9 Mayıs 2007 Çarşamba Günü Haberleri

9 Mayıs 2007 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Kosova, ABD'deki Terör Girişimini Kınadı ABD'de Federal Soruşturma Bürosu (Fbı) Tarafından Gerçekleştirilen Bir Baskında Amerikan Fort Dix Askeri Üssü'ne Terör Saldırısı Planlamakla Suçlanan ..
Sağlık Raporunda Yeni Dönem TBMM Genel Kurulu'nda; Devlet Memurları Kanunu, Esnaf ve Sanatkarlar ve Diğer Bağımsız Çalışanlar Sosyal Sigortalar Kurumu Kanunu, Sosyal Sigortalar Kanunu, Emekli..
Giresun'a Tıp Fakültesi Kurulması Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Kit Komisyonu Başkanı ve Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Giresun Milletvekili Nurettin Canikli, Giresun Üniversites..
Kayseri Emniyet Müdürlüğü'nden Açıklama Kayseri Emniyet Müdürlüğü; Şenlik, İşaret Fişekleri ve Eğlence Aracı Olan Patlayıcı Maddelerin Kullanılması ve Denetlenmesi ile İlgili Yönergede Değişi..
Fetih'in Yıldönümü Etkinliklerinde İstanbul'da Bazı Yollar Trafiğe Kapatılacak İstanbul - İstanbul'un Fethinin 554. Yıl Dönümü Etkinlikleri Kapsamında Düzenlenecek Prova ve Törenler Dolayısıy..
Anayasa Değişikliği Teklifinin İkinci Tur Oylaması Yarın Yapılacak Ankara - TBMM Genel Kurulunda, "Seçimlerin 4 Yılda Bir Yapılmasını, Cumhurbaşkanının 5 Artı 5 Sistemi ve Halkoyuyla Seçilmes..
Cezanne'ın Suluboya Tablosu 25,5 Milyon Dolara Satıldı New York - Fransız Ressamı Paul Cezanne'ın Suluboya Tablosu 25,5 Milyon Dolara Satıldı. new York'ta Dün Gece Sotheby's Şirketince Düzen..
17 İlde Üniversite Tasarısı Komisyon'dan Geçti Ankara - TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda, 17 İlde Üniversite Kurulmasını Öngören Kanun Tasarısı Kabul Edildi. ak Parti Afyonkarahisar Milletve..
Genç Parti'ye Aday Adaylığı Başvurusu Erkek için 1.000, Kadın için 100 YTL Ankara - Milletvekilliği Aday Adaylığı Başvuruları Genç Parti'de (Gp) Yarın, Halkın Yükselişi Partisi'nde (HYP) İse ..
Başbakan Erdoğan: Seçimlerde 25 Yaşındakiler de Aday Olacak/ Meclis Ay Sonuna Kadar Çalışacak Ankara - Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 22 Temmuz'da Yapılacak Milletvekili Seçiminde "25 Yaşında..
CHP, Adayları Önseçim ve Yoklamayla Belirleyecek/ Aday Adaylığı 3 Bin YTL Ankara - CHP Parti Meclisi (Pm) Genel Seçimlere Katılacak Milletvekili Aday Adaylarını Belirlemek Üzere 85 Seçim Çevr..
İsmet Kapusuz Vefat Etti İzmir - Türk Parlamenterler Birliğinin (Tpb) Kurucularından ve Eski Genel Sekreteri İsmet Kapusuz (77) İzmir'de Vefat Etti. tbmm'de İki Dönem Yozgat, Bir Dönem Konya..
Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan: "Türk futbolu hala sistem ve kültür sorunu yaşıyor" Trabzon Spor Teknik Direktörü Ziya Doğan, "Sistemi olmayan bir Türk Futbolu Dünya 3.sü oluyorsa, s..
Ankara Üniversitesi'nde Taşlı, Sopalı, Molotoflu Kavga: 30 Öğrenci Yaralandı Ankara - Ankara Üniversitesi Cebeci Kampüsü'nde İki Öğrenci Grubu Arasında Çıkan, Taş ve Sopaların Kullanıldığı Ka..
DTP, Seçime Bağımsız Adaylarla Girecek Diyarbakir - Demokratik Toplum Partisi (DTP) Genel Başkanı Ahmet Türk, Seçime Bağımsız Adaylarla Girme Kararı Aldıklarını Söyledi. türk, Bağlar Belediy..
Mardin'de 627 Terör Mağduruna 8.2 Milyon YTL Ödenecek Mardin - Mardin'de Terörden Zarar Gören 627 Kişiye Toplam 8 Milyon 200 Bin YTL Ödenecek. mardin Valisi Mehmet Kılıçlar Yaptığı Açıklamada..
Kırmızı Bültenle Aranan Iraklı, Ankara'da Yakalandı Ankara - Kırmızı Bültenle Interpol Tarafından Aranan Irak Uyruklu İsveç Vatandaşı Delshad Al Dalawi, Ankara'da Yakalandı. ankara Emniyet M..
Kocaeli'nde Yüksekten Düşen 2 Kişi Yaralandı Kocaeli'nde, Dengesini Kaybederek Yüksekten Düşen 2 Kişi Yaralandı.
Sultanahmet'te Gasp ve Kaçırma Sultanahmet'te Kendilerini Rehber Olarak Tanıtan 2 Kişi, Rus Uyruklu 4 Kişiyi Gezdirdikten Bir Süre Sonra Turistlerin 3 Bin Euro Paralarıyla Cep Telefonlarını G..
Anadolu Hayat Emeklilik'ten, Kadınlara Özel 'Ev Hanımları Emeklilik Planı' İstanbul - Anadolu Hayat Emeklilik'in Kadınlara Özel Hazırladığı 'Ev Hanımları Emeklilik Planı', Beklenmeyen Üzücü D..
Balıkesir'de Şüpheli Ölüm Balıkesir'de, Sokak Ortasında Yatarken Bulunan Bir Kişi, Kaldırıldığı Hastanede Hayatını Kaybetti.
AK Parti Manisa’dan 8 milletvekili bekliyor AK Parti Manisa milletvekili aday adayları il binasında İl Başkanı Dursun Ali Yıldız’ında katıldığı basın toplantısında adaylıklarını açıkladılar.
'Kadın Çiftçiler Yarışıyor' Bölge Finali Van'da Yapıldı Tarım ve Köyişleri Bakanlığı Tarafından 2004 Yılından İtibaren Geleneksel Olarak Düzenlenen 'Kadın Çiftçiler Yarışıyor' Adlı Bilgi Yarı..
Yönetici Atama Yönetmeliğinin Yürütmesi Durduruldu Danıştay, Eğitim Kurumları Yöneticilerinin Atama Yönetmeliği'nin Yürütmesini Durdurdu. Yönetmeliğin Bazı Hükümleri İçin Açılan İptal Davasın..
Batman'da Öğrencilere Uygulamalı Trafik Dersi Batman Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil Şubesi Tarafından 'Uluslararası Karayolu Trafik Güvenliği Günü ve Karayolu Trafik Haftası' Etkinlikleri Ka..
Frıngs, Juventus Söylentilerine Son Noktayı Koydu Alman Orta Saha Oyuncusu Torsten Frings, Juventus'a Transfer Olacağı Söylentilerine Son Noktayı Koydu ve Takımı Werder Bremen'le Olan Sözleşm..
Galatasaray Kulübü Divan Kurulu Olağan Aylık Toplantısı Galatasaray Kulübü Divan Kurulu'nun Olağan Aylık Toplantısı Yapıldı.
Türkiye 2. Futbol Ligi B Kategorisi Pazarspor Kulübü Başkanı Hüseyin Yangın, Önümüzdeki Günlerde Yapılacak Olağan Genel Kurul Toplantısında Yeniden Göreve Talip Olmayacağını Açıkladı.
Türkiye 2. Futbol Ligi B Kategorisi'ne Terfi Maçları Türkiye 3. Futbol Ligi'nden, 2. Lig B Kategorisi'ne Terfi Edecek Son 2 Takımının Belirleneceği Maçlar Devam Ediyor. Bu Gün Oynanan Maçta A..
Oracle'dan Gelişmekte Olan Şirketlere İş Zekası Çözümü Dünyanın En Büyük Kurumsal Yazılım Şirketlerinden Biri Olan Oracle Tarafından Kurumlara Teknolojilerinin Verimli Kullanılması ile Somut ..
ABD Ham Petrol Stokları 5.6 Milyon Varil Arttı ABD Enerji Enformasyon İdaresi (Doe), Ülkede Ham Petrol Stoklarının Geçen Hafta 5.6 Milyon Varil Artışla 341.2 Milyon Varile Yükseldiğini Bildir..
Çü'de Alternatif Şenlik Gerginliği Çukurova Üniversitesi'nde (Çü) Bu Yıl 3.'sü Düzenlenen Bahar ve Spor Şenliği'ne Karşılık Alternatif Şenlik Yapmak İsteyen Öğrencilere Polis Ekipleri İzin Ve..
Afyonkarahısar'da Hırsızlık Zanlıları Yakalandı Afyonkarahisar'ın Sandıklı İlçesinde Son Aylarda Tarlalarda Tarımsal Sulamada Kullanılan Enerji Kablolarını ve Malzemelerini Çaldıkları İleri S..
Kocaeli'nde İş Kazaları Kocaeli'nde Meydana Gelen İş Kazalarında 3 Kişi Yaralandı.
Aydın Ticaret Borsası Aydın Ticaret Borsası'nda Natürel Ham Zeytinyağı 4,75 YTL, Siyah Salamura Zeytin 2,85 YTL ve Kuru İncir 3,30 YTL'den satıldı. Borsada, işlem gören ürünlerin tescil salon..
Cizre'de Trafik Kazası: 1 Ölü, 1 Yaralı Şırnak'ın Cizre İlçesinde Meydana Gelen Trafik Kazasında 1 Kişi Hayatını Kaybederken, 1 Kişi de Ağır Yaralandı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10