10 Nisan 2007 Salı Günü Haberleri

10 Nisan 2007 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Van'da Turizm Çalışmaları Akdamar Adası Kilisesi'nin Restore Edilip Tekrar Ülke Turizmine Kazandırılmasının Yankıları Devam Ederken, Turizm Sektörünü Yönlendiren Kuruluş Temsilcileri İse Van'..
Gülay Ailesinin 5 Ferdi, Zonguldak'ta Toprağa Verildi Kız İstemeye Gittikleri Trabzon'dan Dönerken, Samsun'da Geçirdikleri Trafik Kazası Sonucu Hayatını Kaybeden Gülay Ailesinin 5 Ferdi, Meml..
Aydın Ticaret Borsası Aydın Ticaret Borsası'nda Natürel Ham Zeytinyağı 4,99 YTL, Siyah Salamura Zeytin 1,40 YTL ve Kuru İncir 2,50 YTL'den satıldı. Borsada, işlem gören ürünlerin escil salonu..
Hayvan nakillerinde artık damga pulu ödenmeyecek Maliye Bakanlığı, yaptığı düzenlemeyle canlı hayvan nakillerinde alınması zorunlu olan 7.6 YTL'lik damga pulunu kaldırdı.
20 aylık bebeğe çakal saldırısı Amerika'nın New Jersey eyaletinin Middletown kasabasında evinin bahçesinde oynayan 20 aylık bir bebeğe çakal saldırdı. Kafasında ve boynunda ısırılan bebeğin h..
Bush'tan Kongre'ye göçmen reformu çağrısı ABD'nin Arizona eyaletinin Amerika - Meksika sınırındaki Yuma şehrini ziyaret eden Başkan George Bush, Kongre'den göçmen reformunu bu yıl içinde geçi..
AB, İran'ın açıklamalarından endişeli Avrupa Birliği (AB) Dönem Başkanı Almanya, İran'ın nükleer programına ilişkin açıklamaları "büyük bir endişe" ile takip ettiğini açıkladı. Almanya, Tahra..
Hindistan’da öfkeli fil dehşet saçtı: 1 ölü, 18 yaralı Hindistan'ın güneyinde dini bir bayram sırasında gösteri yaparken aniden sinirlenen erkek bir fil eğiticisini öldürdükten sonra 18 kişiy..
Tekfen Filarmoni Orkestrası, 2007 Türkiye turnesine, Gaziantep, Adana ve Mersin'den başlayacak Farklı kültürlerin müzikleri ve müzisyenlerini biraraya getiren Tekfen Filarmoni Orkestrası, 200..
Rakamlar Başbakan'ı Doğrulamıyor Eğitim Sen Başkanı Alaaddin Dinçer, Türk Eğitim Sisteminin Durumuna İlişkin İstatistikleri Açıklayarak Başbakan'ın Verdiği Rakamların Doğru Olmadığını Bildird..
Öğretmenin İttiği Öğrenci Yaralandı Öğretmenin İttiği Öğrenci, Peteğe Yüzünü Çarpıp Yaralandı
Dolar 1,3740 YTL, Avro 1,8450 YTL Oldu İstanbul Serbest Piyasada Kapanış Saatlerinde Doların Satış Fiyatı 1,3740 YTL, Avronun Satış Fiyatı 1,8450 YTL Oldu.
IMF: "ABD'nin Tutsat Sıkıntısı İstikrarsızlık Yaratmaz" Uluslararası Para Fonu (IMF), ABD'de Yüksek Riskli ve Yüksek Faizli Tutsat Sektöründe Yaşanan Sıkıntının, Dünya Borsalarında İstikrars..
CHP, Kanaltürk'e avans vermiş CHP Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Özyürek, Kanaltürk'e 3 milyon doların hibe olarak değil avans olarak verildiğini söyledi.Maliye Bakanlığı müfettişleri tarafı..
Piyasaya, Temkinli Hava Hakim Oldu/ Endeks, 549 Puan Gerildi/ Dolar Sabaha Göre Gevşedi, Faiz Dünün Üzerinde İstanbul - Piyasalarda Bugün Temkinli Seyir İzlendi. Irak'la Yaşanan İlişkiler ve ..
Yüksel ve Durmaz'ı Hakemlikten Atın Fenerbahçe Yönetim Kurulu'nun Bildirisinde Futbol Federasyonu'ndan Bazı Taleplerde Bulunuldu...
Cari Açık Şubatta Geriledi Merkez Bankası, 2006 Yılının Şubat Ayında 3 Milyar 382 Milyon Dolar Olan Cari Açığın, Bu Yıl Aynı Ayda Yüzde 0,8 Azalarak 3 Milyar 256 Milyon Dolara Gerilediğini Aç..
100 Bin YTL'ye Ev Soyak, Kartal'da Yeni Bir İnşaat Projesine Başlıyor. 812 Konutun Yapılacağı Projede Fiyatlar 100 YTL ile 200 Bin YTL Arasında Değişiyor.
Batman Belediyesi Su İsrafını "Tiyatro" ile Önleyecek İçin İlginç DTP'li Batman Belediyesi Su Paralarını Tahsis Etmek ve İsrafı Önlemek İçin İlginç Bir Yönteme Başvurdu. Belediye Tiyatro Guru..
Çorum Valisi Mustafa Toprak: Vatandaşların Huzur ve Güvenlikleri İçin Polise Yardım Etmesi Gerektiğini Belirten Vali Mustafa Toprak, "Bizim Güvenliğimizi Korumaya Çalışan Güvenlik Güçlerine Y..
Bağ-kur Bölge Toplantısı Elazığ'da Yapılacak Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Tarafından Gerçekleştirilen ve 5 İlden 22 Müdür, Bakanlıktan İse 16 Üst Düzey Yöneticinin Katılacağı Bölge To..
Kayseri'de Yerel Yönetimler Kayseri Büyükşehir Belediyesi Tarafından Aydınlar Mevkii Yol İstinat Duvarı İşi İhalesi Yapıldı.
Kayseri'de Yerel Yönetimler Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, Erciyes Üniversitesi Mühendislik Bölümü Öğrencilerinden Oluşan İnşaat Kulübü Üyelerini Makamında Kabul Etti.
Türk Polis Teşkilatı'nın Kuruluşunun 162. Yıldönümü Türk Polis Teşkilatı'nın 162. Kuruluş Yıldönümü Dolayısıyla Çorlu'da Tören Düzenlendi. Törende Konuşan Çorlu İlçe Emniyet Müdürü Muhittin S..
Polis Haftası'nın Ödülleri Sahiplerini Buldu Polis Haftası Nedeniyle Çorlu İlçe Emniyet Müdürlüğü Tarafından Organize Edilen Halı Saha Futbol Turnuvası ile İlk ve Ortaöğretim Öğrencileri Aras..
Erzurum'da Türk İmar Sen'den İş Yavaşlatma Eylemi Türk Kamu- Sen'e Bağlı İmar- Sen, Türkiye Genelinde Eş Zamanlı Olarak Bugün Tapu ve Kadastro Dairelerinde İşi Yavaşlatma Eylemi Başlattı.
Cizre'de Okullar Arası Futbol Turnuvası Şırnak'ın Cizre İlçesinde, Cizre Kaymakamlığı ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Etkinlikleri Kapsam..
Kayseri'de Yerel Yönetimler Kayseri'nin Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Çocuk Meclisi'nin 2007 Yılında Yapacağı Etkinliklerle Gündeme Damgasını Vuracağını Belirtti.
Gaziantep'te "Amatör Yemek Yarışması" Düzenlenecek Gaziantep Üniversitesi Tarafından "Amatör Yemek Yarışması" Düzenleneceği Bildirildi.
Sivas'ta Yerel Yönetimler Sivas'ın Suşehri İlçesinde Belediye Tarafından Alınan Temizlik Araçları, Cadde ve Sokakları Temizlemeye Başladı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10