25 Nisan 2007 Çarşamba Günü Haberleri

25 Nisan 2007 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Mersin Üniversitesi'nde "Müze ve Sanat" Konulu Konferans Berlin İslam Sanat Müzesi Müdürü Prof. Dr. Claus-peter Haase, Berlin İslam Sanat Müzesi'nin İslam Sanatıyla İlgili Dünya Çapında En Es..
Güzellik Fuarı Açılıyor Bursa Kuaförler ve Berberler Odası ile Tüyap Fuarcılık'ın Bu Yıl İkincisini Organize Ettikleri Güzellik ve Kişisel Bakım Fuarı ile Gelin Damat Fuarı 28 Nisan Cuma Günü..
Eskişehir'de Yerel Yönetimler Eskişehir'in Odunpazarı Belediye Başkanı Burhan Sakallı, Geçen Yıl Başlattıkları "100 Bin Fidan 100 Bin Can" Kampanyasının Bu Sene de Devam Edeceğini Söyledi.
Türk Telekom Lig A Türk Telekom Lig A'dan Geçen Sezon Düştüğü Turkcell Süper Lig'e Tekrar Çıkmaya Adım Adım Yaklaşan Malatyaspor'a Destek İçin Esnaflar, Cadde ve İşyerlerlerini Sarı-kırmızılı..
Fransa'daki Cumhurbaşkanlığı Seçimleri Fransa Cumhurbaşkanlığı İlk Tur Seçimlerinde Elenen Merkez Sağdaki Francois Bayrou, 6 Mayıs'ta Yapılacak İkinci Tur Seçimlerde Herhangi Bir Adaya Destek..
Bakan Unakıtan'dan CHP'ye Özelleştirme Sorusu Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, CHP'ye "Özelleştirmeye Karşı Mısınız, Yoksa Değil Misiniz?" Diye Sordu.
Kolluk Kuvvetlerine Turizm Semineri Gazi Üniversitesi Ticaret ve Turizm Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç Dr. Burhan Şener, Ülkenin Yabancılar Arasındaki Kötü İmajının Yabancı Turistler..
Matematik ve Fen Bilimleri Proje Sergisi Tokat'ta, İlköğretim Okulu Öğrencilerinin 'Matematik ve Fen Bilimleri Proje Sergisi'ne 7 İlden 232 Öğrenci Katıldı.
Kazada Ölen Aynı Aileden 4 Kişi Toprağa Verildi Manisa ile Saruhanlı İlçesi Arasında Kamyonla Çarpışan Otomobilde Bulunan Arslan Ailesinden Hayatını Kaybeden 2'si Çocuk 4 Kişi, Memleketleri S..
Eğitimcilerin "Ek Ders Ücreti" Eylemi Eskişehir'de Sevk Alarak Derslere Girmeyen Bir Grup Öğretmen, Ek Ders Ücretlerinin Az Olduğu Gerekçesiyle Eylem Yaptı.
Tansiyon Tedavisinde Başarılı Olunamıyor Halk Sağlığı ve İç Hastalıkları Uzmanı Dr. M. Emin Dinççağ, Tansiyon Tedavisinde Başarı Elde Edilemediğini Söyledi.
Emekli-sen'den Kapatma Davasına Karşı Eylem Tüm Emekçiler Sendikası (Emekli-sen) Genel Başkanı Veli Beysülen, Sendikalarına Karşı Açılan Kapatma Davalarını Kazanarak Dimdik Ayakta Durdukların..
Beko Basketbol Ligi'nde program değişikliği Türkiye Basketbol Federasyonu Ligler Direktörlüğü Beko Basketbol Ligi'nde son hafta oynanacak 2 maçın programında değişikliğe gitti.
Bush, Harlem'den eğitime baktı ABD Başkanı George Bush, Harlem'de bir okulu ziyaret ederek, Kongre'den "No Child Left Behind Act (Geride hiçbir çocuk kalmasın)" olarak bilinen ortaöğretim yas..
New York Belediyesi diplomatlarla mahkemelik Amerikan Yüksek Mahkemesi, New York Belediyesinin şehirdeki Moğolistan ve Hindistan diplomatik misyonlarına karşı açtığı ödenmemiş vergiler ile il..
Amerika'da Başkan adayları "online" açık oturum yapacak Amerikan siyasi tarihinde 2008 Başkanlık seçimi sürecinde bir ilk yaşanacak. Başkanlık yarışına katılan adaylar, web kameralarıyla onli..
Çinliler uzamaya başladı Kısa boylu, zayıf yapılarıyla bilinen Çinliler hem uzamaya hem de şişmanlamaya başladı. Çin’de yapılan bir araştırmaya göre; giderek uzayan çocukların sağlıkları ise ..
Edirne Vergi Dairesi Başkanlığı, Öğretmenevi’nin hesaplarını mercek altına aldı Edirne Vergi Dairesi Başkanlığı, Edirne merkez Öğretmenevi’nin 2006 yıl sonu hesaplarında vergi kaçırıldığı ve..
Eğitim İçin Gitti Cenazesi Geldi Avrupa Birliği (AB) Eğitim Çalışmaları İçin Gittiği İspanya'ya Kalp Krizi Geçirerek Yaşamını Yitiren Öğretmen İsmail Erdoğan'ın Cenazesi, Serik'te Toprağa Ver..
Türk Telekom: Detaylı Faturadan Ücret Almak Hukuka Aykırı Değil Tüketiciler Birliği'nin, Ayrıntılı Bilgi İçeren Faturalardan, Kanuna Aykırı Olarak, Ücret Aldığını Yönündeki Açıklamasına Karşı..
Gül "Köşk" Turlarına Devam Ediyor Dışişleri Bakanı Abdullah Gül, Köşk İçin Destek Turlarına Devam Ediyor. Bağımsız Milletvekilleriyle Görüşmelerini Tamamlayan Gül, HYP Genel Başkanı Yaşar Nur..
367 Peşindeki AKP'ye "Kötü Haber": CHP'nin B Planı Hazır, Anayasa Mahkemesi'ne "Sürpriz" İkinci Dosya ile Gidilecek Cumhurbaşkanı Adayını Dışişleri Bakanı Abdullah Gül Olarak Belirleyen ve CH..
Türk Eğitim-sen Üyelerinin Sevk Eylemi Kilis'te Türk Eğitim-sen Üyeleri, Ek Ders Ücretlerinin Kesilmesini Protesto Etmek Amacıyla 'İş Bırakma ve Sevk Eylemi' Yaptı. Okullarda Yapılan Sevk Eyl..
Mersin Üniversitesi 13. Kültür ve Spor Şenliği Mersin Üniversitesi (Meü) Rektörü Prof. Dr. Suha Aydın, Meü'nün, Kurulduğu 1992 Yılından Bu Yana Kendinden Emin Adımlarla İlerleyerek, Bilim Dün..
Türk Eğitim-sen'den Eylem Türk Eğitim-sen Gaziantep Şube Başkanı Bekir Avan, Hükümetin YÖK Kanununda Değişiklilik Yaparak, Üniversitelerde Demokratik Bir Ortam Oluşturması Gerektiğini Söyledi..
Hakkari'nin İl ve İlçelerinde 40 Öğrenciye Çanakkale Gezisi Hakkari'nin Şemdinli İlçesinde Çanakkale ve Bilecik Gezisine Katılacak Olan Bir Gurup Öğrenci Şemdinli İlçesi Sabri Özel Lisesinde ..
Siirt'te Gürültü Kirliliğine Son Siirt Valiliği, Yaklaşan Yaz Mevsimi Nedeniyle Açık Alanlarda Yapılacak Düğünlerle İlgili Bir Dizi Karar Aldı. Vali Yardımcısı İsmail Bayata, Gürültü Kirliliğ..
Kocaeli'nde İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı Kocaeli'nde 10-11-12 Mayıs Tarihleri Arasında Gerçekleştirilecek İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı Düzenlenen Toplantıyla Tanıtıldı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10