25 Nisan 2007 Çarşamba Günü Haberleri

25 Nisan 2007 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İsrail Eski Arap Milletvekilinin Hizbullah'a Yardımını Araştırıyor İsrail Parlamentosundaki Görevinden İstifa Eden Eski İsrailli Arap Milletvekili Azmi Bişara'nın, Lübnan Savaşı Sırasında Hiz..
Sunter: "Kupayı kazanmak istiyoruz" Fenerbahçe Ülker'i konuk edecek. Ligin zirvesini yakından ilgilendiren maç 27 Nisan Cuma günü Ankara Atatürk Spor Salonu'nda saat 19:00'de oynanacak.
Bursa'da Öldürülen Anne ile 2 Çocuğu Toprağa Verildi Bursa'da Dün Akşam Evlerinde Boğazları Kesilerek Öldürülen Anne ve Çocukları, Karacabey'de Gözyaşları Arasında Toprağa Verildi.
Bakan Çelik ve Bakan Pepe, Öğrencilerle Birlikte Fidan Dikecek Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik ile Çevre ve Orman Bakanı Osman Pepe, Yarın Öğrencilerle Birlikte Fidan Dikecek.
Futbol Federasyonu Davası'nda bilirkişi raporu tartışıldı Futbol Federasyonu'nu olağanüstü genel kurula taşımak amacıyla Spordan Sorumlu Devlet Bakanlığı tarafından açılan dava, genel kurulun..
Güngiad'dan Cumhurbaşkanı Adayı Gül'e Tam Destek Güneydoğu Genç İş Adamları Derneği (Güngiad) Başkan Yardımcısı Ali Tunç, Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül'ün Cumhurbaşkanl..
Geleneksel 'Ak Şehrim Aşkabat' uluslararası fuar Aşkabat’ta açıldı Türkmenistan kurucu Devlet Başkanı Saparmurat Türkmenbaşı'nın büyük emeği ve Türkmen halkının gayretli çalışması sonucunda A..
TMSF, yaklaşık 10 milyon YTL değerindeki 7 taşınmazı yarın satışa çıkaracak Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), muhammen bedelleri yaklaşık 10 milyon YTL olan 7 taşınmazı yarın satışa çıka..
Zebari; İran ve Türkiye ziyaretleri öncesinde Amerikalı diplomat Satterfiled'le görüştü Irak Dışişleri Bakanı Hoşyar Zebari, Mısır'da Mayıs ayı başında yapılacak konferansa katılması konusund..
Abdullah Gül, HYP Lideri Öztürk ve 3 bağımsız milletvekiliyle görüştü Cumhurbaşkanı adayı Dışişleri Bakanı Abdullah Gül, TBMM'de Halkın Yükselişi Partisi (HYP) Genel Başkanı Yaşar Nuri Öztürk..
Abdullah Gül'ün cumhurbaşkanlığı için 10 bin gül dağıtıldı Kayserili işadamı Ahmet Demircioğlu, Abdullah Gül'ün cumhurbaşkanı adaylığının açıklanmasıyla birlikte 10 bin gül dağıttı.
Iraklı Kürtlerin Antalya özlemi askıda kaldı Irak'ın Erbil kenti ile Antalya arasında başlatılacak direkt uçuşlar sivil havacılık engeline takıldı. 25 Nisan tarihinde Kuzey Irak'taki Erbil ke..
Reyhanlı'da uyuşturucu operasyonu Hatay'ın Reyhanlı ilçesinde polisin yürüttüğü operasyonda gubar esrar ile uyuşturucu hap ele geçirildi. Olayla ilgi bir kişinin tutuklandığı bildirildi.
Türk Eğitim-Sen, Sinop’ta sevk eylemi başlattı Türk Eğitim-Sen tarafından ek ders ücretlerinin kesilmesini protesto etmek amacıyla Sinop’ta "iş bırakma ve sevk eylemi" düzenledi.
Rize’de gasp yapmaktan 2 kişi tutuklandı Rize’de gasp yoluyla para ve cep telefonu aldığı iddia edilen 2 kişi tutuklandı.
Rize’de hırsızlıktan 4 kişi tutuklandı Rize’de hırsızlık yaptıkları iddiasıyla yakalanan 4 kişi tutuklandı.
Rize'de, Aşı Haftası boyunca Rize’de 8 bin 813 doz aşılama yapıldı Rize İl Sağlık Müdürlüğü, Aşı Haftası boyunca Rize’de 8 bin 813 doz aşılama yapıldığını bildirdi.
Ayedaş Hizmeti İnternete Taşıdı İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.ş. (Ayedaş), Abonelerine Daha Kaliteli ve Dinamik Bir Hizmet Vermek için Yeni Bir Uygulama Daha Başlattı. Ayedaş, Ab..
Dolar Son Bir Yılın En Düşük Seviyesinde İstanbul Serbest Piyasada Dolar, Yaklaşık Son Bir Yılın En Düşük Seviyesine Geriledi. İMKB Bileşik Endeksi Birinci Seansta, Dünkü İkinci Seans Kapanış..
Zebari'den Sürpriz Ziyaret Irak Dışişleri Bakanı Zebari, Mayıs Başında Mısır'ta Yapılacak Irak Toplantısını Görüşmek Üzere Ankara'ya Gelecek. Ziyaretin, Zebari'nin Talebi Üzerine Gerçekleşece..
"Halkbank 16 Milyar Dolar Eder" Ankara Sanayi Odası (Aso) Başkanı Zafer Çağlayan, Halk Bankası"nın Piyasa Değerinin 5 Milyar Dolar Olduğu Yönündeki Söylemlere Dikkat Çekerek, "Değer Biçenleri..
Abn Amro'ya 98 Milyar $'lık Teklif Britanya"nın Royal Bank Of Scotland Önderliğindeki Bir Grup Banka, Hollandalı Abn Amro için 72 Milyar Avro (98 Milyar Dolar) Teklif Etti. Royal Bank Of Scot..
Endeks 48 Bin Puanı Gördü İMKB Bileşik Endeksi, 2. Seansın İkinci Yarısında 48.038,05 Puana Ulaşarak Yaklaşık 14 Aylık Aradan Sonra Tekrar Aynı Seviyeleri Test Etti. Dün 47.014,90 Puandan Kap..
Telekom: Görüşmeye Detay Bildirimi Uygulaması Yürürlüğe Girdi İstanbul - Türk Telekom, Görüşme Detay Bildirimi Uygulamasının, Mer'i Mevzuat ve Telekomünikasyon Kurumu Düzenlemeleri Çerçevesin..
Tüik'in Hesabına Göre Türkiye, Satın Alma Gücünde Avrupa'nın Ucuz Ülkeleri Arasında Ankara - Türkiye, Satın Alma Gücü Paritesine Göre, 2005 Yılında Mobilya ve Eczacılık Ürünlerinde Avrupa'nın..
Mumcu: "Hangi Tutumda Türkiye'nin Karlı Çıkacağı Arayışındayız" Anavatan Partisi (Anavatan) Genel Başkanı Erkan Mumcu, 'Türkiye 50 Yıldır Biriktirdiği Sorunlarını Çözme İradesini, Kendi Aklı..
Gül: "Farklılıklarımızı Zenginlik Olarak Göreceğim" 11. Cumhurbaşkanı Adayı Abdullah Gül, 'Türkiye'nin Cumhurbaşkanı Olacağım. Farklılıklarımızı, Kesinlikle Zenginlik Olarak Göreceğim' Dedi.
'Türkiye'de İslam Devleti Ortaya Çıkmaz' Amerikan Wall Street Journal Gazetesinde Yer Alan Bir Makalede, 'Türkiye'nin Alın Yazısının, Batı Olduğu' Belirtildi Yeni
Bangladeş'te 10 Tv Kanalına Yasak! Bangladeş'te Ordu Destekli Geçici Hükümet, uydudan Yayın Yapan Yabancı 10 Tv Kanalını Yasakladı
Dow Jones Endeksinden Rekor! New York Borsası Dow Jones Sanayi Endeksi, tarihinde İlk Kez 13 Bin Puanı Aştı
Tarihi Dibe Vuruş Serbest Piyasada Kan Kaybeden Dolar Son Bir Yılın En Düşük Seviyesinde... Peki Bu Düşüş Ne Kadar Sürecek? Yeni
Eski Eşinden Çekiniyor Seksi Sarışın Kım Basınger, Eski Eşi Alec Baldwın'i, 11 Yaşındaki Kızları Ireland'dan Uzak Tutması İçin Özel Koruma Tuttu.
Önce Yine Gecce'de Hande Subaşı'nın Kurtlar Vadisi Dizisi Kadrosundan Boyu Yüzünden Çıkarıldığı Haberi Gecce Aracılığı ile Yalanlandı.
Şarapseverler İcin Özel Gecce Maslak Sun Plaza 31.katta Şık ve Alternatif Bir Öneri.
Hisarcıklıoğlu: Gül, Seçildiği Takdirde 72 Milyon İnsanı Kucaklayan Cumhurbaşkanı Olacak Ankara - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Abdullah Gül'ün Cumhu..
Final Dergisi Dershanesi'nden Mehmetçik Sınıfı Öğrencilerine Anlamlı Yardım... Balıkesir'de, Özel Bir Dershaneye Giden Öğrencilerin Kendi Aralarında Topladığı Giyecek ve Kitap Yardımları, İvr..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10