13 Ocak 2007 Cumartesi Günü Haberleri

13 Ocak 2007 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Kayseri Erciyesspor, Tolunay Kafkas ile Anlaştı Kayseri Erciyesspor Kulübü Başkanı Ziya Eren, Teknik Direktörlük Görevi İçin Ümit Milli Takım Yardımcı Antrenörü Tolunay Kafkas ile Anlaşmaya V..
Malatya'daki 4 Baraj İnşaatına 21 Milyon YTL Ödenek Verildi Malatya'daki 4 Baraj İnşaatına 2007 Yılı Yatırım Programında Aktarılacak Toplam Ödeneğin 21 Milyon YTL Olduğu Bildirildi.
Türkiye 2. Futbol Ligi B Kategorisi Türkiye 2. Futbol Ligi B Kategorisi 2. Klasman Grubu'nda Mücadele Edecek Olan Mersin İdmanyurdu'nda Göreve Gelen Yeni Yönetim, Prensip Anlaşmasına Vardığı ..
İspanyol Basınından Real Madrid ile İlgili İnanılmaz İddia İspanya'nın ve Dünyanın En Büyük Takımlarından Biri Olan Real Madrid'de Yaşanan Kriz Dönemi Sürerken, Takım Futbolcuları ile İlgili ..
Ntso Başkanı Parmaksız: 2007 Ekonomide Zorlu Yıl Olacak nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası (Ntso) Yönetim Kurulu Başkanı Arif Parmaksız, 2007'nin Ekonomide Zor Bir Yıl Olacağını, Cumhurbaşkanl..
Coşkun: İstikrar Olduğu Müddetce Ülke Kalkınır Sanayi ve Ticaret Bakanı Ali Coşkun, Türkiye'nin Haketmediği Krizli Yılları Geride Bıraktığını Belirterek, 'İstikrar Olduğu Müddetce Bu Ülke Kal..
Bakanlık Milli Eğitim Yayınevi'ni Kapattı Milli Eğitim Bakanlığı, 37 Kentte Bulunan Milli Eğitim Yayınevleri'ni Kapatma Kararı Aldı
Düzce'de Sahte Para Operasyonu düzce Merkeze Bağlı Aydınpınar Köyü'nde Bakkaldan Sahte Parayla Alış Veriş Yaptıkları Tespit Edilen 4 Kişi Sahte 400 YTL ve 100 Dolarla Yakalandı
Milletvekillerine 'Yargıya Müdehale' Suçlaması Uşak'ın Eşme ve Ulubey İlçeleri Sınırları İçinde Yer Alan Kışladağ Altın Madeni Çed (Çevre Etki Değerlendirme) Raporunun İptali Davasında, Eski ..
Baraj Gölü Donunca 10 Gündür Mahsur Kalan Köylülere Ulaşıldı Adıyaman'ın Çelikhan İlçesi'nde, Ulaşımı Sağlandıkları Çat Baraj Gölünün Donması Üzerine Köylülerin 10 Gündür Mahsur Kaldıkları Gö..
Milas'ta Tarihi Eser Operasyonu muğla'nın Milas İlçesi'ndeki Operasyonda Ellerindeki Tarihi Eserleri Sivil Jandarma Ekiplerine 7 Bin YTL Karşılığında Satmaya Çalışan 2 Kişi Yakalandı
Ntso Başkanı Parmaksız: 2007 Ekonomide Zorlu Yıl Olacak Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası (Ntso) Yönetim Kurulu Başkanı Arif Parmaksız, 2007'nin Ekonomide Zor Bir Yıl Olacağını, Cumhurbaşkanlı..
Amasya'da Yemek Yarışması Amasya'da Düzenlenen Yöresel Yemek Yarışmasında, Ev Hanımları Hünerlerini Sergiledi.
Eskişehir'de Hırsızlık Eskişehir'de, Pazar Yerinde Bir Bayan Esnafın Paralarını Çaldığı İddia Edilen Çocuk, Polis Tarafından Yakalandı.
Ardahan -31 Derece Sibirya Soğukları, Doğu Anadolu Bölgesi'nde Etkisini Sürdürürken Ardahan'da Hava Sıcaklığı, Sıfırın Altında 31 Derece Olarak Ölçüldü.
Eşini Çekiçle Öldürdü Trabzon"da Sara Hastası Olan Bir Kişi, Eşini Başına Çekiçle Vurarak Öldürdü. Alınan Bilgiye Göre İnönü Mahallesi Çağlayan Sokak Necipoğlu Apartmanı"nda İkamet Eden Sara ..
Volkswagen Ticari Araç 2006'da Satış Rekoru Kırdı Swagen Ticari Araç 2006'da Satış Rekoru Kırdı
İtalya, Son 150 Yılın En Sıcak Aralık Ayını Yaşadı İtalya'nın, 1860 Yılından Bu Yana Tarihinin En Sıcak Aralık Ayını Yaşadığı Bildirildi.
Yaşar Kemal: "Türk'ün Dostu Kürtlerdir" "Türkiye Barışı'nı Arıyor" Konferansında Konuşan Yazar Yaşar Kemal, Türkiye'de Milliyetçi Kisvesine Bürünmüş Irkçılar Olduğunu ve "Türk'ün Türk'ten Baş..
NATO Afganistan'da Yılın İlk Kaybını Verdi Afganistan'da Sabah Saatlerinde Direnişçilerle Çıkan Çatışmada 1 NATO Askeri Hayatını Kaybetti.
Ermeni Soykırımı İddialarını 18 Ülke Tanıyor Ermeni Soykırımı İddialarıyla İlgili Bir Yasa Tasarısının Arjantin Cumhurbaşkanı'nın Onayıyla Yürürlüğe Girmesi Ardından Gözler Tekrar Soykırım İd..
Kerkük'te 'İlginç' Bomba İmha Operasyonu Irak'ın Kuzeyindeki Kerkük Kentinde Bulunan Bir İnternet Kafeye Bırakılan Zaman Ayarlı Bomba, 'İlginç' Bir Yöntemle İmha Edildi.
Eskişehir'de Hırsızlık Eskişehir'de, Pazar Yerinde Bir Bayan Esnafın Paralarını Çaldığı İddia Edilen Çocuk, Polisler Tarafından Yakalandı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10