10 Ocak 2007 Çarşamba Günü Haberleri

10 Ocak 2007 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Guantanamo Üssü'ne Zincirli Kelepçeli Protesto Guantanamo Üssüne Mahkum Sevk Edilmesinin 5. Yılında Sultanahmet Meydanı'nda Bir Protesto Gösterisi Yapıldı.
Van'da 3 Kilo Esrar Ele Geçirildi Van'ın Gevaş İlçesi'nde, Jandarma Ekipleri Tarafından Yapılan Yol Kontrollerinde 3 Kilo Esrar Ele Geçirildi.
Mıller'dan Önemli İtraf! Width="25%" Class="siyah12" Valign="top"> mıller'dan Önemli İtraf!10 Ocak 2007 Çarşamba 16:01şarap Onun İçin Anne Sütüjude Law'la Olan İlişkisi Alkol Bağımlılığı..
Rusya ile Belarus Arasında Petrol Krizi Rus Lider Vladimir Putin ile Belarus Devlet Başkanı Aleksandır Lukaşenko'nun, İki Ülke Arasında Yaşanan Petrol Anlaşmazlığının Çözümüne Yönelik Bir Uz..
Kerim Masimov Kazakistan Başbakanı Oldu Kazakistan Devlet Başkanı Nursultan Nazarbayev, Başbakan Danial Ahmetov'un İstifasının Ardından Başbakanlık Görevine Kerim Masimov'u Atadı.
Özberk Çok Mutlu Width="25%" Class="siyah12" Valign="top"> özberk Çok Mutlu10 Ocak 2007 Çarşamba 16:19hayali Gerçek Oldug.o.r .a ' Daki Uzaylı Prenses Rolüyle Adını Duyuran, Ardından 'Çe..
Kalp Hastaları Kan Testiyle Durumlarını Öğrenebilecek ABD'de Yapılan Bir Araştırmada, Basit Bir Kan Testinin Kalp Hastalarının Durumu Hakkında Önceden Doğru Bilgi Verebildiği Ortaya Çıktı.
2007 Yıl Sonu Enflasyon Beklentisi Yüzde 6,98 Merkez Bankası Tarafından Düzenlenen Yılın İlk Beklenti Anketine Göre, Yıl Sonu Enflasyon Beklentisi Yüzde 6,98 Oldu.
Ankaragücü Devran ile Anlaşmaya Vardı İkinci Yarı Hazırlıklarını Antalya'da Sürdüren Ankaragücü, Transfer Çalışmalarına da Hız Verdi.
Okan Koç, Konyaspor'dan Ayrılmak İstiyor Konyaspor ile Sezon Sonuna Kadar Sözleşmesi Bulunan Okan Koç, Konyaspor'dan Ayrılmak İstediğini Söyledi.
Ağar, Milletvekili Adaylarından Taahhütname İstedi DYP Genel Başkanı Mehmet Ağar, Önümüzdeki Dönemde Kendi Partilerinden Aday Olacak 550 Kişinin, Dokunulmazlıkların Sınırlandırılması İçin Ta..
Erzurum'da Köpek Katliamı Erzurum Merkez Palandöken Belediyesi Sınırları İçindeki Yıldızkent Semtinde Çok Sayıda Köpek, Kimlikleri Henüz Belirlenemeyen Kişi ya da Kişiler Tarafından Zehirlend..
Yanan Ormanlar için 15 Milyon Sms RTÜK'ün Televizyon Yayıncıları Derneği (Tvyd) ve Çevre ve Orman Bakanlığı ile Birlikte Başlattığı "Orman Yangınlarının İzlerini Silelim Kampanyası" ile Vatan..
Geyikli Sahillerindeki Radyasyon Tıpta Tedavi Niteliğinde Çanakkale'nin Ezine İlçesine Bağlı Geyikli Beldesi Belediye Başkanı Hüseyin Çiçek, Geçen Yıl Hantepe Sahillerinde Belirlenen Radyasy..
Şahin: Vakıflar Yasası'nda Değişiklik Yapılabilir Avrupa İnsan Hakları Mahkemesinin (AİHM), Fener Rum Erkek Lisesi Vakfının Sahibi Olduğu İki Mülkle İlgili Kararı, Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet ..
Adana'dan Kalkan Uçağın Bağdat'ta Düşmesi Bağdat'ta Düşen Uçakta Hayatını Kaybeden Rıfat Demir'in Ailesi Yasa Boğuldu.
TMSF'den Samandıra Açıklaması Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), Bilgi Yayıncılık, Medya Holding ve Sabah Yayıncılık'ın Samandıra Ticari ve İktisadi Bütünlüğü'nün Baskı Tesislerinin 41.6 ..
Peşmergeler'i Bağdat'a Konuşlanma Planı İnfial Yarattı Irak'ta Yayınlanan Azzaman Gazetesi, "Silahlı Kürt Gruplar İlk Defa Bağdat'ta Aynı Dinden Olan Arap Müslüman Sünniler ile Savaşacak" Diy..
Büyükşehir Belediyesi ve Özel İdarelere Havaalanı Tesislerine Ruhsat Verme Yetkisi Havaalanlarında İşyeri Açma İzni ve Çalışma Ruhsatı Vermeye İstanbul ve Kocaeli'nde Büyükşehir Belediyeleri,..
5 Çocuk Annesi Kadının Eşi Tarafından Öldürülmesi Diyarbakır'da 5 Gün Önce Dini Nikahlı Kocası Tarafından Fuhuş Yaptığı İddiasıyla Öldürülen 5 Çocuk Annesinin Öldürülme Olayıyla İlgili Açıkla..
DSP: "Lokmacı Kapısı Konusunda Devlet Politikasından Vazgeçildi" DSP Genel Başkanı Zeki Sezer, "Kıbrıs'ta Lokmacı Kapısı Konusunda Devlet Politikasından Vazgeçildiği Görülüyor" Dedi.
Uçuşlara Sis Engeli Lara Sis Engeli
Fenerbahçeli Futbolcular İmza Gününe Katıldı Devre Arası Kampını Antalya'da Geçiren Fenerbahçeli Bazı Futbolcular Fenerium Mağazasında Taraftarlarıyla Biraraya Geldi. Sarı Lacivertli Oyuncula..
ABD Büyükelçiliği: "Kazadan Üzüntü Duyduk" ABD Ankara Büyükelçiliği, Türk İşçileri Taşıyan Uçağın Düşmesinden Dolayı Büyük Üzüntü Duyduğunu Bildirdi.
Şirket Haberleri İzair Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Demirtaş, İzmir-istanbul Arasındaki Karşılıklı Günlük Seferlerin Sayısını 6'den 8'e Çıkardıklarını ve Yeni Seferlerin 15 Ocak 2007 Tarihind..
Borsa 360,54 Puan Düştü İMKB Bileşik Endeksi İkinci Seansın İlk Yarısını, Birinci Seans Kapanışına Göre 360,54 Puan Düşerek 36.452,13 Puandan Geçti.
Marlene Dıetrıch'in Küpesi Bulundu Almanya Doğumlu Oyuncu Marlene Dietrich'in 1934 Yılında Kaybettiği Küpesi, 73 Yıl Sonra Bulundu.
Filipinler'de İkinci Bombalı Saldırı Filipinler'de Bugün İkinci Bombalı Saldırı Düzenlendiği ve 2 Kişinin Yaralandığı Belirtildi.
Fabiano Eller, Trabzonspor Kampından Ayrıldı Brezilya'nın İnternacional Takımı'nda Kiralık Olarak Forma Giyen ve Sözleşmesi Sona Eren Fabiano Eller, Trabzonspor'un Antalya Kampından Ayrılara..
Balıkesirspor Temize Çıktı Disiplin Kurulu, İddaa Bayiinde Görüntülenen Futbolculara Cezaya Gerek Görmedi
Kalp Krizi Geçiren Rus Turist Öldü Sarıkamış İlçesi'ndeki Cıbıltepe Kayak Merkezi'ne Tatil İçin Gelen Rus Turist Geçirdiği Kalp Krizi Sonucu Öldü.
Evlilik İçin Sözlenen 13 Yaşındaki Kızın Okuması İçin Mücadele Bolu'da Ekonomik Sorunlar Nedeniyle Ailesinin 13 Yaşındaki İlköğretim 7'nci Sınıf Öğrencisi S.t.'nnin 25 Yaşındaki Bir Kişi ile ..
Zihinsel Engelli Gence Tecavüz İddiası Nevşehir'in Gülşehir İlçesi'nde, Zihinsel Engelli 15 Yaşındaki K.e.'ye 8 Kişi Tarafından Defalarca Tecavüz Edildiği İleri Sürüldü. İddiayla İlgili Soruş..
Uyuşturucuyla Yakalanan Öğrenciye Test Çözme Cezası Tekirdağ'ın Şarköy İlçesi'nde Okulda Üzerinde Uyuşturucu Madde Bulunan Lise Son Sınıf Öğrencisine, Haziran Ayına Kadar Günde 100 ÖSS Hazırl..
Valiliklere Töre ve Namus Cinayetini Önleme Genelgesi İçişleri Bakanı Abdülkadir Aksu, 81 İlin Valiliklerini Töre ve Namus Cinayetlerinin Önlenmesine Yönelik Olarak Gerekli Önlemlerin Alınmas..
Memurluğu Biten Kekeme Simit Satmaya Başladı Zonguldak'ta, Türk Telekomünikasyon Kurumuna Telefon Faturalarında İndirim İsteğiyle Açtığı Davayı Kaybeden ve İşine Mazeretsiz Gitmediği Gerekçes..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10