5 Mayıs 2007 Cumartesi Günü Haberleri

5 Mayıs 2007 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Kto Dış Ticaret Eğitimi Sertifika Töreni Kayseri Ticaret Odası (Kto) Tarafından Bu Yıl 4'üncüsü Düzenlenen Dış Ticaret Eğitim Semineri'ne Katılan Türki Cumhuriyetlerden Gelen Öğrencilere Sert..
Malatya'da 1 Ayda Asayiş Suçlarından 41 Kişi Tutuklandı Malatya'da, Son Bir Ay İçinde Asayiş Suçlarından Dolayı Tutuklanan Kişi Sayısının 41 Olduğu Bildirildi.
Köydes Projesi ile Köylere 4.2 Milyar YTL Destek Sağlandı AK Parti Samsun İl Başkanı Ali Akyüz, Türkiye Genelinde Köylere 4.2 Milyar YTL Destek Verdiklerini Söyledi.
Ödp'den Forum Özgürlük Dayanışma Partisi (Ödp) Genel Başkanı Ufuk Uras, Demokratik Sosyal Bir Türkiye'nin Ancak Ezilen Kesimin Kollarında Yükselebileceğini Söyledi.
Suda Boğulan 3 Kardeş Toprağa Verildi Şanlıurfa'da Yağmur Suyu Dolu 3 Metre Derinliğindeki Çukurda Boğularak Hayatını Kaybeden 3 Kardeş, Bugün Yarımtepe Köyünde Toprağa Verildi.
Eskişehir'de Rahatsızlanan Sinema Sanatçısı Müjde Ar Hastaneye Kaldırıldı Eskişehir'de Rahatsızlanan Ünlü Sinema Sanatçısı Müjde Ar, Hastaneye Kaldırıldı.
Komisyonda AK Parti'lilerin Önergesi Kabul Edildi TBMM Anayasa Komisyonunda Görüşülen Anayasa Değişikliği Teklifinde, Madde Üzerinde Konuşma Süreleri 5'er Dakika, Komisyon Üyelerinin Her Mad..
Yılmaz: "Herkesi Bu Harekete Destek Vermeye Çağırıyorum" Eski Anap Genel Başkanı Mesut Yılmaz, DYP-anavatan Birleşmesinin Başından Beri İnandığı, Arzuladığı Bir Olay Olduğunu Belirterek, 'Tü..
Hamza Yerlikaya'nın taklası minderin simgesi oldu Yakın zamanda Türk güreşinin yetiştirdiği en büyük isim olan ve başarıları ile asrın sporcusu olarak tanımlanan Hamza Yerlikaya'nın başarısın..
Engellilerin maçında seyircinin olmaması üzüntü yarattı Bedensel Engelliler Spor Federasyonu tarafından düzenlenen engelliler masa tenisi ferdi Türkiye Şampiyonası Çankırı'da başladı. 10 bölg..
Gemlik'in geleceği limancılık sektöründe Gemlik Vergi Dairesi 2006 yılı kurumlar vergisi rekortmenlerini açıkladı. Gemlik'in 2006 yılı kurumlar vergisi şampiyonu Türkiye'nin ilk özel limanı o..
İTO’dan "Cumhurbaşkanını halk seçsin önerisi"ne destek İstanbul Ticaret Odası (İTO) Yönetim Kurulu Başkanı Murat Yalçıntaş, Cumhurbaşkanlığı seçimiyle başlayan tartışmaların ardından ortaya ç..
Öldürüldüğü iddia edilen El Kaide lideri internetten mesaj verdi Irak'taki El Kaide örgütünün lideri Ebu Eyyub El Masri'ye ait olduğu iddia edilen bir ses kaydı bir internet sitesinde yayınla..
İstanbul'da Su Kesintisi Yapılacak İstanbul - Sarıyer'in Bazı Bölgelerinde Yol Yapım ve Bağlantı Çalışmaları Nedeniyle 24 Saat Süreyle Su Kesintisi Uygulanacak. istanbul Su ve Kanalizasyon İd..
Memurlara Yapılacak Giyim Yardımı Yönetmeliğinde Değişiklik Ankara - Bakanlar Kurulu Memurlara Yapılacak Giyim Yardımı Yönetmeliğinde Değişikliğe Gitti. bugünkü Resmi Gazete'de Yayımlanan ve..
Sayıştay 'İnönü'deki' Yolsuzluğa Bir Yıldır YÖK'ten Ses Yok Malatya İnönü Üniversitesi'ni Temmuz 2005 Tarihinde Denetleyen Sayıştay, Tespit Edebildiği Yolsuzlukları 150 Sayfalık Bir Raporda T..
Yeni doğan bebeğin annesi tarafından poşete sarılıp çöpe atıldığı iddiası Şanlıurfa'da akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. İddialara göre, Yıldız meydanında bulunan özel bir muayenehan..
Marmaris'te Cumhuriyet yürüyüşü düzenlendi Muğla'nın Marmaris ilçesinde, 6 dernek tarafından ortaklaşa düzenlenen Cumhuriyet yürüyüşü yapıldı.
Kadirli İlim ve Kültüre Hizmet Derneği tarafından kermes düzenlendi Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde Kadirli İlim ve Kültüre Hizmet Derneği tarafından Özel Gülbahçe Talebe Yurdu'nda kermes düz..
Genelkurmay Sorusuna Kızdı Dünyanın Önde Gelen Finans Gazetelerinden Financial Times, Dışişleri Bakanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Abdullah Gül ile Röportaj Yaptı.
Fransa'daki Cumhurbaşkanlığı Seçimleri Yurtdışında Yaşayan Fransızlar, Cumhurbaşkanlığı İkinci Tur Seçimleri İçin Oy Verme İşlemine Başladı.
Ölümüne Serinlik Adana'da, Sıcakların Artmasıyla Birlikte Çocuklar Boğulma Tehlikesine Karşın Sulama Kanallarında Serinliyor.
Siirt Belediye Başkan Danışmanı Başaran Milletvekili Aday Adaylığını Açıkladı Siirt Belediye Başkan Danışmanı Cengizhan Başaran, Genel Seçimlerde Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Siirt M..
Yamaç Paraşütü Yaparken Kalede Asılı Kaldı Van Kalesi'nde Yamaç Paraşütü Yapan Bir Öğrenci, Paraşüt İplerinin Taşlara Takılması Sonucu Bir Süre Askıda Kaldı.
Arıtlılar 4 Kez Oy Kullanacak Yüksek Seçim Kurulu (Ysk) Tarafından Seçimlerin 22 Temmuz Tarihinde Yapılacağını Açıklamasının Ardından Bartın Merkeze Bağlı Arıt Beldesinde 4 Seçim Aynı Gün Yap..
Kutan: 'Prensip Olarak İttifaka Karşı Değiliz' Saadet Partisi Genel Başkanı Recai Kutan, Seçimde BBP ile İttifak Yapacakları Yönündeki İddialarla İlgili, 'BBP ile Bu Konuda Herhangi Bir Müza..
Anap ve DYP Birleşmesine İlgi Büyük Oldu Anavatan Partisi ile Doğru Yol Partisi'nin, Demokrat Parti Adı Altında Birleşmesinin Duyurulduğu Toplantıya Katılım Geniş Oldu. Gerek DYP Gerekse Anap..
2011 EYOF için Ev Sahibi Kent Sözleşmesi yarın imzalanacak Trabzon'da yapılacak olan 2011 Avrupa Olimpik Gençlik Festivali'nin (EYOF) 'Ev Sahibi Kent Sözleşmesi' yarın imzalanacak.
Düştüğü bildirilen uçaktan uyarı sinyal alınıyor 115 kişilik mürettabatı ile düştüğü bildirilen Kenya Havayolları'na ait uçaktan uyarı sinyalleri geldiği açıklandı.
ANAVATAN'da kimse aday olmadığı için kongre iptal edildi Anavatan Partisi, Cumhurbaşkanlığı seçimi sürecinde takındığı tavır üzerine Türkiye genelinde istifalarla çalkalanırken Mardin'de yarı..
Sakarya'da Yerel Yönetimler Kaynarca Belediyesi Tarafından Düzenlenen 4. Dartılı Keşkek Tavukçuluk Kültür ve Sanat Festivali Mine Koşan ve Ciguli Konseriyle Sona Erdi.
Meclis'te anayasa değişikliği teklifi görüşmeleri tartışmalarla devam ediyor TBMM Anayasa Komisyonu'ndaki Anayasa değişikliği teklifinin görüşmeleri tartışmalarla devam ediyor. Komiyonda AK P..
Hakan Çillioğlu Tutuklandı Rize'de Bir Barda Yaşanan Silahlı Çatışma Sonrası Gözaltına Alınan Hakan Çillioğlu, "Organize Suç Örgütü Kurmak ve Yönetmek" İddiasıyla Sevk Edildiği Cumhuriyet Sav..
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10