10 Ocak 2007 Çarşamba Günü Haberleri

10 Ocak 2007 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Sevgili Hizmeti Verdim John Lennon'un Eşi Yoko Ono, Kendisini Tehdit Ettiği Gerekçesiyle Davacı Olduğu Türk Şoförü Koral Karsan'ın Ono'ya Yazdığı Mektubu Açıklandı. Karsan Mektubunda Ono'ya S..
3 Yıl Aradan Sonra Yeniden İncirlik'teler Adana'daki İncirlik Üssü'ndeki Uzun Süre Devam Eden Sessizlik Bugün Sona Erdi. 3 Yıl Aradan Sonra ABD'nin F-16 Savaş Uçakları Adana İncirlik Üssü'nde..
Kayıp Küpe 73 Yıl Sonra Bulundu Mavi Melek Filmiyle Beyazperdenin Efsanevi Oyuncuları Arasına Giren Marlene Dietrich'in 1934 Yılında Kaybettiği Sanılan Bir Küpe, 73 Yıl Sonra Bulundu. İngilte..
Uzan'a '7 Milyon YTL'lik Darbe Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonunun (TMSF), Yönetimi Uzan Grubundan Kendisine Geçen Şirketlerin 'Genç Parti'den Alacakları' için Hazine'ye Haciz Yazısı Gönderdiği..
Kadın Memuru İşkenceyle Öldürdüler İzmir'in Şirinyer Semti'ndeki Taşıtlar Vergi Dairesi'nde Memur Olan Fatma Kandemir, Kimliği Belirsiz Kişi ya da Kişilerce, Yalnız Yaşadığı Evinde Dövülüp, G..
Külçe Altın Bilmecesi Sürüyor İstanbul Valisi Güler, Hava Limanında Kaybolan Altınların Zürih'te de Düşmüş Olabileceği Söyledi. Fakat Yanıtı Aranan Soru Güvenliğin Neden Kargo Binasına Kadar ..
Yabancı Diplomatlar İçin Yönetmenlik Dışişleri Bakanlığı, Türkiye'de Görev Yapan Yabancı Misyon Personeli, Viyana Sözleşmesi Dikkate Alınarak Verilen Kimlik Kartlarına İlişkin Düzenlemeleri İ..
Tsyd 44. Yıl Sporun Zirvesi Semineri Kapsamında Yanal Sunum Yaptı Vestel Manisaspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, Çalıştırdığı Takımlarda Taktik Faul Anlayışına Dayalı Bir Sistemle Oynadığı B..
İşte 'Barda'nın Fragmanı Width="25%" Class="siyah12" Valign="top"> işte 'Barda'nın Fragmanı10 Ocak 2007 Çarşamba 15:27korku ve Vahşet İçeriyorserdar Akar'ın Yönetmenliğini Yaptığı Barda ..
"İhracat Haber" Yayında Ege İhracatçı Birlikleri'nin Yayın Organı "İhracat Haber" Yayın Hayatına Başladı.
Fenerbahçe, İkinci Yarı Hazırlıklarını Sürdürüyor... Fenerbahçe, Türkcell Süper Liginin İkinci Yarı Hazırlıklarına Bu Sabah Yaptığı Antrenmanla Devam Etti.
Nil Ünal Nişanlandı Width="25%" Class="siyah12" Valign="top"> nil Ünal Nişanlandı10 Ocak 2007 Çarşamba 15:44görücü Usulüyle Tanıştıgeçtiğimiz Günlerde "Üç Gün Üç Gecce" Adlı Bir Maxi Sin..
Türk Ticaret Kanunu Tasarısı Seçim Sonrasına Kaldı Türk Ticaret Kanunu Tasarısı, Gelecek Yasama Dönemine Kaldı.
Türkiye Kerkük Sorununda "Sahaya Çıkıyor" Son Dönemde Kerkük ile İlgili Tartışmaların Gündeme Gelmesi Üzerine Ankara'da Bölgenin Geleceği ile İlgili Bir Toplantı Düzenleyecek. 15 Ocak'ta Irak..
Kayserispor ve Erciyesspor Onursal Başkanından Futbol Federasyonu Açıklaması Kayserispor ve Erciyesspor Kulübü Onursal Başkanı Mehmet Özhaseki, Futbol Federasyonu Seçimlerinin Bir An Önce Ya..
ATO Başkanı Sinan Aygün'e Suikast İddiası Ankara Ticaret Odası Başkanı Sinan Aygün'e Suikast Yapılacağı Yönündeki Bir İhbar Üzerine 3 Kişi Gözaltına Alındı.
Fenerbahçe'nin İki Yıldızı Lugano ve Deıvıd, Basın Toplantısı Düzenledi Fenerbahçeli Futbolcular Lugano ve Deivid, Arcadia Otel'de Ortak Bir Basın Toplantısı Düzenleyerek, Basın Mensuplarının..
Erdodoğan Afiş Tartışmasını Yargıya Taşıyor Başbakan Erdoğan, Ay Yıldızlı Afişle İlgili Olarak CHP Genel Başkanı Baykal'ın Eleştirilerine, "Sizi Fena Halde Yanıltmışlar" Diye Karşılık Verirke..
Döviz Alım İhalesinde 28,1 Milyon Dolarlık Opsiyonlu İşlem Gerçekleştirildi Erkez Bankası Döviz Alım İhalesinde 28,1 Milyon Dolar Opsiyonlu İşlem Gerçekleştirildi.
İran, ABD'nin Somali'deki Hava Saldırılarını Kınadı Tahran Yönetimi, ABD'nin Hafta Sonundan Bu Yana Somali'nin Güneyine Yönelik Gerçekleştirdiği Hava Saldırılarını Kınayarak, Bunun Uluslarara..
Talabani, Tikriti ve Bandar'ın İdamları İçin "Beklenmesi" Gerektiğini Bildirdi Irak Devlet Başkanı Celal Talabani, Devrik Lider Saddam Hüseyin'in Üvey Kardeşi Barzan El Tikriti ve Irak Devrim..
Kronik Baş Ağrısı, Kadınlarda Yüsek Depresyon Riskini Artırıyor ABD'de Yapılan Bir Araştırma, Kronik Baş Ağrısına Maruz Kalan Kadınların Depresyona Yakalanma Riskinin Daha Yüksek Olduğunu Ort..
Çalışan Gazeteciler Günü DSP Genel Başkanı Zeki Sezer, Örgütlenme ve Toplu Sözleşme Hakları Büyük Ölçüde Yok Sayılan Basın Çalışanlarının İş Güvencesinden de Yoksun Bulunduğunu Belirterek, "B..
Bakan Başesgioğlu Samsun'da Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Murat Başesgioğlu, Sosyal Güvenlik Reformu Yasası'nın İptalini Eleştirerek, "Anayasa Mahkemesi Radikal Bir Karar Aldı. Yasama ve ..
Fenerbahçeli Futbolcuların İmza Günü Sarı Lacivertli Taraftarlar İmza Almak için Birbirleriyle Yarıştı
Trabzonspor Barbekü Partisinde Stress Attı İkinci Yarı Hazırlıklarını Antalya'da Sürdüren Trabzonspor, Barbekü Partisi ile Stres Attı
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Cumhurbaşkanlığı ve Başbakanlık Muhabirleri Derneği (Cbmd) Genel Başkanı Hıdır Eraslan, Son Yıllarda Ekonomik Kriz Nedeniyle Çok Sayıda Basın Mensubunun İşsiz..
'Antalya Cup' Futbol Turnuvası Yarın Başlıyor Antalyaspor Kulübü'nün Düzenlediği 'Antalya Cup' Futbol Turnuvası, Yarın Antalya'da Başlıyor.
Aile İçi Şiddete Yeni Düzenleme TBMM Adalet Komisyonunda, Aile İçi Şiddet Tanımına, 'Kusurlu Eşin' Yanında 'Diğer Aile Bireylerinin' de Dahil Edilmesini Öngören Kanun Tasarısı Benimsendi.
İşten Atılan Memur Simit Satmaya Başladı İstanbul Üniversitesi Basın Yayın Bölümü Mezunu Hasan Başar, Çalıştığı Zonguldak Karaelmas Üniversitesi'nden (Zkü) Çıkışının Verilmesi Üzerine Simit S..
Adana'dan Kalkan Uçağın Bağdat'ta Düşmesi Adana'dan Kalkıp Bağdat Yakınlarında Düşen Uçakta Bulunan Mardinli Abdulkadir Akyüz'ün Ailesi Yasa Büründü.
Adana'dan Kalkan Uçağın Bağdat'ta Düşmesi Eşi Trafik Kazasında Hayatını Kaybedince Irak'a Gitmekten Vazgeçen 30 Yaşındaki Yavuz Yolcu Ölümden Döndü.
Manavgat'ta Şüpheli Hayvan Ölümleri Antalya'nın Manavgat İlçesi'ne Bağlı Sarılar Beldesi'nde Yeni Doğmuş Yaklaşık 100 Kuzu Telef Olurken, Sürü Sahibinin Yakınları Kuzuların Şap Hastalığından ..
Şenes Erzik'e "Altın Hizmet Ödülü" Verildi Afrika Futbol Konfederasyonu (Caf), Aldığı Bir Kararla UEFA Asbaşkanı Şenes Erzik"e ""afrika Futbol Konfederasyonu Altın Hizmet Ödülü"" Verdi. Fifa ..
Epdk'dan 20 Firmaya Elektrik, 6 Firmaya Petrol Lisansı Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu (Epdk), 20 Firmaya Elektrik, 6 Firmaya Petrol Piyasasında Faaliyet Lisansı Verdi.
Fatih Terim Yeni Yetenekler Buldu Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim ve Ekibi, Ümit Milli Takımı"na Kaynak Olacak Futbolcuları, Riva"da Düzenlenen Bölge Karmaları Ümitler Futbol Turn..
Aziz Nesin Vakfı'nda Tecavüz Edildiği İleri Sürülen Z.k. İkinci Kez Adli Tıp Kurumu'nda Aziz Nesin Vakfı Bünyesinde Bulunan Yurtta Kaldığı Süre İçerisinde, Başka 2 Öğrenci Tarafından Tecavüz ..
Oğluyla Komşusunun Kavgasını Gören Baba Kalp Krizi Geçirdi Aydın'ın Köşk İlçesi'ne Bağlı Başçayır Köyü'nde Oğlu ile Komşusunun Tartıştığını Gören Bir Şahıs, Kalp Krizi Geçirerek Hayatını Kayb..
Bayrampaşa'da Bir İşçinin Üzerine İstinat Duvarı Çöktü Bayrampaşa'da Bir İnşaat Alanında Çalışan İşçinin Üzerine İstinat Duvarı Çöktü. Bacakları Göçük Altında Kalan İşçi, İtfaiye Ekiplerinin ..
Tekirdağ'da Asayiş Tekirdağ Emniyet Müdürlüğü, 2006 Yılında Yapılan Uyuşturucuyla Mücadele Çalışmalarını Değerlendirdi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10