30 Nisan 2007 Pazartesi Günü Haberleri

30 Nisan 2007 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Sivil toplum kuruluşlarda ‘sağduyu’ çağrısı Türkiye-AB Karma İstişare Komitesi'nde bir araya gelen sivil toplum örgütleri, devlet kurum ve kuruluşlarını sağduyu çağırdı.
Dadaylılar Çanakkale Gezisi Düzenledi İstanbul'da Faaliyet Gösteren Kastamonu'nun Daday İlçesi ve Çevre Köyleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Çanakkale'ye Gezi Düzenledi.
Varto'da İlköğretim Okulları Bilgi Yarışması Muş'un Varto İlçesinde İlköğretim Okulları Arasında Bilgi Yarışması Düzenlendi.
Laricani'nin Bağdat Temasları Irak Dışişleri Bakanı Hoşyar Zebari'yi Ziyaret Eden İran Ulusal Yüksek Güvenlik Konseyi (Uygk) Genel Sekreteri Ali Laricani, Uluslararası Irak Konferansına Katıl..
Afganistan Devlet Başkanı Karzai, Konya'da Konya'ya Gelen Afganistan Devlet Başkanı Hamid Karzai, Mevlana Müzesi ve Alaaddin Camii'ni Gezdi.
İstanbul'a Gelen Ünlü İsimler Uzun Süre Havalimanında Bekledi Gumball 3000 Rallisi'nin İstanbul Ayağı İçin Türkiye'ye Gelen Dünyaca Ünlü İsimler, Türk ve Alman Diplomatların Diyalogları Neden..
Düğün Mayıs Ayında Olacak Oyuncu Nehir Erdoğan ve Yönetmen Mustafa Altıoklar Mayıs Ayında Evleniyor
Artvin'de Barış Akarsu İzdihamı Rock Müziğin Ünlü İsmi Barış Akarsu, Konser Vermek İçin Geldiği Artvin'de Hayranlarının Yoğun İlgisi ile Karşılaştı.
AK Parti MYK başladı AK Parti MYK toplantısı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplandı.
İşkad'dan Adanaspor'a Kutlama Adana İş Kadınları Derneği (İşkad) Başkanı Elif Uçar, Adanaspor'un 2. Lig B'ye Yükselmesini Sevinçle Karşıladıklarını Bildirdi.
Demirel: "Genelkurmay ile hükümet kamuoyu önünde tartışmasın" 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel, devletin kurumlarının kamoyu önünde değil, birbirleri ile kendi zeminlerinde konuşmaları gerek..
Voleybol Dörtlü Finallerinin İlk Devresini Eczacıbaşı Lider Tamamladı Türkiye Bayanlar 1. Voleybol Ligi Dörtlü Finalleri'nin İlk Devresini Eczacıbaşı Lider Tamamladı.
Dereye Düşen 3 Yaşındaki Çocuk Kayboldu Bitlis'te 3 Yaşındaki Çocuk, Düştüğü Derede Sulara Kapılarak Kayboldu.
İzmir Ticaret Odası, 34 bin soru cevapladı. İzmir Ticaret Odası’nın üye sorularını en kısa sürede cevaplamak amacıyla kurduğu Çağrı Merkezi bir yılda toplam
Terör Örgütüne Ait Sığınakta Mühimmat Ele Geçirildi Ağrı'nın Doğubayazıt İlçesinde Güvenlik Güçleri Tarafından Bulunan Terör Örgütüne Ait Sığınakta Çok Sayıda Mühimmat Ele Geçirildi.
İngiltere'de 5 Terör Suçlusuna Ömür Boyu Hapis Cezası İngiltere'de 5 Kişi, Bombalı Eylem Planı Yaptıkları Gerekçesiyle Ömür Boyu Hapis Cezasına Çarptırıldı.
El Kaide, Kerkük'te Bir Eyalet Oluşturdu Irak'ta Daha Önce Mevcut Bağdat Yönetimine Muhalif Bir Hükümet Kurduklarını İlan Eden El Kaide Bağlantılı Irak İslam Devleti Adlı Grup, Bu Kez Ülkenin..
Musul'da Silahlı Bir Grup Polisle Çatıştı: 6 Ölü, 3 Yaralı Irak'ın Musul Kentinde Polis ile Silahlı Bir Grup Arasında Yaşanan Çatışmada 6 Kişinin Hayatını Kaybettiği, 3 Kişinin Yaralandığı Bi..
Cumhurbaşkanı Sezer'den 5 Kanuna Onay Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, Çeşitli Ülkelerle İmzalanan İşbirliği Anlaşmalarını Öngören 5 Kanunu Onayladı.
Cumhurbaşkanı Sezer Uluslararası 5 Anlaşmayı Onayladı Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, Aralarında Türkiye'nin AB Kriz Yönetimi Harekatlarına Katılımıyla İlgili Anlaşmanın da Bulunduğu Beş Ul..
Tecavüz Ettiler Sonra Öldürdüler Van?da, İlköğretim 3?ncü Sınıf Öğrencisi 8 Yaşındaki Dilan, Önce Tecavüz Edildi Sonra Öldürüldü Yeni
İstanbul'da Yarın Vapur Seferleri Kısmen Yapılabilecek İstanbul'da Yarın, 1 Mayıs Dolayısıyla Deniz Otobüsü ve Şehir Hatları Vapur Seferleri Kısmen Yapılabilecek.
"Irak'ta Petrol, Elektrik Üretiminde Zorluklar Var" Irak'ın Yeniden İmarıyla İlgili Genel Müfettiş Stuart Bowen, Irak'ta Petrol ve Elektrik Üretimi Gibi Önem Taşıyan Sektörlerde ABD'nin Yatı..
'Evli Birisiyle Olmam!' Önceki Gecce Kuruçeşme'deki Bir Balık Lokantasında Kız Arkadaşıyla Yemek Yiyen Seksi Şarkıcı Lerzan Mutlu Seki'ye Taş Attı!
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10