sürecinin Türkiye..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10