7 Mayıs 2007 Pazartesi Günü Haberleri

7 Mayıs 2007 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Baykal: DSP Kapatılmadan da Bir Seçim İşbirliğine Gidilebilir Ankara - CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, DSP ile Parti Kapatma Şartı Olmaksızın da Seçimde İşbirliğine Gidilebileceğini Belirtere..
Manisa RSH, Hemşireler Günü'nü yemekle kutladı Manisa Ruh Sağlığı Hastalıkları Hastanesi (MRSH) 12-18 Mayıs'ta kutlanacak Hemşireler Haftası etkinliklerine hemşirelere yemek vererek başladı.
Türk Cazının Acı Kaybı Uzun Süredir Kanser Tedavisi Gören Türk Caz Müziğinin Divalarından Nükhet Ruacan Hayata Gözlerini Yumdu.yeni
Sarkozy Seçildi, Fransa Karıştı Paris'in Ünlü Bastille Meydanı, Sağcı Lidere Tepki Amacıyla Yapılan Protesto Gösterilerine Sahne Oldu Foto Galeri
Anavatan Saruhanlı İlçe Başkan Yardımcısı istifa etti Anavatan Partisi'nin cumhurbaşkanı seçimine katılmamasına bir tepki de Saruhanlı'dan geldi. Teşkilattan sorumlu Anavatan Saruhanlı İlçe B..
"Hrant Dink Davası" basına ve izleyicilere kapalı gerçekleştirilecek Agos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hırant Dink'in öldürülmesine ilişkin görülecek davanın basına ve izleyicilere kapalı b..
CHP-DSP İttifakı Tamam Gibi CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, DSP ile Parti Kapatma Şartı Olmaksızın da Seçimde İşbirliğine Gidilebileceğini Belirterek, 'DSP'nin İlgili Organlarında Bu Konuyu G..
Ercan Akıllı Çocuk Gülşen ile Ercan Saatçi'nin Aşk Yaşadığı İddialarına Gülşen'in Eski Sevgilisi Erol Köse Az Önce Basın Toplantısıyla Cevap Verdi.
'Ben Cezamı Çektim' 'Türkiye'ye Daha Çok Turist Gelmesi İçin Kumarhanelerin Yeniden Açılması Gerekir.'
Anayasa Değişikliği Teklifinin Maddelerine Geçildi AKP Tarafından Hazırlanan ve Anavatan Partisi'nin de Destek Verdiği Anayasa Değişikliği Teklifinin Maddelerine Geçilmesi TBMM Genel Kurulu'n..
TMSF, 28 Milyon YTL Değerindeki 19 Taşınmazı Satışa Çıkardı Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu Muhammen Bedelleri Yaklaşık 28 Milyon YTL Olan 19 Taşınmazı Yarın Satışa Sunacak.
Zülfü Livaneli'den Harvard'ın 'Mülkiye'sinde Barış Konferansı Bağımsız Milletvekili ve Sanatçı Zülfü Livaneli, Geçen Hafta Harvard Üniversitesi'nde Konferans Verdi. Livaneli Konferansında Şid..
Deniz Gezmiş ve Arkadaşları Anıldı Çukurova Üniversitesi'nde (Çü) Bir Grup Öğrenci, 6 Mayıs 1972'de İdam Edilen Deniz Gezmiş, Yusuf Aslan ve Hüseyin İnan'ı Anmak Amacıyla Basın Açıklaması Yap..
Bandırma Jandarma Doğal Hayatı Koruma Komutanlığı'ndan Çevre Operasyonu... Bandırma Jandarma Doğal Hayatı Koruma Takım Komutanlığı Ekipleri, Sorumluluk Alanındaki İlçe ve Köylerde Yaptığı Den..
Genç Kadınlar Sertifikalarını Alacaklar Amasya Üniversitesi Meslek Yüksekokulu'nun AB Destekli Eğitim Projesine Katılan Amasyalı Genç Kadınlar, Sertifikalarını Alacaklar.
Manisa'da Yerel Yönetimler... Manisa Belediyesi Zabıta Müdürlüğü'ne Yeni Satın Alınan 5 Adet Ford Tourneo Marka Otomobil ve Bir Adet Ford Transit Olmak Üzere 144 Bin YTL'ye Mal Olan 6 Hizmet ..
Erzurumsporlu Futbolcuların Zehirlenmesi Olayı Federasyona Taşındı Tokatspor Kulübü, Erzurumsporlu Futbolcuların Yedikleri Yemekten Zehirlendiği İddiaları Üzerine Federasyona Başvurdu.
Fenerbahçe'nin Zaferi UEFA Manşetlerinde Turkcell Süper Lig'in 31. Haftasında Ezeli Rakibi Beşiktaş'ı İnönü Stadyumu'nda Sırp Golcüsü Mateja Kezman'ın Attığı Golle 1-0 Yenen ve Şampiyonluk Yo..
Sinop Fenerbahçeliler Derneği'nin Camları Kırıldı Sinop Fenerbahçeliler Derneği'ne Ait Lokalin Camları Kimliği Belirsiz Kişi ya da Kişilerce Kırıldı.
Otomotiv Sektöründe Daralma Toyotasa Genel Müdürü İbrahim Orhon, Otomotiv Sektöründe Bu Yılın İlk 4 Ayında Geçen Yıla Göre Binek Araçlarda Yüzde 32 Hafif Ticari Araçlarda Yüzde 25'lik Bir Dar..
Serdar Urçar Hp Ortadoğu Kişisel Sistemler Grubu Genel Müdürü Olarak Atandı Hp Türkiye Kişisel Sistemler Grubu Ülke Müdürü Serdar Urçar, Hp Ortadoğu Kişisel Sistemler Grubu Genel Müdürü Olar..
Dink Cinayetinin Duruşması Basına Kapalı Olacak Gazeteci Hrant Dink'in Öldürülmesi Olayına İlişkin Davanın 2 Temmuz 2007'de Yapılacak Olan Duruşması Basına ve İzleyicilere Kapalı Olacak.
Borsa 44.681,09 Puandan Kapandı İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) Ulusal 100 Endeksi, İkinci Seansta 388,46 Puan Azalarak 44.681,09 Puandan Kapandı.
BM İklim Değişikliği Konferası Almanya'da Başladı Birleşmiş Milletler'in İklim Değişikliği Konulu Konferansı Almanya'nın Bonn Kentinde Başladı.
Suriye'de Yeni Milletvekilleri Anayasa Andı İçti Suriye'de Yeni Parlamento Üyeleri Anayasa Andı İçti.
Bursa'da Bürokrat İstifaları Bursa Çevre ve Orman İl Müdürü Muhammet Müfit Aydın, AK Parti'den Milletvekili Aday Adayı Olmak İçin Görevinden İstifa Etti.
Kanser Hastanesi İsteği Ordu'nun Fatsa İlçesine Bağlı Ilıca Beldesinde Düzenlenen Hıdrellez Şenlikleri'nde Vatandaşlar, Şenlik Alanına Astıkları Afişle Beldelerine Kanser Hastanesi Kurulmasın..
2007 Genç Avrupalılar Tır Sürücüsü Yarışması Avrupa Birliği (AB) ve Uluslararası Nakliyeciler Derneği (Iru) Tarafından Desteklenen ve Scania'nın Ana Sponsorluğunda Bugüne Kadar Avrupa Çapında..
Borsa, günü 136.96 puanlık kayıpla 44.681,09 puandan tamamladı İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) Ulusal 100 Endeksi, haftanın ilk işlem gününü 136.96 puanlık kayıpla 44.681,09 puandan ..
Konya Pancar Ekicileri Kooperatifi, Konya Şeker Fabrikası'nın yüzde 9.50'lik ortaklık payını 40 milyon YTL'ye aldı Kayseri Şeker Fabrikası ve Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi'nin, Konya Ş..
Anaya paketinin maddelerine geçildi TBMM Genel Kurulu'nda görüşülen Anayasa değişiklik teklifinin maddelerine geçilmesi, 361 oyla kabul edildi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10