9 Mayıs 2007 Çarşamba Günü Haberleri

9 Mayıs 2007 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Kendisine Dava Açılması İçin Suç Duyurusunda Bulundu Eskişehir'de Bir Sendika Yöneticisi, Kendisi Hakkında Dava Açılması İçin Savcılığa Suç Duyurusunda Bulundu.
Ersümer ve Çakan'ın Yüce Divan'da Yargılanması...(1) Enerji ve Tabii Kaynaklar Eski Bakanları Cumhur Ersümer ve Zeki Çakan'ın Yüce Divan'da Yargılanmasına Bugün Devam Edildi. Yüce Divan, Sanı..
Denizli'de haşhaş operasyonu Denizli'de jandarma ekipleri tarafından düzenlenen operasyonda kaçak olarak ekim yapılmış 360 bin 200 kök haşhaş bitkisi ele geçirildi.
Şarkı Seçiminde Zorlanıyor Sezen Aksu Destekli Bir Albüm Çıkartacak Olan Tarkan'ın Albümünün Çıkış Tarihi Ertelendi.
Kolombiya'da Görev Aldılar Ünlüler Dünyasında Yardımseverliğiyle Öne Çıkan İsmi Angelina Jolie ile Shakira'nın Aralarından Su Sızmıyor.
Yine Ortalığı Kasıp Kavuracak Yüzüklerin Efendisi Serisinin Yönetmeni Peter Jackson'dan Yepyen Bir Film Geliyor.
Ersümer ve Çakan Davasında Karar 29 Haziran'da Eski Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanları Cumhur Ersümer ile Zeki Çakan'ın Yüce Divan'da Yargılandıkları Davada Kararın 29 Haziran 2007'de Açıkl..
Kaymakam Polat, Ev Ev Dolaşarak Yardım Dağıtıyor Diyarbakır'ın Lice İlçesinde Ev Ev Dolaşarak Vatandaşın Sorunlarını Dinleyen Kaymakam Gürkan Polat, Mağdur Ailelere Yardım Paketi Dağıtıyor.
"Kuru Sıkı" Silahların Üretimi ve Kullanımına Kısıtlama Geliyor AKP İstanbul Milletvekili Gülseren Topuz'un, "Kuru Sıkı" Olarak Tabir Edilen Ses ve Gaz Fişeği Atabilen Silahlar Hakkında Yasa ..
Avrupa Günü Yemeğini Bu Kez Gül Değil Apakan Verdi Her Yıl Dışişleri Bakanı Abdullah Gül Tarafından AB Üyesi Ülkelerin Ankara Büyükelçilerine Verilen Avrupa Günü Yemeğini Bu Yıl Yoğun İç Günd..
Van'da İl Umumi Hıfzısıhha Kurulu Toplantısı Van'da İl Umumi Hıfzısıhha Kurulu Toplantısında, İçme Sularından Kaynaklanan Bulaşıcı Hastalıklar ile Bu Hastalıkları Önlemek İçin Alınması Gereke..
Bulgaristan'dan Enerji Alanında Rusya'ya Bağımlı Olduğu İddialarına Cevap Bulgaristan Başbakanı Sergey Stanişev, Avrupa Parlamentosu Üyesi İngiliz Muhafazakar ve Eski Bulgaristan Raportörü Ge..
İTO'dan Kan Bağışı Kampanyası İstanbul Ticaret Odası (İTO), Kan Bağışının Yaygınlaştırılmasına Destek Amacıyla 10 Mayıs 2007 Perşembe Günü Kan Bağışı Kampanyası Düzenliyor.
Hatay'daki Terör Örgütü PKK'ya Yönelik Operasyon Hatay'ın Hassa İlçesinde, Terör Örgütü PKK'ya Yönelik Düzenlenen Operasyonda Ölü Ele Geçirilen 2 Teröristin Cesedi, Adli Tıp Kurumu Morgundan ..
Akdeniz İhracatçı Birlikleri Başkanlığına Engin Tan Narin getirildi Akdeniz İhracatçı Birlikleri'nin, yeni dönem Başkanlar Kurulu Başkanlığı'na Akdeniz Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçı..
Anayasa Mahkemesi, Turizm Teşvik Kanunu'nun 8. maddesinin yürürlüğünün durdurulması talebini reddetti Anayasa Mahkemesi, Turizmi Teşvik Kanunu'nun 8. maddesinin a, c ve d fıkralarının yürürlü..
Alman polisinden G-8 karşıtlarına baskın Almanya'da 6-8 haziran tarihleri arsında düzenlenecek olan G-8 ülkeleri zirvesine bir ay kala, zirve karşıtı sol gruplara baskın yapıldı.
Adana'da 120 bin kişiye talasemi taraması yapıldı Adana İl Sağlık Müdürü Dr. Çağlar Çatak, "Akdeniz Anemisi" olarak bilinen "Talasemi"nin kalıtsal bir kan hastalığı olduğunu belirterek, 120 b..
Adana'da kursu tamamlayan 23 engelliye sertifika verildi Türkiye Sakatlar Derneği Adana Şubesi tarafından düzenlenen ve 2,5 ay süren bilgisayar kursunda başarılı olan 23 kursiyere törenle ser..
Ersümer ve Çakan kararı 29 Haziran'da açıklanacak Anayasa Mahkemesi, Eski Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanları Cumhur Ersümer ve Zeki Çakan'la ilgili kararını 29 Haziran tarihinde açıklayacak.
Ksü 6. Bahar Şenlikleri Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (Ksü) 6. Bahar Şenlikleri Çerçevesinde Düzenlenen Resim ve Heykel Yarışması Sonuçlandı.
Mersin Polisinin Uyuşturucuyla Mücadele Projesi Tubim Kütüphanesi'nde Mersin Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Tarafından Yürütülen "Yenigün" İsimli Pr..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10