1 Ocak 2007 Pazartesi Günü Haberleri

1 Ocak 2007 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İki Yoksul Ülke AB Üyesi Bulgaristan ve Romanya, Avrupa Birliğine (AB) Girişlerini Coşkuyla Kutladı. AB"ye Katılım Dolayısıyla, Bu İki Yoksul Balkan Ülkesinin Başkentleri Sofya ve Bükreş"in Y..
Kültüründen Koparmayacak Madonna, Afrika'dan Evlat Edindiği Çocuğu David Banda'nın Ülkesi Malawi'de Konuşulan Chichewa Dilini Öğreniyor.
İhracatta Hem Aylık Hem Yıllık Rekor Kırıldı/ 2006 İhracatı 85.7 Milyar Dolar İstanbul- Tim Başkanı Oğuz Satıcı Aralık Ayı İhracatının Yüzde 19,18?lik Artışla 8 Milyar 716 Milyon Dolara Yükse..
Baykal: "Türkiye, İdam Konusunda Daha Tutarlı Olmalıydı" CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Irak'ın Devrik Lideri Saddam Hüseyin'in İdamı Konusunda, 'Irak'ın İç İşidir Demekle Yetinilmiş Olması..
Kısırlığa Karşı "Ya Tutarsa" Tedavisi Tıpta ""amprik Tedavi"" Olarak Adlandırılan ""ya Tutarsa"" Mantığıyla Denenen Yöntemlerin, Henüz Başarısı Kanıtlanmadığı için Önerilmediği Bildirildi. Do..
Cinsel Çekiciliğin Şifresi Cinsel Olarak Çekicilik ve Güzellik Değerlendirmesinde Bakan ve Bakılan kişinin Özelliklerinin Önemli Olduğunu İfade Eden Doç.dr.eşel, ""bakılan Kişinin Yüz Güzell..
Demet'in Takıları 919 YTL Demet Akalın'ın Döndüğünde Takılan Altın Takılara 919 YTL Değer Biçildi.
İTO: "İstanbul'da Perakende Fiyatlar % 10,82 Arttı" İstanbul'da 2006 Yılında Perakende Fiyatlar Ortalama Yüzde 10,82, Toptan Fiyatlar Yüzde 7,78 Arttı.
Baykal'dan Erdoğan'a "Kaşar" Yanıtı: Üslubuna Dikkat Et CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın "Bu Ülkede Eğer Bir Kadrolaşma Olmuşsa, Bilesiniz Ki Bunun En Kaşarlıs..
102 Kişilik Uçakla Bağlantı Kesildi Endonezya"da 96 Yolcuyla 6 Kişilik Mürettebatın Bulunduğu Yolcu Uçağıyla Bağlantının Kesildiği Bildirildi. Adam Havayolları Şirketi, Uçuş Kontrolörlerinin,..
'Saddam'ın Ölümü' Oyunu Oynayan Çocuk Yaşamını Yitirdi Irak"ın Devrik Lideri Saddam Hüseyin"in Televizyonda Yayımlanan İdam Görüntülerini Seyreden Pakistanlı Çocuk, "Saddam"ın Ölümü" Oyunu Oy..
Endonezya'da Yolcu Uçağıyla Bağlantı Kesildi Endonezya'da 96 Yolcuyla 6 Kişilik Mürettebatın Bulunduğu Yolcu Uçağıyla Bağlantının Kesildiği Bildirildi.
Tim'e Göre, İhracat Yüzde 16,77 Arttı Türkiye'nin İhracatı, Geçen Yıl Yüzde 16,77 Oranında Artarak 85 Milyar 761 Milyon 134 Bin Dolara Ulaştı.
Çarpıcı Bir Röportaj Kaya Çilingiroğlu'nun Büyük Aşkı Feraye Tanyolaç Çarpıcı Açıklamalarda Bulundu.
Erdoğan'dan AK Parti Teşkilatına Seçim Mesajı AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Tüm Teşkilatların, Ana Kademelerden Kadın ve Gençlik Kollarına Kadar İstanbul'un Tüm İ..
Otomotivde Yeni Dönem Başladı/ Eş Değer Yedek Parça da Orjinali Gibi Garanti Kapsamına Alınıyor Ankara- Otomotiv Sektöründe Etkin Rekabeti Sağlayacak Grup Muafiyeti Tebliği için Sektöre Tanın..
İşte O Video Stir Me Up ile Ün Yapan Hadise, Belçika'nın Ünlü Müzik Kanalı Tmf'nin Ödül Geccesindeki Seksi Şovuyla Alkışlandı
Yurtta Yılbaşı Coşkusu (1) İzmir'de Yeni Yıl ve Bayram Bir Arada Kutlandı
Karayalçın: "Sol İktidar Sol İttifakla Gerçekleşir" SHP Genel Başkanı Murat Karayalçın, 2007'nin Seçim Yılı Olduğuna İşaret Ederek, "Sol İktidar Ancak Sol İttifakla Gerçekleşir" Dedi.
Yeni Asgari Ücret Yürürlüğe Girdi Ankara- Asgari Ücret, Bugünden İtibaren Yüzde 6'lık Artışla 16 Yaşından Büyükler için Brüt 562 YTL 50 Ykr, Net 403 YTL 3 Ykr Oldu. 16 Yaşından Büyükler için..
Trafik Cezaları Yeni Yılla Yüzde 7.8 Zamlandı Ankara- Trafik Cezaları Yüzde 7.8 Oranında Arttı. Bugünden İtibaren En Düşük Trafik Cezası 52 YTL, En Yüksek Ceza İse 11 Bin 836 YTL Oldu. maliy..
Eğlenceli Bir 12 Eylül Filmi 2006'yı, 12 Eylül Döneminde Yaşananlara Eleştirel Bir Bakış Atan Beynelmilel'le Kapatıyoruz. Senaryosu, O Yıllarda Kentteki Bir Orkestrada Müzisyenlik Yapan Sırrı..
Yeni Asgari Ücret Yürülüğe Girdi Ankara- Asgari Ücret, Bugünden İtibaren Yüzde 6'lık Artışla 16 Yaşından Büyükler için Brüt 562 YTL 50 Ykr, Net 403 YTL 3 Ykr Oldu. 16 Yaşından Büyükler için ..
Tatil'e Gitmek İster Misiniz? Aşkta Her Şey Mümkün (Somethings Gotta Give) ve Kadınlar Ne İster (What Women Want) Filmlerinin Yönetmeni Nancy Meyers İzleyici Ne İster Çok İyi Biliyor; Sorunlu..
Yurtta Yılbaşı Coşkusu (3) Antalya'da Sibel Can'la Kırmızı Gece
Kayserispor ve Erciyesspor Onursal Başkanı Özhaseki: Erciyesspor'un Kümede Kalması Zor Ama İmkansız Değil Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı ve Kayseri Erciyesspor Onursal Başkanı Mehmet Özh..
Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak: 2007' de Herşey Çok Daha Güzel Olacak Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak, Ligin İkinci Yarısında Hak Ettiklere Yerlere Geleceklerini Belirterek, "Her Şey Çok..
Samsun Coşacak... Samsunspor'un Yeni Transferleri Zafer, Burhan ve Ömer, Ligin İkinci Yarısında İzleyenlere Keyif Veren Bir Takım İzlettireceklerini Dile Getirerek, "Burada Çok İyi Bir Ortam ..
Slovenya Avroya Geçti Slovenya, Bugünden İtibaren Resmen, Para Birimi Olarak Avro Uygulamasına Başladı.
Pitbull 5 Yaşındakı Kızı Öldürdü İngiltere"de "Pit Bull Terrier" Cinsi Bir Köpeğin, 5 Yaşındaki Kızı Öldürdüğü Bildirildi. Liverpool Kenti Yakınlarındaki Eccleston Bölgesinde Saldırının Olduğ..
Jolie-Pitt Plajda Karşıladı! Hollywood"un Ünlü Çifti Angelina Jolie ve Brad Pitt, Noel"i Kolombiyalı Mültecilere Hediyeler Vererek Kutladıktan Sonra, Yeni Yılı da Costa Rica"da Bir Plajda Kar..
Dünya Böyle Kutladı! Dünyanın Pek Çok Kenti 2007 Yılını Muhteşem Gösterilerle Karşıladı. Avustralya"nın En Büyük Kenti Sydney"de Yaklaşık 1 Milyon Kişi, 2007 Yılını Muhteşem Bir Havai Fişek G..
Röportaj Ustası Gazeteci Yener Süsoy Hayatını Kaybetti Hürriyet Gazetesi'nin Ünlü Kalemlerinden Yener Süsoy, Geçirdiği Kalp Krizi Sonucu Yeni Yıla Kısa Bir Süre Kala İstanbul'da Yaşamını Yiti..
2006'da 99 Terörist PKK'dan Kaçarak Teslim Oldu Irak'ın Kuzeyinde Yuvalanan Terör Örgütü PKK'dan 2006 Yılı İçinde Toplam 99 Kişinin Kaçarak Şırnak'ta Güvenlik Güçlerine Teslim Olduğu Bildiril..
Taksim'de Yılbaşını Kutlarken Başına Kurşun İsabet Eden Genç Komada Taksim'deki Yılbaşı Kutlamaları Sırasında Başına Kurşun İsabet Eden Üniversite Öğrencisi Genç, Ağır Yaralandı. alınan Bilg..
Erdoğan'dan Danıştay'a Kadrolaşma Eleştirisi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Kendilerine Yönelik Kadrolaşma Eleştilerine Danıştay Kararlarını Eleştirerek Yanıt Verdi. Danıştay"ın Aldığı Bu Kar..
Yeni Yıla Nasıl Girdiler Sanatçılar 2007'ye Coşkulu Kutlamalarla Girdi. İşte Detaylar
Fb'li Serkan: "Yeni Transfer Olmuş Gibi Hissediyorum" Fenerbahçe'de Bu Sezon Şans Bulmakta Zorlanan Serkan Balcı, Kendisini Fenerbahçe'ye Yeni Transfer Olmuş Gibi Hissettiğini Söyledi.
İngiltere'de "Pıt Bull" Vahşeti İngiltere'de "Pit Bull Terrier" Cinsi Bir Köpeğin, 5 Yaşındaki Kızı Öldürdüğü Bildirildi.
Aralık Ayının Zam Şampiyonu Kabak İTO'nun Belirlemelerine Göre, Kabak Yüzde 35.75 Fiyat Artışıyla Aralık Ayının Zam Şampiyonu Olurken, Bunu Yüzde 35.27 ile Yaş Üzüm, Yüzde 29.66 Oranıyla Sala..
İstanbul Enflasyonu Yüzde 10.82 Arttı İTO Tarafından Hazırlanan 1995 Bazlı Geçinme İndeksine Göre, İstanbul'da Perakende Fiyatlar, 2006'da Ortalama 10.82, Toptan Fiyatlar İse Ortalama Yüzde 7..
Dünya 2007'nin İlk Sabahına Saddam'la Uyandı Dünya 2007 Yılının İlk Sabahında Gazetelerini Eline Aldığında Her Zaman Olduğu Gibi Öncelikle Manşetleri Gördü. Yılın İlk Sabahında Dünya Basınını..
İşte Fotoğraflar Yeni Yıl Tüm Yurtta Binlerce Kişinin Katıldığı Kutlamalarla Coşkuyla Karşılandı.
ATO: 'Büyüme Oranları Türkiye'ye Yetmiyor' Ankara Ticaret Odası(ato) Tarafından Hazırlanan 'Büyüme Raporu'na Göre, Hemen Her Yıl Yüzde 5 Oranında Büyümesi Hedeflenen Türkiye Ekonomisinde 197..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9