13 Ocak 2007 Cumartesi Günü Haberleri

13 Ocak 2007 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Mesut Yılmaz'ın Annesi Güzide Yılmaz, Hastaneye Kaldırıldı Mesut Yılmaz'ın Annesi Güzide Yılmaz, Dün Akşam Hastaneye Kaldırıldı. Sağlık Durumunun İyi Olduğu Bildirilen Güzide Yılmaz'ı, Oğlu T..
ABD "İran Savaşı Söylentilerini" Dağıtmaya Çalışıyor Beyaz Saray, Yeni Irak Planı Kapsamında Suriye ve İran'a Yönelik Uyarıların Bir Savaşa Yol Açacağı Korkusunu Ortadan Kaldırmaya Çalışıyor.
Aoç'de Büyükşehir Dönemi Başlıyor Atatürk Orman Çiftliği Planı Ankara Büyükşehir Belediyesi Meclis Toplantısında Onaylandı. Plana Göre, Hayvanat Bahçesi, Çimento Fabrikasının Bulunduğu Bölged..
Hertha Berlin Maçı İptal Edildi !... Galatasaray'ın 17 Ocak 2007 Çarşamba Günü İzmir'de Almanya'nın Hertha Berlin Takımı ile Oynanması Planlanan Hazırlık Maçı İptal Edildi.
Erıcsson'un Ceo'su Unılever'in Başına Geçiyor Lipton, Knorr, Omo, Dove Gibi Markalarıyla Tanınan Tüketim Mamülleri Şirketi Unilever, Avrupa İş Dünyasının Önde Gelen İsimlerinden Ericsson Yöne..
Irak: 'Yeni Plan Ortak Vizyonu Temsil Ediyor' Irak Hükümeti, ABD Başkanı George Bush'un Yeni Irak Planının, Irak Başbakanı Nuri El Maliki ile "Ortak Bir Vizyonu" Temsil Ettiğini Bildirdi.
Yasemin 'You Can Dance'da 3. Oldu Alman Sat 1 Televizyonunda Yayınlanan 'You Can Dance' Adlı Dans Yarışmasında Türk Kızı Yasemin Çelikkan, Yarı Finalde Elenerek Almanya'nın En İyi Üçüncü Dan..
Emre Belözoğlu'ndan Açıklama İngiltere Futbol Federasyonu (Fa) Tarafından Everton Maçında Irkçılık Yaptığı Gerekçesiyle Suçlu Bulunan Milli Futbolcu Emre Belözoğlu, 29 Ocak'a Kadar Savunmasın..
Emre: "Bu Ay İçinde Savunma Yapacağım" Futbol Hayatını İngiltere'de Sürdüren Milli Futbolcu Emre Belözoğlu, Kendisine Yöneltilen "Irkçılık" Suçlamalarıyla İlgili Savunmasını 29 Ocak Pazartes..
Emre'nin Futbol Federasyonu Tarafından Suçlu Bulunması İngiltere Premier Ligi'nde Newcastle United Forması Giyen Milli Futbolcu Emre Belözoğlu'nun, 'Irkçı ve Küfürlü' Konuşmaktan Dolayı İngil..
ABD'nin Yeni Irak Stratejisi Doğru Yol Partisi (DYP) Amasya İl Başkanı Avukat Bahadır Tekeş, Amerika Birleşik Devletleri (ABD) Başkanı George W. Bush'un Yeni Irak Stratejisinde, Bölgedeki İst..
Kuşburnu ve Pekmezin Faydaları Kış Mevsiminin Vazgeçilmez Besinleri Olan Pekmez ve Kuşburnunun Birçok Faydasının Bulunduğu Bildirildi.
TBMM Başkanı Arınç Sudan'a Gidiyor TBMM Başkanı Bülent Arınç, 15-17 Ocak Günleri Arasında Sudan'a Resmi Bir Ziyaret Gerçekleştirecek.
Bakanlıklara İlgili Atama Kararları Bakanlar Kurulu'nun Bugünkü Resmi Gazete'de Yayımlanan Kararlarına Göre, Devlet Bakanlığı, Adalet Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı, Ulaştırma Bakanlığı, B..
AKP'li Işık'a Davul-zurnalı Karşılama AKP Konya Milletvekili Ahmet Işık, Ziyarete Gittiği Merkeze Bağlı Karatay İlçesi Yağlıbayat Köyü/nde, Davul- Zurna ile Karşılandı. Işık, Kurban Edilmek İ..
2003-2006 Yılları Arasında Özelleştirme Uygulamalarından 17 Milyar 786 Milyon YTL Gelir Elde Edildi Maliye Bakanlığı, 2003-2006 Yılları Arasında Özelleştirme Uygulamalarından 17 Milyar 786 Mi..
Haniye'den Uzlaşma Çağrısı Filistin Başbakanı İsmail Haniye, İktidardaki Hamas ile Fetih Hareketi Arasında Şu Ana Kadar 30 Kişinin Ölümüyle Sonuçlanan Çatışmaların ve Uyuşmazlıkların Sona Erd..
Hava Kirliliğine Karşı Portakal ve Mandalin Kış Aylarında Sık Görülen ve Hava Kirliliği Sonucu Oluşan Hastalıklara Mandalin, Portakal Gibi C Vitamini İçeren Meyvelerin Tüketilmesinin Vücut Di..
Rum Lider Papadapulos Adım Beklentilerini Değerlendirdi Güney Kıbrıs Rum Yönetimi Başkanı Tasos Papadopulos, "Doğru Ön Hazırlık Yapılmadan Önce, İki Taraf Arasında Görüşmeler Olması Konusunda..
"Avrupa Dağ Bisikleti Şampiyonası'nı En İyi Şekilde Organize Edeceğiz" Ürgüp Belediye Başkanı Bekir Ödemiş, Türkiye'de İlk Kez Gerçekleştirilecek Avrupa Dağ Bisikleti Şampiyonası'nı En İyi Şe..
Kapan Operasyonunda 8 Kişi Tutuklandı Çorlu İlçesi'nde Uyuşturucu Satıcılarına Yönelik Gerçekleştirilen 'Kapan Operasyonu' Kapsamında 8 Kişi Tutuklandı.
Milli Futbolcu Emre Belözoğlu Yazılı Bir Açıklama Yaptı Emre Belözoğlu, İngiltere Futbol Federasyonu (Fa) Tarafından Kendisine Yöneltilen 'Irkçılık' Suçlaması ile İlgili Olarak Yazılı Bir Aç..
Marcelinho, 30 Haziran 2009 Tarihine Kadar Mukavele İmzaladı Trabzonspor'da Kendisinden Beklenen Çıkışı Bir Türlü Gerçekleştiremeyen ve Son Maçlarda Alınan Başarısız Sonuçlardan Kendisine..
Adam Gibi Adam Yok Şarkıcı Aylin Coşkun Bir Anda Çapkınların Hedefi Haline Geldi.
ATO'dan 'Vize Ücreti' Araştırması Ankara Ticaret Odası'nın Vize Ücretlerine İlişkin Yaptığı Araştırmaya Göre, Türk İşadamları ve Vatandaşlarına Yönelik Vize Çilesi Sürerken, Vize Ücretleri de..
Vakıfbank'tan Eczacı ve Doktorlara Özel Acil Finans Kredi Paketi Vakıfbank, Doktor ve Eczacılara Yönelik Özel Avantajlar İçeren Acil Finans Kredi Paketi Hazırladı.
Botaş Gaz Depoladı Doğalgazda Dışa Bağımlı Olunması ve En Son Olarak İran ile Yaşanan Doğalgaz Sıkıntısının Ardından Harekete Geçen Botaş, Arz Güvenliğini Sağlamak Amacıyla Ege Gaz Lng Termin..
Aliağa'ya 3. Lng Gemisi de Geldi Doğal Gaz Arz Güvenliğini Sağlamak Amacıyla Aliağa Terminaline Yeni Sıkıştırılmış Doğal Gaz (Lng) Kargo Gemisi Geldiği ve 85 Milyon Metreküp (M3) Doğal Gaz E..
'Çekilirsek Irak'a İlgi Artar' ABD Savunma Bakanı Robert Gates, Amerikan Ordusunun Kısa Sürede Irak"tan Çekilmesi Durumunda Kaos Çıkacağını ve Aralarında Türkiye"nin de Bulunduğu Bazı Ülkeler..
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10