14 Ocak 2007 Pazar Günü Haberleri

14 Ocak 2007 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.



Tarih:  Kategori: 
DYP Lideri Ağar: Seçim Yaklaştıkça Korkuya Kapıldılar Osmaniye - Doğru Yol Partisi (DYP) Genel Başkanı Mehmet Ağar, AK Parti Hükümetinin Seçim Yaklaştıkça Korkuya Kapıldığını Söyledi. partis..
Bakanlıklara Bağlı Çeşitli Birimlere Atama Yapıldı Ankara - Bakanlar Kurulu'nun Resmi Gazete'de Yayımlanan Kararlarına Göre, Devlet Bakanlığı, Adalet Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı, Ulaştı..
TBMM Başkanı Arınç Sudan'a Gidiyor Ankara - TBMM Başkanı Bülent Arınç, 15-17 Ocak Günleri Arasında Sudan'a Resmi Bir Ziyaret Gerçekleştirecek. tbmm Başkanı Arınç, Sudan Ulusal Meclisi Başkan..
Kamu-Sen'e Göre 4 Kişilik Ailenin Yoksulluk Sınırı 2006'da Yüzde 10.8 Arttı Ankara - Türkiye Kamu-Sen, 2006 Yılında 4 Kişilik Ailenin Yoksulluk Sınırının Yüzde 10.8, Çalışan Tek Kişinin Yoksu..
Botaş, 235 Milyon Metreküp Doğalgaz Depoladı Ankara - Doğalgazda Dışa Bağımlı Olunması ve En Son Olarak İran ile Yaşanan Doğalgaz Sıkıntısının Ardından Harekete Geçen Botaş, Arz Güvenliğini S..
Dışişleri'nden Sözde 'Ermeni Soykırımı' Yasasını Kabul Eden Arjantin'e Kınama Ankara - Dışişleri Bakanlığı, Arjantin Cumhurbaşkanının Sözde "Ermeni Soykırımı" ile İlgili Yasa Tasarısını Onayl..
Kaya Saran'ı Uyardı! Hülya Avşar'ın Eski Eşi Kaya Çilingiroğlu'ndan Sadettin Saran'a: "Kendine Güvenin Çok Olacak Ki, Kıskanmayasın. Kıskanırsan, Mutsuz Edersin. Hülya'yı Taşımak Zor İştir. A..
Diyanet İmam Arıyor, İmamlar Öğretmen Oluyor Diyanet İşleri Başkanlığı'nda Halen 6 Bin 217 İmam-hatip, 693 Müezzin Kayyım Kadrosunun Boş Bulunmasına Karşın, Kadrolu 615 İmam-hatip Milli Eğiti..
"Başarısız" Ankara Yürüyüşü DTP'yi Karıştırdı DTP Genel Başkanı Ahmet Türk'ün, Geçtiğimiz Ay Gerçekleşen ve Katılımın Düşüklüğü Nedeniyle "Hayal Kırıklığına Uğradık.
İrlanda'daki "Bütün" Banknotlarda Kokain İzine Rastlandı İspanya ve İngiltere'nin Ardından Bu Kez de İrlanda'da Dolaşan Paralar Üzerinde Kokain İzi Araştırması Yapıldı.
Belki Şehre Radikalart Gelir Yeraltında Yapılan Kısa Yolculuktan Sonra Metronun Merdivenlerini Çıkıp Taksim Meydanı"na Ayak Basanları Reklam Panoları Karşılıyor.
Kraliçe ve Ajanı Kapışıyor İngiltere"nin En Önemli Sinema Ödülleri Olan Bafta"nın Adayları Açıklandı.
Edebiyat Hudutları Bulandırır "Edebiyatın Olmadığı Bir Dünya Nasıl Olurdu?" Mario Vargas Llosa"nın Cümleleriyle: "Kitap Okumayan, Edebiyata El Sürmemiş Bir İnsanlık, Kaba ve İlkel Dili Yüzünd..
'Kendimi Don Kişot Gibi Hissediyorum' Teknik Adamlarla Söyleşi Serimizin Üçüncü Ayağında Galatasaray Teknik Direktörü Erik Gerets Var. Gerets Bizimle Görüşmeden Önce Birçok Televizyon ve Gaze..
Fener'in Final Maçı Fenerbahçe, Antalya Cup"ın Finalinde Bugün Almanya Birinci Futbol Ligi (Bundesliga) Ekiplerinden Energie Cottbus"la Karşılaşıyor.
Monaco'dan Iliç'e Kanca Fransız L"equipe Gazetesi, Galatasaray"ın Sırp Futbolcusu Saşa Iliç"in Monaco"ya Transfer Olacağını İddia Etti.
Emre Kendini Savunacak Irkçılık Suçlamasıyla Hakkında Soruşturma Başlatılan Emre Belözoğlu için Ada Basını, Suçlu Bulunursa Geleceğinin Tehlikeye Gireceğini Yazdı.
Erciyesspor'da Tolunay Dönemi Kayseri Erciyesspor Kulübü"nün Yeni Başkanı Ziya Eren, Teknik Direktörlük Görevi için Ümit Milli Takım Yardımcı Antrenörü Tolunay Kafkas...
Keçeci: Hata Varsa Açıklansın Futbol Federasyonu Başkanvekili Affan Keçeci, Federasyona Yöneltilen Suçlamalarla İlgili Açıklamalarda Bulundu.
Ersin Uysal Vefat Etti Spor Yazarı, Tsyd Ankara Şubesi Asbaşkanı Ersin Uysal Vefat Etti. 1958 Yılında Ankara"da Doğan Uysal, Ankara 19 Mayıs Spor Akademisi"ni...
Meğer Teknik Bir Transfermiş David Beckham"ı Renklerine Bağlayan La Galaxy Takımı Bu Transferi Tamamen Futbol İçi Nedenlerle Yaptıklarını İddia Etti.
Gündemden Kısa Kısa... Premier Lig"de Dün Oynanan Maçta Liverpool, Watford"u Deplasmanda 3-0 Mağlup Etti.
'Henüz Masaya Oturmadık' Fenerbahçe"nin Brezilyalı Futbolcusu Alex de Souza Takımıyla Anlaşma Sağlayamaması Durumunda Gitmeyi Düşünebileceğini Söyledi.
Kartal'dan Son Saniyede 'Şinanay' Beko Basketbol Ligi 15. Hafta Mücadelesinde Beşiktaş Cola Turka, Banvitspor"u Thomas"ın Son Saniyedeki Uzun Mesafeli Üç Sayılık Basketiyle 82-79 Yenerken, Li..
Grunge'ın Başkentinde Jazz'a Geçit Yok Nba"de, Mehmet Okur"un Formasını Giydiği Utah Jazz, Uzatmaya Giden Maçta Deplasmanda Seattle Supersonics"e 122-114 Mağlup Oldu.
Oyakbank'ın Satışı Tamam Gibi Oyak Holding ile İngiliz Standart Chartered Bank Arasında Oyakbank Hisselerinin Satışıyla İlgili Pazarlık Görüşmeleri Sonuçlanma Aşamasına Geldi.
Maliye Vergi, Halk Pazarlık Derdinde Kamuda Önceki Gün İşe Gelmeyen Kişi Sayısı Kaç Oldu, Bu Konuda Elimizde Rakam Yok. Doğal Olarak İşe Gitmeyenlerin Mazeretlerine İlişkin Fikir Sahibi de De..
Türk Şirketlerinin Dünyası Karanlık: 2007'de Umut Yok Türkiye"deki Orta ve Büyük Özel Şirketlerin 2007 Görünümü Konusunda Dünyanın En Karamsar Şirketleri Arasında Yer Aldı. Uluslararası Kurul..
'Özelleştirmeye Karşı Olsam Tedaş'ı Vermezdim' Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Hilmi Güler, Enerji Özelleştirmesinin Ertelenmesi Nedeniyle Yapılan Tartışmalara Yanıt Verirken, "özel..
'Haram Faizle Birlikler Bir Yere Gidemez' Tariş Üzüm Tarım Satış Kooperatifleri Birliği Başkanı Ali Rıza Türker, Kooperatiflerin Çalışmasını Düzenleyen 4572 Sayılı Yasanın Finansman Ayağının ..
En İyi Yazı Dizisi Ödülü Radikal'in Müsiad Tarafından Düzenlenen, Ekonomi Basını Başarı Ödülleri"nde 2006 Yılının En İyi Yazı Dizisi Ödülü, "Sosyal Güvenlik"te...
Oger Erken Ödeme için Kredi Peşine Düştü İngiltere Merkezli Bir Bankanın Yöneticisi Türk Telekom"un Yüzde 55"ini Kamudan 6 Milyar 550 Milyon Dolara Satın Alan Oger Telekomünikasyon"un...
Gelir Geriledikçe Kredi Kartlarının Cüzdanlardan Çıkış Hızı Artıyor Türk Tüketiciler, 20 YTL"nin Üzerindeki Alışverişlerinde Kredi Kartlarını Aktif Olarak Kullanmaya Başlarken, 100 YTL"nin Üz..
Kalp Ameliyatı 'Doğal Pazar'la Tanıştırdı Kurduğu Ortadoğu Koleji Vasıtasıyla Hem Eğitim Hem de Spor Alanında Birçok Başarıyı İmza Atan Rizeli İşadamı Orhan Gazi Canıbeyaz, Şansını Şimdi de B..
'10 Yıl Sonra Başka Bir Türkiye Olacak' Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Güler Sabancı, "ticareti Oyun Olarak Adlandırıyorum Bu Yüzden Ticaretle Eğleniyorum" Dedi.
Unilever'e Yeni Başkan Lipton, Knorr, Omo, Dove Gibi Markalarıyla Tanınan Tüketim Mamülleri Şirketi Unilever, Ericsson Yönetim Kurulu Başkanı Michael Treschow"un, Mayıs 2007 İtibarıyla Unilev..
Maltepe'de Yeni Dönem Şirketlere Liderlik Edebilecek Analitik ve Yönetsel Becerilere Sahip Profesyoneller Yetiştirmeyi Amaçlayan T.c. Maltepe Üniversitesi E-Mba Programı Bahar Dönemi Kayıtlar..
Kıyamete Birkaç Dakika... ABD"nin Hiroşima ve Nagazaki"ye Atom Bombası Atmasından İki Yıl Sonra, 1947"de Kurulup Çalıştırılan "Kıyamet Saati"nin Tiktakları Hızlanıyor. Atom Bombası Geliştiril..
Erbil Baskını Bizzat Bush'un Emriymiş ABD Başkanı George W. Bush İran"a Yeni Irak Stratejisinin Hedefindeki Ülke Olduğunu En Güçlü Şekilde Belli Ederken, Beyaz Saray Irak"tan Sonra İran Savaş..
Kongo'dan Gelip Asimilasyonu Önermek İsveç"te Sonbahardaki Seçimlerde Sosyal Demokratları İktidardan İndiren Merkez Sağcı Koalisyonun Yeni Entegrasyon ve Cinsel Eşitlik Bakanı Büyük Tartışma ..
İslam'ı Seçen Alman Sayısı Dört Kat Arttı 80 Milyonluk Nüfusunun Göç Sayesinde 3.5 Milyonu Müslüman Olan Almanya"da İslam Giderek Yayılıyor. Der Spiegel Dergisi, İslam Dinini Seçen Almanların..
Stoiber'in Siyasi Hayatı Sona Eriyor Almanya"da İktidardaki Hıristiyan Demokrat Birlik"in (Cdu) Küçük Kardeşi Hıristiyan Sosyal Birlik (Csu), Kapalı Kapılar Ardından Edmund Stoiber"in Hem Par..
Erdoğan'a Kerkük Tepkisi Başbakan Tayyip Erdoğan"ın Kerkük"de Oldubittiye İzin Vermeyecekleri Çıkışına Kürt Yetkililer Tepki Verdi. "Kürdistan Bölge Başkanı" Mesut Barzani"nin Sözcüsü...
Arjantin'e Sert Kınama Arjantin"de "Ermeni Soykırımı"nı Tanıyan ve 24 Nisan"ı "Halklar Arası Saygı ve Hoşgörü Günü" İlan Eden Tasarı Devlet Başkanı Nestor Kirchner Tarafından Onaylanırken...
Kıbrıslı Ruma Evlilik Belgesi Rum Gazetesi Politis, İstanbul"daki Britanya Konsolosluğu"nun, Güney Kıbrıs"ın Temsilciliğine Soyunduğunu Öne Sürdü. "Kıbrıs"ı Britanya Temsil Ediyor" Başlıklı H..
Chavez: Enerji Devletleşecek ABD"nin Latin Amerika"daki Belalısı Venezüella Devlet Başkanı Hugo Chavez Ülkesindeki Tüm Enerji Sektörünü Devletleştireceğini Açıkladı. Görev Süresini 2013 Yılın..
Müzisyen, Karadenizli ve Devrimci "Dünyada Bir Yerdeyim" Albümü, "Müzisyenim, Sonra Bir Karadenizliyim Ama Hepsinin Ötesinde Bir Devrimciyim" Diyen Kazım Koyuncu"dan, Konser Kayıtları Dahil K..
İş Yemeklerinin Popüler Mekanları Türkiye"nin En Tanınmış İşadamları Tüm Yemekli Toplantıları için Oraları Tercih Ediyor. Neden? Yanıtı Bu Mekanların Sahip, İşletmeci ve Şeflerinden Öğrendikn..
"Düğümün Son Halkası" İmparatorluk Günlerinin Görkemli Evlerinde Nasıl Halılar Kullanılırdı? Dolmabahçe Sarayı"nda Açılan "Düğümün Son Halkası: Osmanlı Saralı Haliları" Sergisi, Saray ve Köşk..
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10