14 Ocak 2007 Pazar Günü Haberleri

14 Ocak 2007 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Türk-ermeni İş Forumu Ermenistan ile Türkiye Arasındaki Ticari İşbirliğini Geliştirmek Amacıyla Düzenlenen Türk-ermeni İş Forumu'nda Türkiye-ermenistan Sınırının Açılması Görüşüldü.
Eczacılar AKP Hükümetini Protesto Etti Kamuya Verilen İlaçların Bedellerinin Zamanında Ödenmemesi Nedeniyle Birçok Eczanenin Kapanacağını Söyleyen Eczacılar, Sorunun Çözümü İçin 21 Eczacılar ..
Baykal: "Türkiye'nin de Katkısıyla Irak Bölünmektedir" CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, 'Türkiye'nin de Aktif Katkısıyla Irak Bölünmektedir' Dedi.
İsrail'in İlk Müslüman Arap Bakanının Onayı Ertelendi İsrail Başbakanı Ehud Olmert, "Bir Arap Bakanın Aramıza Katılması, Çok Önemli ve Olumlu Bir Olay. Zamanı Gelmişti" Diyerek, İsrail Tarih..
Spears Mutlu Görünüyordu Pop Müziğinin Ünlü İsmi Brıtney Spears Hollywood'daki Sideway Restorant'ın Açılışına Aktör Sevgilisi Isaac Cohen ile Birlikte Geldi.
Bursa'da Yerel Yönetimler Bursa Büyükşehir Belediyesi, Görükle ile Uludağ Üniversitesi'ne Gidip Gelenlerin Bursaray Aktarmalarında Yaşadıkları Sıkıntıyı Yeni Bir Otobüs Hattını Sefere Koyarak..
Ankara'da Yerel Yönetimler Sincan Belediyesi, Kendi Serasında 2004 Yılından İtibaren Toplam 450 Bin İç, Dış, Mekan ve Mevsimlik Çiçek ve Bitki Üretimi Gerçekleştirdi. Yetiştirilen Bu Bitkiler..
Eczacılardan Eylem Türkiye'nin Çeşitli Bölgelerinden İstanbul'a Gelen Eczacılar Alacaklarını Tahsil Edemedikleri Gerekçesiyle Protesto Gösterisi Düzenledi.
Siyasilerden "Gerilla" Tepkisi Yaşar Kemal'in, "Gerillanın Adını Terörist Koyduk" Sözlerine AKP, CHP ve Anavatan Partisi'nden Tepki Geldi. AKP'li Fatsa ve CHP'li Nasıroğlu, "Gerilla Lafına Ka..
Samsun'da Baba Eğitimi Seminerleri Samsun'da Babalara Yönelik Düzenlenen "Baba Eğitimi Seminerleri"nde Babalar Bilinçlendiriliyor.
İTO'nun 125. Yıl Etkinlikleri İstanbul Ticaret Odası'nın (İTO) 125. Yıl Etkinleri Kapsamında İTO Başkanı Murat Yalçıntaş ile Bir Araya Gelen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı ..
"Türkiye Mimarlık Politikasına Doğru-mimarlık ve Kent Buluşmaları" Toplantısı Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) Genel Başkanı Bülent Tuna, Türkiye'nin Gerek Yakın Gerekse Uzak Ta..
Eskişehir'de Huzur Operasyonu Eskişehir'de Polis Ekiplerinin Gerçekleştirdiği Huzur Operasyonunda 20 İşyeri Denetlenirken, Bin 520 Kişi Kimlik Kontrolünden Geçirildi.
67 Yaşındaki Kadına Tecavüzle Suçlanan ABD Askeri Gözaltına Alındı Güney Kore Polisi, 67 Yaşındaki Koreli Bir Kadına Tecavüz Ettiği Gerekçesiyle Bir ABD Askerini Gözaltına Aldı.
ABD Dışişleri Bakanı Rıce'ın Ortadoğu Ziyareti Filistin Yönetimi Lideri Mahmud Abbas, Ortadoğu'daki Durum İçin Geçici Çözüm İstemediğini Belirtti.
Akalın'ı Tanımıyorum Hande Yener, Kendisine Sorulan Demet Akalın'la İlgili Bir Soru Üzerine, "Tek Dostum Demet Kutluay" Dedi.
TOBB ve İTO'dan Ortak Yönetim Kurulu Toplantısı İTO'nun Kuruluşunun 125'inci Yıldönümü Nedeniyle, TOBB ve İTO Yönetim Kurulu Başkanları ve Üyeleri Ortak Yönetim Toplantısı Yaptı.
Kutan Kimi Kastetti: "İslam Ülkelerinin İşbirlikçi Liderlerinin Sonu Saddam Gibi Olacak" Sp Genel Başkanı Recai Kutan, İslam Ülkelerinde ABD, İsrail ve Batı ile İşbirliği Yapan Yönetimlere, "..
THY, Rekora Uçuyor Türk Hava Yolları (THY) Genel Müdürü Temel Kotil, Avrupa'da Ortalama Yüzde 5 Civarında Olan Büyümeye Karşılık THY'nin Özellikle Son 3 Yılda Yıllık Yüzde 20'ye Yakın Büyüme..
Eskişehir'de Trafik Kazaları: 5 Yaralı Eskişehir'de Meydana Gelen 5 Ayrı Trafik Kazasında, 2'si Ağır 5 Kişi Yaralandı.
Eskişehir'de Soba Zehirlenmeleri Eskişehir'de Meydana Gelen 2 Ayrı Olayda, Sobadan Sızan Gazdan Zehirlenen 6 Kişi Hastaneye Kaldırıldı.
Eskişehir'den Kısa Kısa Eskişehir'de, Ev Önüne Çöp Poşeti Bırakma Meselesi Yüzünden Tartıştığı Komşusunu Darp Ettiği İddia Edilen Bir Kişi Gözaltına Alındı.
Çgd'nin Onur Ödülü Castro'ya Çağdaş Gazeteciler Derneği 2006 Yılı Başarılı Gazeteciler Ödülü Belli Oldu. Dernek, Onur Ödülünü "Anti-emperyalizmin Bayraktarlığını" Yapması Nedeniyle Küba ..
Platini: "UEFA Başkanlığı Seçimini Kazanacağım" Fransız Futbolunun Unutulmaz İsimlerinden Michel Platini, UEFA Başkanlığı Seçimini Kazanacağını Söyledi.
Hakemler Fiziksel Yeterlilikten Geçti Turkcell Süper Lig ve Türk Telekom Lig A Kategorisi Hakemleri Fiziksel Yeterlilik Testinden Geçti. Merkez Hakem Kurulu (Mhk) Tarafından Antalya"daki Yüzü..
Hamalın El Arabasını Çaldılar El Arabası ile Yük Taşıyarak Geçimini Sağlayan Bir Şahsın Gece Evinin Önüne Zincirlediği 3 Tekerlekli El Arabası Çalındı.
Van'da Ev Yangını Van'da, Sobadan Sıçrayan Bir Kıvılcımın Alev Almasıyla Bir Ev Yanarak Kullanılamaz Hale Geldi.
Uşak Osb'de Fabrika Yangını (1) Uşak Organize Sanayi Bölgesi'nde Bulunan Aran Mensucat Fabrikası'nda Yangın Çıktı. Saat 13:30 Sıralarında Doğalgazdan Kaynaklandığı Tahmin Edilen Yangın Büyüy..
THY Rekora Uçuyor Türk Hava Yolları (THY) Genel Müdürü Temel Kotil, Avrupa"da Ortalama Yüzde 5 Civarında Olan Büyümeye Karşılık THY"nin Özellikle Son 3 Yılda Yıllık Yüzde 20"ye Yakın Büyüme
Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatı 2006'da Beklentilerin Aksine Yüzde 2.1 Arttı: 14 Milyar Dolar İstanbul - Türkiye'nin Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatının 2006 Yılında Yüzde 2,1'lik Bir ..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10