1 Nisan 2007 Pazar Günü Haberleri

1 Nisan 2007 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Murat Nehri'ne Düşen Öğretmen Bulunamıyor Muş'ta Vekil Öğretmenlik Yapan Bir Kişi Murat Nehri'nde Boğulurken, Ceset Arama Çalışmalarının, Su Seviyesinin Yüksek Olması Sebebiyle Sonuç Vermediğ..
Bolu Dağı'nda Yoğun Sis ve Kar Yağışı Bolu Dağı'nın Düzce Kesiminde Yoğun Sis ve Kar Yağışı Ulaşımı Olumsuz Yönde Etkiliyor.
Aksu: "Hayatı Tehdit Altında Olanlar Korumaya Alınır" İçişleri Bakanı Abdülkadir Aksu, Hayatının Ciddi Biçimde Tehdit Altında Bulunduğu MİT ve Diğer İstihbarat Birimleri Tarafından Tespit Ed..
Hülya Avşar Yenildi Hülya Avşar, Adına Düzenlenen Veteranlar Tenis Turnuvasında Bugün Yaptığı Gösteri Maçında, Karışık Çiftlerde Yenildi.
Petrol Kanunu Yeniden TBMM Genel Kurulu'nda TBMM Genel Kurulunun Bu Haftaki Gündeminde, Önemli Tasarı ve Teklifler Bulunuyor.
AİHM Merve Kavakçı Davası Kararını Açıklıyor Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi, Merve Kavakçı, Nazlı Ilıcak ve Mehmet Sılay'ın Şikayetleri Üzerine Açılan Davalara İlişkin Kararları Perşembe Günü..
Fransız Kayakçılar Palandöken'de Gösteri Yaptı Dünya Şampiyonu İki Fransız Kayakçı, Palandöken'de Gösteri Yaptı.
Ankaragücü Taraftarı Galatasaray Karşısında Galibiyete İnanıyor Turkcell Süper Ligi'nde Galatasaray ile Karşılaşacak Olan Ankaragücü'nün Taraftarları Maçtan Galibiyetle Ayrılacaklarına İnanıy..
Ataköylüler Yeşil Alana Çay Bahçesi Yapılmasını Protesto Etti Ataköy 2. Kısım'da Oturan Bir Grup, Çay Bahçesi Yapılacağı İleri Sürülen Yeşil Alana Yürüyerek Alkışlı Protesto Gösterisinde Bulu..
Başbakan Erdoğan Ulusa Seslendi... Ulusa Seslenen Erdoğan,"bir Süredir Ülkemizin de Gündeminde Yer Bulan Su Kıtlığı Problemi, Geleceğimizi Tehdit Eden En Büyük Küresel Tehlikelerden Biri Olan..
Yılnur Önen Hakemliği Bıraktı... Uğur Tenekecioğlu - Ankara / Dha
Kosova'da Ahtisaari Planı Protesto Edildi Kosova'nın Başkenti Priştine'de Düzenlenen Gösteride, BM Kosova Özel Temsilcisi Martti Ahtisaari'nin Kosova'ya Sınırlı Bağımsızlık Tanıyan Planı Prot..
Sera Sahipleri 2007'den Umutlu Hakkari'nin Çukurca İlçesinde Seracılıkla Uğraşan Çiftçiler, Fide Ekmeye Başladı.
İhd'den, BM Engelli Hakları Sözleşmesinin İmzalanması Talebi İnsan Hakları Derneği (İhd), 30 Mart'ta İmzaya Açılan ve 20 Ülkenin İmzalaması Halinde Yürürlüğe Girecek Olan Birleşmiş Milletler ..
Vakıfbank'tan Polislere Kredi Vakıfbank, 2-10 Nisan Tarihleri Arasında Tüm Emniyet Mensuplarına Aylık Maaşlarının 10 Katına Kadar Bireysel Kredi Kampanyası Başlattı.
"Türkiye'nin Doğu'ya Yönelmesinin Anahtarı Davutoğlu" Türkiye'nin Doğu'ya Yönelmeye Başladığı, Türkiye'nin Dış Politikasını Yeniden Gözden Geçirmesindeki "Kilit" İsmin Başbakan Erdoğan'ın Baş..
El Fetih, Gazze Şeridi'nde Yeni Güvenlik Gücü Oluşturdu Filistin'deki Temel Parti ve Silahlı Gruplardan El Fetih, Gazze Şeridi'nde Kendisine Bağlı Yeni Bir Güvenlik Gücü Oluşturdu.
Yerli Doğal Gaz Üretimine Bu Ay Başlanacak Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (Tpao), Düzce'nin Akçakoca İlçesinde Doğal Gaz Üretimine Bu Ay İçinde Geçecek.
İran, İngiltere'den "Tutum Değişikliği" Bekliyor İran, Sınır İhlali Nedeniyle Gözaltına Aldığı 15 Deniz Piyadesi Konusunda Ortaya Çıkan Krizin Çözümü İçin İngiltere'den Tutumunu Değiştirmesi..
ATO'nun Anketinde "Siyasi İstikrar Endişesi" Çıktı Ankara Ticaret Odası'na (ATO) Kayıtlı 2 Bin 360 İşyerinde Yapılan Ankete Göre, Piyasalarda Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçimleri..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10