13 Nisan 2007 Cuma Günü Haberleri

13 Nisan 2007 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Kolejlerimiz Fransa'da yola devam ediyor Fransa'da devam eden Dünya Liselerarası Basketbol Şampiyonası'nda ülkemizi erkekler kategorisinde temsil eden Yıldızlar Koleji ve bayanlar kategorisin..
'Türkiye Bir Başarı Hikâyesi Oldu' Uluslararası Para Fonu (IMF) Başkanı Rodrigo de Rato, Türk Ekonomisinin Son Yılların En Büyük Başarı Öykülerinden Birini Oluşturduğunu ve Bu Yüzden Hem Hükü..
Fitch, T-Bank'ın Notunu Yükseltti Uluslararası Kredi Derecelendirme Kuruluşu Fitch, Eski Adı Mng Bank Olan Turkland Bank"ın Kredi Notunu Yükseltti. Fitch, Turkland Bank"ın B- Olan Yabancı Par..
"Numara Taşıma Çıkmazsa Rekabet Kurumu'na Gideriz" Avea Genel Müdürü Türktan, Cepte Numara Taşınabilirliği Yönetmeliğinin İptali için Dava Açan Turkcell Hakkında "Bu Dava, "Ben Monopol Olarak..
Bir Şey Yapmazsanız Hata da Yapmazsınız İkea Türkiye Genel Müdürü Mikael Bartroff, İnsanın Sadece, Uyurken Hata Yapmayacağını Belirterek, ""çünkü Bir Şey Yapmazsanız Hata da Yapmazsınız"" Ded..
Btc'ye En Yüksek Teklif Telekom ve Turkcell'den Bulgaristan Telekom Şirketinin Yüzde 65"inin Satışına Yönelik İhalede Telekom ve Turkcell"in En Yüksek Teklifi Verdiği Belirtilirken Söz Konusu..
Antalya İstanbul'u Solladı: 3.2 Milyar Dolar Antalya Havalimanı"nın Kiralanması için Çıkılan İhalede Rekor Kırıldı. İhaleyi Alman Fraport ile 3 Milyar 197 Milyon 424 Dolar Teklif Veren İbrahi..
Büyükanıt'ın 'Diplomatik' Üslubu Piyasayı Rahatlattı Genelkurmay Başkanı Orgeneral Büyükanıt"ın Açıklamaları Dün Piyasalarda Teskin Edici Bulundu. Cumhurbaşkanlığı ve K.irak Mesajları Sonrası..
Borsa 46 Bin Puanı Zorluyor İMKB Bileşik Endeksi, Bir Günlük Aradan Sonra Tekrar 46.000 Puan Seviyelerini Deniyor. İMKB Bileşik Endeksi Birinci Seansta, Dünkü İkinci Seans Kapanışına Göre 376..
Dünya Bankası'nda Aşk Skandalı Büyüyor Aynı Kurumda Çalışan Sevgilisini Kayırdığını İtiraf Eden Dünya Bankası Başkanı Paul Wolfowitz İstifaya Çağrıldı. Dünya Bankası Çalışanları Derneği, Sevg..
Euro Son İki Yılın En Yüksek Düzeyinde Euro Avrupa Borsalarında, ABD Doları Karşısında, Son İki Yılın En Yüksek Düzeyine Ulaştı Yeni
Öğretmen Yardımlaşma Sandığı İstemiyor Eğitim-iş'in 1507 Öğretmen Üzerinde Yaptığı Anketten, Öğretmenlerin Yüzde 61'inin İlksan'ın Kapatılmasını İstediği Ortaya Çıktı. Öğretmenlerin Yüzde 69'..
Fed: Enflasyon En Büyük Düşman ABD Merkez Bankası Fedin Para Kurulu Fomc'nin Son Toplantı Tutanaklarının Açıklanması Wall Street'de Satışlara Yol Açtı.
Ülker Gıda Yıl Sonuna Kadar 42 Milyon Dolarlık Yatırım Gerçekleştirecek" Lker Gıda Grubu 2007'yi İhracat ve Yatırım Yılı İlan Etti.
Bellona 10. Yılını Kutladı Türkiye'nin Lider Ev Tekstili Markalarından Bellona, 10. Yılını Bayileriyle Birlikte Şafak Sezer ve Ebru Gündeş'in de Sahne Aldıkları Bir Toplantıyla Kutladı.
TMSF, Halı ve Kilim Satışından 85 Bin YTL Gelir Sağladı TMSF, Tyt Bank Hakim Ortaklarından Apel Çelik'e Ait 1855 Adet Halı ve Kilimi, Bugün İkinci Kez Açık Artırmaya Çıkardı. TMSF, 38 Halı ve..
RTÜK'ten "Kurtlar Vadisi" Açıklaması RTÜK, Hiçbir Dizi ya da Programın Ekranlarda Gösterilmeden Denetlenmediğini Bildirdi.
Kırgızistan'da Muhalefet Eylemleri Kırgızistan'da Muhalefetin Düzenlediği Eylemler Sürerken, İçişleri Bakanlığı'na Bağlı Güvenlik Güçlerinin Sayısı Arttırıldı.
Trakya Üniversitesi, eski rektör Osman İnci hakkında soruşturma açtı Trakya Üniversitesi(TÜ), eski rektör Prof. Dr. Osman İnci’nin ameliyat ettiği hastalardan bıçak parası adı altında ücret a..
Öğrenciler önce dinleyip sonra meslek seçiyor Afyonkarahisar Özel Zafer Koleji, farklı bir yöntemle öğrencilerine meslek seçiminde kolaylık sağlıyor. Değişik meslek gruplarından tecrübeli kiş..
Bir Konuştu, Pir Konuştu! Didem Erol, 'Türkiye'de Çalışmak İçin Kocamı Boynuzlamak Yoksa Popçu ile Aşk mı Yaşamak Lazım' Diyor..
İlköğretim okulu öğrencisinin kuyuya düşerek ölmesiyle ilgili gözaltına alınan arazi sahibi serbest bırakıldı Samandıra'da, 8 yaşındaki ilköğretim öğrencisi Furkan Yavuz'un çiçek toplamak is..
Marmaris Bombacısı 10 Kişinin Ölümünden Sorumlu İzmir'de Yakalanan U.a'nın, 14 Yaşında Terör Örgütü PKK'ya Katıldığı, Örgütün Sözde Üst Düzey Sorumlularından Biri Olduğu, Kendi Oluşturduğu E..
Edu, İliç ve Erdinç'e 2'şer Maç Ceza Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (Pfdk), Fenerbahçe'nin Brezilyalı Futbolcusu Eduardo Lois A.de Sauza (Edu), Galatasaray'ın Sırp Golcüsü Sasa İliç ve T..
Düzce'de Enerji Kesinti Sakarya Elektrik Dağıtım A.ş (Sedaş) Tarafından Düzce'de Bakım Onarım Çalışması Yapılacağından, 15-16 Nisan Tarihleri Arasında Çeşitli Bölgelerde Enerji Kesentisi Yap..
Vergi Oranları Düştükçe Makul Beyan Artıyor Samsun'daki Vergi Mükelleflerinin Daha Makul Vergi Beyanında Bulunma Eğilimindeki Artışın, Vergi Denetmenlerinin Vicdanını Rahatsız Ettiği ve Bu Ne..
Atatürk Havalimanı'nda "Uyarıcı" ve "Zayıflatıcı" İlaç Operasyonu Atatürk Havalimanı'nda Kaçak Yolla Yurda Sokulmak İstenen ve Piyasa Değeri 500 Bin Dolar Olan Cinsel Gücü Arttırıcı ve Zayıfl..
AK Parti Milletvekili Ekrem Erdem: Türkçe'deki Bozulma ve Yabancılaşmanın Araştırılması, Türkçe'nin Korunması ve Etkin Kullanımı İçin Alınması Gereken Önlemlerin Belirlenmesi Amacıyla Kurulan..
Sakıp Sabancı İçin Adana'da Mevlit Okutuldu Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Merhum Sakıp Sabancı'nın Ölümünün 3. Yıldönümünde, Ailesi Tarafından Adana'da Mevlit Okutuldu.
Güneş Gözlüğü Seçimine Dikkat Anadolu Gözlükçüler ve Optisyenler Derneği Başkanı Türker Küçüker, Güneş Gözlüğü Konusunda Vatandaşları Uyardı. Küçüker, Gözlük Kullanırken Taklitlerden Kaçınıl..
Mardin Memur-sen'den Cumhurbaşkanlığı Seçimleri Açıklaması Memur-sen Mardin İl Başkanı Sait Uçar, Cumhurbaşkanlığı ile İlgili Yaptığı Basın Açıklamasında, Halkın Düşünce ve Yaşam Tercihleriyl..
İslamey Müzik ve Dans Grubu'nun Kayseri Gösterisi İslamey Müzik ve Dans Grubu, Türkiye Turnesi Çerçevesinde Kayseri'de Bir Gösteri Yaptı.
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10