31 Mayıs 2007 Perşembe Günü Haberleri

31 Mayıs 2007 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İzmir Gece At Yarışları Başladı Türkiye'nin İlk Gece At Yarışları, İzmir Şirinyer Hipodromu'nda Başladı.
Genelkurmay 2. Başkanı Orgeneral Saygun, Güvenlik Sempozyumunda Konuştu Genelkurmay 2. Başkanı Orgeneral Saygun, Türkiye'nin Avrupa Güvenlik Mimarisi Alanındaki Kazanımlarının Neredeyse Tamam..
CHP'de Gözler Parti Meclisi Toplantısına Çevrildi, DSP Kökenli 12 Aday Netleşti Milletvekilleri Aday Listelerinin Yüksek Seçim Kurulu'na Teslim Edilmesine 4 Gün Kala CHP'de Hareketlilik Sürüy..
İbo Resmen Aday! İbrahim Tatlıses, 22 Temmuz'da Yapılacak Genel Seçimler Öncesi Avukatı Aracılığı ile Bağımsız Aday Olmak İçin Şanlıurfa İl Seçim Kurulu'na Başvuruda Bulundu.
Meteorolojik Uyarı Kayseri'nin Kuzeyi, Yozgat'ın Güneyi ile Sivas'ın Şarkışla ve Gemenek İlçeleri Çevrelerinde Kuvvetli Rüzgarla Etkili Gök Gürültülü Sağanak Yağış ve Dolu Bekleniyor.
Ankara'da Uluslararası Tenis Turnuvası Türkiye'nin En Büyük Tenis Turnuvalarından Biri Olarak Gösterilen Fiat Linea Uluslararası Erkekler Futures Tenis Turnuvası Ankara'da Başlıyor.
Ağar ve Mumcu Listeleri Görüştü Anavatan Partisi 2 Haziran'da Yapacağı Kongreyle Dp'ye Katılmaya Hazırlanırken, Anavatan Genel Başkanı Erkan Mumcu ve Dp Genel Başkanı Mehmet Ağar, Aday Listel..
Cumhurbaşkanı Sezer, 2 Kanunu Onayladı Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, Gap Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığının Görev Süresinin 5 Yıl Uzatılmasını Öngören ve İşçi Sendikası ve Konfederasyon..
Altılı Ganyan 110.922,76 YTL İkramiye Verdi İstanbul'da Bugün Koşulan At Yarışları Sonucunda Altılı Ganyan, 110.922,76 YTL İkramiye Verdi.
İşte Seks Kazaları Tutkulu Başlayan Bir Sevişmeyi Acı Şekilde Sonlandırmak İstemezsiniz. Ama Aklınıza Gelmeyen, Bazen Başınıza Gelebilir!
İşte Gülşen'in Yeni Aşkı Son Günlerde Albüm Sendromu ile Gündeme Gelen Gülşen Şu Anda Kandilli'de Mutluluk Pozları Veriyor..
Anayasa Değişikliğine Tepkiler Anayasa Değişikliği Teklifi Meclis Genel Kurulu'nda Yapılan İkinci Tur Oylamada 370 Milletvekilinin Oyuyla Kabul Edildi.
Okulda Darp Edilen Öğretmen Yaralandı Eskişehir'in Han İlçesinde Bir Öğretmen, Okulda Tartıştığı Bir Kişi Tarafından Dövülerek Yaralandı.
Okulda Darp Edilen Öğretmen Yaralandı Eskişehir'in Han İlçesinde Bir Öğretmen, Okulda Tartıştığı Bir Kişi Tarafından Darp Edilerek Yaralandı.
Ziraat Bankası, Saraybosna'da Şube Açtı Ziraat Bankası, Bosna Hersek'teki 14. Şubesini, Saraybosna Yakınındaki Konyc Kasabası'na Açtı. 1992'deki Bosna Hersek Savaşı'nın Hala İzlerini Taşıyan ..
Nisan Ayında Dış Ticaret Açığı Yüzde 11.5 Azalarak 4.5 Milyar Dolar Oldu Geçici Verilere Göre 2007 Yılı Nisan Ayında Geçen Yılın Aynı Ayına Göre İhracat Yüzde 28.3 Oranında Artarak 8 Milyar 2..
Erik Ağacına Çıktı, Elektrik Çarptı Aydın'ın Koçarlı İlçesinde Erik Toplamak İçin Çıktığı Ağacın Üzerinden Geçen Elektrik Kablosuna Temas Eden 8 Yaşındaki Bir Çocuk Elektrik Akımına Kapılarak..
MB İktisadi Yönelim Anketi: Gelecek 12 Aylık Dönem Sonu, Yıllık Üfe Beklentisi Yüzde 9,3 Ankara - Merkez Bankası İktisadi Yönelim Anketi Sonuçlarına Göre, Gelecek On İki Aylık Dönem Sonu İtib..
Eczacıbaşı, Kanyon'daki 26 Katlı Ofis Bloğunun Tamamına Sahip Oldu İstanbul - Eczacıbaşı, Türkiye'de Gerçekleştirilen İlk Açık Alışveriş Merkezi Projesi Olan Kanyon'daki 26 Katlı Ofis Bloğunu..
Kamışlı: Pilsa'yı Satıyoruz / Satışın Şirketin Karlılığıyla Bir İlgisi Yok İstanbul - Sabancı Holding Çimento Grubu Başkanı Erhan Kamışlı, Pilsa'yı Satacaklarını ve Satışın Şirketin Karlılığı..
"Güven Timleri" ve "Yıldırım Ekipleri" İstanbul'da Göreve Başladı İstanbul - Emniyet Genel Müdürlüğü Tarafından Hazırlanan Bir Proje Kapsamında Gasp, Hırsızlık, Dolandırıcılık, Kapkaç ve Yank..
İstanbul'da "Beyaz Masa Sms Hattı" Uygulaması İstanbul - İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Turkcell İş Birliğiyle "Beyaz Masa Sms Hattı" Adlı Yeni Bir Uygulama Başlatıldı. turkcell'den Yapıl..
Shell & Turcas, 2008'de Türkiye'de Pazar Liderliği Hedefliyor İstanbul - Shell & Turcas İcra Kurulu Başkanı George Spanoudis, 2008 Yılında Pazar Liderliği Hedeflediklerini Söyledi. shell & Tu..
AB, KKTC'li Öğrencilere Burs Vermeye Hazırlanıyor Brüksel - AB Komisyonunun Genişlemeden Sorumlu Üyesi Olli Rehn, Bologna Sürecine Dahil Edilmedikleri için Mağdur Olan KKTC'li Üniversite Öğre..
Başkentte Özel Okul Ücretleri Açıklandı Ankara - Başkentteki Özel Okullar, 2007-2008 Eğitim-Öğretim Yılında Alacakları Ücretleri İlan Etti. Buna Göre Ankara'daki Özel Okulların Ana Sınıfı Ücr..
Ordu'da Yayla Kavgası: 2 Yaralı Ordu'da Bir Grup Köylü, Mesudiye ile Gölköy İlçelerinin Sınırlarının Birleştiği Noktada Bulunan ve 5 Köyün Paylaşamadığı Merada Çobanlar ile Otlattıkları Hayva..
Reklam Kurulu, TRT'ye 'Gizli Reklam' Cezası Verdi Ankara - Reklam Kurulu, Perihan Özdemir Adlı "Falcıya", Sitesinde ve Kartvizinde Ticaret Kanunu, Tekke ve Zaviyeler Kanunu'na Aykırı İbareler..
Acıbadem, Adana ve Kayseri'de Hastane Açacak İstanbul - Acıbadem Sağlık Grubu Tarafından Gelecek Yıl Adana ve Kayseri'de Birer Hastane Açılacağı Bildirildi. acıbadem Sağlık Grubundan Yapılan..
Ericsson, Karabacakoğlu'nu İsveç'te Yöneticiliğe Getirdi İstanbul - Ericsson Türkiye ve İsrail Pazar Biriminde İnsan Kaynaklarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Olarak Görev Yapan Ferhan Ka..
Anayasa Değişikliği, Genel Kurulda Aynen Kabul Edildi Ankara - TBMM Genel Kurulunda, Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer'in Meclise Geri Gönderdiği Anayasa Değişikliğine İlişkin Yasa Aynen Kabul..
Tav Finans Başkanı Uluğ: Havalimanlarının Çoğunun Yenilenmesi Gerek İstanbul - Tav Havalimanları Holding Finans Başkanı (Cfo) Murat Uluğ, Havalimanları ile İlgili Bölgede Yaklaşık 70 Milyar D..
Gölette Boğulan Lise Öğrencisinin Cesedi Bulundu Çorum'un Ortaköy İlçesinde Serinlemek Amacıyla Girdiği Gölette Boğularak Hayatını Kaybeden Lise Öğrencisinin Cesedi, Samsun'dan Gelen Dalgıçla..
Hazine, 12.9 Milyar YTL Ödemeye Karşılık, 8.8 Milyar YTL Borçlanma Öngörüyor Ankara - Hazine, Haziran Ayında Piyasalara Yapacağı 12,9 Milyar YTL'lik Ödemeye Karşılık, 8,8 Milyar YTL Tutarında..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10