21 Nisan 2007 Cumartesi Günü Haberleri

21 Nisan 2007 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İlacı Rehabilitasyon Sansasyonel Yıldız Lindsay Lohan, Birkaç Gün Kaldığı Rehabilitasyon Merkezinde Çok Huzuru Bulduğunu İtiraf Etti.
Afyonkarahisar'da Bıçakla Yaralama Afyonkarahisar'da 3 Şahıs Arasında Çıkan Tartışmanın Kavgaya Dönüşmesi Sonucu 2 Kişi Bıçaklanarak Yaralandı.
İstanbul'da Sürücü Kurslarına Operasyon İstanbul'da Çeşitli Semtlerde Bulunan 25 Sınav Salonu ve 17 Ayrı Sürücü Kursuna Düzenlenen Eş Zamanlı Operasyonlarda 112 Kişi, Gözaltına Alındı.
Bakan Çubukçu'nun Bartın Ziyareti Kadın ve Aileden Sorumlu Devlet Bakanı Nimet Çubukçu, Gözde Birsöz Çocuk Yuvası'nda Çocuklarla Bir Araya Geldi. Bakan Çubukçu, Çocukların Yattıkları Odalarda..
Eğitim-sen'den Ek Ders ve Atama Uygulamalarına Tepki Eğitim ve Bilim Emekçileri Sendikası (Eğitim-sen) Van Şubesi Üyesi Bir Grup Eğitimci, Ek Ders ve Yönetici Atama Uygulamalarını Protesto Ed..
Malatya'da Yayınevindeki Cinayetlerin Ardından Malatya'da Yayınevi Cinayetinin Zanlılarından E.g'nin Sağlık Durumuyla İlgili Doktorlar Açıklama Yaptı.
Bakan Şahin'den Ulusoy'a Sert Yanıt Futbol Federasyonu Başkanı Haluk Ulusoy'un Spordan Sorumlu Devlet Bakanı Mehmet Ali Şahin'i "Kaos Ortamının Sebebi" Olarak Göstermesine Şahin'den Sert Tepk..
Sünni lider, ABD'nin duvar inşaasını eleştirdi Irak Meclisi'ndeki en büyük Sünni bloğun lideri Adnan Duleymi, ABD'nin duvar inşaasını eleştirdi.
En İyi Film Ödülü Beynelmilel'e 18. Ankara Uluslararası Film Festivali'nde, En İyi Film Ödülü'nü Muharrem Gülmez ile Sırrı Süreyya Önder'in Yönettiği "Beynelmilel" Adlı Film Aldı.
Nöbetçi Vekil Niyazi Özcan, Vatandaşların Sorunlarını Dinledi AK Parti İl Başkanlığı Tarafından Her Hafta Düzenlenen Nöbetçi Vekil Uygulaması Çerçevesinde AK Parti Kayseri Milletvekili Niyazi..
4 Şirket Hisse Senedi İhracı için SPK'ya Başvurdu Sermaye Piyasası Kurulu'na (SPK) 4 Şirket Hisse Senedi İhracı için Başvuru Yaptı. SPK Haftalık Bülteni'nde Yer Alan Kararlara Göre, anadolu A..
Van'da "Kutlu Doğum Haftası" Etkinlikleri Van'da Ceylan Kitapevi ile Girişim Bilgisayar Tarafından "Kutlu Doğum Haftası" Dolayısıyla "Efendiler Efendisi Gönüller Sultanı" Konulu Konferans Düz..
Otobüs Şoförleri Aileleriyle Birlikte Eylem Yaptı Gaziantep Büyükşehir Belediyesi'nin Toplu Taşımacılık İhalesini Verdiği Kevser Turizm'in İşten Çıkardığı 52 Şoför, Eşleri ve Çocukları ile Bi..
Prodi Suudi Arabistan'da İtalya Başbakanı Romano Prodi, 2 Gün Sürecek Bir Ziyaret İçin Suudi Arabistan'a Geldi.
ABD'deki Üniversite Baskınında Öldürülen Mısırlı Öğrenci Toprağa Verildi ABD'de Geçtiğimiz Hafta Yaşanan ve 32 Kişinin Ölümüyle Sonuçlanan Virginia Tech Üniversitesi'ndeki Silahlı Saldırıda H..
Avustralya Savunma Bakanından Irak'a Sürpriz Ziyaret Avustralya Savunma Bakanı Brendan Nilson, Bugün Irak'a Sürpriz Bir Ziyaret Gerçekleştirdi.
Van'da "Çocuk Psikolojisi ve Gelişimi" Konulu Söyleyişi İletişim Uzmanı Prof. Dr. Doğan Cüceloğlu, Polisin Bir Taraftan Devleti Temsil Ettiği İçin Güçlü Durması, Diğer Taraftan da İnsan Olduğ..
Selçuk Ernak "Borcumuzu ödemeye bir adım daha yaklaştık" Tadım Türkiye Kupası'nın ikinci gününde oynanan Banvit - Fenerbahçe Ülker karşılaşmasının ardından düzenlenen basın toplantısına final..
Çin'de kömür madenlerinde patlamalar: 9 ölü, 19 yaralı Çin'in kuzeyinde iki farklı kömür madeninde gaz sıkışması sonucu meydana gelen patlamalarda 9 işçi öldü, 19 işçi de yaralandı.
Dünyanın tahmini yıllık erozyon zararı 42 milyar dolar Özbekistan’ın başkenti Taşkent’te "22 Nisan Dünya Günü" münasebetiyle düzenlenen EKOFORUM’da dünyanın erozyondan kaynaklanan yılık tahmi..
Ne, Nerede, Ne Zaman Bugün 21 Nisan 2007 Cumartesi A Plus Gayrımenkul ve Finans Hizmetleri Fuarı Hilton'da Başlıyor. Motogp 2007 Türkiye Etabı, İstanbul Park'ta Koşulacak Anadolu'nun Bi..
Irak'ta Teslim Olan 4 Terörist Türkiye'ye İade Edildi Ankara - Terör Örgütünden Kaçarak Irak'ta Kdp'ye Teslim Olan 4 Terör Örgütü Mensubunun Habur Sınır Kapısında Güvenlik Güçleri Tarafından..
Sultanahmet Hamamı 15 Yıllığına Kiralanacak Ankara - Başbakanlık Vakıflar Genel Müdürlüğü İstanbul Bölge Müdürlüğü, Eminönü İlçesi Sultanahmet Mahallesi'nde Bulunan Eski Eser Nitelikli Hamamı..
Afm'den "Okul Ekliyoruz" Kampanyasına Destek İstanbul - Afm Sinemaları, 23 Nisan'da İlk Seanslardan Elde Edeceği Geliri Unicef'e Bağışlayacak. Gelir, 10 Bin Çocuğa Eğitim Olanağı Sağlayacak ..
Baykal: Birileri Cumhurbaşkanlığı Seçimi Konusunda Anayasa'da Yer Almayan Kriterleri Konuşmaya Başladı Antalya - CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, "Birilerinin Cumhurbaşkanı Seçimi Konusunda A..
İstanbul'da 24-26 Nisan'da Elektrik Kesintisi Yapılacak İstanbul - Beyoğlu İşletme Müdürlüğünün Bakım-Onarım Çalışmaları Nedeniyle, 24-26 Nisan Tarihleri Arasında Bazı Semtlerde Elektrik Ke..
Kültür Mantarı Üreticiliği, En Yaygın İş Oldu Pazarlama Sorunu Yaşanmayan ve Tüketiciler Tarafından Yoğun Olarak Tüketilmeye Başlanan Kültür Mantarı Üretimine, Yatırımcıların İlgisi de Gidere..
Nestle, Bebeklerle Birlikte Büyüyecek 19. Yüzyıl Dünyada Bebek Ölümlerinin Çok Yüksek Olduğu Bir Dönemdi. İsviçre'de de O Dönemde Her 5 Çocuktan Biri 1 Yaşına Gelmeden Hayatını Kaybediyordu. ..
Nokta Dergisi Kapanıyor İstanbul - Türkiye'de 2003-2004 Yılları Arasında İki Askeri Darbe Girişimi ve Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Sivil Toplum Kuruluşlarını Toplu Hareket Etme Yönünde Örgütle..
Oks'ye Başvurular Bugün Sona Eriyor Ankara - Orta Öğretim Kurumları Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sınavı'na (Oks) Başvurular Bugün Sona Eriyor. Daha Önceki Günlerde Ücretin Yatırmış Olan Adayl..
Yurtta Hava Durumu/ Hava Sıcaklığı Tüm Yurtta 5 İla 7 Derece Artacak İstanbul - Yurt Genelinde Yağış Beklenmiyor. Yurdun Kuzeydoğu Kesimleri Parçalı Bulutlu, Diğer Yerler Az Bulutlu ve Açık G..
Müyap'tan 28 Sanatçıya Ödül "mü-yap Türkiye Müzik Endüstrisi Ödülleri"ne Layık Görülen 28 Sanatçı, Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda Düzenlenen Bir Törenle Ödüllerini Alacak. Sanatçılar..
Tcmb Anketi: Beklentiler Tüfe'de Yukarı, Dövizde Aşağı Yönlü/ Faiz ve Büyümeye İlişkin İyimserlik Hakim Ankara- Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası'nın Beklenti Anketi'nin Nisan Ayı İkinci Döne..
Hazine'nin 98.5 Milyar YTL'lik Alacak Stokunun 78.5 YTL'si Batık Bankalardan Ankara - Hazine'nin Alacak Stoku, 31 Mart İtibariyle 98 Milyar 592 Milyon YTL Olurken, Bunun 78.5 Milyar YTL'si Ba..
Salı Günü (24 Nisan 2007) için Geçerli MB Döviz Kurları Ankara - Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası 24 Nisan 2007 Tarihi için Gösterge Niteliğindeki Döviz Kurlarını Açıkladı. Buna Göre, Dolar..
Eğitimcilerden Başbakan'a Mektup Bağımsız Eğitimciler Sendikası, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a Bir Mektup Göndererek Sorunlarını Anlattı. Genel Sekreter Gülten Akyürek İmzasıyla Gönderilen ..
Dünya Bankası, 'Elektriğe 205 Milyon Euro'yu Onayladı Ankara - Dünya Bankası, Elektrik Dağıtımı Rehabilitasyon Projesi için 205 Milyon Euro (Yaklaşık 269,4 Milyon Dolar) Tutarındaki Krediyi O..
Martta 428 Adet Dahilde İşleme İzin Belgesi Ankara - Dış Ticaret Müsteşarlığı, Mart Ayında 482 Adet Dahilde İşleme İzin Belgesi Düzenledi. Dış Ticaret Müsteşarlığı'nın Konuya İlişkin Tebliği,..
Hazine, Önümüzdeki Hafta 332.4 Milyon YTL Dış Borç Ödeyecek Ankara - Hazine, Önümüzdeki Hafta 332,4 Milyon Dolar Dış Borç Geri Ödemesi Planlıyor. hazine'nin İnternet Sitesinde Yayınlanan Dış ..
Konyaspor: 1 - Kayseri Erciyesspor: 1 Turkcell Süper Lig'de Konyaspor-kayseri Erciyesspor Mücadelesi 1-1 Berabere Tamamlandı.
Başbakan Erdoğan, Slajdziç ile Görüştü İstanbul - Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Bosna-Hersek Cumhurbaşkanlığı Konseyi Boşnak Üyesi Haris Slajdziç ile Çalışma Yemeğinde Bir Araya Geldi. ba..
The Economist: Başbakan Erdoğan Partisinin Şansını Artırmak için Aday Olmayabilir Londra - İngiltere'de Yayımlanan Haftalık Ekonomi ve Siyaset Dergisi The Economist, "Erdoğan'ın Cumhurbaşkanl..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10