12 Nisan 2007 Perşembe Günü Haberleri

12 Nisan 2007 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Hazine, IMF ile Niyet Mektubu Taslağı Üzerinde Mutabakat Sağladı Hazine, Kit'lerin Orta Vadede Kamu Maliyesi ve Yapısal Düzenlemelerle İlgili Teknik Çalışmaların Bitirildiğini ve IMF ile Muta..
Hazine: "Niyet Mektubunda Mutabakat Sağlandı" Hazine Müsteşarlığı, IMF ile Niyet Mektubu Taslağı Üzerinde Mutabakat Sağlandığını ve IMF İcra Direktörleri Kurulu'nun 2007 Yılı Mayıs Ayı İçind..
Wolfowitz: "Hata Yaptım, Özür Dilerim" Dünya Bankası Başkanı Paul Wolfowitz, Adının Karıştığı Aşk Skandalıyla İlgili Olarak, Söz Konusu Kurum Çalışanını Kayırdığı İçin Özür Diledi.
Köprü ve Oto Yollarda Eylem Kamu Emekçileri Sendikaları Konfederasyonu'na (Kesk) Bağlı Yapı-yol-sen Üyeleri, Köprü ve Oto Yollarda Çalışan Gişe Görevlilerinin Çalışma Şartlarının İyileştirilm..
Sivas'ta Traktör Hırsızlığı Sivas'ın Suşehri İlçesinde Traktörü Çalışan Ramazan Yılmaz, Traktörünü Bulana veya Yerini Söyleyene Bin YTL Para Ödülü Vereceğini Bildirdi.
Kızıltepe Davasının 12. Duruşması 18 Nisan'da Eskişehir Valiliği, Kızıltepe Davasının 12. Duruşmasının Görüleceği 18 Nisan'da Muhtemel Toplantı, Gösteri Yürüyüşü, Basın Açıklaması ve Benzeri ..
Terör Operasyonlarında Gözaltına Alınan 6 Kişiden 4'ü Tutuklandı Taksim Meydana Konulan Bombaya İlişkin Yürütülen Soruşturma Kapsamında ve Kadıköy'de Yapılan Operasyonlarda Gözaltına Alınan 6..
Market Faresi Yakayı Ele Verdi Balıkesir'in Edremit İlçesine Bağlı Altınoluk Beldesinde Bir Marketten Telsiz Telefon Çalarken Güvenlik Kameralarına Yakalanan 3 Kişiden Biri, Akçay Beldesinde ..
Kavga Eden Alkollü Şahıslara 58'er YTL Para Cezası Eskişehir'de Kavga Eden 2 Alkollü Şahsa, Çevreyi Rahatsız Etmekten 58'er YTL Para Cezası Verildi.
Dinç Bilgin'in Oğlu Şevket Önay Bilgin'nin Etibank Davası TMSF Tarafından El Konulan Etibank'ın Eski Sahibi Dinç Bilgin'in Oğlu Şevket Önay Bilgin'e Bankayı Zarara Uğratmak Gerekçesiyle Açıla..
Kocaeli'nden Kısa Kısa Kocaeli'nin Körfez İlçesinde Bir İş Yerine Giren Hırsızlar, 500 YTL Değerinde Cep Telefonu Kontörü ile 500 YTL Nakit Parayı Çalarak Kaçtı.
Erdek'te Fabrika Çatısından Düşen İşçi Öldü Balıkesir'in Erdek İlçesinde Bir Fabrikanın Çatısına Çıkan İşçi, Dengesini Kaybedince 20 Metre Yükseklikteki Çatıdan Düşerek Hayatını Kaybetti.
Irak Parlamentosu'nda Patlama ABD, Irak Parlamentosu'nda Meydana Gelen ve İkisi Milletvekili 3 Kişinin Ölümüne Sebep Olan Bombalı Saldırıyı Kınadı.
Kırgızistan'da Muhalefet Eylemleri Kırgızistan'da Muhalefetin Düzenlediği Eylemler 8. Gününde Konserle Devam Ediyor.
Pakistan'da Taliban Düğün Bastı Pakistan'da Taliban Bir Düğüne Baskın Düzenledi ve Şarkıcıların Saç ve Bıyıklarını Kazıttı. Baskın Sonucu Çatışma Çıktığı ve Taliban Militanlarının 6 Kişiyi Re..
Ak Partili Aslan, Hakkında İftira ve Karalama Kampanyası Yürütenlerle Yargıda Hesaplaşacağını Söyledi AK Parti Diyarbakır Milletvekili İhsan Arslan, Siyasete Girdiği Günden Bu Yana, Kendisi, ..
Başbakan Erdoğan, Seçimin Erkene Alınması Tartışmalarına Son Noktayı Koydu Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Genel Seçimlerin Erkene Alınması Tartışmalarına Son Noktayı Koydu. Erdoğan'ın, Millet..
Atatürkçü Düşünce Derneği'nden Panel Atatürkçü Düşünce Derneği (Add) Diyarbakır Şubesi Tarafından "1915 Olaylarının İçyüzü ve Emperyalizmin Ermeni Kartı" Konulu Bir Panel Düzenlendi. Panale K..
Bakan Koç Kocaeli'nde Kültür ve Turizm Bakanı Atilla Koç, Hükümet Olarak Kültür ve Turizme Büyük Önem Verdiklerini Söyledi.
Yönetmen Gani Şavata, Son Filmi "Aura" İçin Van'da Son Filmi "Aura"nın Galası İçin Van'a Gelen Yönetmen ve Sinema Oyuncusu Gani Rüzgar Şavata, Halkın Gösterdiği İlgiden Memnun Olduğunu, Daha ..
Cuma Günü (13 Nisan 2007) için Geçerli MB Döviz Kurları Ankara - Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası 13 Nisan 2007 Tarihi için Gösterge Niteliğindeki Döviz Kurlarını Açıkladı. Buna Göre, Dolar..
Horozlar Köpeğin Tahtına Göz Dikti Batman'da Bir Şahıs, Horozlarını Evi Korumaları İçin 2 Yıldır Eğittiğini Söyledi. Sıra Dışı Horozlar, Evi Hırsızlardan Korumanın Yanı Sıra Top da Oynuyor.
Süt ve Et Üreticileri Bilgilendirme Semineri AB ile Gap İdaresi, Güneydoğu'daki Süt ve Et Üreticilerine Yönelik Eğitim Çalışmaları Sürürken, Gap Kırsal Kalkınma Projesi Çerçevesinde 2007 Kası..
Orgeneral Büyükanıt'ın Basın Toplantısı Genelkurmay Başkanı Yaşar Büyükanıt, "Biz, Hem Vatandaş Olarak, Hemde Silahlı Kuvvetlerin Bir Personeli Olarak, Cumhuriyet'in Temel Değerlerine Sözde D..
Orgeneral Büyükanıt'ın Basın Toplantısı Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt, Teröristin Emeklilik Hakkı Olabileceğini Kabul Edemediğini Belirterek, "Hem de Teröriste, Türkiye Cumhur..
Anavatan Partisi Genel Başkanı Mumcu Elazığ'a Geliyor Anavatan Partisi Genel Başkanı Erkan Mumcu, İl Kongresine Katılmak Üzere Elazığ'a Gelecek.
Antalya Havaalanı'nın kiralama ihalesini Fraport -AG-İçtaş Ortak Girişim Grubu aldı (2) Türkiye'nin 2. en işlek havaalanı olan Antalya Havaalanı'nın kiralama yöntemiyle 17 yıl 107 günlük işle..
Serik'te süt toplama işlemleri başlatıldı Antalya'nın Serik ilçesinde Tarım İlçe Müdürlüğü, süt toplama öncesinde üreticileri mektupla bilgilendirdi. Hijyen ve kalitenin yükseltilmesi ile süt..
İskandinav turistler, Alanya'da safariye büyük ilgi gösteriyor Tatil için Antalya'nın Alanya ilçesine gelen turistler safari turlarına ilgi gösteriyor. Özellikle İskandinav turistlerin ilgi g..
Büyükanıt: "Cumhuriyetin temel değerlerine sahip bir cumhurbaşkanı seçilmesini umut ediyoruz" Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt, "Cumhuriyetin temel değerlerine sözde değil, özde ..
HA-Bİ-DER, projesini tanıtmak için konvoy düzenledi Halkı Bilinçlendirme Derneği (HA-Bİ-DER) '0-6 yaş çocuğunun bilimsel gelişimine yönelik anne-baba eğitimi' projesinin tanıtımı için Samsun'..
Bakan Yıldırım'dan gençlere internet uyarısı Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Türk Telekom tarafından yaptırılan Pendik Türk Telekom Asya Anadolu Teknik Lisesi'nin açılışında öğrencilere int..
Menemen Halk Kütüphanesi'ndeki 9 bin 800 kitap, nemden çürümekten kurtarılacak İzmir'in Menemen ilçesindeki halk kütüphanesinde bulunan 9 bin 800 kitabın nemden çürümemesi için çalışma başlat..
Şahinbey Belediyesi 3 yılda 152 bin fidan dikti Gaziantep merkez Şahinbey Belediyesi Başkanı Ömer Can, 3 yıl içerisinde ilçede 152 bin fidan diktiklerini söyledi.
Aifd: Türkiye'de İlaç Piyasası 9.9 Milyar Dolara Ulaştı/ Sağlıkta Yenilikçi Tedaviler Tasarrufu Artırıyor İstanbul- Araştırmacı İlaç Firmaları Derneği (Aifd), İnsan Ömrünü Uzattıkları ve Yaşa..
Türk Traktör, Kar Dağıtım Şeklini Genel Kurulda Karara Bağladı İstanbul - Türk Traktör ve Ziraat Makineleri, 2006 Yılı Karının Dağıtım Şeklini Olağan Genel Kurulda Karara Bağladı. Şirket; Tam..
Miting Nedeniyle Tren Seferlerinde İptal Yok Tcdd, 14 Nisan'da Ankara'da Düzenlenecek Miting Nedeniyle Herhangi Bir Sefer İptalinin Söz Konusu Olmadığını Bildirdi.
Dolar 1,3820 YTL Oldu İstanbul Serbest Piyasada Kapanış Saatlerinde Doların Satış Fiyatı 1,3820 YTL, Avronun Satış Fiyatı 1,8580 YTL Oldu.
Ikdp: "Büyükanıt'ın Açıklamalarını Değerlendireceğiz" Irak Kürdistan Demokrat Partisi (Ikdp) Dış İlişkiler Sorumlusu Safin Dizayi, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt'ın Açıklamala..
Öğrenciler Vatandaşları Trafik Kurallarına Karşı Uyardı Çorum'da Öğrenciler Vatandaşların Trafik Kurallarına Uyup Uymadıklarını Denetlediler.
Dna Testiyle Gelen Servet İntihar Eden Playboy Yıldızı Anna Nicole Smith'ın 7 Aylık Bebeğinin Babası Dna Testiyle Belli Oldu
Fenerli Koca BJK'li Eşini Dövdü! Fenerbahçeli Koca, Beşiktaşlı Karısıyla Maç Skoru Yüzünden Tartıştı. Tartışma Alevlenince FB'li Koca, Karısını Dövdü Yeni
Konut Faizi Yüzde 1,39'a İndi Anadolubank, Konut Kredisi Faiz Oranlarında İndirim Yaptı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10