13 Nisan 2007 Cuma Günü Haberleri

13 Nisan 2007 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
'Oflu İsmail' Serbest Toplam 30 Yıl Hapis Cezasına Çarptırılan İsmail Hacısüleymanoğlu Tahliye Edildi.
Navatan Yeniden Grup Kurdu Bağımsız Afyonkarahisar Milletvekili Mahmut Koçak, Anavatan Partisine Katıldı. Koçak'ın Katılımıyla Anavatan Partisi, TBMM'de Yeniden Grup Kurdu.
Borsa Artışla Kapandı İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) Ulusal 100 Endeksi, İkinci Seansta 101,82 Puan Artarak 46.044,18 Puandan Kapandı.
'Oflu İsmail' Tahliye Edildi 30 Yıl Hapis Cezasına Çarptırılan İsmail Hacısüleymanoğlu İade-İ Muhakeme Başvurusu Üzerine Tahliye Edildi Yeni
Sezer'den Siyasal Rejim Uyarısı Anayasal Kurallar 'Kırmızı Çizgiler'dir Diyen Sezer, Terör Tehtidine Karşı Sessiz Kalınamayacağını Söyledi
Havalimanında Kaçak İlaç Operasyonu Atatürk Havalimanı'nda Yurda Kaçak Olarak Sokulmaya Çalışılan 141 Bin Adet Zayıflama ve Bin 645 Adet Cinsel Uyarıcı Hap Ele Geçirilirken, Olayla İlgili 2 ..
AGİT Dönem Başkanı Moratinos Türkmenistan temaslarını tamamladı Orta Asya turuna çıkan İspanya Dışişleri Bakanı ve Avrupa Güvenlik ve İşbirliği Teşkilatı (AGİT) Dönem Başkanı Miguel Angel Mor..
Türkmen lider Berdimuhammedov umre yaptı Resmî bir ziyaret için bugün Suudi Arabistan'a gelen Türkmenistan Devlet Başkanı Gurbanguli Berdimuhammedov, öncelikle Mekke'ye geçerek umre yaptı.
Sezer'den "Gerici Tehdit" Uyarısı Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, 'Kuruluşundan Bu Yana Cumhuriyetimizi Sinsi Bir Gölge Gibi İzlemiş Olan Gerici Tehdit, Bugün Ulaşmış Olduğu Boyutlarla Kay..
Türk-Ermeni ilişkileri, "geçimişi bırakıp bugüne ve yarına bakarak" masaya yatırılıyor Amerika'nın Texas eyaletinin Dallas kentinde düzenlenecek olan "Şimdi Ne Yapalım" konferansı, Türk ve Er..
İstanbul'da Su Kesintisi Silahtar Terfi Merkezi'nde Yapılacak Bakım, Onarım ve Yenileme Çalışmaları Dolayısıyla, Gaziosmanpaşa, Eyüp ve Bayrampaşa İlçelerindeki Bazı Bölgelere Su Verilemeyec..
Avusturya Başbakanı: "Türkiye, AB için hazır değil" Avusturya Başbakanı Alfred Gusenbauer, Türkiye'nin insan hakları karnesi nedeniyle Avrupa Birliği'ne (AB) üye olmaya hazır olmadığını söyle..
Rusya'da da halk yarın yürüyecek Rusya'da yarın dört farklı grubun şehir merkezinde düzenleyeceği gösteriler Moskova polisini alarma geçirdi.
J&J milyonlarca Listerine'i piyasadan geri çekiyor Ünlü Johnson & Johnson firması, özellikle çocukların kullanımı için üretilen ağız durulama ürünü olan Listerine Agent Cool Blue'yu piyasadan..
Amerika'da polis, bir liseye uyuşturucu baskını yaptı Amerika'nın Connecticut eyaletinin Greenwich şehrinde bir liseye baskın yapan polis, 13 öğrenciyi tutukladı. Öğrencilerin, bir uyuşturucu..
Üst mahkemeden Carilles'in tahliyesine engel Amerika'nın New Mexico eyaletinin Federal Bölge Mahkemesince serbest bırakılan Luis Posada Carilles, üst mahkemenin tahliye kararını durdurması üz..
TGC, Nokta Dergisi'ne yapılan polis baskınına tepki gösterdi Türkiye Gazeteciler Cemiyeti (TGC), Nokta Dergisi'ne yapılan polis incelemesinin yasal olmadığını açıkladı. TCG, bu baskının "Bası..
Göksun Müftülüğü kermes düzenledi Kahramanmaraş'ın Göksun ilçesinde ilçe müftülüğü tarafından kermes açıldı.
Avlanma Yasağı 15 Nisan'da Başlayacak Malatya'da Sulardaki Avlanma Yasağının 15 Nisan'da Başlayacağı ve Uymayanlara Ceza Kesileceği Bildirildi.
Kütahya Öğrenci İl Genel Meclisi Toplantısı Kütahya Öğrenci İl Genel Meclisi, Zafertepeçalköy Beldesinde Toplandı.
Türkiye İşçi Emeklileri Derneği, üyelerine kömür dağıtımına başlıyor Türkiye İşçi Emeklileri Derneği Erzurum Şubesi, kömür tevziatına başlayacağını açıkladı.
Bursa Nilüfer'de su kesintisi Bursa Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (BUSKİ) tarafından Küçük Sanayi Kavşağı inşaat alanında ve Beşevler ile Ertuğrul Mahallelerinde gerçekleşt..
Malatya'da Sağlık Haftası Etkinlikleri Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Malatya Yöneticileri, Sağlık Haftası Etkinlikleri Kapsamında Devlet Hastanesi Başhekimi Bülent Topaloğlu'nu Ziyare..
Mecburi hizmet, Irak sınırındaki Çığlı'ya bile doktor gönderdi Türkiye'nin Irak sınırındaki Çığlı köyüne ilk defa doktor gidecek. Mecburi Hizmet Yasasına göre ataması yapılan Doktor Engin Kar..
PTT Genel Müdürlüğü Mektup Yazma Yarışması PTT Genel Müdürlüğü'nün Türkiye Genelinde Düzenlediği Mektup Yazma Yarışması'nda, Adana'dan Büşra Sayıcı Türkiye 3.'sü Oldu.
Beyrut, Sineklerden Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Sayesinde Kurtulacak Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nin Sineklere Karşı Kullandığı Biyodizel Yöntemi, Yurt Dışındaki Diğer Şehirlere Örnek Old..
İnşaattan Demir Hırsızlığına 3 Gözaltı Eskişehir'de, Bir İnşaattan Demir Hırsızlığı ile İlgili 3 Kişi Yakalandı.
Nilüfer'de Su Kesintisi Bursa Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (Buski) Tarafından Küçük Sanayi Kavşağı İnşaat Alanında ve Beşevler ile Ertuğrul Mahallelerinde Gerçekleştirilec..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10