25 Nisan 2007 Çarşamba Günü Haberleri

25 Nisan 2007 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Or-gi Havaalanı Değerlendirme Toplantısı... Giresun Ticaret ve Sanayi Odası (Gtso) Meclis Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu, Or-gi Havaalanı'nın Yapılması Planlanan Sahaya Tersane Yapılmasının Hav..
Yaşar, Fındık Üreticisini Fındığa Sahip Çıkmaya Davet Etti Fındık Üreticileri Sendikası (Fındık-sen) Genel Başkanı Kutsi Yaşar, Fındık Üreticilerini, Fındığın Üretiminden Pazarlanmasına Kadar..
Anavatan Partisi, Cumhurbaşkanlığı Oylamasında DYP ile Birlikte Hareket Edecek Ankara - Cumhurbaşkanlığı Oylamasında DYP ile Birlikte Hareket Edeceklerine İşaret Eden Anavatan Partisi (Anavat..
Elazığ'da meyve ağaçlarında hastalıklarla mücadele devam edecek Elazığ'da kayısı ağaçlarında görülen yaprak delen hastalığı ile mücadele devam edecek. Elazığ Tarım İl Müdürü Nizamettin Bilhan..
Çin olimpiyat açılışı için hava şartlarını değiştirecek Çin, 8 Ağustos 2008’de gerçekleşecek Olimpiyat açılış töreni için havanın güneşli olmasını sağlayacak.
Diyarbakır'da Beton Laboratuvarı Kurulacak Diyarbakir - Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Baydemir, İlde Beton Laboratuvarı Kurulacağını Belirterek, "Sağlıklı Beton Kullanımının Ya..
"10. Uluslararası Uçan Süpürge Kadın Filmleri Festivali" 10-20 Mayıs'ta Gerçekleştirilecek Ankara - 10. Uluslararası Uçan Süpürge Kadın Filmleri Festivali'nde 34 Ülkeden, 137 Kadın Yönetmenin..
YÖK Başkanı Erdoğan Teziç'e Suikast Girişimi/ Güvenlik Engeline Takılan Saldırgan Kaçtı Ankara- Yüksek Öğretim Kurumu Başkanı Prof.dr. Erdoğan Teziç'e Suikast Girişiminde Bulunuldu. Saldırgan..
İzinsiz portakal topladığı gerekçesiyle 2 kişiyi yaraladı Antalya'nın Finike ilçesinde bir bekçi, portakal bahçesine girip yere düşen portakalları izinsiz toplayan 2 kişiyi pompalı tüfekle vu..
AİHM Başkanı Costa, Ankara'da: Laikliğin Özel ve Kamusal Alan Olarak Ayrılmasını Saygıdeğer Buluyoruz Ankara - Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi (AİHM) Başkanı Jean Paul Costa, "AİHM, Laikliğin ..
Telekom: Görüşme Detay Bildirimi Uygulaması Yürürlüğe Girdi İstanbul - Türk Telekom, Görüşme Detay Bildirimi Uygulamasının, Mer'i Mevzuat ve Telekomünikasyon Kurumu Düzenlemeleri Çerçevesinde..
Karayalçın: Cumhurbaşkanlığı Seçimi Sürecinin Herhangi Bir Yerinde Yer Almayacağız Ankara - SHP Genel Başkanı Murat Karayalçın, "Cumhurbaşkanlığı Seçimi Sürecinin Herhangi Bir Yerinde Yer Alm..
Deutsche Bank'ta Genel Müdürlük Görevine Selçuk Yorgancıoğlu Atandı İstanbul - Deutsche Bank Aş Genel Müdürlük Görevine Selçuk Yorgancıoğlu Atandı. deutsche Bank'tan Yapılan Yazılı Açıklamad..
Perşembe Günü (26 Nisan 2007) için Geçerli MB Döviz Kurları Ankara - Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası 26 Nisan 2007 Tarihi için Gösterge Niteliğindeki Döviz Kurlarını Açıkladı. Buna Göre, D..
Teziç'e silahlı bir kişi saldırıda bulunmak istedi Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkanı Prof. Dr. Erdoğan Teziç'e silahlı bir kişinin saldırıda bulunmak istediği öğrenildi.
Sera ve Hayvancılıkta Kullanılacak Tesisler, Bina İnşaat Harcından Muaf Tutulacak Ankara - TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda, Sera ve Hayvancılık Faaliyetinde Kullanılmak Üzere İnşa Edilen Tesi..
Anel Grup, Yerli Mucitlere Patent için 'Teknik Destek' Verecek İstanbul - Anel Grup Yönetim Kurulu Başkanı Rıdvan Çelikel, Aklım Fikrim Merkezi ile Hedeflerinin, Yastık Altına Konmuş Buluş ve..
EXPO yeri İnciraltı mahkeme yolunda EXPO'da hatalar zinciri Türkiye'nin şansını azaltıyor. EXPO yeri İnciraltı'da mahkeme yolunun göründüğü öğrenilirken, yaşanan sıkıntıların Milano karşısınd..
Katil zanlısı ve 3 arkadaşı yakalandı Sakarya'nın Akyazı ilçesinde alacak verecek meselesi nedeniyle bir kişiyi öldürdüğü ileri sürülen katil zanlısı ile birlikte 3 kişi yakalandı.
Gaffur Eşinden Ayrıldı Oyuncu Peker Açıkalın ile Eşi Melek Açıkalın'dan 'Şiddetli Geçimsizlik' Gerekçesiyle Anlaşmalı Olarak Ayrıldı.yeni
İstanbul'da Terör Örgütü Operasyonu Terör Örgütü Pkk/kongra-Gel'e Yönelik operasyonda 6 Kişi, 6 Kilo 700 Gram Plastik Patlayıcı ve Bomba Düzeneği yerleştirilmiş Yelekle Gözaltına Alındı
YÖK Başkanı Teziç'e Silahlı Saldırı Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkanı Prof. Dr. erdoğan Teziç'e Bugün Saldırı Girişiminde Bulunulduğu Bildirildi
Cinayetlere İlişkin 1 Kişi Daha Gözaltına Alındı Malatya'da Yayınevindeki Cinayetlerle İlgili Kocaeli'nde 1 Kişi Gözaltına Alındı.
Altılı Ganyan, 6.744,70 YTL İkramiye Verdi İstanbul'da Bugün Koşulan At Yarışları Sonucu Altılı Ganyan, 6.744,70 YTL İkramiye Verdi.
Gül Yarın Genç Parti'de Cem Uzan'la Görüşecek Cumhurbaşkanı Adayı Abdullah Gül, Yarın Genç Parti Genel Başkanı Cem Uzan'la Görüşecek.
Kumluca 8. Tarım ve Seracılık Festivali başladı Sekizinci Tarım ve Seracılık Festivali Antalya'nın Kumluca ilçesinde başladı. Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, Kumluca'yı dünyaya tanıttı..
Bülent Arınç'a Hakarette Bulunan Memurlara Dava Açıldı Cumhuriyet Tarihinin En Büyük İsyanlarından Biri Olan 'Menemen Olayı'nda İsyanı Başlatanların Başında Olan Şeyhin TBMM Başkanı Bülent Ar..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10