11 Ocak 2007 Perşembe Günü Haberleri

11 Ocak 2007 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Mercedes-Benz, Hafif Ticari Araç Pazarında Bu Yıl Yüzde 10'luk Daralma Bekliyor İstanbul - Mercedes-Benz Türk Direktörler Kurulu Başkanı Jürgen Ziegler, Türkiye'de Geçen Yıl Yüksek Faiz ve Dö..
İhracatçılara "Şeker" Desteğinde Yeni Düzenleme Yapıldı Ankara - Şeker Kurumu Başkanı Azmi Aksu, Şekerli Mamul İhracatçılarına "Şeker Desteği"nin Artık İhracat Tamamlandıktan Sonra Verilmesi ..
Büyükelçilikten Eleştirilere Yanıt ABD Büyükelçiliği Sözcüsü Kathryn Schalow, Irak'ta Düşen Uçağa İlişkin Araştırmanın Türkiye Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü (Shgm) Tarafından Yürütüldüğünü..
Evlere Fuhuş Baskını İzmir"de, Asayiş Şube Müdürlüğü Ekipleri, Fuhuş Yapıldığı İddiasıyla Farklı Semtlerde Belirlenen 10"u Aşkın Eve, Eş Zamanlı Operasyon Düzenledi. Fuhuşa Teşvik Edildikleri..
Papadopulos: "Türk Ordusu Çekilmeden Ledra Açılmaz" Kıbrıs Rum Yönetimi Lideri Tasos Papadopulos, 'İşgal Ordusu' Olarak Nitelediği Türk Ordusu Çekilmeden ve Semboller Kaldırılmadan Ledra Cad..
ABD Somali'de El Kaide Militanı Öldürememiş Amerikalı Bir Yetkili, Somali'deki Bombardımanlarda, Hiçbir El Kaide Militanını Öldüremediklerini İtiraf Etti.
Bankalardaki Mevduat Bir Yılda 51.7 Milyar YTL'lik Artış Bankalardaki Bankalararası Dahil Toplam YTL ve Döviz Mevduatları 2006 Yılının Tamamında 51.7 Milyar YTL'lik Artışla 283.8 Milyar YTL'y..
Taziye Evi, Kutlama Evi Oldu Irak'ın Başkenti Bağdat'ta Düşen Kargo Uçağından Yaralı Olarak Kurtulan Tek İşçi Olan Abdulkadir Akyüz'ün Mardin'de İkamet Eden Ailesi, Oğullarıyla Görüşmek İçin ..
Kandemir Bush'un Yeni Stratejisini Eleştirdi DYP Genel Başkan Yardımcısı Emekli Büyükelçi Nüzhet Kandemir, ABD Başkanı George Bush'un Yeni Stratejisinde Baker Raporuna Çok Az Yer Verdiğini B..
Barolar Birliği Cumhurbaşkanlığını Tartıştıracak Türkiye Barolar Birliği, "Cumhurbaşkanlığı Seçimi Öncesi Cumhurbaşkanlığı" Konulu Sempozyum Düzenleyecek. Sempozyuma, Siyasi Parti Temsilciler..
Şener "Yılın Bakanı" Seçildi Kabinenin Çıkışları ile Dikkat Çeken İsmi Başbakan Yardımcısı Abdüllatif Şener, İnternetteki Bir Ankette Yılın Bakanı Seçildi.
9. Dönem Mecburi Hizmet Kuraları Çekildi Yurt İçinde veya Yurt Dışında Öğrenimlerini Tamamlayarak Tabip, Uzman Tabip ve Yan Dal Uzmanlık Eğitimini Tamamlayarak Uzman Tabip Unvanını Kazananlar..
Baykal: "Başbakan'a Müsekkin ve İstirahat Tavsiye Ediyorum" CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, AKP'nin Türk Bayrağı Temalı Afiş Kampanyası Nedeniyle Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile Aralarında ..
Adana'dan Kalkan Uçağın Bağdat'ta Düşmesi Irak'ın Başkenti Bağdat'ta Piste 200 Metre Kala Düşen Uçakta Hayatını Kaybeden Türk İşçiler Arasında Bulunan Ersud Lal'ın Cenazesi Memleketi Aksaray'..
Hava-İş'ten, THY Genel Müdürlüğü Önünde Protesto Gösterisi İstanbul - Hava-İş Sendikası Genel Başkanı Atilay Ayçin, THY Yönetiminin Özelleştirmeleri Bahane Ederek Ankara'daki 10 Çalışanın İş ..
Trabzonspor, Marcelinho'yu Aldığı Fiyattan Fazlasına Satmak İstiyor Almanya'nın Wolfsburg Kulübü'nün Bordo-mavili Takımın Brezilyalı Oyuncusu Marcelinho'yu Resmen Trabzonspor'dan İstedi.
Tüketicilerin Bankalara Borcu 67.7 Milyar YTL Bankaların Tüketicilerden Olan Tüketici Kredisi ve Kredi 356.7 Milyon YTL Artarak 67 Milyar 713.1 Milyon YTL'ye Çıktı. Bunun 46 Milyar YTL'sini S..
Çaldıran'da Kara Kış Hava Sıcaklığının Gündüz Eksi 20-25, Gece İse 30 Dereceye Kadar Düştüğü Van'ın En Soğuk İlçelerinden Çaldıran'da Hayat Adeta Durma Noktasına Geldi. Bütün Ağaçların Beyaza..
ABD'de İdam ABD'nin Teksas Eyaletinde Bir İdam Mahkumunun Cezası İnfaz Edildi.
Afganistan'da 150 Militan Öldürüldü Afganistan'ın Doğusundaki Paktia Vilayetinde NATO ve Afgan Birliklerinin Taliban Militanlarına Yönelik Operasyonunda 150 Dolayında Militanın Öldürüldüğü Bi..
İsrail'de İlk Kez Bir Arap Milletvekili, Bakan Olarak Atandı İsrail Tarihinde Bir İlk Yaşandı ve İlk Kez Bir Arap Milletvekili, "Bilim, Kültür ve Spor Bakanı" Olarak Atandı.
Chirac'tan Bir Kez Daha Adaylık Sinyali Fransa Cumhurbaşkanı Jacques Chirac, Ülkede Bu Yıl Yapılacak Cumhurbaşkanlığı Seçimleri Öncesinde, Bir Kez Daha Adaylığını Koyabileceği Sinyalini Verdi..
İtalya'da Küçük Bir Uçak Düştü: 3 Ölü İtalya'nın Sicilya Adasında Küçük Bir Uçağın Havaalanına İnişe Geçtiği Sırada Düşmesi Sonucu Uçaktaki 3 Kişi Öldü.
Belçikalılar Boşanma Şampiyonu AB İstatistik Kurumu Eurostat Tarafından Açıklanan Son Verilere Göre, Belçika'da Her 100 Evlilikten 75'i Boşanmayla Sonuçlanıyor.
Batista Türk Vatandaşı Oldu Konyaspor'un Brezilyalı Oyuncusu Batista, Türk Vatandaşı Oldu
Kardemir'de Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Karabük Demir Çelik Fabrikaları (Kardemir) Yönetimi ile Çelik İş Sendikası Arasında Devam Eden Toplu İş Sözleşmesi Görüşmelerinde 83 Maddeden 49'un..
Çağlar: 'Sanayicileri Bu Kadar Sıkmayın', Yılmaz: 'Geçiş Sancılı Oluyor' Bursa'da Düzenlenen Toplantıda '2007 Yılı Para Politikaları' Konusunda Konuşma Yapan Merkez Bankası Başkanı Durmuş Yıl..
Maganda Kurşununa Kurban Giden Gencin Ölümü İstanbul Emniyet Müdürlüğü, Yılbaşı Gecesinde Başından Vurularak Öldürülen Adem Doğan'ın Katil Zanlısının Yakalandığını Açıkladı.
Harun Erdenay, Kısa Süreliğine Potalara Geri Dönüyor (A) Milli Erkek Basketbol Takımı'nda Menajerlik Görevini Yürüten Eski Milli Oyuncu Harun Erdenay, Babasının Ricası Üzerine Kısa Süreliğin..
Rus Generalden ABD Uyarısı Rusya Savunma Bakanı Sergey İvanov'un En Yakın Yardımcılarından General Vladimir Şamanov, Washington'un Ortadoğu'da Patriot Füzeleri ve Bir Uçak Gemisi Konuşlandırm..
Türkiye'nin Uluslararası Rezervleri 100,5 Milyar Dolara Ulaştı Türkiye'nin Uluslararası Rezervleri 22 Aralık 2006 Tarihi İtibarıyla İlk Kez 100 Milyar Doları Aşarak Rekor Kırdı.
Marcelinho'ya 2,5 Milyon Euro Trabzonspor'un Brezilyalı Oyuncusu Marcelinho'ya Resmi Teklif Geldi. Almanya'nın Wolfsburg Kulübü, 2,5 Milyon Euro Önerdi; Trabzonspor İse 3 Milyon Euro İstiyor.
Çocukları Başkasına Verilen Kadın 1 Yıldır Kayıp Zonguldak'ta Çocuklarının Başkasına Verilmesi Üzerine Akli Dengesini Kaybeden Fatma Üzülmez, Evden Kaçtı. Bir Sene Önce Evden Kaçan Kadın, Bir..
Erkeklerin Hemşire Olmasına Olanak Tanıyan Kanun Tasarısı Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Aydın Kadın Kolları Başkanı Demet Pilevneli, Erkeklerin de Hemşire Olmasına Olanak Sağlayan Kan..
İstanbul'da Saniye Saniye Sahtecilik Operasyonu İstanbul'da Çeşitli Kamu Kurum ve Kuruluşlar Adına Sahte Belge Düzenleyen Bir Şebeke Çökertildi. 6 Kişinin Yakalandığı Operasyon, Polis Kameras..
Emisyon Hacmi Dün 322.6 Milyon YTL Azaldı Ankara - Emisyon Hacmi 10 Ocak İtibariyle 322.575,6 Bin YTL Azalarak, 22 Milyar 406 Milyon 638,4 Bin Yeni Türk Lirası Oldu. merkez Bankası Verilerine..
Özelleştirmede Teklif Verme Süresi Öib Tarafından Belirlenecek Tarihe Kadar Uzatılabilecek Ankara - Özelleştirme Uygulamalarında İhalenin İlanına Dönük Süreçte, Teklif Verme Süresi, Özelleşti..
Tariş Pamuk ve Yağlı Tohumlar Birliği'nde Basri Özçoban Yeniden Başkanlığa Seçildi İzmir - Tariş Pamuk ve Yağlı Tohumlar Birliği Genel Kurulu'nda, Basri Özçoban Yeniden Başkanlığa Seçildi. bi..
Hava İş: THY Yönetimi İşten Çıkarmalarla Toplu İş Sözleşmesi Görüşmelerinin Altına Dinamit Koydu Ankara - Hava İş Sendikası, THY Yönetiminin Ankara?da 10 İşçişi İşten Çıkarma Kararı ile Yeni ..
Bakan Güler: Nükleer Santral Konusunda Teknoloji Seçim Raporu Hazır Ankara- Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Hilmi Güler, Nükleer Santral Konusunda, Teknoloji Seçim Raporu'nun Hazırlandığını ..
Gelininin Evini Yaktığı İddia Edilen Kayınvalide Gözaltına Alındı Eskişehir'de Bir Kadın, Aralarında Sorunlar Bulunduğu İleri Sürülen Gelininin Evini Kundakladığı İddiasıyla Gözaltına Alındı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10