12 Ocak 2007 Cuma Günü Haberleri

12 Ocak 2007 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Gs Plakalı Araçla Ayrıldılar Trabzonspor'un 3 Önemli İsmi Ferhat Musampa ve İbrahim Yattara Dün Gecce Reina'dan Bayan Arkadaşlarıyla Eğlendi.
Aydın İl Özel İdaresi'nden Tarım Hizmetlerine 5 Yeni Araç Aydın İl Özel İdaresi Bütçesinden Alınan 5 Yeni Araç, Çeşitli Hizmetlerde Kullanılması İçin Aydın Tarım İl Müdürlüğüne Teslim Edildi...
313. Kısa Dönem Erlerin Yemin Töreni Ordu'nun Fatsa İlçesi'nde Bir Aylık Acemi Eğitimlerini Tamamlayan 313. Kısa Dönem Erler, Giresun Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Dursun Ali Karaduman v..
Petrol-iş: "Tüpraş'ta Sürecin Takipçisi Olacağız" Petrol-iş Sendikası Genel Başkanı Mustafa Öztaşkın, Danıştay 13'üncü Dairesi'nin Tüpraş'ın Yüzde 14.76'lık Hissesinin Global Menkul Kıymetler..
Afşin Santralı'nda Bir Ünite Devre Dışı Kaldı Afşin-elbistan Termik Santralı'nın Bir Ünitesi Boru Patlaması Nedeniyle Devre Dışı Kaldı. 340 Mw'lık Üniteden Elektrik Üretimi Yapılamaması Neden..
Münazarayı Kaybeden Kızlar Gözyaşlarına Boğuldu Liselerarasında Yapılan Münazarada Yarışmayı Kaybettikleri İçin Gözyaşlarına Boğulan Kızları, İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Teselli Etti.
Adidas Group, Reebok Markasının Türkiye'deki Distribütörlük Haklarını Satın Aldı Dünyanın Önde Gelen Spor Giyim Markalarında Biri Olan Adidas Group, Reebok Markasının Türkiye'deki Distribütör..
ABD Dışişleri Bakanlığı Siyasi İşler Müsteşarı Burns Türkiye'ye Geliyor ABD Dışişleri Bakanlığı Siyasi İşler Müsteşarı Büyükelçi Nicholas Burns, Dışişleri Bakanlığı Müsteşarı Büyükelçi Ertuğr..
Polonyalı Piskoposların Komünist Geçmişleri Araştırılacak Polonya Piskoposlar Konseyi Başkanı Jozef Michalski, Komünist Gizli Servisiyle İlgileri Olup Olmadığını Öğrenmek Amacıyla Ülkedeki Bü..
Burhaniye'de Esnafın Meseleleri Tartışıldı… Balıkesir'in Burhaniye İlçesi'nde Esnafın Meseleleri Masaya Yatırıldı.
Tepebaşı Belediye Başkanı Sarıoğlu'ndan Hakkındaki İddiaya Yanıt... Eskişehir'de, Eşine Ait Eczanede Çalışan ve Evrakta Sahtecilik Yaparak Kamu Kurumunu Dolandırmak İddiasıyla Yargılanan İki ..
Mersin'de Elektrik Kesintisi Mersin'de Tesis Yenileme Çalışmaları Kapsamında Bazı Belde ve Köyler ile Mahallelerde Elektrik Kesintisi Yapılacağı Bildirildi.
Erzurum'a Güzel Haber Erzurum İl Özel İdaresi'nin Avusturya Girak Garaventa Firmasından Tahsil Etmeye Çalıştığı Alacağı İçin İl Özel İdaresi ve İlgili Firma Arasında Sözleşme İmzalandı.
Şırnak'ta Öğnecilere Kitap ve Kırtasiye Yardımı Tuvana Okuma İstekli Çocuk Eğitim Vakfı (Tuçev) Tarafından Şırnak'ın Cizre İlçesi'nde 3 Bin 500 Öğrenciye Giyim ve Kırtasiye Malzemeleri Dağıtı..
Tuğgeneral Cinek, Başarılı Sporcuları Ödüllendirdi Hakkari Dağ ve Komando Tugay Komutanı Tuğgeneral Azmi Utfan Cinek, Liselerarası Doğu Anadolu Bölge Birinciliği Müsabakasında 8 Takım Arasınd..
Ferguson'dan Beckham ve Mourınho Değerlendirmesi Alex Ferguson, Eski Futbolcusu David Beckham'ın Amerika'ya Transferini ve Chelsea Teknik Direktörü Jose Mourinho'nun Takımdan Ayrılma İddialar..
Wılson: "Türkiye Karar Verecek" ABD'nin Ankara Büyükelçisi Ross Wilson, Her Devletin Halkını Her Türlü Saldırıya Karşı Korumak Gibi Bir Yükümlülüğü Olduğunu Belirterek, Bu Görev ve Yükümlülü..
Gül: "Önemli Olan, AB'yi Tenkit Etmek Değil" Dışişleri Bakanı Abdullah Gül, AB'de Şu Andaki Konjonktürün Gelip Geçici Olduğunu Belirterek, "Önemli Olan Nokta Şu: Oturup AB'yi Tenkit Etmek, K..
Korsan Cd Sabıkalısı S.g., 70 Bin Cd ile Ele Geçirildi İstanbul'da Korsan Cd Satmaktan Bir Süre Cezaevinde Kalan S.g., Beşiktaş'ta 70 Bin Korsan Cd ile Birlikte Tekrar Yakalandı. S.g., İşyeri..
Kaçak Göçmen Operasyonu Zeytinburnu'nda Bir Minibüse Yönelik Düzenlenen Operasyonda, Bir Minibüs Şoförü Türk Vatandaşı ile Afganistan Uyruklu 16 Kaçak Göçmen Gözaltına Alındı.
Korsan Cd ve Kitapların Saklandığı Depoda Yangın Çıktı Eminönü'de, İstanbul Valiliği İzdenetim Komisyonu Başkanlığı'nın Kullandığı, İçinde Korsan Cd, Kitap ve Bunların Yapımına İlişkin Malzem..
Piyasalarda Durum İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) 2. Seansında Bileşik Endeks Dünkü Kapanışa Göre 497.83 Puan Yükselişle 38138.21 Puandan Kapandı. Hisse Senetleri Ortalama Yüzde 1.32..
"Başarı İçin Destek Şart" İtalya'da Nisan Ayında Yapılacak Avrupa Atletizm Şampiyonası'na Marmaris'te Hazırlanan Milli Atletlerimiz Elvan Abeylegesse ve Mehtap Doğan, Antrenörleri Anatoliy By..
2.4 Milyar YTL'lik Hazine Bonosu İhale Edilecek Hazine, 2 Milyar 438 Milyon YTL Tutarında İskontolu Referans Hazine Bonosu İhalesi Yapacak.
Hamas'tan Cuma Namazı Sonrası Gösteri Hamas, Cuma Namazı Sonrasında Fetih Yönetimini Protesto Etmek İçin Binlerce Filistinli'nin Katılımıyla Büyük Bir Gösteri Düzenledi.
Türkiye 3. Futbol Ligi İkinci Yarı Hazırlıklarını Antalya'da Sürdüren 3. Futbol Ligi 1. Grup Ekiplerinden Şırnakspor'da Kamp Çalışmaları Sona Erdi. Şınarspor Antalya Kampında Oynadığı 3 Hazır..
Bakan Çubukçu: Çocuk İstismarlarının Yargıya Götürülmesi Benim Talimatımla Oldu İstanbul - Devlet Bakanı Nimet Çubukçu, Çocuk Yuvalarındaki Her Türlü İstismar İddialarının Kendisine İletildiğ..
Antalya Büyükşehir Belediye Meclisi'nde 'Gaffur Pijamalı' Eylem Antalya Büyükşehir Belediye Ocak Ayı Meclis Toplantısına Katılan Bir Grup Minibüs Şoförü, Sorunlarını Gündeme Getirmek Amacıyla..
Kayıp Altın İçin Atatürk Havalimanı Kapılarındaki Aramalar Devam Ediyor THY'ye Ait Bir Uçakla Zürih'ten İstanbul'a Kargo Olarak Getirilen ve 9 Ocak'tan Bu Yana Kayıp Olan 25 Kilogramlık Külçe..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10