3 Nisan 2007 Salı Günü Haberleri

3 Nisan 2007 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
ABD'nin Irak'a Girişinin 5. Yıldönümü Memur-sen Mardin İl Başkanı Sait Uçar, "ABD'nin Demokrasi Getireceği Vaadiyle İşgal Ettiği" Irak'ın Durumunun Ortada Olduğunu, İşgal Nedeniyle Irak'a Kom..
Marmaris'te Yazdan Kalma Bir Gün Yaşandı Türkiye'nin Doğusunda Yoğun Kar Yağışı Hayatı Olumsuz Etkilerken, Muğla'nın Turistik İlçesi Marmaris'te Yazdan Kalma Günler Yaşanıyor.
Cumhurbaşkanı Sezer, Beypazarı ve Ayaş'ı Ziyaret Etti Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, Ankara'nın Beypazarı ve Ayaş İlçelerini Ziyaret Etti.
Ağar'dan 14 Nİsan'da Ankara'da yapılacak miting açıklaması: "Bizi ilgilendirmez. Biz burada yer almayız" Doğru Yol Partisi (DYP) Genel Başkanı Mehmet Ağar, Jandarma eski Genel Komutanı Şener ..
Köprü ve otoyol araç geçiş ücretlerine zam yapılması ile ilgili karar iptal edildi Ankara 10. İdare Mahkemesi, köprü ve otoyol araç geçiş ücretlerine yapılan zammı iptal etti.
Türkiye'nin en uzun tünelinin adı Ordu Nefise Akçelik Tüneli olarak değişti Karadeniz Otoyolu kapsamında Ordu'da yapılan ve 3 bin 800 metre olan uzunluğu ile Türkiye'nin en uzun tüneli olan N..
Cumhurbaşkanı Sezer, Beypazarı'nda Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer eşi Semra Sezer ile birlikte Ankara'nın Beypazarı ilçesini ziyaret etti.
Bursa Hürriyet'te su kesintisi Bursa Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (BUSKİ) tarafından Osmangazi ilçesinde yapılacak altyapı çalışmaları sebebiyle bazı mahallelerde su kesin..
"Mersin Üniversitesi 13. Kültür ve Spor Şenliği" 30 Nisan 4 Mayıs tarihleri arasında yapılacak Mersin Üniversitesi (MEÜ) tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve bu yıl 13.sü gerçe..
Sinop Belediye Başkanı Yılmazer: "Belediye olarak bizim dönemimizde yer satın alındı" Sinop Belediye Başkanı Zeki Yılmazer, "Sinop Belediyesi Cumhuriyet tarihinden bu tarafa ilk kez bizim dön..
Dolar 1,37'ye Geriledi İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) Ulusal 100 Endeksi, İkinci Seansta 377,02 Puan Artarak 44.309,25 Puandan Yeni Bir 2007 Yılı Rekoruyla Kapandı. Hisse Senetleri ..
Denizli İl Genel Meclisi Başkanlığını Osman Yüceliş Seçildi Denizli İl Genel Meclisi Başkanlığına Osman Yüceliş Seçildi.
Beyşehir'de Yağmur Bereketi Konya da Dahil, Türkiye'nin Birçok Bölgesinde Geride Kalan Kış Mevsiminde Kuraklık ve Yetersiz Yağış Nedeniyle Çiftçiler Yağmur Duasına Çıkmaya Hazırlanırken, Beyş..
Çaldıran'ın Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 89. Yıldönümü Van'ın Çaldıran İlçesinin Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 89. Yıldönümü, Düzenlenen Törenlerle Kutlandı.
Öğrencilere "Temiz Enerji Kullanımı" Eğitim Semineri Hakkari İl Meteoroloji Müdürü Sefer Kaçmaz, 110 Kilometre Uzunluğundaki Zap Vadisi Üzerine 50 Hidroelektrik Santralının Kurulması Halinde ..
Fitch, Hürriyet'in Bb Notunu Teyit Etti, Negatif İzlemeden Çıkardı İstanbul - Uluslararası Kredi Derecelendirme Kuruluşu Fitch, Hürriyet Gazetecilik'in Yabancı ve Yerel Para Cinsinden Idr Not..
Çiftçiler AK Parti'yi Ziyaret Etti Kayseri Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu Üyeleri, AK Parti İl Başkanı Mahmut Cabat'ı Ziyaret Ederek, Çiftçilerin Dilek ve İsteklerini Dile Getirdi.
DTP Ankara İl Başkanı ve 11 Kişiye Gözaltı Ankara Emniyet Müdürlüğünce, Terör Örgütü PKK Lehine Gösteri Yaptıkları Bildirilen 12 Kişi Gözaltına Alındı. Gözaltına Alınanlar Arasında DTP Ankar..
Afyonkarahisar Emniyet Teşkilatı'nın Tarihi Afyonkarahisar'da İlk Polis Teşkilatının 1928 Yılında Kurulduğu, Teşkilatın Başına İse O Dönemde Emniyet Amiri Olarak Tahsin Bey'in Atandığı Bildir..
Balıkesir'in Vergi Rekortmenleri Açıklandı... Balıkesir Defterdarlığı, 2006 Yılı İçin En Fazla Gelir Vergisi Ödeyen Rekortmenleri Açıkladı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10