1 Ocak 2007 Pazartesi Günü Haberleri

1 Ocak 2007 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Erdoğan'dan Danıştay'a "Kadrolaşma" Eleştirisi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Kendilerine Yönelik Kadrolaşma Eleştilerine Danıştay Kararlarını Eleştirerek Yanıt Verdi.
Güler: Nükleer Santrali Sinop'a Kuracağız Kurban Bayramı İçim Memleketi Ordu'ya Giden Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Hilmi Güler, Ziyaret Sonrasında AK Parti Samsun İl Başkanlığı'na Gelerek ..
İşte Harika Bir Video Golf Öğrenmeye Geldiler, Seksi Golf Öğrencisinin Kurbanı Oldular.
Ardahan-şavşat Karayolu Ulaşıma Açıldı Kar ve Tipi Nedeniyle Kapanan Ardahan-şavşat Devlet Karayolu Ulaşıma Açıldı.
Serhat Akın'dan Geri Dönüş Sinyalleri Belçika Birinci Futbol Ligi Takımlarından Anderlecht'te Oynayan Milli Futbolcu Serhat Akın, Türkiye'ye Geri Dönebileceğini Söyledi.
Saddam Hüseyin İçin Tikrit'te Yas Çadırları Kuruldu Irak'ın ABD Tarafından Devrilen ve Yargılandığı Duceyl Davasında Aldığı İdam Cezası Önceki Gün Şafak Vakti İnfaz Edilen Devlet Başkanı Sad..
Ulusal Marker Uygulaması Başladı Türkiye'deki Kaçak Akaryakıt Kullanımını Engellemeyi Amaçlayan Ulusal Marker Uygulaması Başladı.
Irak'ta Ölen Amerikalı Asker Sayısı 3 Bine Ulaştı Amerika'nın 2003 Yılında Başlattığı Irak İşgali Süresince Yaşamını Yitiren Amerikalı Askerlerin Sayısı 3 Bine Ulaştı. Bu Sayı ABD İçinde Bir ..
Evliliklerde "20 Yıl ve Sonrasına" Dikkat Türkiye'de Evliliklerin Sonlandırılmasında 'Tehlike Çanları' En Fazla 20 Yıl ve Sonrasındaki Evliliklerde Çalıyor...
İhracat 2006'da 85 Milyar 761 Milyona Ulaştı(2) Tim, Aralık İhracatının Geçen Yılın Aynı Dönemine Göre Yüzde 19.18 Oranında Artarak 8 Milyar 716 Milyon Dolara Ulaştığını Açıkladı.
Vardar: "Beşiktaş'ın Marka Değeri 1 Milyar Dolardır" Beşiktaş Kulübü Futbol Altyapı Komitesi Başkanı Sinan Vardar, Gençlerbirliği Maçı Sonrası Yaptığı Açıklamalarla Kriz Yaratan Teknik Direk..
Anket Sona Erdi Sitemizin Düzenlediği Dev Anket Sona Erdi. Binlerce Okuyucumuz Ali Kırca'nın Seks Kasetini Yılın Magazin Olayı Seçti.
2007'ye Kim Damgasını Vuracak? Yeni Yılın İlk Gününde Gecce.com'dan Bir Dev Anket Daha. Sizce 2007'ye Kim ya da Kimler Damgasını Vuracak?
İnfazda Küfürleşme Cebe Kaydedilmiş Önceki Gün Sadece Darağacına Çıkmış ve Boynuna İlmik Geçirilmiş Görüntüleri Yayınlanan Devrik Liderin, Dün İdam Anı Görüntüleri de İnternet Sitelerinde Dol..
800 Bin Türk Daha Avrupa Birliği Vatandaşı Oldu Bulgaristan ve Romanya'nın Bugün Avrupa Birliği'ne Üye Olmasıyla Birlikte Yaklaşık 800 Bin Türk ve 1 Milyon Müslüman Daha AB Vatandaşı Olacak.
Otomotiv Sektöründe Köklü Değişiklik Başlıyor Otomotiv Sektöründe Etkin Rekabeti Sağlayacak Grup Muafiyeti Tebliği İçin Sektöre Tanınan Bir Yıllık Geçiş Süreci Bugünden İtibaren Sona Ererek,..
Sosyal Güvenlik'te Kısmi İptalin Gerekçeli Kararı Açıklandı Ankara - Anayasa Mahkemesi'nin, 5510 Sayılı Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanunu'nun Bazı Hükümlerinin İptaline İlişk..
Ulusal Marker, Bugünden İtibaren Resmen Uygulamada Ankara - Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (Epdk), Akaryakıt Kaçakçılığını ve Kalitesiz Akaryakıtın Dolaşımını Önlemek, Akaryakıtın Menşenin ..
Büyük İkramiye Çeyrek Bilete Milli Piyango"nun Ankara"da Yapılan 31 Aralık 2006 Yılbaşı Özel Çekilişinde 20 Milyon YTL"lik Büyük İkramiye ""5503833"" Numaralı Çeyrek Bilete Çıktı. Biletlerin ..
Nıcole Kıdman Zirvede Oscarlı Ünlü Yıldız Nicole Kidman, Film Başına Aldığı Ortalama 16-17 Milyon Dolarlık Kazancıyla Sinema Dünyasının En Çok Kazanan Oyuncusu Oldu.
Paris de Listede Paris Hilton'un En İyiler Kategorisinde Bulunmasına Karşılık Madonna'nın En İyiler Arasına Girmesi Anketin En İlginç Sonucuydu.
Büyük İkramiye "5503833" Numaralı Çeyrek Bilete/ Şanslı İller İstanbul (2), Adana ve Denizli Ankara - Milli Piyango'nun 31 Aralık 2006 Yılbaşı Özel Çekilişinde 20 Milyon YTL'lik Büyük İkramiy..
Yeni Asgari Ücret Yürürlükte Asgari Ücret, Bugünden İtibaren Yüzde 6"lık Artışla 16 Yaşından Büyükler için Brüt 562 YTL 50 Ykr, Net 403 YTL 3 Ykr Oldu. 16 Yaşından Büyükler için Belirlenen Br..
İhracat 2006'da 85 Milyar 761 Milyona Ulaştı(1) Tim, Aralık İhracatının Geçen Yılın Aynı Dönemine Göre Yüzde 19.18 Oranında Artarak 8 Milyar 716 Milyon Dolara Ulaştığını Açıkladı.
Acemi Kasapların Ünü Türkiye Sınırını Aştı Kurban Bayramları'nın Artık Gelenekselleşen Haberi "Acemi Kasaplar"ın Ünü Türkiye Sınırlarını Aştı. Kurban Bayramında Kurbanla Beraber Kendini de Ke..
ATO: "Büyüme Oranları Türkiye'ye Yetmiyor" ATO'nun Hazırladığı "Büyüme Raporu'nda Türkiye'nin 36 Yılda Ortalama Yüzde 4.25 Düzeyinde Büyüdüğü Belirtilirken, Bu Oranın Yüzde 5 Olması Durumunda..
Gazprom-belarus Gaz Krizi Çözüldü Rus Doğal Gaz Şirketi Gazprom ile Belarus Arasında Yürütülen ve Avrupa'nın Gaz İhtiyacını da Riske Sokan, Yeni Doğal Gaz Fiyatına İlişkin Görüşmelerde Anlaş..
Atalay: "Adrese Dayalı Nüfus Sayımı Ocak Ayında Başlayacak" Devlet Bakanı Beşir Atalay, Adrese Dayalı Nüfus Sayımının, Birkaç Büyük Şehirdeki Numerajı Tamamlanmamış İlçeler Hariç Yurt Geneli..
Haberin Devamı>>> Hediye Almayı Son Güne Bırakanlara Kitaptan Dvd"ye, İç Çamaşırından Sofra Setlerine Kadar Önerilerimizsinemada İzleyeceğimiz Filmlere O Karar Veriyor
İşsizler de Türk-iş'in Kapısını Çalıyor İşsizler, İş İçin Geçen Yıl Türk-iş Genel Başkanı Salih Kılıç'ın da Kapısını Çaldı.
Terör Örgütü PKK'dan 99 Terörist Kaçtı Irak'ın Kuzeyinde Yuvalanan Terör Örgütü PKK'dan 2006 Yılı İçinde Toplam 99 Kişinin Kaçarak Şırnak'ta Güvenlik Güçlerine Teslim Olduğu Bildirildi.
Gazeteci Yener Süsoy Vefat Etti Hürriyet Gazetesi Yazarı Yener Süsoy, Dün Akşam Saatlerinde Kaldırıldığı Hastanede Hayata Gözlerini Yumdu.
İşsizlik Ödeneği Artıyor İşsizlik Sigortası Fonu'ndan İşsizlere Ödenen İşsizlik Ödeneği Miktarları Artıyor.
Son Üç Yılın Notları Karnelerde Yer Alacak Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), Öğrencilere Yeni Düzenlenmiş Karneler Vermeye Hazırlanıyor.
Talat: "Almanya'dan Beklentimiz İzolasyonları Kaldırması" KKTC Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat, "Yeni AB Dönem Başkanı Almanya'dan Beklentimiz, İzolasyonların Kaldırılmasıdır. Çünkü İzolasyon..
Anayasa Mahkemesi, Gerekçeli Kararında Memura Ayrıcalığın Sürmesinde Israrlı Anayasa Mahkemesi'nin Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanunu'nun Bazı Hükümlerinin Oy Çokluğu ile İpta..
Yılbaşı Kutlaması Sırasında Başına Kurşun İsabet Etti Taksim'deki Yılbaşı Kutlamaları Sırasında Başına Kurşun İsabet Eden Üniversite Öğrencisi Genç, Ağır Yaralandı.
Yeni Asgari Ücret Yürürlükte Asgari Ücret, Bugünden İtibaren Yüzde 6'lık Artışla 16 Yaşından Büyükler İçin Brüt 562 YTL 50 Ykr, Net 403 YTL 3 Ykr Oldu.
Bir Milyar Dolar İddiasına Bir Milyar Dolarlık Dava Turkuaz Hareketi Lideri Ali Müfit Gürtuna, Kendisi İçin "1 Milyar Dolar Parası Var" Diyen Eski İstanbul Ticaret Odası Başkanı Mehmet Yıldır..
Dört Gün Yeterli Bu Gece Yemeği de İçkiyi de Fazla Kaçıracağınız İçin Kendinizi Suçlamayın! Uzmanlar, Yarından İtibaren Başlayacağınız 4 Günlük Pretoks Kürü ile Kısa Sürede Vücudunuzun Forma ..
Loğoğlu'ndan El Kadı Eleştirisi Avrasya Stratejik Araştırmalar Merkezi Başkanı ve Emekli Büyükelçi Faruk Loğoğlu, El Kaide Finansörlerinden Suudi İşadamı Yasin El Kadı Hakkında, "Terör Örgüt..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9