20 Nisan 2007 Cuma Günü Haberleri

20 Nisan 2007 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
"Blackseafor" İstanbul'a Geldi Karadeniz Deniz İşbirliği Görev Grubu (Blackseafor)'na Bağlı Gemiler Nisan 2007 Dönemi Hareket Faaliyetleri Kapsamında İstanbul'a Geldi.
Seviye Belirleme Sınavı ile Öğrenciye 'Üç Şans' Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, Ortaöğretim Kurumları Sınavlarının Kaldırılarak Ortaöğretime Geçiş Modeli Olan ve Gelecek Yıldan İtibaren Uy..
Necati Aydın'ın Cenazesi İçin Protestanlardan Koruma Talebi Malatya'da Yayınevine Düzenlenen Baskında Boğazı Kesilerek Öldüren Necati Aydın'ın Cenazesi, Yarın Buca Baplist Kilisesi'nde Düzen..
Başbakan Erdoğan İstanbul'da Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul'a Geldi.
Malatya'da Kardan Kapanan Köy Yolları Açıldı Malatya ve Adıyaman'ın Bir Bölümüne Yağan Yoğun Kar, 7 Köy ile 20 Mezranın Yolunu Kapattı.
İngiltere Genelkurmay Başkanı Stırrup, Türkiye'ye Geliyor İngiltere Genelkurmay Başkanı Hava Orgeneral Sir Jock Stirrup, Resmi Temaslarda Bulunmak Üzere 23 Nisan'da Ankara'ya Geliyor.
KKTC'de Yaşanan Brt Krizi ve Arka Planı KKTC Resmî Yayın Kuruluşu Bayrak Radyo Televizyon (Brt) Kurumu, Son Günlerde Kıbrıs Türk Basını ve Kamuoyunun Büyük Eleştiri ve Tepkilerine Hedef Olmak..
Koçaryan'ın Mısır Ziyareti 14-15 ve 16 Nisan 2007 Tarihleri Arasında Ermenistan Cumhurbaşkanı Robert Koçaryan, Ermenistan'ın Bağımsızlığını Tanıyan İlk Arap Ülkelerinden Biri Olan Mısır'a Üç ..
İsmail Keskinoğlu mezarı başında dualarla anıldı Keskinoğlu Şirketler Grubu'nun kurucusu İsmail Keskinoğlu, ölümünün 6. yılında Manisa Akhisar'a bağlı Kayalıoğlu kasabasında bulunan Sami Ersö..
Çocukların Gündemi de Cumhurbaşkanlığı Türkiye'nin En Önemli Tartışma Konusu Olan Cumhurbaşkanlığı Seçimi Çocukların da Gündemine Girdi. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın 23 Nisan İçin Türkiye..
Dünya Gündemi - Öne Çıkanlar 18:00 Cihan Haber Ajansı Dış Haberler Servisi - Saat 18:00 itibariyle dünya gündeminde öne çıkanlar
Kosova'ya Denetimli Bağımsızlık Önerisi Kosova'nın Nihai Statüsünü Belirlemek Amacıyla, Sırbistan ile Kosova Arasında Viyana'da Gerçekleşen 17 Müzakere Turunun Ardından, Kosova Sorunu Yeni Bi..
Irkçılık ve Yabancı Düşmanlığıyla Mücadele Çerçeve Kararı Almanya, Avrupa Birliği Dönem Başkanlığı Süresince Avrupa Ülkelerini Giderek Rahatsız Eden Irkçılık ve Yabancı Düşmanlığıyla Mücadele..
AKP'de Geri Sayım: Erdoğan Arınç ve Gül'le Görüşecek Başbakan Erdoğan'ın Mkyk'da Cumhurbaşkanı Adayı İçin Tam Yetki Almasının Ardından Bugün Beklenen TBMM Başkanı Arınç'la Görüşmesi Hafta Baş..
Edremit'te Kutlu Doğum Haftası Faaliyetleri Balıkesir'in Edremit İlçesinde Kutlu Doğum Haftası Çerçevesinde Halka 2 Bin Adet Kur'an-ı Kerim Meali ve 3 Bin Adet Gül Dağıtıldı.
Güney Asya'da Terörizm Trafiği ve Saarc 2007 Zirvesi Güney Asya Ülkeleri Arasında Ekonomik ve Siyasi Alanda İşbirliğini Güçlendirmek ve Geliştirmek Amacıyla Bangladeş Devlet Başkanı Zia Ur ..
Ankara Valiliği, 23 Nisan'da alınacak trafik önlemleri açıkladı Ankara Valiliği, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı törenleri ile ilgili olarak alınacak trafik tedbirlerini açıkladı.
İzmirli berberler gösteri yaptı İzmir Fuar Alanı'nda 19-22 Nisan arasında ilki düzenlenen Güzellik Dünyası Kozmetik, Estetik, Kuaför ve Güzellik Ekipmanları Fuarı kapsamında İzmir Berberler O..
Elazığ'da Kutlu Doğum Haftası Etkinlikleri Sakal-ı Şerif ile Hırka-i Şerif, Elazığ Balakgazi Vakfı ve Keban Zirve Etüt Eğitim Merkezi'nce Ziyarete Açıldı.
Bitlis'te Yerel Yönetimler Bitlis'in Adilcevaz İlçesinin Van Gölü Sahilinde Bulunan ve Tabanı Yükselen Sular Altında Kalan Tarihi Ertuğrulbey Camii İçin Adilcevaz Belediyesi Ekipleri Harekete..
Van'ın Seçmen Sayısı Azaldı Van'daki Seçmen Kütüklerinin Güncelleşmesi Çalışmaları Sonucunda, 2004 Mahalli İdareler Genel Seçimleri Verilerine Göre Seçmen Sayısının Azaldığı Belirlendi.
Narman'da Aşı Bilgilendirme Toplantısı Erzurum'un Narman İlçesinde, Sağlık Grup Başkanlığı Tarafından Düzenlenen Toplantılarda Vatandaşlar ve Öğrenciler Aşının Önemi Konusunda Bilgilendiriliy..
Rınç: "Her Şey Çok Belli" TBMM Başkanı Bülent Arınç, Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül ile Görüşmesi Öncesinde Yaptığı Açıklamada, "Her Şey Çok Normal, Her Şey Çok Belli. ..
Van'da "Kutlu Doğum Haftası" Etkinlikleri Van Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı Tarafından "Kutlu Doğum Haftası" Dolayısıyla "İnsan Sevgisi" Konulu Panel Düzenlendi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10