4 Nisan 2007 Çarşamba Günü Haberleri

4 Nisan 2007 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Başkent'te Ego Otobüslerine Saldırı Ankara'da Hizmet Veren Ankara Büyükşehir Belediyesi'ne Ait Ego Otobüsleri, Dün Gece Farklı Güzergahlarda Yolcu Taşırken, Bir Grup Taşlı ve Demir Çubuklu K..
Arıcılardan Açıklama: "Ölümler Normal, Spekülasyon Yapılıyor" Türkiye Arı Yetiştiricileri Merkez Birliği, "Dünyada Arılar Yok Oluyor, Türkiye'de Arı Kalmadı" Haberleriyle İlgili Açıklama Yapt..
BDDK, Anadolu Yaklaşımı'nı Başlattı Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu, Bankaların İmzaladığı Çerçeve Anlaşmayı Onaylayarak, Kobi'lerin Borçlarını Yeniden Yapılandıracak Olan Anadolu Ya..
Huysuz atın madalyası sahibine takıldı Şanlıurfa'da bu yıl 3'üncüsü düzenlenen Agromach Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık Fuarı'nın açılışını Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehmet Mehdi Eker yapt..
123 yaşındaki Seher Nine vefat etti ''Dünyanın en yaşlı kadını'' unvanına aday Bitlisli 123 yaşındaki Seher Nine vefat etti.
Disk Başkanı Çelebi: 'Hiçbir Askeri Çözümü, Özellikle Demokrasiden Yana Güçler Olarak Onaylamıyoruz' Devrimci İşçi Sendikaları Konfederasyonu (Disk) Başkanı Süleyman Çelebi ve '10 Aralık Hare..
Açıkta lastik biriktirenlere 24 bin YTL para cezası uygulanacak Adapazarı Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı yetkilileri, ömrünü tamamlamış lastiklerin açık alanda..
Terör örgütü yandaşları, jandarmayı taşladı Teröristbaşı Abdullah Öcalan'ın doğum günü kutlamaları için Şanlıurfa'nın Suruç ilçesinden Halfeti'ye gelen terör örgütü yandaşları, ilçeye girişle..
BDDK Anadolu Yaklaşımı'nı Başlattı Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK), Bankaların İmzaladığı Çerçeve Anlaşmayı Onaylayarak, Kobi'lerin Borçlarını Yeniden Yapılandıracak Olan Anad..
İran 15 İngiliz Askeri Serbest Bıraktı İran, 15 İngiliz Askerini Serbest Bıraktı. Cumhurbaşkanı Mahmud Ahmedinejad, Basın Toplantısını Tamamladıktan Sonra Cumhurbaşkanlığı Binasına Geçt..
BDDK: "Anadolu Yaklaşımında Süreç Başladı" Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK), Kamuoyunda Anadolu Yaklaşımı Olarak Bilinen Konuya İlişkin Finansal Yeniden Yapılandırma Çerçeve A..
Gaib Ocak-mart Dönemi İhracat Rakamlarını Açıkladı Güneydoğu Anadolu İhracatçılar Başkanlar Kurulu Başkanı, Ocak-mart 2007 Dönemi İhracat Rakamlarının Yüz Güldürdüğünü Söyledi.
Tayfun Bayazıt Fortis Türkiye Yönetim Kurulu Başkanlığı Görevinden Ayrılıyor Tayfun Bayazıt, 18 Nisan 2007 Tarihinde Yapılacak Olağan Genel Kurul Sonrasında Fortis Türkiye Yönetim Kurulu Baş..
Piyasalarda Durum İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) 2. Seansında Bileşik Endeks Dünkü Kapanışa Göre 351.43 Puan Artışla 44660.68 Puandan Kapandı.
Edirne'de Kaçak Elektrik Kullanan Şahsa İlginç Ceza Edirne'de, 2 Yıl Boyunca Kaçak Elektrik Kullanmaktan Yargılanan Kişiye 6 Ay 20 Gün Boyunca 'Sinemaya Gitmeme Cezası' Verildi. Sinemaya Gitm..
Lise Öğrencisi Hastanelik Oldu Kocaeli'nde, Anadolu Kız İmam Hatip Lisesi'nde Derste Rahatsızlanan Öğrenci, Arkadaşlarının Yardımıyla Hastaneye Getirildi.
Gençlerbirliği menejeri Cem Onuk: "Metin Diyadin için verdiğim mücadeleye yazıklar olsun" Gençlerbirliği Menajeri Cem Onuk, Metin Diyadin'in kendisi hakkında söylediği 'Cem Onuk işime karıştı..
Başbakan Erdoğan, Almanya Parlamentosu Türk Dostluk Grubu Üyelerini Kabul Etti Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Almanya Parlamentosu Türk Dostluk Grubu Üyelerini Kabul Etti.
Kızılay'dan sağlık protokolü Sosyal güvencesi bulunmadığı için sağlık hizmetlerinden mahrum kalan kadınlar, 18 yaşını doldurmamış çocuklar ile engelli vatandaşlara Kızılay, yardım eli uzattı...
Garantili ve Koruma Amaçlı Yatırım Fonları yatırım alternatiflerini çeşitlendirecek Sermaye Piyasası Kurulu'nun (SPK) uluslararası piyasalarda yaygın olarak kullanılan garantili ve koruma ama..
Kayseri'de gelir vergisi matrahı yüzde 26.7 arttı Kayseri Vergi Dairesi Başkanı İlhan Yıldız, bir önceki yıl beyanı ile karşılaştırıldığında gelir vergisi matrahında yüzde 26.7, tahakkuk eden..
UEFA Kupası'nda Çeyrek Final İlk Maçları Yarın Oynanacak UEFA Kupası"nda Çeyrek Final İlk Maçları Yarın Yapılacak. Avrupa"nın Kulüpler Düzeyinde İkinci En Önemli Kupasında 8 Takım, İlk Maçlar..
2006 Yılın İşletmecileri Ödülleri sahiplerine verildi İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi ve Dünya Şirketler Grubu'nun işbirliği ile, bu yıl 7'incisi düzenlenen Yılın İşletmecileri Ödülle..
"Türkiye"de Arılar Yok Oluyor" Tartışmaları Türkiye Arı Yetiştiricileri Merkez Birliği, Son Günlerde Kamuoyunu Meşgul Eden "Dünyada Arılar Yok Oluyor, Türkiye'de de Arı Kalmadı" Şeklindeki Ha..
Terörist Başı Öcalan'ın Doğum Yıldönümü Rist Başı Öcalan'ın Doğum Yıldönümü
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10