6 Mayıs 2007 Pazar Günü Haberleri

6 Mayıs 2007 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
O Bir Seks Sembolü Gisele Gibi Brezilyalı Ama Claudia Gibi Sarışın.
Çine'de Seyyar Pazarcılara Özel Mekan Açıldı Türkiye'nin En Önemli Sebze ve Meyve Üretim Merkezlerinden Biri Olan Aydın Çine İlçesinde Seyyar Pazarcılık Yapan Manav Esnafı İçin Lokal Açıldı. ..
Deniz Gezmiş ve Arkadaşları Anıldı Beyazıt ve Kadıköy'de Toplanan Çeşitli Gruplar Deniz Gezmiş ve Arkadaşlarını Ölüm Yıldönümünde Andı.
Eskişehir'de Uyuşturucu Operasyonu Eskişehir'de, Kullanmak Maksadıyla Uyuşturucu Madde Aldıkları Tespit Edilen 1'i İspanya Uyruklu 13 Kişi Gözaltına Alındı.
AK Parti'nin Genişletilmiş Myk Toplantısı Başladı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Önümüzdeki Sürece İlişkin Yol Haritasını Belirlemek Üzere Parti Yöneticileri ve Bazı Bakanlarla Bir Araya Geld..
Erzincan-kemaliyeliler Başkent'te Buluştu Erzincan Kemaliye Kültür ve Kalkındırma Derneği'nin Düzenlediği Etkinlikte Biraraya Gelen Kemaliyeliler Gönüllerince Eğlendi.
Selçuk'tan Çıldırtan Orta Parmak Selçuk Önce Orta Parmağıyla Tribünlere El Hareketi Yaptı, Daha Sonra Beşiktaş Soyunma Odasına Sataştı
Genelkurmay: Bildiriye Arşivden Ulaşılabilir Genelkurmay Başkanlığı, Web Sayfasında Yapılan Bazı Düzenlemelerin Yeniden Yapılandırma Çalışmaları Kapsamında Olduğunu Belirterek, Başka Herhangi..
Osmaniye'de aday adayları şekillenmeye başladı Osmaniye'de genel seçim takviminin açıklanmasının ardından milletvekili aday adayı olmayı düşünen memurlar da görevlerinden bir bir istifa ediyo..
AK Parti Myk Toplandı AK Parti Merkez Yürütme Kurulu (Myk), AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Başkanlığında Toplandı.
Onur Air uçağı kalktıktan bir süre sonra acil iniş yaptı Onur Air'in Erzurum- İstanbul seferini yapan uçak, kalktıktan bir süre sonra Erzurum Havaalanı'na acil iniş yaptı.
3. Lig'e Terfi Maçında Olaylar Çıktı Diyarbakır'da Siirt Belediyespor ile Elazığ Belediyespor Arasında Oynanan 3. Lig'e Terfi Maçında Olaylar Çıktı.
Eskişehir'de "Kiraz" Operasyonu Eskişehir'de Narkotik Polisinin Düzenlediği "Kiraz" Adlı Operasyonda, İstanbul'dan Otobüsle Getirdiği 800 Adet Ekstacy Hapı Keklerin Altına Gizleyen Bir Kişi Y..
Milletvekili Aday Adayları DYP Silifke İlçe Başkanı Hakkı Yılmaz ile MHP'li Atayurt Belediye Başkanı Kadir Ural, Milletvekili Aday Adayı Olduklarını Açıkladı.
Tunceli'de 68 Gençliği Anıldı Deniz Gezmiş ve Arkadaşları, İdamlarının 35. Yılında Tunceli'de Anıldı.
Çin'de Grizu Patladı: 15 Ölü Çin'in Kuzeyindeki Şanşi Eyaletindeki Bir Kömür Ocağında Meydana Gelen Grizu Patlamasında 15 İşçi Öldü, 15 İşçi de Ocakta Mahsur Kaldı.
'Televolelik' Polemiği Fazıl Say'ın Babası Ahmet Say, Oğlunun Ailesiyle İlgili Söylediği Sözleri Tekzip Etti.
Müfettiş yardımcılığı sınavında 6 bin 370 adaydan 976'sı, 70 ve üzeri puan alabildi Milli Eğitim Bakanlığı'nın gerçekleştirdiği İlköğretim Müfettiş Yardımcılığı Yazılı Sınavı'na başvuran 6 bi..
Genelkurmay, web sayfasındaki düzenlemenin herhangi bir anlam taşımadığını bildirdi Genelkurmay Başkanlığı, web sayfasında yapılan bazı düzenlemelerin, sayfanın yeniden yapılandırılması için ..
Çedaş'ın Aydınlatma Çalışmaları Çamlıbel Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (Çedaş), 2 Caddenin Tamamı ile Küçük Sanayi Sitesi'nin Bir Kısmının Aydınlatma Çalışmalarının Tamamlanarak, Buralara E..
Çedaş'tan Uçurtma Uyarısı Çamlıbel Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (Çedaş), Çocukların Uçurdukları Uçurtmaların Elektrik Hatlarına Zarar Verdiğini Belirterek, Velileri ve Muhtarları Bu Konuda..
Bursa'da Trafik Kazası: 1 Ölü A'da Trafik Kazası: 1 Ölü
Mısır'da İşkenceci Polis Davası Mısır'da Bir Dolmuş Şoförüne Copla İşkence Eden ve İşkenceyi Cep Telefonuyla Görüntüleyip "Youtube" Video Paylaşım Sitesinde Yayınlayan Polis Memurunun Mahkeme..
Güneydoğu Belediyeler Birliği'nden Sel Bölgesine Yardım Güneydoğu Anadolu Belediyeler Birliği (Gabb), 29 Nisan Tarihinde Sel Afetinin Meydana Geldiği Şırnak'ın Cizre İlçesine, 2 Kamyon Gıda M..
Meclis 367'yi Yine Bulamadı 11. Cumhurbaşkanını Seçmek Üzere Toplanan TBMM Genel Kurulu'nda 367 Yine Bulunamadı. Erdoğan ve Kurmaylarının Oldukça Gergin Olduğu Gözlendi
Sina'da uçak düştü 9 barış gücü askeri öldü Mısır-İsrail sınırı ve Akabe Körfezi'ni denetlemekle görevli çok uluslu barış gücüne ait bir uçağın Sina Yarımadası'nda düşmesi sonucu 9 Fransız ve..
Malatya'da basın açıklaması yapan gruba tepki... Malatya'da, "68 Gençlik Hareketi" önderleri diye bilinen Deniz Gezmiş, Yusuf Aslan ve Hüseyin İnan'ın ölüm yıl dönümünde basın açıklaması yapa..
Göksun esnafına bilgilendirme toplantısı Kahramanmaraş'ın Göksun ilçesinde Göksun Esnaf ve Sanatkarlar Odası tarafından esnafı bilgilendirme ve geliştirme toplantısı yapıldı. Belediye Termina..
Deniz Gezmiş, Hüseyin İnan ve Yusuf Aslan Beyazıt'ta anıldı Beyazıt Meydanı'nda toplanan bir grup, idam edilişlerinin yıl dönümünde Deniz Gezmiş, Hüseyin İnan ve Yusuf Aslan'ı andı.
Malatya'da Ülkü Ocaklarından Türkçülük Gecesi Malatya Ülkü Ocakları'nın Organize Ettiği Türkçülük Gecesi'ne Katılan Gençler, Mustafa Yıldızdoğan'ın Söylediği Parçalarla Coştu.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10