20 Nisan 2007 Cuma Günü Haberleri

20 Nisan 2007 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Borç Stoku 12.6 Milyar YTL Büyüdü Merkezi Yönetim Toplam Borç Stoku Martta Geçen Yılın Sonuna Kıyasla 12.6 Milyar YTL Artarak 357.6 Milyar YTL'ye Yükseldi.
Çelik: "Yeni Sistem Olumlu Bulundu" Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, Orta Öğretim Kurumları Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sınavı (Oks) Yerine 2009 Yılından İtibaren Uygulanacak Ortaöğretime..
Deniz Feneri Derneği Dolandırıcıları Yakalandı İzmir'in Torbalı İlçesinde Deniz Feneri Derneği Adına Para Toplayan ve Kaçak Büro Açan 4 Kişi, İzmir Emniyet Müdürlüğü Torbalı Mali Suçlar Müdür..
Jandarmadan Kablo Hırsızlarına Operasyon İzmir, Manisa, Afyon ve Denizli'de Türk Telekom'a Ait Bakır Kabloları Çalan 10 Kişilik Şebeke, Jandarmanın Takibi Sonrası Gözaltına Alındı.
Rize Dedeman Otel binasının ihalesi iptal edildi Rize’de mülkiyeti İl Özel İdaresi’ne ait olan ve halen Dedeman Otel olarak hizmet veren Alipaşa Köyü’ndeki otel binasının önceki gün yapılan m..
Denizli'de Milli Egemenlik Coşkusu Denizli'de, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlamaları Çerçevesinde Milli Egemenlik Yürüyüşü Düzenlendi.
Türkiye OSB Ortak Platformu İcra Kurulu, OSB kanun taslağının sanayicinin lehine olmasını istiyor Sanayiciler, yeni inşa edilmekte olan Organize Sanayi Bölgeleri (OSB( kanun taslağının sağlık..
Fişini almayan vatandaşa ceza kesilecek Erzurum Vergi Dairesi Başkanı Abdulkayyum Karayel, alışveriş ettikleri yerlerden fiş almayan vatandaşlara para cezası kesileceğini söyledi.
Cumhurbaşkanı Sezer'den Onay Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, Yaklaşık 210 Bin Geçici İşçiyi Kapsayan ve Bu İşçilerin Kadroya Geçmesini Öngören Yasayı Onayladı.
Evlenebilmek İçin Ankara'ya Yürüyor Karabük'te Ayakkabı Tamirciliği Yapan Bir Kişi, Sevdiğiyle Evlenemeyince Ankara'ya Yürümeye Karar Verdi.
"Halk burada, siz ne diyorsunuz?" şeklinde soru soran Erdoğan'a balıkçılar, "Başbakan" yanıtını verdi Ankara'dan İstanbul'a gelen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Zeytinburnu sahilinde piknik y..
Kiracıya sinirlenen ev sahibi, kapıyı söktü Niğde’de ev sahibi kirasını ödemeği için kiracısının kapısını söktü.
Adana'da elektrik kesintisi Adana'nın merkez Seyhan ilçesinde elektrik kesintisi yapılacağı bildirildi.
SP Genel Başkan Yardımcısı Karamollaoğlu: "Türkiye'nin sorunlarını çözecek tek parti Saadet'tir." Saadet Partisi (SP) Genel Başkan Yardımcısı Temel Karamollaoğlu, Türkiye'nin dış politikasını..
Belediye köylerden getirilen başıboş köpeklerin önüne geçmek için pazar yerlerinde halkı bilinçlendirecek Yozgat Belediyesi, köylerden ve ilçelerden getirilerek şehir merkezine bırakılan baş..
Şirin: "Çocuklarımızın dünya ve ahiret mutluluğu için Allah ve Resul sevgisini aşılamalıyız" Zonguldak'ta Kutlu Doğum Haftası kapsamında "Hz. Peygamber'in Çocuk Sevgisi" isimli konferans düze..
Diyanet İşleri Başkanı Bardakoğlu: "Gençleri eğitmede daha özenli olmalıyız" Diyanet İşleri Başkan Prof. Dr. Ali Bardakoğlu, gençleri eğitmede özenli davranılması gerektiğinin altını çizdi.
Lösemiden hayatını kaybeden Eren Çöğendez için hatıra ormanı oluşturuldu Lösemi hastalığından 21 Aralık 2006 tarihinde hayatını kaybeden Türk Eğitim Derneği(TED) Zonguldak Koleji 8/A sınıfı ö..
Arınç-Gül görüşmesi sona erdi TBMM Başkanı Bülent Arınç ile Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül arasındaki görüşme sona erdi.
Gaziantep'te, silah ve mermi ticareti yapan 8 kişi gözaltına alındı Gaziantep'te, silah ve mermi ticareti yaptıkları iddiasıyla 8 kişi gözaltına alındı. Şahıslarla birlikte 4 silah, 4 şarjör ..
Annesinin evindeki gardolapta yakalandı Araba gasp ederek Niğde, Karaman ve Ereğli’de hırsızlık suçlarına karışan bir kişi annesinin evinde saklandığı gar dolapta yakalandı.
Haluk Uyusoy: ''Kaosun sorumlusu Bakan'dır'' FIFA'dan Türkiye Futbol Federasyonu'na gönderilen ve Futbol Federasyonu'na tam destek niteliği taşıyan yazının ardından Türkiye Futbol Federasyonu..
Kayseri'de Nöbetçi Vekil Uygulaması AK Parti Kayseri İl Teşkilatı Tarafından Her Hafta Devam Ettirilen 'Nöbetçi Milletvekili' Uygulamasında, Bu Haftaki Nöbetçi Vekilin Kayseri Milletvekili Ni..
Samsun'da 23 Nisan Kutlamaları Samsun Çarşamba Fatih İlköğretim Okulu Öğretmen ve Öğrencileri, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Etkinlikleri Kapsamında Çarşamba Belediye Başkanı Hüs..
Kutlu Doğum Haftası Etkinlikleri Çorum'da, Peygamber Efendimiz'(in Doğumunun 1436. Yıl Dönümü Münasebetiyle Düzenlenen Kutlu Doğum Haftası Etkinlikleri Çerçevesinde Sancartar Camii Esnafı Vat..
Vatandaşa Fiş ve Fatura Uyarısı Erzurum Vergi Dairesi Başkanı Abdulkayyum Karayel, Mükellef Olmayan Kişilerin Satın Aldıkları Mallar ve Hizmetler İçin Belge Almadıklarının Tespiti Halinde Kes..
Motogp'de Antrenman Turlarının En Hızlısı Ducatı Pilotları Oldu İstanbul Park Pisti'nde Bu Yıl Üçüncü Kez Düzenlenecek Motogp Yarışları, 1. ve 2. Antrenman Turları ile Başladı.
23 Nisan Çocuk Bayramı'nda Kayak Yarışması 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Dolayısıyla Bitlis Nemrut Kayak Tesisleri'nde Minikler Kayak Kupası Yarışmaları Düzenleniyor.
Merkez Bankası Beklenti Anketini Yayınladı Ez Bankası Beklenti Anketini Yayınladı
Piyasalarda Durum İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) 2. Seansında Bileşik Endeks Dünkü Kapanışa Göre 1047.72 Puan Yükselişle 47355.82 Puandan Kapandı.
Dünya Çocukları TBMM'de TBMM Başkanı Bülent Arınç, TRT'nin Düzenlediği Uluslararası 23 Nisan Çocuk Şenliği Kapsamında, Türkiye'de Bulunan 58 Ülkeden 67 Çocuğu Kabul Etti.
Kuyumcu Dükkanından 15 Bin YTL'lik Soygun İzmir'in Buca İlçesinde Hırsızlar, Bitişiğindeki Mağazanın Duvarını Kırarak Girdikleri Kuyumcu Dükkanından 15 Bin YTL Değerindeki Altınları Alarak Ka..
Ünlü Mankene 4x4 Sorgusu Ünlü Manken Didem Taslan, Sevgilisi Olduğu İleri Sürülen ve Akaryakıt Kaçakçılığı Yaptığı Gerekçesiyle Tutuklanan Murat Aytuğ Karakur'un Kendisine Hediye Ettiği İddia..
Af Örgütünden Irak'a İdam Uyarısı Uluslararası Af Örgütü, Irak'ta İdam Cezalarının Sayısındaki Artışı Kınayarak İdam Cezalarının Kaldırılması Çağrısında Bulundu.
Didem'in Sorgusu 2 Saat Sürdü Didem Taslan'ın, Çanakkale'de Yürütülen Akaryakıt Kaçakçılığına İlişkin Bir Soruşturma Çerçevesinde Bilgisine Başvuruldu.
Her Şey Vıctorıa İçin Vıctorıa Beckham 33'üncü Yaş Günü Hatırına Değeri Binlerce Doları Bulan Takı Aldı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10