18 Nisan 2007 Çarşamba Günü Haberleri

18 Nisan 2007 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Bakanlar Kurulunun Yarınki Toplantısı İptal Edildi Bakanlar Kurulu'nun Yarınki Toplantısı İptal Edildi.
Ush'tan Sudan'a "Son Şans" Uyarısı ABD Başkanı George Bush, Sudan'a, Darfur'da Şiddeti Durdurması İçin Son Bir Şans Verdiğini Açıkladı ve Aksi Halde Yaptırımların Yürürlüğe Gireceği, Başka C..
Ceyhanlı Genç Kaleci İrfan Selçuk, Beşiktaş A Takım Kadrosunda Ceyhanspor'dan Geçen Yıl Beşiktaş Paf Takımı'na Transfer Olan Kaleci İrfan Selçuk, A Takım Kadrosuna Dahil Edildi.
Kolon Operasyonu Davasının Görülmesine Başlandı Sağlık Bakanlığı, Bayındırlık ve İskan Bakanlığı ile Ankara Büyükşehir Belediyesi'ndeki Bazı İhalelerde Yolsuzluk Yapıldığı İddiasıyla Yapılan ..
DSİ Suda Tek Yetkili Yaşanan Küresel Isınma Nedeniyle, Devlet Su İşleri, Su Kaynaklarının Kullanımında Tek Yetkili Hale Getirildi.
Eğitim Binalarının Depreme Karşı Güçlendirilmesi Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, Bugüne Kadar Çok Sayıda Vatandaşın Depremlerde Yaşamını Kaybettiğini Belirterek, 'Bizim Depreme Sözümüz Geç..
Merkez, Faizi Sabitledi Merkez Bankası Para Politikası Kurulu (Ppk), Bugün Yaptığı Toplantıda, Faiz Oranlarını Dokuzuncu Ayda da Değiştirmedi. Böylece, Temmuz 2006'dan Bu Yana Olduğu Gibi, Ge..
Bakanlar Kurulu Toplantısı Ertelendi Yarın Yapılacak Bakanlar Kurulu Toplantısı Ertelendi.
Cumhurbaşkanı Sezer'den Köşk'te Son Resepsiyon Atatürk'ün 1921-1932 Yıllarında Konut ve Çalışma Yeri Olarak Kullandığı Müze Köşkü, Yarın Ziyarete Açılıyor.
Ceplerinden Ayni Mektup Çikti Malatya'daki Vahşetle İlgili Gözaltına Alınan 4 Zanlının Kimlikleri Belli Oldu. Yurtta Kalan Zanlıların Her Birinin Cebinden Aynı İlginç Mektup Çıktı. İşte O Mek..
Kamu Bankalarına Personel Alımı Teklifi Yasalaştı TBMM Genel Kurulunda, Ziraat, Halk ve Emlak Bankalarının Yönetim Kurullarına, Personel Alımı Konusunda Yetki Verilmesini Öngören Kanun Tekli..
Erzurum'da 23 Nisan Kutlamaları Erzurum'da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Provaları Nedeniyle Yarın(19 Nisan) Bazı Güzergahlar Trafiğe Kapatılacak.
Trabzonlular, tarafsız ve anayasaya uygun bir cumhurbaşkanı istiyor Trabzon halkı, cumhurbaşkanı olacak olan kişinin; laik, demokrat, anayasaya uygun, tarafsız ve halkını koruyup kollayan öze..
Siirt'te 1 terörist ölü, 1'i de yaralı ele geçirildi Siirt 3'ncü Komando Tuğay Komutanlığı'nca Şırnak iline bağlı Güçlü Konak ilçesi Küpeli Dağı bölgesinde icra edilen operasyonda bir teröri..
İçişleri Bakanı Aksu: ''Malatya'da işlenen cinayetleri nefretle kınıyor ve lanetliyorum'' (1) Malatya'da Zirve Yayınevi'nde 3 kişinin boğazı kesilerek öldürülmesi hakkında konuşan İçişleri Ba..
Sanatımı Etkilemez! Ünlü Tiyatrocu Kenan Işık, Kültür Bakanı Atilla Koç'un Teklifiyle Kültür Bakanı Danışmanı Oldu.
AK Parti Mkyk'da Erdoğan'a Tam Yetki AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Edibe Sözen, AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (Mkyk) Toplantısında Aday İsimler Üzerinde Durulmadığını, Mkyk'nın ..
Kısa Vadeli Faiz Değişmedi Merkez Bankası Para Politikası Kurulu, Kısa Vadeli Faiz Oranlarını Değiştirmedi. Buna Göre, Gecelik Faiz Oranı Yüzde 17,50'de Kaldı.
AKP'nin Kritik Mkyk Toplantısı Sona Erdi AKP'nin Köşk Adayının Netleştirilmesi İçin Kritik Önemde Olan Mkyk Toplantısı Sona Erdi. AKP Genel Merkezi'nde 11.20'de Başlayan Toplantı Sonra Erdi.
AKP'nin Kritik Mkyk Toplantısı Sona Erdi AKP'nin Köşk Adayının Netleştirilmesi İçin Kritik Önemde Olan Mkyk Toplantısı Sona Erdi.
AKP Mkyk'dan Erdoğan'a Tam Yetki AKP'nin Kritik Mkyk Toplantısının Son Ermesinin Ardından AKP Genel Başkan Yardımcısı Edibe Sözen Açıklama Yapıyor.
İçişleri Bakanı Aksu Malatya Cinayetiyle İlgili Açıklama Yapıyor İçişleri Bakanı Abdülkadir Aksu, Malatya'daki Bir Kitabevinde 3 Kişinin Öldürülmesi ve 2 Kişinin Yaralanması Olayıyla İlgili A..
500 Aileye Gıda Yardımı Diyarbakır'ın Çermik İlçesi'nde Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Tarafından 500 Yoksul Aileye Gıda Yardımı Yapıldı.
Kucağında Beş Kızla Yakalandı Eski İtalya Başbakanı Berlusconi, Özel Villasında El Ele Dolaştığı Genç Kızları Dizlerinde Oturturken Görüntülendi.
Canaydın'dan Canlı Yayın Baskını Galatasaray Başkanı Özhan Canaydın, Lig Tv?deki 'Futbol Gündemi' Programında Sürpriz Bir Çıkış Yaptı. Yeni
Bağcılar Belediyesi'nin 'Okuma-Yazma' kampanyasında 6 bin kişi ilkokul diploması alacak Okuma yazma bilmeyenlerin hayatlarını düzenlediği kurslarla aydınlatan Bağcılar Belediyesi, şimdi de 6 ..
'Büyükanıt Şaşırma Sabrımızı Taşırma!' Yüksekova'da DTP Tarafından Düzenlenen Basın Açıklamasında Genelkurmay Başkanı Aleyhine Çirkin Sloganlar Atıldı.yeni
Kızıltepe Davasında 4 Polise Beraat! Kızıltepe'de Ahmet Kaymaz ve 12 Yaşındaki Oğlu Uğur Kaymaz'ın Öldürülmesi ile İlgili Davada Yargılanan 4 Polis Beraat Etti.
3 Kişinin Boğazını Kestiler! Malatya'da Hıristiyanlıkla İlgili Kitaplar Basan Zirve Yayınevi'ne Kimliği Belirsiz Kişilerce Yapılan Baskında 3 Kişi Öldürüldü...
400 yataklı Sakarya Devlet Hastanesi'nin arazisi için protokol imzalandı Adapazarı'nda Orman Bölge Müdürlüğü Arsasına yapılması planlanan 400 yataklı Devlet Hastanesi için Çevre ve Orman Baka..
AK Parti Mkyk Toplantısı Sona Erdi AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu Toplantısı Sona Erdi.
AK Parti, Başbakan'a cumhurbaşkanlığı konusunda tam yetki verdi (1) AK Parti adına açıklama yapan Edibe Sözen, AK Parti MKYK'nın Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a ''Cumhurbaşkanı adayı'' konusu..
AK Parti Mkyk Toplantısı Sona Erdi AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Başkanlığında Yapılan AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (Mkyk) Toplantısı Sona Erdi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10