17 Nisan 2007 Salı Günü Haberleri

17 Nisan 2007 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Anavatan Aydın'da Özal'ı Unuttu... Türkiye Cumhuriyeti'nin 8. Cumhurbaşkanı ve Anavatan Partisi'nin Kurucusu Merhum Turgut Özal Vefatının 14. Yılında Tüm Türkiye'de Anılırken, Aydın'da Herhan..
Çanakkale Havaalanına Prefabrik Terminal Binası ile Otopark Yapılacak Çanakkale'de, Tarifeli Uçuş Seferlerinin Devam Ettiği Havaalanına Yeni Prefabrik Terminal Binası ile Otopark Yapılacak.
Rize Fen Lisesi'nin Büyük Başarısı Rize Fen Lisesi İstanbul'da Düzenlenen Liselerarası Matematik Olimpiyatı'nda 299 Okul Arasında 2. Oldu.
Uyuşturucu Ticareti Yaptığı İddia Edilen Oxford'lu İngilizce Öğretmeni Yakalandı İstanbul'da Jandarmanın Düzenlediği Operasyonda, Uyuşturucu Ticareti Yaptığı İddia Edilen Oxford'lu Nijerya Uy..
Tavuk Ciğeri Yiyen 5 Kişi Zehirlendi Zonguldak'ta Bir Marketten Aldıkları Tavuk Ciğerini Yiyen 5 Kişi Zehirlendi.
Çevre ve Orman Bakanı Pepe İtalya'ya Gidecek Çevre ve Orman Bakanı Osman Pepe, Ekoloji ve Atık Teknolojileri Fuarı'na Katılmak Üzere Yarın İtalya'ya Gidecek.
AB Komisyonu Türkiye'nin Açıklamasından Memnun AB Komisyonu, Türkiye'nin AB Müktesebatına Uyum Programını Açıklamasını Memnuniyetle Karşıladığını Bildirdi.
Servet Çetin Resmen Galatasaray'da Galatasaray, Sivasspor'un Başarılı Defans Oyuncusu Servet Çetin ile 3 Yıllık Sözleşme İmzaladı.
Borsa 46.621,49 Puandan Kapandı İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) Ulusal 100 Endeksi, İkinci Seansta 83,52 Puan Artarak 46.621,49 Puandan Kapandı.
Erdoğan: Somut Bir İsim Yok Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Adaylığı Ortaya Çıkmış Somut Bir İsmin Bulunmadığını Belirtti.
Ankara'da Yerel Yönetimler Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Kuğulu Kavşağı ile İlgili Mahkemeden Gelen Yürütmeyi Durdurma Kararının Hangi Konuda Olduğunun Tam Olarak Belirlene..
Erzurum'da Nisan Karı Etkili Oluyor Erzurum'da Nisan Ayında Etkili Olan Kar Yağışı, Özellikle Yüksek Kesimlere Kara Kışı Geri Getirdi.
Gökçek'ten "Cumhuriyet Mitingi"yle İlgili Yorum Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Geçtiğimiz Cumartesi Günü Ankara'da Yapılan Cumhuriyet Mitingi ile İlgili Olarak, "Yapılan Bu ..
Gülbin'in Arkadaşlarından Şiirli Veda İzmir'den Kapadokya Gezisi İçin Yola Çıkan Öğrencileri Taşıyan Otobüsün Aksaray Yakınlarında Kaza Yapması Sonucu Hayatını Kaybeden 16 Yaşındaki Gülbin Ko..
İstanbulspor'da Fuat Yaman dönemi Lig A Kategorisi'nde son haftalarda üst üste başarısız sonuçlar alan İstanbulspor'da Fuat Yaman dönemi başladı. Teknik Direktör Naci Şensoy'un istifa etmesin..
Hatayspor 5 futbolcusuyla yollarını ayırdı Türkiye 2. Lig B Kategorisi 5. Klasman Grubu'nda iddiasını büyük ölçüde yitiren Hatayspor, 5 futbolcu ile yollarını ayırma kararı aldı.
PFDK, başkanlara ceza yağdırdı Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu, başkanlara ceza yağdırdı. Bu cezalardan özellikle başkanlar ve yöneticiler nasibini aldı. Son haftalarda hakemler ve federas..
Irak'ta saldırılar: 13 ölü Irak'ta bugün düzenlenen saldırılarda en az 13 kişi hayatını kaybetti.
İshak Paşa Sarayı'na Giriş Ücretinde İndirim Ağrı Kültür ve Turizm Müdürü Muhsin Bulut, Kültür ve Turizm Bakanlığı Döner Sermaye İşletmesi Merkez Müdürlüğü Yönetim Kurulu Kararıyla 2006 Yılın..
Karadeniz Bölge Komutanı'na ziyaret Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde, Zonguldak Ereğli ve Çevresini Kalkındırma Derneği (ZERÇEV) ve Ereğli İş Geliştirme Merkezi (ERİŞGEM) Yönetim Kurulu Başkanı ..
İstanbul'da elektrik kesintisi Sarıyer, Bahçelievler ve Bağcılar’nın bazı bögelerinde Pano değişimi ve bakım çalışmaları nedeniyle 20, 21 ve 24 Nisan tarihleri arasında elektrik kesintisi uyg..
Beyin Kanamasından Ölen Polis Toprağa Verildi Beyin Kanaması Sonucu Hayatını Kaybeden Polis Memuru Çetin Güllü, Memleketi Malatya'da Gözyaşları Arasında Toprağa Verildi. Polis Memurunun Organ..
Özel İdare ve Belediyelerin Kar Tasarrufu Gümüşhane, Bayburt, Iğdır, Ardahan ve Erzincan İllerinde Bu Yıl Kar Yağışı Miktarının Az Olması Sebebiyle Özel İdare Köy Hizmetleri ve Belediyelerin ..
Sinoplular Turizm Konusunda Eğitilecek Kültür ve Turizm Bakanlığı Araştırma ve Eğitim Genel Müdürlüğü Tarafından Sinop'ta Mevcut Kültür ve Turizm Potansiyelinin Arttırılmasına Yönelik 24 26 N..
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10