18 Nisan 2007 Çarşamba Günü Haberleri

18 Nisan 2007 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Beyaz Saray, Wolfowitz'in Görevde Kalmasını İstiyor Beyaz Saray, Aşk Skandalı Nedeniyle Zor Günler Yaşayan Dünya Bankası Başkanı Paul Wolfowitz'in Görevinde Kalması Gerektiğini Savundu.
Ermenistan: "Yukarı Karabağ'da hiç bu kadar çözüme yakın olunmadı" Ermenistan Dışişleri Bakanı Vartan Oskanian Yukarı Karabağ sorununun çözümü için tartışılan belgenin yeterince gerçekçi oldu..
Obama ile Clinton arasındaki fark yüzde 2'ye indi Amerika'da Demokrat Parti'deki başkanlık yarışı, kampanya bağışı ve ünlü isimlerin desteğini alma konularında kızışırken son yapılan bir kamu..
Virginia saldırısının ardından (4) ABD'nin Virginia Tech üviversitesini kana bulayan Cho Seung-Hui'nin ilk öldürdüğü kişi olan 19 yaşındaki Emily Hilscher'in, saldırganın kız arkadaşı olduğu ..
Balkan Ülkeleri Genelkurmay Başkanları Toplantısı Yunanistan'ın Selanik Kentinde Düzenlenen Balkan Ülkeleri Genelkurmay Başkanları Toplantısı Sona Erdi. Genelkurmay Başkanları, Toplantının So..
Vırgınıa Üniversitesi'ndeki Silahlı Saldırı ABD'de Virginia Üniversitesi'nde 30'dan Fazla Kişiyi Öldüren Güney Koreli Öğrenci Cho Seung-hui'nin (23), 2005 Senesinde Kız Öğrencileri Rahatsız E..
Balkan Ülkeleri Genelkurmay Başkanları Toplantısı Balkan Ülkeleri Genelkurmay Başkanları Toplantısına Katılmak Üzere Selanik'e Gelen Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt'ın Eşi Filiz..
İş anlaşması yapmak için çağırdıkları camcıyı gasp ettiler Gaziantep’te, iş anlaşması yapmak için telefonla aradıkları camcıyı gasp eden 2 kişi tutuklandı. Olaya karışan diğer 2 kişinin yakal..
Milli Savunma Bakanı Gönül: "Değerli bir mesai arkadaşımı kaybettim" Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül, TBMM Başkanvekili Ali Dinçer'in vefatından dolayı son derece üzüntülü olduğunu belirtere..
THY'den, Hayatını Kaybeden Kabin Amirinin Çocuğuna Eğitim Bursu Türk Hava Yolları (THY) Yönetim Kurulu, Ocak Ayında Beyin Kanaması Geçirerek Hayatını Kaybeden Kabin Amiri Ömür Günay'ın Ailesi..
Kutlu Doğum konferasına Hristiyan Belediye Başkanı da katıldı Hatay'ın İskenderun ilçesinde müftülük Kutlu Doğum etkinlikleri kapsamında Ehli Beyt ve müslüman vatandaşların birlikte yaşadıkla..
Kocaeli’de 20 kilo eroin ele geçirildi Kocaeli’de düzenlenen operasyonda 20 kg eroin ele geçirildi. Olayla ilgili 3 kişi gözaltına alındı.
Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nde erkek hemşire dönemi başlıyor Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Mustafa Bilici, hastanede hast..
Yaşlılar, hayatlarında ilk kez il dışına çıkacak Turizm Haftası etkinlikleri kapsamında Diyarbakır'da farklı bir etkinlik düzenleniyor. Diyarbakır Valiliği, her yıl yapılan rutin programların..
Batman'da AB Semineri Avrupa Birliği (AB) Süreci, Batman'da Masaya Yatırıldı. Seminerde Konuşan Batman Valisi Kızılcık, Valilik Bünyesinde Oluşturacakları Proje Ekibi ile Batmanlı Müteşebbisl..
Cumhurbaşkanı Sezer'in Deniz Yaverinden İstiklal Gazisi Satar'a Ziyaret Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer'i Temsilen Deniz Yaveri Noyan Özçelik, Eskişehir'de Yaşayan ve Türkiye'nin Hayatta Kal..
Kazada hayatını kaybeden miniklerin ailelerine 'manevi evlat' olmak istediler Zonguldak’ın Karaelmas Mahallesi’ndeki Zafer İlköğretim Okulu 2-A sınıfı öğrencileri, Kapadokya gezisine giderken..
Silivri'deki "misyoner" davasında karar çıkmadı Silivri'de, "18 yaşından küçük çocuklara Hristiyanlık propagandası yaptıkları, Türkleri barbar olarak niteledikleri ve Hz. Muhammed'i yalancı o..
Malatya Saldırısı Bölge Milletvekillerini Üzdü Malatya'da, Hıristiyanlıkla İlgili Kitaplar Basan Kitapevine Düzenlenen Saldırı, Bölge Milletvekillerini Üzüntüye Boğdu. AKP'li Milletvekillerin..
İzmir Valiliği kazazedelere para yardımı yapacak İzmir Valiliği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, Aksaray'da meydana gelen kazada hayatını kaybeden ve kazadan yaralı olarak kurtulanların..
Okulların "Çivisi" Çıkmış Milli Eğitim Bakanlığı Yatırım ve Tesisler Daire Başkanı Prof. Dr. Arslan, Yaklaşık 240 Milyon M2 Kapalı Alana Sahip Eğitim Binalarının Yarısına Denk Gelen 120 Milyo..
Çelik Atama Yönetmeliğini Savundu : Kadrolaşmanın K'sı Yok Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, Yazılı ve Sözlü Sınav Şartlarının Kaldırıldığı Yeni "Eğitim Kurumları Yönetici Atama Yönetmeliği"..
THY Ölen Kabin Memurunun Çocuğuna Burs Verecek Türk Hava Yolları (THY) Yönetim Kurulu, Ocak Ayında Beyin Kanaması Geçirerek Yaşamını Yitiren Kabin Amiri Ömür Günay'ın Bir Buçuk Yaşındaki Oğlu..
Güneş Sigorta: Mağdur ve mağdur yakınlarına tazminat tutarlarını en kısa sürede ödeyeceğiz Güneş Sigorta, Aksaray'da meydana gelen ve 33 kişinin ölümüyle sonuçlanan trafik kazasında teminat k..
Malatya'da erkek öğrenci yurduna polis baskını iddiası (1) Malatya'da bir erkek öğrenci yurduna polisler tarafından baskın düzenlendiği iddia edildi.
Isparta'da hayvancılığa 4.8 milyon YTL destek verildi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışmayı Teşvik Fonu ile Tarım ve Köyişleri Bakanlığı'nın yoksulluk içinde bulunan vatandaşlara yönelik Isparta'..
Çelebi Antalya Havalimanı İçin Dava Açıyor Çelebi Hava Servisi Aş-flughafen Wien Ag (Fwag)ortak Girişimi ile Dhmi Arasında Yaşanan Gerginlik Mahkemeye Taşınıyor. Antalya Havaalanı İhalesinden..
Bjk'da Paf Kalecileri Erdem ve İrfan Antrenmana Katıldı Beşiktaş'ta, Vedran Runje'nin, Sakaryaspor Maçı Sonrası Yaptığı Uygunsuz Hareketler Sonrası Tedbirli Olarak Futbol Federasyonu Profesy..
Bursa'da Gıda, Ambalaj ve Güvenlik Fuarları Açılıyor Bursa'da, Gıda Tek 2007, 6. Ambalaj Endüstrisi Fuarı ile Afet, Yangın, Güvenlik Fuarı, 19-22 Nisan 2007 Tarihleri Arasında Tüyap Uluslarar..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10