3 Nisan 2007 Salı Günü Haberleri

3 Nisan 2007 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
"Küçük Adımlar Büyük Yarınlar" Milli Eğitim Bakanlığı, P&g ve Toplum Gönüllüleri Vakfı (Tog) İşbirliğiyle Yürütülen "Küçük Adımlar Büyük Yarınlar" Eğitim Projesi Kapsamında Geçen Yıl 384 İlkö..
Çocuklarda Zihinsel Gelişim Visa Europe ve 23 üye Türk Bankasının Başlattığı "Renkli Ufuklar" Projesi Kapsamında "Ergenlik Dönemi Çocuklarda Toplumsal ve Zihinsel Gelişim" Konulu Panel Düzenl..
"Küçük Sanatçılar" Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Sinema, Tiyatro, Tv Dizileri ve Reklam Gibi Sanatsal İşlerde çocukların çalışmalarının Düzenlenmesi İçin çalışma Başlattı.
"Bir Dilek Tut" Tehlikeli Hastalıklara Sahip 3-18 Yaşları Arasındaki çocuk ve Gençlerin Dileklerini Gerçekleştiren "Bir Dilek Tut" Adlı Oluşumun Gönüllülerine Eğitim Verildi.
Türkçedeki Bozulma ve Yabancılaşma Türkçedeki Bozulma ve Yabancılaşmanın Araştırılması, Türkçenin Korunması ve Etkin Kullanımı İçin Alınması Gereken Önlemlerin Belirlenmesi Amacıyla Kurulun T..
Yurtta Sivil Savunma Tatbikatı Yozgat Sivil Savunma Müdürlüğü ve Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü'nün İşbirliğinde Yozgat Öğrenci Yurdu'nda Sivil Savunma Eğitimi ve Tatb..
Liselere Giriş Sistemi Değişti Milli Eğitim Bakanlığı Tarafından Gerçekleştirilen Ortaöğretim Kurumları Sınavı'nda (Oks) Köklü Değişiklikler Yapıldı. Bu Yıl Gerçekleştirilecek Sınavda Uygulan..
Not Sistemi Değişiyor Talim ve Terbiye Kurulu Başkanı Prof. Dr. İrfan Erdoğan, Yaptıkları Düzenlemeyi, "Liselerde Sessiz Devrim" Diye Niteledi.
Dikey Geçişe Yeni Düzenleme Dikey Geçişte Yeni Düzenleme Yapılarak Resmi Gazete'de Yayınlandı.
Kitaplarını Van'daki öğrencilere Gönderdiler Sakarya'nın Akyazı İlçesi'ndeki Akyazı Konuralp İlköğretim Okulu öğrencileri, Kütüphane Haftası Nedeniyle Düzenledikleri Kampanyada Topladıkları K..
Gümüşhane'de üniversite İçin İmza Kampanyası Gümüşhane'de üniversite Kurulması İçin İmza Kampanyası Başlatıldı. Kampanya, Kentte Büyük İlgi Gördü.
12 öğrenci Cipsten Zehirlendi Kayseri'deki Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu'nda Değişik Sınıflarda Okuyan 12 öğrenci, öğlen Arasında Yedikleri Cispten Zehirlendi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10