13 Ocak 2007 Cumartesi Günü Haberleri

13 Ocak 2007 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Bush'tan Muhaliflere Hodri Meydan ABD Başkanı George W. Bush, Demokratlara Uyarıda Bulunarak, Yeni Irak Stratejisine Karşı Çıkanların Masaya Alternatif Bir Plan Koyması Gerektiğini Kaydetti.
Casa Ted Kolejliler: 72 - Darüşşafaka: 82 Beko Basketbol Ligi'nde Casa Ted Kolejliler, Sahasında Darüşşafaka'ya 82-72 Yenildi.
Seki Kilolarını Veriyor! Pop Müziğin Başarılı İsimlerinden Deniz Seki, Uzun Bir Aradan Sonra Yeniden Bir Gecce Kulübünde Sahne Alacak.
Akdamar Kilisesi 11 Nisan Tarihinde Turizme Açılıyor Van Gölü İçindeki Akdamar Adası'nda Bulunan ve Restorasyonu Kültür ve Turizm Bakanlığı Tarafından 2 Milyon 50 Bin YTL'ye Kartalkaya Proje ..
THY'nin Uçağı Norveç'in Başkenti Oslo'da Pistten Çıktı THY'nin İstanbul-oslo Seferini Yapan Yolcu Uçağı, Norveç'in Başkenti Oslo'ya İnişi Sırasında Pistte Meydana Gelen Aşırı Buzlanma Nedeniy..
Diyarbakır'da Belediye İmar Müdürü, Rüşvet Aldığı İddiasıyla Gözaltına Alındı Diyarbakır'ın Kayapınar Beldesi Demokratik Toplum Partili (DTP) Belediyesi İmar İşleri Müdürü F.ö., Rüşvet Aldığı..
Muş'ta Terör Operasyonu Muş Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi Tarafından, Terör Örgütüne Yönelik Olarak 'Özgürlüğe Kaçış 2' Adı Altında Yürütülen Çalışmalar Neticesinde 1 Terörist Tes..
Konya'da Yerel Yönetimler... Konya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Trafik Sinyalizasyon Şube Müdürlüğü, Trafik Seyir Güvenliğinin En Üst Seviyeye Çıkartılması İçin, İstanbul Yolu Fırat Caddesi G..
Artvin Çay Fabrikaları'ndaki 141 Kişilik Açık İş Kadrosuna 4 Bin 291 Kişi Müracaat Etti Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü Bünyesindeki Çeşitli Birimlere Alınacak 141 Kişilik Açık İşe İşçi ve P..
Okul Aile Birlikleri Başkanları Bir Araya Geldi Mardin Merkez ve İlçelerdeki Okul Aile Birliği Başkanları Eğitimdeki Sorunlara Çözüm Bulmak İçin Bir Araya Gelerek, Kaliteyi Arttırma Seferberl..
Özel Sanko Okulları'ndan Örnek Hizmet Gaziantep'teki İlköğretim Okullarında Görevli 400 Sınıf Öğretmenine Özel Sanko Okulları'nda 6 Yıldır Başarıyla Uygulanan "Çoklu Zeka Kuramı'na Yönelik Sı..
İhd Van Şubesi'nin 2006 Yılı Hak İhlalleri Raporu İnsan Hakları Derneği (İhd) Van Şube Başkanı Avukat Cüneyt Caniş, 2006 Yılında Yaşanan Hak İhlallerinden Dolayı Kendilerine 493 Kişinin Birey..
Olumsuz Hava Koşulları İdil'de Elektrik Direklerini Yıktı Tüm Türkiye'de Etkisini Devam Ettiren Olumsuz Hava Koşulları Hayatı Büyük Ölçüde Felç Ederken, Şırnak'ın İdil İlçesi'nde de Elektrik ..
Van'da Fakirler ve Kimsesizlere Yardım Derneği Kuruldu Van'da Yeni Kurulan Fakirler ve Kimsesizlere Yadım Derneği (Vafkiyat) Düzenlenen Bir Toplantı ile Basına Tanıtıldı.
MHP Sakarya İl Teşkilatı Genişletilmiş Divan Toplantısı Yapıldı Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sakarya İl Teşkilatı Genişletilmiş Divan Toplantısı, Geniş Bir Katılımla Gerçekleştirildi.
Büro Memursen Kayseri Şubesi Başkanlığı 1. Olağan Genel Kurulu Büro Memurları Sendikası (Büro Memur-sen) Kayseri Şubesi'nin 1. Olağan Genel Kurul Toplantısı Kayseri İl Kültür Müdürlüğü Binası..
Sahte Polis Oldukları İddia Edilen 2 Kişi Yakalandı Samsun'da, Kendilerini Polis Olarak Tanıtıp Yaşlı Bir Adamın Üzerinde Bulunan 2 Bin 500 YTL'yi Aldığı İddia Edilen 2 Kişi Yakalandı.
Gül: "Kürtler de Türkmenler de Bizim Akrabamız" Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül, Türkiye'nin Irak'ın Bütünlüğünden Yana Olduğunu Açıklamasının, Irak'ın İç İşlerine Karışm..
Tüzmen: "Türkiye Artık Ofansif Oynuyor, Defansif Değil" Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen, Türkiye'nin Artık Defansif Değil Ofansif Oynadığını Belirterek, "Ekonomi Savaşları Dünyasında Hücum Oynam..
Vestel Manisaspor'da İkinci Yarı Hazırlıkları Sürüyor İkinci Yarı Hazırlıklarını Antalya'da Sürdüren Vestel Manisaspor, Hazırlık Maçında Sivasspor ile Karşı Karşıya Geldi. Büyük Çekişmeye Sah..
Babacan: "Artık AB Takvimini Biz Belirliyoruz" Devlet Bakanı ve Baş Müzakereci Ali Babacan, "Aralık'ta Alınan Karardan Sonra Artık AB'nin Ne Zaman Bizden Ne Beklediğinin Çok Önemi Kalmadı. A..
Trabzon'da Haluk Ulusoy'a Destek Mitingi Düzenlendi Türkiye Futbol Federasyonu (Tff) Başkanı Haluk Ulusoy'a Memleketi Trabzon'dan Destek Geldi. Trabzonspor Taraftar Dernekleri'nin Organize Et..
Köylü Çocukların Kayak Keyfi Van'ın Gevaş İlçesi'ne Bağlı Abalı Köyü'nde Kurulan 'Abalı Kayak Merkezi' Sayesinde Köylü Çocuklar Ustalıkla Kayak Yapmanın Keyfini Çıkartıyor.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10