3 Nisan 2007 Salı Günü Haberleri

3 Nisan 2007 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
'Profesör Olurdum' Mirkelam 'Dağınık Olmasam, Şarkıcı Değil Profesör Doktor Olurdum' Dedi
Eruh'ta 40 Kilo Amonyum Nitrat Ele Geçirildi Güvenlik Güçleri, Siirt'in Eruh İlçesinde, Pkk/kongra?gel Terör Örgütüne Ait, El Yapımı Patlayıcı Madde İmalinde Kullanılan 40 Kilogram Amonyum N..
Haluk Ulusoy'dan Açıklama Türkiye Futbol Federasyonu (Tff) Başkanı Haluk Ulusoy, Bazı Basın Yayın Organlarında Kendisini ve Tff'yi Hükümetle Karşı Karşıya Getirmeye Yönelik Haber ve Yorumları..
Cizre'de 4 DTP'li Gözaltına Alındı Şırnak'ın Cizre İlçesinde, DTP'li Belediye Başkan Yardımcısının da Aralarında Bulunduğu 4 Kişi Gözaltına Alındı.
Geline Tecavüz İddiasına Tutuklama Samsun'un Yakakent İlçesinde Bir Kayınpeder, Gelinine Tecavüz Ettiği İddiasıyla Çıkarıldığı Mahkeme Tarafından Tutuklandı.
Dışişleri Bakanı Abdullah Gül Berlin'de Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül, Bir Dizi Görüşmelerde Bulunmak İçin Almanya'ya Geldi.
Bakan Şener KKTC'de KKTC Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat, Türkiye'nin Kıbrıs İşlerinden de Sorumlu Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdüllatif Şener'i Kabul Etti.
Galatasaray'a Süper Teklif Maddi Zorlukları Aşmaya Çalışan Galatasaray"a Süper Bir Teklif Geliyor. Futbol ile Motorsporlarını Birleştirmeyi Düşünen Bir Organizyon Şirketi Aralarında Galatasar..
Doğu Perinçek İfade Verdi İşçi Partisi (İp) Genel Başkanı Doğu Perinçek, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a Hakaret ve İftirada Bulunduğu İddiasına İlişkin İfade Verdi.
Bush: "Bedelini Askerler ve Aileler Öder" ABD Başkanı George Bush, Irak ve Afganistan'daki Savaşların Finansmanının Bloke Edilmesi Durumunun Uzamasının Bedelini Askerler ve Ailelerinin Ödeye..
Üniversitede Öğrenciler Arasında Kavga: 1 Yaralı Eskişehir Anadolu Üniversitesi'nde, Öğrenciler Arasında Yaşanan Kavgayı Ayırmak İsteyen Bir Memur Yaralandı.
Galatasaraylı Ergün ve Ferhat Panele Katıldı Galatasaraylı Futbolcular Ergün Penbe ve Ferhat Öztorun, Marmara Üniversitesi'nde Düzenlenen Panelde Öğrencilerle Biraraya Geldi.
Arab Bank&bankmed Mng Bank'ın Yüzde 91 Hissesini Aldı Aralık 2006'da Yasal Onayların Alınmasının Ardından, 29 Ocak 2007'de Mng Bank'ın Yüzde 91 Hissesini Devralan Bankmed ve Arab Bank, Mng Ba..
Kuveyt Başbakanı El Sabah Türkiye'de Kuveyt Başbakanı Nasır El Muhammed El Ahmed El Sabah, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Davetlisi Olarak Bugün Ankara'ya Geldi.
Malatya'da Şap Paniği Malatya'nın Doğanşehir İlçesi'nde Şap Hastalığı Nedeniyle Bir Mahalle Karantina Altına Alındı.
'Beyaz Atlı Prens Değilim' Unutulmaz Dizi 'Ekmek Teknesi'nin Korkut'u Cem Kılıç, 'Süpermen' Adlı Bir Single Çıkarmaya Hazırlanıyor.
"Enerji Konusunda Son Adımları Atalım İstiyoruz" Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Suriye Devlet Başkanı Beşşar Esad ile Türkiye-suriye Arasında Enerji Konularına Yönelik Görüşmelerinin Olacağı..
Diyarbakır'da 12 Köyde Kadastro Çalışması Başladı Diyarbakır'ın Hani İlçesinde, 'Tarım Reformu Uygulama Projesi' Kapsamındaki Sayısal Kadastro Çalışmalarına Başlandı.
Eskişehir'de Trafik Kazası: 6 Yaralı Eskişehir'de Meydana Gelen Trafik Kazasında, 6 Kişi Yaralandı.
Türkiye 2. Futbol Ligi B Kategorisi Türkiye 2. Futbol Ligi B Kategorisi 2. Klasman Grubu'nda Mücadele Eden Mersin İdmanyurdu, Yarın Karşılaşacağı Bucaspor Maçının Hazırlıklarını Tamamladı.
Babacan: Türkiye'nin Üyelik Tarihini, AB'nin Türkiye'ye Ne Zaman Hazır Olacağı Belirleyecek Ankara - Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Ali Babacan, Türkiye'nin AB Üyeliğine Beklenenden Daha Kısa..
Anadolu Yatırım'da Yeni Genel Müdür Mithat Korkut İstanbul - Anadolu Yatırım Genel Müdürlüğü Görevine Mithat Korkut Atandı. anadolu Yatırım'dan Yapılan Açıklamada, Anadolu Yatırım Genel Müdü..
Patlayıcı ile Yakalanan Şahıslarla İlgili Soruşturma Tamamlandı Geçtiğimiz Günlerde Ele Geçirilen 12 Kilogram A-4 Tipi Patlayıcı ile İlgili Yürütülen Soruşturma Tamamlandı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10