11 Ocak 2007 Perşembe Günü Haberleri

11 Ocak 2007 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Tsyd Semineri Sona Erdi Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Batmaz, Mevcut Dernekler Yasasıyla Kulüplerin İleriye Gidemeyeceğini Söyledi
Çay-Kur'dan Taklitçilere Darbe Çay İşletmeleri (Çay-Kur) Genel Müdürlüğü, Ürünlerini Taklit Edenlere Savaş Açtı
Bakan Eker: Kaliteli Et ve Süt Üretimimiz Arttı Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehdi Eker, Verilen Teşviklerle Süt ve Et Üretiminde Ciddi Ölçüde Artış Kaydedildiğini Belirterek, 'Bunu Daha da İler..
Samsun'un Tek 5 Yıldızlı Oteli Satışa Çıkarıldı Samsun Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, İl Öze İdaresi'nin Mülkü Oan Büyük Samsun Oteli'nin İl Encümeni'nin Aldığı Karar Uyarınca, 41 Miyon 675 Bi..
Cari İşlemler Açığı 29.9 Milyar Dolar Türkiye'nin Kasım Ayı Cari İşlemler Açığı 3 Milyar 152 Milyon Dolara Kadar Yükseldi. Kasımdaki Bu Yüksek Açıkla Birlikte Ocak-Kasım Dönemindeki Toplam Aç..
Bbc, "The Doughnut"ın Satışını Gündeme Getirdi İngiliz Yayın Kuruluşu Bbc'nin, Tasarruf Tedbirleri Çerçevesinde "The Doughnut" Olarak Bilinen Dünyanın En Ünlü Yayın Merkezlerinden Birini Satı..
'Başbakan Suçüstü Yakalanmıştır' CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan"ın Ulusal Takiyeden Sonra Bölgesel Takiye Yapmaya Başladığını ve AK Parti"nin Billboardlara Asıl..
Haberin Devamı>>> Gözler Şirket Birleşmelerine Çevrildi
Türker Arslan: Açıklasam Şaşarsınız Tahkim Kurulu Başkanı Türker Arslan, "Ben 13 Yıldır Bu Görevin İçindeyim. Gece Yarıları Bana Kimlerin Telefon Ettiğini Söylesem Şaşarsınız" Dedi.
Werner Lorant Kovuldu Kulüp Başkan Vekili Ziya Eren, 13 Ocak'ta Yapılacak Olan Genel Kurulda Erol Bedir Yönetimindeki Mevcut Yönetimin Aday Olmayacağını ve Kendisinin Başkanlığında Bir Ekibi..
Batista Türk Vatandaşı Oldu Yeni Fenerbahçeli Aurelio ve Beşiktaşlı Nobre'nin Ardından Konyaspor'un Brezilyalı Oyuncusu Batista da Türk Vatandaşı Oldu. 32 Yaşındaki Oyuncu, Mertol Karatay Adı..
Bursa'da Sis Kazası: 1 Ölü, 2 Yaralı Bursa'nın Karacabey İlçesi Yakınlarında Yoğun Sis Nedeniyle Görüş Mesafesinin Düşmesi Yüzünden Meydana Gelen Trafik Kazasında, Kum Yüklü Tır'la Çarpışan O..
Polisin Öldürdüğü Güvenlikçi Toprağa Verildi Konya'da Aynı İş Merkezinde Çalıştıkları Kadınla Birlikte, Kadının Sevgilisi Polis Memuru Tarafından Tabancayla Öldürülen Özel Güvenlik Görevlisi ..
Ezo Gelin Tırmanışta Show Tv'nin İddialı Dizisi 'Ezo Gelin', Salı Akşamı Yayınlanan Bölümünde Günü Lider Tamamladı.
Ereğli'de, Esnafı Dolandıran Sahte Astsubay Yakalandı Zonguldak'ın Ereğli İlçesi'nde ve Köylerinde Kendisini Astsubay Tanıtarak Çok Sayıda Esnafı Dolandıran Şahıs, Jandarmanın Operasyonu Sonu..
Ereğli'de Başkomisere Darp Girişimi Zonguldak'ın Ereğli İlçesi'nde, Bir Başkomiseri Darp Ettikleri İddiasıyla 3 Kişi Gözaltına Alındı.
Bankada Dolandırıcılık Malatya'da Bir Gencin Parası Dolandırıcılık Usulüyle Alındı.
Şans Oyunları Alt Komisyonda TBMM Plan Bütçe Komisyonu'nda Maliye Bakanı Unakıtan'ın Verdiği "Şans Oyunları Hasılatından Alınan Vergi, Fon ve Payların Düzenlenmesi Hakkındaki Yasa Tasarısı" ..
Hükümet Rektör Atamasında Israrlı Cumhurbaşkanı Sezer Tarafından Bir Kez Daha Görüşülmek Üzere TBMM'ye İade Edilen 15 Rektör Atanmasına İlişkin Yasa, TBMM Genel Kurulu'nda Aynen Kabul Edildi.
Cari İşlemler Açığı 29.9 Milyar Dolar (1) Türkiye'nin Kasım Ayı Cari İşlemler Açığı 3 Milyar 152 Milyon Dolara Kadar Yükseldi. Kasımdaki Bu Yüksek Açıkla Birlikte Ocak-kasım Dönemindeki Topla..
Uluslararası Af Örgütü Üyelerinden Eylem Uluslararası Af Örgütü Türkiye Şubesi'ne Üye Yaklaşık 15 Kişi, Guantonamo Cezaevi'nin Kapatılması İçin Turuncu Tulum Giyerek Protesto Gösterisi Düzenl..
Peyamner: "Halilzad Erdoğan'ın Sözlerine Önemsiz Dedi" Peyamner İnternet Sitesi, ABD'nin Eski Bağdat Büyükelçisi Olan ve BM Temsilciliğine Atanan Zalmay Halilzad, Başbakan Recep Tayyip Erdoğa..
K.erciyes Lorant ile Yollarını Ayırdı Kayseri Erciyesspor Teknik Direktör Werner Lorant ile Yollarını Ayırdı. Kulüp Başkan Vekili Ziya Eren, 13 Ocak"ta Yapılacak Olan Genel Kurulda Erol Bedir..
Jandarmadan Naylon Fatura Operasyonu İzmit'te Jandarma Tarafından Gerçekleştirilen Operasyonda, Piyasaya Naylon Fatura Sürmeye Çalışan Bir Kişi 1 Milyon 148 Bin YTL Tutarındaki Naylon Faturay..
Cari Açıkta Artış Sürdü, 11 Aylık Açık 30 Milyar Dolara Dayandı Ankara - 2005 Yılı Ocak-Kasım Döneminde 19.393 Milyon Doları Olarak Gerçekleşen Cari İşlemler Açığı, 2006 Yılının Aynı Dönemind..
Abbas: "Geçici Sınırlarla Devlet Kurulmaz" Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas, "Geçici Sınırlarla Kurulacak Bir Filistin Devletini Kabul Etmeyeceklerini" Söyledi.
Borsa 1.010,49 Puan Yükseldi İMKB Ulusal 100 Endeksi, İkinci Seansta 391,23 Puan Artarak 37.640,38 Puandan Kapandı.
Sezer'in İade Ettiği Kanun Aynen Kabul Edildi TBMM Genel Kurulunda, Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer'in Bir Kez Daha Görüşülmek Üzere İade Ettiği, Yeni Kurulan 15 Üniversiteye Kurucu Rektör ..
Manisa'da Köpek Hırsızları Yakalandı Manisa'da Değerli 2 Cins Köpeği Çalan ve Çeşitli İşyerlerinden Hırsızlık Yaparken Güvenlik Kamerasına Yakalanan 3 Kişi, Polisin Araştırmaları Sonucu Kısa ..
Evlilik Dışı İlişkiye Giren Kız Dayısının Oğlunun İsmini Verince Aşiret Affetmedi Ağrı'nın Tutak İlçesi'nde Evlilik Dışı İlişki Sonucu Çocuk Sahibi Olan Bayan Koruma Altına Alınırken, Kendisi..
Kendilerini Mta Görevlisi Olarak Tanıtan 5 Kişi, Sit Alanında Define Ararken Yakalandı Balıkesir'in Erdek İlçesi'nde, Kendilerini Maden Tetkik Arama Enstitüsü (Mta) Görevlisi Olarak Tanıtarak..
Hazine Nakit Dengesi 2006'da 37.3 Milyar YTL Fdf Verdi/ 7.7 Milyar YTL'lik Açık Oluştu Ankara - Hazine Nakit Dengesi 2006 Yılında 37.3 Milyar YTL Faiz Dışı Fazla Verdi. Aralık Ayında İse Nak..
ABD Askerlerinin Erbil'deki İran Konsolosluğuna Baskın Düzenlemesi ABD Ordusunun, Erbil Kentindeki İran Konsolosluğu'na Düzenlediği Baskında Temsilcilikte Görevli 5 İranlı'yı Gözaltına Alındı..
ABD, İran'a Karşı "Boş Durmayacak" ABD Dışişleri Bakanı Condoleezza Rice, İran'ın Irak'ın İstikrarının Sağlanması İçin Gösterilen Çabalara Engel Olması Durumunda ABD'nin "Boş Durmayacağını"..
ABD Başkanı Bush'un Yeni Irak Politikası Suriye Devlet Başkan Yardımcısı Faruk El-şara, ABD Başkanı George W. Bush'un Irak'a İlave Asker Gönderme Kararının, "Yangına Körükle Gitmekten Başka B..
Cepte Operatör Değişimi Cep Telefonu Abonelerinin İstediği Operatöre, Mevcut Numarasıyla Birlikte Geçiş Yapmasına Olanak Veren ""numara Taşınabilirliği"" Uygulamasının Yolu Açılıyor.telekomün..
Yılmaz ile İşadamları Atıştı! Türkiye"nin İstanbul"dan Sonraki En Büyük İhracat Merkezi Bursa"da, Merkez Bankası Başkanı Durmuş Yılmaz ile Bölge İşadamları Arasında Düşük Kur-Yüksek Faiz Tart..
Benzinde İndirim Tüpraş, Yarından Geçerli Olmak Üzere Kurşunsuz Benzin, Motorin, Kalorifer Yakıtı ve Fuel Oil 6"nın Rafineri Satış Fiyatında İndirime Gitti. Tüpraş, Kurşunsuz Benzinin Metrekü..
Yan Etki Yapıyormuş Genç Şarkıcı Gülşah Buzlu, Alerjim Var Şarkısıyla Yakaladığı Başarılı Çıkışı Sürdürüyor.
Pişti Olmamak İçin Geçtiğimiz Yıl Bir Kız Evlat Sahibi Olarak Mutlulukların En Güzelini Tadan Oyuncu Haluk Bilginer ve Şarkıcı Eşi Aşkın Nur Yengi Yeni Yıla Dostlarıyla Beraber Evlerinde Gird..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10